Προπονητης Εθνικης ομαδας

Λάβετε μέρος στην ανοικτή συμμετοχή για το Ελληνικό Πόλο.

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Ιαν 19, 2009 4:42 pm

SAPIC έγραψε:Το πιάσατε το υπονοούμενο...!!! :twisted: :twisted:
Ευχαριστώ Λάμπρο...
Να 'σαι καλά!!! :(


θα έρθει και το στάδιο της γράμμωσης.... μην το παρατήσεις τώρα...
:wink:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό mike » Δευτ Ιαν 19, 2009 6:46 pm

COACHFK έγραψε:Επιστρέφει

Ο Ιανουάριος θα είναι, σύμφωνα με τα όσα διεμήνυε από το φθινόπωρο ο πρόεδρος της ΚΟΕ Δημήτρης Διαθεσόπουλος, ο χρόνος που θα ανακοινώσει τους τεχνικούς στις εθνικές ομάδες υδατοσφαίρισης Ανδρών - Γυναικών αλλά και των μικρών κατηγοριών.

Οι χθεσινές πληροφορίες ανέφεραν ότι στην ΚΟΕ υπάρχει ένα σχέδιο που αφορά όλες τις εθνικές ομάδες. Σύμφωνα με αυτό ο Κούλης Ιωσηφίδης επιστρέφει στην εθνική ομάδα Ανδρών έπειτα από έξι χρόνια και αντικαθιστά τον Αλεσάντρο Καμπάνια.

Ο Κούλης Ιωσηφίδης είχε «υποβιβαστεί» το 2003 από τους Ανδρες στην εθνική ομάδα των Γυναικών, με την οποία κέρδισε το ασημένιο ολυμπιακό μετάλλιο στην Αθήνα. Αφορμή ήταν το βέτο που είχαν ασκήσει εναντίον του βασικοί παίκτες της εθνικής ομάδας κατά τη διάρκεια των προκριματικών του «Γουόρλντ Λιγκ» στην Πάτρα το καλοκαίρι του 2002. Ο Κούλης Ιωσηφίδης, πάντα σύμφωνα με πληροφορίες, θα έχει βοηθό τον Παναγιώτη Τρούλο και θα κληθεί να χτίσει από την αρχή το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα. Η βάση της εθνικής ομάδας θα είναι η γενιά των παικτών (Χρ. Αφρουδάκης, Ντόσκας, Θεοδωρόπουλος, Μυλωνάκης, Μιτελούδης) που προλαβαίνουν ηλικιακά τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Λονδίνου του 2012.

Αντίθετα κόβονται λόγω ηλικίας, εν όψει του Λονδίου, οι παίκτες που αποτέλεσαν τον κορμό των μεγάλων επιτυχιών από το 2003 και έπειτα (Γ. Αφρουδάκης, Μάζης, Σχίζας, Κοκκινάκης, Βλοντάκης, Θωμάκος). Ο Τάσος Δούμπας θα είναι ο τεχνικός υπεύθυνος στην εθνική ομάδα Νέων Ανδρών και ο Περικλής Δαμάσκος στην αντίστοιχη των Εφήβων. Οι πληροφορίες φέρνουν τον Γιώργο Μορφέση από βοηθό του Κούλη Ιωσηφίδη στην εθνική ομάδα Γυναικών να αναλαμβάνει χρέη α’ τεχνικού και τον Κώστα Πετράκη να έχει τις εθνικές ομάδες Νέων Γυναικών και Νεανίδων. Θα πρέπει επίσης να σημειώσουμε ότι ο Αλεσάντρο Καμπάνια, φεύγοντας από την Ελλάδα, είχε προτείνει στον Δημήτρη Διαθεσόπουλο η εθνική ομάδα να πάει με προπονητή τον Παναγιώτη Τρούλο μέχρι το καλοκαίρι.

Το Γουόρλντ Λιγκ Ανδρών με τη νέα του μορφή αρχίζει την ερχόμενη Τετάρτη, η εθνική ομάδα μετά την απόσυρση της Ουγγαρίας θα αγωνιστεί στα μέσα του Φεβρουαρίου και αυτό προσφέρει την ευχέρεια στον Δημήτρη Διαθεσόπουλο και στο ΔΣ της ΚΟΕ να αποφασίσουν ακόμα και στο τέλος του μήνα.

www.goalday.gr


Ελπίζω αυτό να είναι ένα κακόγουστο αστείο!!!
mike
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 28, 2007 7:28 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Ιαν 19, 2009 9:16 pm

Lambros10 έγραψε:είναι παλιά η φώτο... εγώ ξέρω ότι είναι στην φάση του ΟΓΚΟΥ....


Εγω ξερω οτι χρονια τωρα κανει μια ειδική δίαιτα!!!

Την ίδια δίαιτα κάνουν και οι Σουμοοοοο :lol: :lol:

Μην μου παρεξηγηθείς τώρα ,εεεε, αφού ξερω οτι σου αρεσει να φοράς πάνες!!! :lol:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τρί Ιαν 20, 2009 1:32 am

nemesis έγραψε:
Lambros10 έγραψε:είναι παλιά η φώτο... εγώ ξέρω ότι είναι στην φάση του ΟΓΚΟΥ....


Εγω ξερω οτι χρονια τωρα κανει μια ειδική δίαιτα!!!

Την ίδια δίαιτα κάνουν και οι Σουμοοοοο :lol: :lol:

Μην μου παρεξηγηθείς τώρα ,εεεε, αφού ξερω οτι σου αρεσει να φοράς πάνες!!! :lol:


Κια ο φισφιρίκος πως κάνει απέχαλε φίλε μου????!!!!
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Τρί Ιαν 20, 2009 4:48 pm

doom έγραψε:Ρε Φωτη .... Τι ειναι αυτα που γραφεις? Βγαζεις κανενα νοημα με ολα αυτα, η τα πετας επιτηδες ετσι για πλακα?


Μας μάτιασες ζηλιάρη :wink: :wink: :wink:

...
σε αναβολή οδηγήθηκε ο προγραμματισμένος φιλικός Αγώνας του ΠΑΟΚ με την ΠΑΡΤΙΖΑΝ Beograd Serbia , για αυριο ΤΕΤΑΡΤΗ 21/1/09 στο Ποσειδώνιο , στα πλαίσια της παραμονής της Ομάδας της ''γειτονος'' χώρας στην πόλη μας .

Σας ζητούμε συγγνώμη για την ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ.

εΝΗΜΕΡΩΘΉΚΑΜΕ ΑΠΌ ΤΟΝ ΟΙΚΟΔΕΣΠΌΤΗ ... χθες το βράδυ ... για την μη άφιξη των ΣΕΡΒΩΝ ΑΔΕΡΦΩΝ ...
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό nemesis » Τρί Ιαν 20, 2009 7:44 pm

SAPIC έγραψε:
nemesis έγραψε:
Lambros10 έγραψε:είναι παλιά η φώτο... εγώ ξέρω ότι είναι στην φάση του ΟΓΚΟΥ....


Εγω ξερω οτι χρονια τωρα κανει μια ειδική δίαιτα!!!

Την ίδια δίαιτα κάνουν και οι Σουμοοοοο :lol: :lol:

Μην μου παρεξηγηθείς τώρα ,εεεε, αφού ξερω οτι σου αρεσει να φοράς πάνες!!! :lol:


Κια ο φισφιρίκος πως κάνει απέχαλε φίλε μου????!!!!



Το πως κάνει ο φισφιρικοσ (αμα το γραφω και σωστα)μου το ειχε πει ενασ παπαγάλος ,ο οποίος ελεγε παντα την αληθεια οταν κάποιος έμπαινε μεσα στο σπιτι!!!!!!
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τετ Ιαν 21, 2009 1:30 am

nemesis έγραψε:
SAPIC έγραψε:
nemesis έγραψε:
Lambros10 έγραψε:είναι παλιά η φώτο... εγώ ξέρω ότι είναι στην φάση του ΟΓΚΟΥ....


Εγω ξερω οτι χρονια τωρα κανει μια ειδική δίαιτα!!!

Την ίδια δίαιτα κάνουν και οι Σουμοοοοο :lol: :lol:

Μην μου παρεξηγηθείς τώρα ,εεεε, αφού ξερω οτι σου αρεσει να φοράς πάνες!!! :lol:


Κια ο φισφιρίκος πως κάνει απέχαλε φίλε μου????!!!!



Το πως κάνει ο φισφιρικοσ (αμα το γραφω και σωστα)μου το ειχε πει ενασ παπαγάλος ,ο οποίος ελεγε παντα την αληθεια οταν κάποιος έμπαινε μεσα στο σπιτι!!!!!!


Αυτός που μου σφύριξε τότε και με φώναξε "κορμάρα"?????
Ο ίδιος??????????!!!!! :D :D :D
Που τραγούδαγε και τον εθνικό ύμνο?????
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό nemesis » Τετ Ιαν 21, 2009 9:27 pm

Ναι , :lol: :lol: :lol: ο ιδιοσ ,αφου το ξερεισ ,η πλακα ειναι οτι μια μερα μπαίνει ενα εφοριακός ,και γυρνάει ο παπαγάλος και του λεει ...... εισαι μακακασ.....και αρχίζει να γελάει κιόλας ,άντε τώρα να προσπαθήσεις να μην γελάσεις για να μην παρεξηγηθεί.
:lol: :lol: :lol: :lol:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό oforas100 » Πέμ Ιαν 22, 2009 7:42 pm

ΠΑΙΔΙΑ μηπως εχει κανεις καμια κρυφη επιθυμια
για την θεση του προπονητη και δεν το λεει? :?: :?:
Άβαταρ μέλους
oforas100
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 1:30 am
Τοποθεσία: EARTH

Δημοσίευσηαπό nemesis » Πέμ Ιαν 22, 2009 10:38 pm

Γιατι?
Αδιασε καμια θεση ,και δεν το καταλαβαμε? :?: ? :lol:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Ιαν 23, 2009 12:00 am

Οφόρα πώς σου ήρθε ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό kostaswp » Παρ Ιαν 23, 2009 12:18 am

Στην Ανδρών ο Δούμπας
Στο πρόσωπο του Τάσου Δούμπα, βρήκαν οι ιθύνοντες της ΚΟΕ, τον επόμενο προπονητή της Εθνικής Ανδρών και τον αντικαταστάτη του Σάντρο Καμπάνια.

Στην Ομοσπονδία θεωρούν ότι ο Δούμπας είναι ο ιδανικός, καθώς φεύγει η παλιά φουρνιά και οι νέοι που ακολουθούν, έχουν συνεργαστεί μαζί του στις «μικρότερες» εθνικές. Ανάμεσά τους οι Θεοδωρόπουλος, Ντόσκας, Ντούλος, Χρήστος Αφρουδάκης.

Ο Δούμπας είχε κατακτήσει με την Εθνική εφήβων το χρυσό μετάλλιο στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα του 2001 στην Κωνσταντινούπολη.

πηγη : goalday

Αναμφισβητητα καλυτερη επιλογη απο τις αλλες που ακουγονταν. Μενει να δουμε αν θα ειναι κ μονιμη..
kostaswp
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2005 1:26 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Ιαν 23, 2009 12:27 am

Αν μη τι άλλο είναι και νεότερος. Προσωπικά δεν έχω άποψη για τη δουλειά του αλλά όσους πιτσιρικάδες διεθνείς έχω ρωτήσει όλοι μου μίλησαν με τα καλύτερα και όλοι τον έφεραν σε αντιδιαστολή με τους υπόλοιπους.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Ιαν 23, 2009 1:58 pm

ΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ


-. Οι Ολυμπιακοί Αγώνες του Πεκίνου, ολοκλήρωσαν τον δεύτερο ολυμπιακό κύκλο, μετά τον αντίστοιχο των Ολυμπιακών Αγώνων της Αθήνας, μιας πορείας κατά την οποία το άθλημα της ελληνικής υδατοσφαίρισης βρέθηκε σε υψηλά επίπεδα διάκρισης, με μεγάλες επιτυχίες.

Οι νέες συνθήκες και τα δεδομένα που έχουν διαμορφωθεί, αλλά και οι προοπτικές για τη συνέχιση της πορείας, επιβάλλουν αλλαγές σε όλα τα επίπεδα.

Εκτιμώντας την γενικότερη αθλητική και οικονομική κατάσταση, η ΚΟΕ, αποφάσισε να στελεχώσει το ομοσπονδιακό προπονητικό τιμ στην υδατοσφαίριση ως εξής:

Εθνική Ομάδα Ανδρών
Υπεύθυνος προπονητής: Τάσος Δούμπας

Συνεργάτες: Παναγιώτης Τρούλος, Περικλής Δαμάσκος

Εθνική Ομάδα Γυναικών
Υπεύθυνος προπονητής: Γιώργος Μορφέσης

Συνεργάτης: Κώστας Πετράκης

Εθνική Ομάδα Νέων ανδρών
Υπεύθυνος προπονητής: Τάσος Δούμπας

Συνεργάτες: Παναγιώτης Τρούλος, Περικλής Δαμάσκος

Εθνική Ομάδα Νέων γυναικών
Υπεύθυνος προπονητής: Κώστας Πετράκης

Συνεργάτης: Γιώργος Μορφέσης

Εθνική Ομάδα Εφήβων
Υπεύθυνος προπονητής: Περικλής Δαμάσκος

Συνεργάτες: Τάσος Δούμπας, Παναγιώτης Τρούλος

Εθνική Ομάδα Νεανίδων
Υπεύθυνος προπονητής: Κώστας Πετράκης

Συνεργάτης: Γιώργος Μορφέσης

Η διάρκεια της συνεργασίας με τους ανωτέρω, λήγει στις 30 Σεπτεμβρίου 2009.

Οι Ομοσπονδιακοί τεχνικοί

ΤΑΣΟΣ ΔΟΥΜΠΑΣ
Γεννήθηκε το 1960. Διετέλεσε προπονητής του Ηρακλή Θεσσαλονίκης για 8 σεζόν (1987-1995), στους Άνδρες και μία (1) στις Γυναίκες (1991-92).

Ως Ομοσπονδιακός τεχνικός στους Νέους, κατέκτησε χρυσό μετάλλιο το 2001 στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Εφήβων (Κωνσταντινούπολη) και αργυρά μετάλλια στα Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα Εφήβων το 2000 (Λούνεν) και Νέων το 2001 (Χάγκεν) αντίστοιχα.

Ήταν στον πάγκο στα Παγκόσμια πρωταθλήματα Νέων του 1999, 2001, 2003, 2005 των Ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων Νέων του 2000, 2002, 2004, 2006, 2008 και των Ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων Εφήβων του 1999, 2001, 2007.

Έχει διατελέσει (Οκτώβρης 1997 – Γενάρης 1998) και ομοσπονδιακός τεχνικός των Γυναικών (5η θέση στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα του Περθ το 1998).

Είναι ο 18ος Ομοσπονδιακός τεχνικός που αναλαμβάνει την Εθνική ομάδα των Ανδρών.

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΡΦΕΣΗΣ
Γεννήθηκε το 1969. Ως πρώτος προπονητής του Εθνικού το 2000, πανηγύρισε το Κύπελλο Ελλάδας. Από το 2003 έως και τον Αύγουστο του 2008 ήταν συνεργάτης του ομοσπονδιακού τεχνικού Γυναικών, Κούλη Ιωσηφίδη.

Είναι ο 8ος προπονητής που αναλαμβάνει την Εθνική ομάδα Γυναικών.

ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΑΜΑΣΚΟΣ
Γεννήθηκε το 1952 και ήταν διεθνής πολίστας του Ολυμπιακού. Μετείχε στους Ολυμπιακούς Αγώνες του 1972 (Μόναχο), το Παγκόσμιο πρωτάθλημα του 1973 (Βελιγράδι) και τα Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα του 1970 (Βαρκελώνη) και του 1977 (Γιόνκεπιγκ).

Διετέλεσε τεχνικός του Άρη Θεσσαλονίκης στους Άνδρες (1986-87) και της Γλυφάδας στις Γυναίκες (1993-94), ενώ από τη σύσταση της (1988) έως και τον Σεπτέμβρη του 1991 ήταν ομοσπονδιακός τεχνικός των Γυναικών με δύο συμμετοχές σε Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα (1989 Βόννη 7η θέση, 1991 Αθήνα 7η θέση). Μέχρι τον Αύγουστο του 2008 ήταν ομοσπονδιακός στις Εθνικές ομάδες Εφήβων (μετείχε στα Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα 1995, 1999, 2001) και Παίδων.

ΚΩΣΤΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
Γεννήθηκε το 1968. Έπαιξε πόλο σε Εθνικό και Παναθηναϊκό. Διετέλεσε προπονητής της γυναικείας ομάδας του Παναθηναϊκού (1990-92) και της Εθνικής μας ομάδας των Γυναικών από τον Μάρτη του 1998 έως τον Απρίλη του 1999.

Ήταν στον πάγκο της Εθνικής ομάδας Νέων γυναικών στα Παγκόσμια πρωταθλήματα 1999, 2001, 2003, 2005, 2007, της Εθνικής Εφήβων στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα του 1997, της Εθνικής Νέων γυναικών στα Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα 1998, 2000, 2002, 2004, 2006, 2008 και της Εθνικής Νεανίδων στα Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα 2001, 2003, 2005, 2007, 2008. Κατέκτησε χρυσά μετάλλια με την Εθνική ομάδα Νεανίδων το 2001 (Μάντσεστερ) και Νέων γυναικών το 2002 (Λούλε) και αργυρό με την Εθνική Νέων γυναικών το 2004 (Μπάρι) στα αντίστοιχα Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΟΥΛΟΣ
Γεννήθηκε το 1973 και έπαιξε πόλο στον Ιωνικό Νίκαιας και τον Παναθηναϊκό. Υπήρξε για 4 περιόδους (1994-98) προπονητής της γυναικείας ομάδας του Ιωνικού, το 2007 κοουτσάρισε την Εθνική ομάδα Νέων ανδρών στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα και από τον Γενάρη του 2003 μέχρι τον Αύγουστο του 2008 υπήρξε συνεργάτης του Σάντρο Καμπάνια στην Εθνική Ανδρών.

Δήλωση Προέδρου ΚΟΕ

Ο Πρόεδρος της ΚΟΕ Δημήτρης Διαθεσόπουλος προέβη στην παρακάτω δήλωση: «Μετά από 20 και πλέον χρόνια συνεργασίας της Ομοσπονδίας με τον Κούλη Ιωσηφίδη, ήλθε το πλήρωμα του χρόνου, καθώς έκλεισε ένας μεγάλος και επιτυχής κύκλος.

Ο Κούλης Ιωσηφίδης, πρόσφερε πολλά με τις γνώσεις και τις επιτυχίες του κατά την θητεία του στις Εθνικές μας ομάδες υδατοσφαίρισης, με κορυφαία ασφαλώς το αργυρό μετάλλιο των Ολυμπιακών Αγώνων της Αθήνας, με την Εθνική μας ομάδα των Γυναικών.

Η ΚΟΕ τον ευχαριστεί για την προσφορά του, που σηματοδότησε την ελληνική υδατοσφαίριση γενικότερα και του εύχεται ότι καλύτερο στη ζωή του».

Ο Κούλης Ιωσηφίδης, ανήκε στο ομοσπονδιακό προπονητικό τιμ της ΚΟΕ (πρώην ΕΚΟΦ) από το 1985 ως ο προπονητής της Εθνικής ομάδας Νέων αρχικά. Στη συνέχεια και από το τέλος του 1987 και έως τον Οκτώβρη του 1991, διετέλεσε ομοσπονδιακός τεχνικός των Ανδρών, όπου επανήλθε στο διάστημα Μάρτης 1995 – Ιούλης 2002.

Η διαδρομή του ολοκληρώθηκε με την Εθνική ομάδα των Γυναικών, από τον Ιούλη του 2003 μέχρι και τον Αύγουστο του 2008.

Από τα 9 συνολικά μετάλλια σε επίπεδο Ανδρών – Γυναικών, τα 4 κατακτήθηκαν με τον ίδιο. Εκτός του αργυρού μεταλλίου το 2004, το επίσης αργυρό το 1997 στο Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών (Αθήνα), το χρυσό το 2005 στο Γουόρλντ Λιγκ Γυναικών (Κίρισι) και το χάλκινο το 2007 στο Γουόρλντ Λιγκ Γυναικών (Μόντρεαλ).

Με τον Ιωσηφίδη η Εθνική Γυναικών ήταν:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

2004: 2Η

2008: 8Η

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

2003: 9Η

2005: 5Η

2008: 8Η

ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

2006: 6Η

2008: 6Η

*Απο το δελτιο Τυπου της ΚΟΕ
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό babakida » Παρ Ιαν 23, 2009 2:54 pm

Εχω παθει πλακα με τα βιογραφικα των προπονητων .Καθως τα διάβαζα ανατρίχιαζα .Τι να πω ,καταντια,αυτα δεν νομιζω να γινονται πουθενα στον κοσμο.
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

Δημοσίευσηαπό sifis M. » Παρ Ιαν 23, 2009 3:06 pm

Εσεις που κοροϊδεύατε οταν λεγαμε για τον Κουνδουρακη.Τωρα τι εχετε να πειτε;;;Καλα αυτοι στην ομοσπονδια ειναι για γελια.Ειδικά το βιογραφικο του Τρουλου που έπαιζε στον Ιωνικό Νίκαιας και τον Παναθηναϊκό.Για καποιον που δεν ξερει θα νομιζει οτι ειναι μεγαλες ομαδες επειδη τις γνωριζει απο το ποδοσφαιρο και τα αλλα αθληματα.Στον Ιωνικο επαιζε σεντερ φορ διπλα στον Μπρουστερ και στον Παναθηναικο ηταν επιθετικο δίδυμο με τον Βαζεχα ξεχασαν να συμπληρώσουν................
Άβαταρ μέλους
sifis M.
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 14, 2008 3:36 am
Τοποθεσία: ατσιποπουλο

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Ιαν 23, 2009 3:36 pm

Να κάνω μια ερώτηση και στους δυο σας : αυτές τις ελπίδες έχετε για τον Κουνδουράκη ; Να μπορέσει κάποτε να αναλάβει την εθνική μόνο και μόνο επειδή θα είναι "ημέτερος" ;

Και στην τελική έχει καλύτερο βιογραφικό από το Μορφέση ή τον Δούμπα ; Πότε πήρε τίτλο, έστω και στην Α2 ή σε παιδικοεφηβικά ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Παρ Ιαν 23, 2009 4:35 pm

Φιλε Σηφη, χρειαζεται να εχεις σεβασμο σε ολες τις ομαδες του χωρου μας και καλο ειναι να διαβασεις ορισμενα πραγματα για αυτες πριν γραψεις οτιδηποτε.
Και απο οτι καταλαβαινω, μαλλον προερχεσαι απο το ποδοσφαιρο...
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Παρ Ιαν 23, 2009 4:37 pm

Πιστεύω ήταν ότι καλύτερο ο Δούμπας για τους άντρες.
Και ο Μορφέσης για τις γυναίκες.
Από τους διαθέσιμους - ενδιαφερόμενους δεν υπήρχαν καλύτεροι!!!
Ελπίζω να με πιάνετε!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από SAPIC και Παρ Ιαν 23, 2009 4:42 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό takis » Παρ Ιαν 23, 2009 4:39 pm

SAPIC έγραψε:Από τους διαθέσιμους - ενδιαφερόμενους δεν υπύρχαν καλύτεροι!!!


...Από τους διαθέσιμους - ενδιαφερόμενους ...που θα δεχοντουσαν να κανουν συμβολαιο με ..1000 ευρω τον μηνα...(ο αριθμος ειναι ..συμβολικος)
Τελευταία επεξεργασία από takis και Δευτ Σεπ 20, 2010 3:32 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση στην Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 34 επισκέπτες

cron