Κύπελλο Ελλάδος 2008-09

Λάβετε μέρος στην ανοικτή συμμετοχή για το Ελληνικό Πόλο.

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό dimakovitch » Δευτ Απρ 13, 2009 12:59 pm

MVP o Νίκιτς
Ήταν αυτός που με τα γκολ του και την εν γένει παρουσία του στα δύο μέτρα οδήγησε τον Ολυμπιακό στην κατάκτηση του Κυπέλλου.
Ο Μπόμπαν Νίκιτς αναδείχθηκε πολυτιμότερος παίκτης του Final Four χάρη κυρίως στην απόδοση του στον τελικό κόντρα στον Πανιώνιο. Από την πλευρά των νικητών αναδείχθηκε και ο καλύτερος τερματοφύλακας της διοργάνωσης με τον Νίκο Δεληγιάννη να υπερτερεί του Φίλιππου Καραμπέτσου του Παναθηναϊκού και να παίρνει το βραβείο.
Ο Πανιώνιος ανέδειξε τον πρώτο σκόρερ του Final Four, τον Ανδρέα Μιράλη με τέσσερα τέρματα (υπήρξε ισοβαθμία με τους Αλιχανίδη, Ντόσκα και Νίκιτς και ο νικητής πρόεκυψε μετά από κλήρωση).
www.aquaticsnews.com
Άβαταρ μέλους
dimakovitch
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 1:03 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Απρ 13, 2009 1:05 pm

dimakovitch έγραψε:...
Ο Πανιώνιος ανέδειξε τον πρώτο σκόρερ του Final Four, τον Ανδρέα Μιράλη με 4 τέρματα (υπήρξε ισοβαθμία με τους Αλιχανίδη, Ντόσκα και Νίκιτς και ο νικητής πρόεκυψε μετά από κλήρωση).

... συγγνώμη ; :shock:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Δευτ Απρ 13, 2009 1:29 pm

Αν επρεπε να παρει ενας το βραβειο, νομιζω οτι το σωστο θα ηταν να το παρει ο Αλιχανιδης, καθως εβαλε 4 γκολ σε ενα παιχνιδι...
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Απρ 13, 2009 1:59 pm

Σωστό ! ... πού είσαι Φώτηηηηη
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Δευτ Απρ 13, 2009 4:03 pm

vs έγραψε:Σωστό ! ... πού είσαι Φώτηηηηη


I am Here
Φίλοι μου αλλά και φίλες -τα τυχερά του FinalFour 2009-
Καλή ‘’Εβδομάδα των παθών’’ και ότι μπορεί να σημαίνει για τον καθένα μας αυτό .
Τώρα πάμε ταμείο :
• Μπράβο στον Μίμη μας όχι για τα 4 γκολ αλλά για το πάθος ΤΟΥ σαν original ΠΑΟΚτσης … έζησε πραγματικά με ΟΛΟ του το είναι αυτή την διοργάνωση.
• Ένα μεγάλο μπράβο στον Dunka ΜΑΣ πλέον… τρομερή συγκίνηση δεν το συνηθίζουν οι … ‘’μισθοφόροι’’
• Ένα μεγάλο μπράβο στον Leyne - Λεωνίδα ΜΑΣ πλέον -… τα είπε έξω από τα δόντια για την επόμενη μέρα στον ΠΑΟΚ … ‘’μισθοφόρος και αυτός’’ αλλα άλλη πάστα ανθρώπου … και ας είναι από το America !!!
• Στον Coach μας … για τις ‘’μεστωμένες’’ κουβέντες … για το τι πηγαμε NA KANOYME στην Πτολεμαϊδα.
more Info go to e-blog μας :-) υπάρχιε καταω κατω .... go !!!!
• Για τον Τάκη που για άλλη μια φορά έκανε το παιχνίδι της ζωής του … αν και είναι η δεύτερη του συμμετοχή σε τελικό κυπέλλου αν βλέπω καλα τα στατιστικά μου , περιμένω επιβεβαίωση φίλος ?
• Ένα μεγάλο στον Δήμαρχο και το επιτελείο του, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ οι άνθρωποι …για την άριστη διοργάνωση !!! αποδείξανε ότι η ‘’επαρχία’’ μονο στο μυαλό ‘’κάποιων’’ είναι επαρχία.
• Ένα μεγάλο μπράβο στο Hotel Pantelidis … που φιλοξένησε ΟΛΕΣ τις αποστολές αλλά και που ξέρει να φιλοξενεί … κατά τα πρότυπα της Μακεδονικής Γης.
Και το μεγαλύτερο ΜΠΡΑΒΟ στα ΠΑΟΚΙΑ της Δυτικής ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ που Μαζεύτηκαν ΕΚΕΙ για να δούνε τι ??? , μα την Ομάδα που ΑΓΑΠΑΝΕ και ας μην ξέρανε τον Γιάννη τον Κώστα τον Νικο τον Λεωνίδα τον άλλον τον Γιάννη τον Μίμη τον Τάκη τον Giorgie τον …… Νικο …..
Και φυσικά ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ Μπράβο σε ΟΛΑ τα τοπικά ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ που τολμίσαν και κάνανε ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ….δεν πειράζει κάθε εμπόδιο σε καλό να μας βγαίνει .
• Και ένα μεγαλο ‘’ευγε’’ για τα διάφορα Forum που δεν πραγματοποιήθηκαν στις παράλληλες εκδηλώσεις και που δεν έγιναν στα πλαίσια της κορυφαίας αυτής διοργάνωσης , αλλά προτιμήθηκε η πεπατημένη mpla mpla mpla και φωτογραφίες και δηλώσεις στα ματσούκια …ΚΡΙΜΑΑΑΑααααααΑΑ ακούστηκε εκεί κάτω ???

Ααααα και να μην ξεχάσω το δωράκι μου στον Φίλο μου τον Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π Π ΠΠ Π Π ΠΠ Π Π Π Π Π ΠΠ Π ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ ΠΠΠ Π
Mε το ένα Π είναι ο PISINOS
Me τα δυο ο moxito
Και με τα τρια ο άλλος ;
Εικόνα
Δυστυχώς φίλε-οι μου δεν ήσουνα εκεί αλλά δεν πειράζει σου στέλνω ... να θυμάσαι και [b] ΕΣΥYYYYY το f4 2009 [/b]

Αυριο της ‘’περιπεσούσης της γυναικός’’ φίλοι αμαρτωλοί !!! θα γραψω στα Διάφορα άπαυτου …
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Απρ 13, 2009 6:57 pm

Φώτη, βάζε τις φωτογραφίες σε μια λογική διάσταση. Το γ%$# το θέμα, δεν μπορούμε να διαβάσουμε τίποτα έτσι.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Δευτ Απρ 13, 2009 7:15 pm

vs έγραψε:Φώτη, βάζε τις φωτογραφίες ... δεν μπορούμε να διαβάσουμε τίποτα έτσι.

Τα μεγάλα ΓΕΓΟΝΟΤΑ πρεπει να ειναι πληθωρικάάάάάά΄!!!
εξ αλλου υπάρχει και οριζόντια μπαρα κύλησης ;-)
Sorry δδδδδδδδδεν θα το ξανακανωωωω :wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό takis » Σάβ Απρ 18, 2009 11:19 pm

fotis2310 έγραψε:
• Για τον Τάκη που για άλλη μια φορά έκανε το παιχνίδι της ζωής του … αν και είναι η δεύτερη του συμμετοχή σε τελικό κυπέλλου αν βλέπω καλα τα στατιστικά μου , περιμένω επιβεβαίωση φίλος ?


ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια "φιλος"... 8)
σε τελικο εχω παιξει μονο μια φορα αλλα ηταν το τριτο μου final four.. :wink:
κατι αλλο..ο λειν μονο μισθοφορος δεν ειναι..ουτε καν σε εισαγωγικα.. :wink:
και για να μην ξεχνιομαστε...
τολμίσαν
με ..ή... :lol:
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση στην Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες