Αυτοι ειναι μαγκες, οχι "κοτοπουλακια"....

Λάβετε μέρος στην ανοικτή συμμετοχή για το Ελληνικό Πόλο.

Συντονιστής: Lambros10

Αυτοι ειναι μαγκες, οχι "κοτοπουλακια"....

Δημοσίευσηαπό naruto » Παρ Οκτ 15, 2010 2:22 am

Άβαταρ μέλους
naruto
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Παρ Αύγ 11, 2006 1:31 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Παρ Οκτ 15, 2010 9:39 am

+1000..ειμαστε πολυυυυ πισω το εχω ξαναπει...
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Οκτ 15, 2010 11:23 am

Για να πάρετε μια ιδέα του τι θα μπορούσε να γίνει, το μεγαλύτερο ποσοστό του κάθε συμβολαίου φαίνεται (στα χαρτιά) ως πριμ υπογραφής, ώστε να εφαρμόζεται πολύ χαμηλότερος συντελεστής φορολογίας. Ε, μπαίνει και κανα χιλιάρικο το μήνα ως μισθός και αυτό φορολογείται ως εισόδημα. Έτσι κάνουν στο μπάσκετ.

Το θέμα, όμως, είναι εσείς όταν ... θα ... πληρώνεστε θέλετε και να φορολογείστε ή όχι ; Γιατί αν το δέχεστε, τότε τα πράγματα είναι πολύ απλά.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Οκτ 15, 2010 11:55 am

... και πάρτε κι εδώ μια γεύση για να δείτε κι εσείς πώς μπορείτε να κοροϊδεύετε ώστε να φαίνονται τα προβλήματα ακόμα πιο διογκωμένα :
http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=76534

Όσο για τους μάγκες και τα κοτοπουλάκια, διαβάστε αυτό :
http://allstarkourouna.blogspot.com/200 ... chive.html
(λίγο πάνω από τα μέσα της σελίδας, εκεί που λέει απορίες αλλά και πιο κάτω για τον Χαραλαμπίδη)

... αλλά και αυτό :
http://www.menslounge.gr/sports/epikair ... asket.html
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Παρ Οκτ 15, 2010 6:00 pm

vs έγραψε:
Το θέμα, όμως, είναι εσείς όταν ... θα ... πληρώνεστε θέλετε και να φορολογείστε ή όχι ; Γιατί αν το δέχεστε, τότε τα πράγματα είναι πολύ απλά.


αν ειναι να εξασφαλιζω τα λεφτα μου(εδω και χρονια ολοι λεφτα χανουν ακομα και απο ολοκληρες χρονιες) και να εχω και ασφαλεια,ας μου παρει και το κρατος το φορο απο τα ..οχι πολλα λεφτα που παιρνουμε σε σχεση με αλλα αθληματα...
γενικα νομιζω τα θετικα ειναι πολλα περισσοτερα...
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Παρ Οκτ 15, 2010 6:15 pm

takis έγραψε:....αν ειναι να εξασφαλιζω τα λεφτα μου(εδω και χρονια ολοι λεφτα χανουν ακομα και απο ολοκληρες χρονιες) και να εχω και ασφαλεια, ας μου παρει και το ....γενικα νομιζω τα θετικα ειναι πολλα περισσοτερα...

Ωραίος ο ‘’συναγωνιστής’’ ο Takis…. Ακόμα ποιο ρηξικέλευθος ο ‘’εκ του ασφαλούς’’ - φίλος ο vs … άρα τι μένει ??? ….
Ιδού η Ρόδος ιδού και ….. η πισίνα :)
τo bold ...καταλαβαίνεις !!!!
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό waterboys » Παρ Οκτ 15, 2010 6:58 pm

Βέβαια υπάρχει και το άλλο. Αν υποθέσουμε ότι γινόταν απεργία στην Α1 θα ενδιαφερόταν κανείς ή απλά θα βράζαμε μόνοι μας στο ζουμί μας;
Εγώ πάντως μετά συγχωρήσεως πέρα από κάτι γκόμενες που έρχονται καμιά φορά στην πισίνα για μάτι και τον κυρ Παναγιώτη τον Κερκυραίο, άλλο φίλαθλο που να μην έχει έστω κάποια έμμεση σχέση με το άθλημα δεν έχω δει... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
waterboys
 
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 3:30 am


Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση στην Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron