ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ Ο ΝΗΡΕΑΣ !!!

Λάβετε μέρος στην ανοικτή συμμετοχή για το Ελληνικό Πόλο.

Συντονιστής: Lambros10

ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ Ο ΝΗΡΕΑΣ !!!

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Κυρ Ιουν 01, 2008 5:13 am

Δεν διαλύεται ο ΝΗΡΕΑΣ !!!

Πραγματικά τις τελευταίες μέρες έχω σοκαριστεί :shock: με το χαλασμένο τηλέφωνο που παίζουν κάποια παπαγαλάκια (όχι του χρηματιστηρίου :lol: ) που θέλουν να κάνουν κακό στον Νηρέα . Έλεος με αυτό το πράγμα ! Παίρνουν τηλέφωνο εμένα και διάφορους αθλητές του συλλόγου , φίλοι και γνωστοί μας και μας ρωτάνε τι θα κάνουμε την νέα σεζόν τώρα που διαλύεται ο Νηρέας . Η κατάσταση έχει ξεφύγει από τα όρια τις λογικής !

Επειδή πρέπει να σταματήσουν να υπάρχουν αυτές οι φήμες γιαυτό βγαίνω εγώ και δηλώνω ότι δεν υπάρχει κανένα σενάριο διάλυσης του συλλόγου ! ΄Σε όλα τα τμήματα , όλα δουλεύουν πάρα πολύ καλά και από την νέα σεζόν τα οικονομικά του συλλόγου θα γίνουν ακόμα καλύτερα μετά από μερικές πολύ καλές προσπάθειες τις διοίκησης !!!

Μάλιστα για πρώτη φορά έχουν φτιάξει ένα σωστό και ρεαλιστικό προγραμματισμό για την νέα σεζόν που θα μπορέσει να καλύψει τα όποια προβλήματα υπήρχαν μέχρι τώρα αλλά και θα δώσει στους προπονητές το περιβάλλον που χρειάζεται για να δουλέψουν σωστά και εποικοδομητικά !!!

Όσοι βιάζονται να κρίνουν θα τους παρακαλούσα να περιμένουν μέχρι τον Οκτώβρη που θα έχουν γίνει πράξη οι ποιο πολλές προτάσεις !!!

Ο σύλλογος συνεχίζει να δουλεύει στα πρότυπα πρωταθλητισμού στις μικρές κατηγορίες και το ίδιο στις μεγάλες κατηγορίες (αντρικά –γυναικεία τμήματα ) όσο τα οικονομικά του το επιτρέπουν !!!

Μερικοί κερδίζουν από όλο αυτό το ψέμα που έχει φτιαχτεί και λέγετε στο χώρο αλλά πρέπει να σκεφτούν ότι καταστρέφουν τις καριέρες μικρών παιδιών με αυτές τις πράξεις τους !!! Τρομάζουν τους γονείς των παιδιών και τους προτρέπουν σε σπασμωδικές κινήσεις που μόνο σε κακό θα τους βγούν !!! Μπορεί να μισείτε κάποιοι των Νηρέα αλλά δεν αξίζει αυτό για να καταστρέψετε τις ζωές αθώων παιδιών !!! Μην μηδενίζουμε τα πάντα για ένα 10% στις πανελλήνιες !

Εύχομαι η λογική να επικρατήσει και να σταματήσουν αυτοί που διαδίδουν όλα αυτά τα ψέματα γιατί είναι κρίμα να παίζουν με τον κόπο μας !!!
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Ιουν 01, 2008 1:39 pm

Εγώ άλλα άκουσα και από έγκυρα στόματα. Σε καμία περίπτωση, όμως, ότι διαλύεται (μεταφορικά ή κυριολεκτικά) ο σύλλογος.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Κυρ Ιουν 01, 2008 4:44 pm

¨Όμορφα !!!

Επειδή έτσι ξεκινάνε όλες οι καλές παραπληροφορήσεις , θα ήθελα να το πάμε όπως θα έπρεπε να γίνετε η μεταφορά πληροφοριών (δεν το λέω ειρωνικά για σένα φίλε VS , προς θεού δεν θέλω να υπονοήσω τίποτα για σένα ) . Για να μιλάει και να μεταφέρει κάτι αυτό το έγκυρο στόμα που είπες , λογικά δεν θα κωλώνει να αναφέρεις και το όνομα του , αφού έχει το θράσος να το λέει !!! Άρα πρώτα λέγε το όνομα του και μετά μετέφερε το τι λέει !!! Έτσι ώστε να μπορέσουμε να ξεμπλέξουμε το κουβάρι όλης αυτής τις ιστορίας !

Και πιστεύω εγώ να είμαι αρκετά έγκυρο στόμα για να μπορώ να σου πω ότι ο Νηρέας δεν διαλύεται . Όταν είμαι προπονητής στην γυναικεία ομάδα και ο πατέρας μου είναι πρόεδρος στην ομάδα . Λες να μην ήμουν από τους πρώτους που θα το ήξερα ?
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιουν 02, 2008 1:20 am

Αγαπητέ Χάρη, δεν μπορώ να πω ονόματα. Δεσμεύομαι (εν καιρώ όμως) να σου πω ποιος είμαι, ωστόσο δεν μπορώ να δημοσιοποιήσω μια προσωπική συζήτηση που είχα με κάποιον, λέγοντας ότι "ο τάδε μου είπε αυτό και αυτό".

Επαναλαμβάνω όμως ότι αυτά που άκουσα (ακόμα κι αν υποθέσουμε ότι ισχύουν) ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΣΧΕΣΗ με διάλυση ή απαξίωση της ανδρικής ομάδας ή του συλλόγου γενικότερα. Άρα δεν μπορώ να τα εντάξω στις φήμες που ανέφερες και χαρακτήρισες αναληθείς κλπ.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Δευτ Ιουν 02, 2008 3:04 am

Δίκιο έχεις και σωστά τα λες αφού δεν έχει σχέση με το πρόβλημα που έγραψα ποιο πάνω !!!
:!:
Απλά με τα λεγόμενα σου ποιο πάνω μου έδωσες το έναυσμα για να θίξω το θέμα τις παραπληροφόρησης που επικρατεί στο χώρο μας και γενικά τον άσχημο τρόπο που κινούνται κάποιοι !!!
Ειλικρινά συγνώμη αν σε ενόχλησα με τα λεγόμενα μου ! Δεν ήταν προσωπική η απάντηση μου !
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am


Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση στην Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες