Το θεμα του δελτιου

Λάβετε μέρος στην ανοικτή συμμετοχή για το Ελληνικό Πόλο.

Συντονιστής: Lambros10

Το θεμα του δελτιου

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Μάιος 14, 2008 3:03 pm

Καποιο πουλακι μου ειπε προσφατα οτι πλεον και επισημα ολοι οι ερασιτεχνες αθλητες ανω τον 18 εχουν το δικαιωμα να περνουν το δελτιο τους και να πηγαινουν οπου θελουν, οποτε θελουν. Εχετε ακουσει κατι τετοιο;

Απο οσο ξερω υπαρχει δεδικασμενο με την υποθεση των Κοχυλαιων βασισμενο στα συνταγματικα δικαιωματα του ατομου κλπ αλλα μεχρι στιγμης εχω την εντυπωση οτι η διαδικασια δεν ειναι αυτοματη και αρα αποτρεπτικα χρονοβορα.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Re: Το θεμα του δελτιου

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Μάιος 14, 2008 4:10 pm

TooTall έγραψε:Καποιο πουλακι μου ειπε προσφατα οτι πλεον και επισημα ολοι οι ερασιτεχνες αθλητες ανω τον 18 εχουν το δικαιωμα να περνουν το δελτιο τους και να πηγαινουν οπου θελουν, οποτε θελουν. Εχετε ακουσει κατι τετοιο;

Απο οσο ξερω υπαρχει δεδικασμενο με την υποθεση των Κοχυλαιων βασισμενο στα συνταγματικα δικαιωματα του ατομου κλπ αλλα μεχρι στιγμης εχω την εντυπωση οτι η διαδικασια δεν ειναι αυτοματη και αρα αποτρεπτικα χρονοβορα.


Αν υπηρχε κατι τετοιο, θα ειχε γινει χαμος σε ολους τους αθλητικους χωρους.
Εκτος κι αν το πουλακι εννοουσε τιποτα αλλο. Δεν το ρωτας παλι, μηπως και μας διαφωτισει περισσοτερο? Οχι τιποτα αλλο, αλλα ειμαι δεσμευμενος με τον Αρη Καμπου, και μου εχουν κολλησει το δελτιο στο ταβανι και δεν μπορω να το πιασω. Εχουν βαλει και φρουρο τον προεδρο, οποτε αστα να πανε.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Re: Το θεμα του δελτιου

Δημοσίευσηαπό pepe » Πέμ Μάιος 15, 2008 2:36 am

TooTall έγραψε:Καποιο πουλακι μου ειπε προσφατα οτι πλεον και επισημα ολοι οι ερασιτεχνες αθλητες ανω τον 18 εχουν το δικαιωμα να περνουν το δελτιο τους και να πηγαινουν οπου θελουν, οποτε θελουν. Εχετε ακουσει κατι τετοιο;

Απο οσο ξερω υπαρχει δεδικασμενο με την υποθεση των Κοχυλαιων βασισμενο στα συνταγματικα δικαιωματα του ατομου κλπ αλλα μεχρι στιγμης εχω την εντυπωση οτι η διαδικασια δεν ειναι αυτοματη και αρα αποτρεπτικα χρονοβορ
Ψηλέ ετοιμάζεσαι να την κάνεις ;
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm


Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση στην Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες