"Αδικημένοι" Υδατοσφαιριστές

Λάβετε μέρος στην ανοικτή συμμετοχή για το Ελληνικό Πόλο.

Συντονιστής: Lambros10

Re: ΓΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Νοέμ 06, 2007 1:05 am

atoil έγραψε:ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.
ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΗΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΚΑΡΙΑ.
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ-ΚΟΟΥΤΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΡΤΙΕΡΟ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ.

ΝΑΙ ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΝΟΥΝ .ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ...



Δηλαδη τους φουνταριστους τους κρινουν μονο φουνταριστοι και τους αμυντικους μονο αμυντικοι? Θα μας τρελλανεις?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Νοέμ 06, 2007 1:21 am

TooTall έγραψε:
vs έγραψε:Όπως το βλέπω εγώ μένουν οι Καραμπέτσος, Πρωτονοτάριος, Σταθόπουλος, Φλέγκας. Να βάλουμε και τον Πλατίδη ; Άντε, ας τον βάλουμε και αυτόν

Να τον βαλεις, τουλαχιστον αυτος παιζει σε αντιθεση με αλλους.


Εχεις δικιο, αλλα δεν νομιζω οτι ο συγκεκριμενος εχει προσοντα να παιξει στην Εθνικη ομαδα. Εξαλλου ειναι ηδη μεγαλουτσικος (28 ?)
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό kostis » Τρί Νοέμ 06, 2007 2:00 am

Εγω θα προσθετα στους παραπανω τους Τσαλκανη,Γαβαλα,Στακια...Βεβαια δεν τυγχανουν αναλογης μεταχειρησης με τους αλλους...
kostis
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 24, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό naruto » Τρί Νοέμ 06, 2007 4:13 am

True.. Ο Τσαλκανης ειναι πολυ καλος αλλα δυστυχως στη Βουλιαγμενη δε μεταχειριστηκε σωστα κατα την αποψη μου.

Ο Ελμισσιαν ειναι ενα παιδι που θα μπορουσε να ειχε παρει περισσοτερες ευκαιριες αλλα μαλλον εδω ισχυει το καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα.Και νομιζω οτι το ιδιο εγινε(σε θεμα αποδοσης οχι χαρακτηρα) και με τον Πλατιδη για μια ασταθη χρονια που εκανε.

Ο Χατζηκυριακακης θα επρεπε κατα τη γνωμη μου να δοκιμαστει στην εθνικη.Εχει προσοντα,κολυμπαει καλα,παιζει σε υψηλο επιπεδο δε νομιζω πως υπαρχει λογος να μην παρει ευκαιριες.

Δε νομιζω πως οι τερματοφυλακες κανουν ατομικο αθλημα απλα χρειαζονται αρκετη ατομικη προπονηση.Αλλα οι παικτες οταν κανουν μετρα θεωρουμε πως η προπονηση ειναι ομαδικη?? αν ναι λογω συναγωνισμου το ιδιο μπορει να ισχυριστει καποιος και για τους τερματοφυλακες.Το αθλημα ειναι ομαδικο σε ολες τις πτυχες του,και η ιδιαιτεροτητα οτι αν περασει η μπαλα τη γραμμη δε θα σε καλυψει κανενας ,δεν το αλλαζει αυτο.

Ποσταροντας σε αυτο το τοπικ νιωθω οτι πεφτω σε μια παγιδα.Με τη λογικη των επιχειρηματων μας μπορουμε να βγαλουμε συμπερασματα πως οι μισοι παικτες εχουν αδικηθει και οι αλλοι μισοι εχουν ευνοηθει.Πολλες φορες συμφωνω πως ορισμενες κλησεις στην εθνικη "προκαλουν" ασχημα
ειδικα οταν συνοδευονται απο μη κλησεις...Υπαρχουν ομως 2 σοβαρα ζητηματα εδω.
Το πρωτο ειναι οτι απο τη "βασικη" δεκαδα της εθνικης μας κανεις δε διαφωνει με τις επιλογες που γινονται,αλλα ολοι εχουν να πουν κατι για το 12ο,το 13ο παικτη ,για ενα παικτη που κληθηκε στην προετοιμασια η για ενα παικτη που κοπηκε ενω δεν επρεπε κ.ο.κ.Ο καθε προπονητης σκεφτεται και οργανωνει την ομαδα με το δικο του πλανο και ειναι προφανες οτι δε θα ναι ολες του οι επιλογες συμφωνες με αυτες που θελει η "κοινη γνωμη".Για παραδειγμα ακουω πολλες φορες αλλα λεω και ο ιδιος " Μα ειναι παικτης τωρα αυτος για εθνικη ομαδα?"Στα ματια καποιων μπορει να μην ειναι αλλα μπορει ο προπονητης να εχει κατι υποψιν του για να τον καλει.
Το δευτερο ειναι οτι καθε αδικια κρινεται εκ του αποτελεσματος.Ο Ρεχαγκελ αδικησε τον Στολτιδη.Το λεει ολη η Ελλαδα.Ακομα και οι φιλαθλοι του Παναθηναικου.Το αποτελεσμα ομως ειναι οτι μονο 1 παιχνιδι εληξε χωρις βαθμο σε ολο τον προκριματικο γυρο.Ειπα και πιο πανω οτι δε μου αρεσει ο Ιωσηφιδης σαν προπονητης.Και τι εγινε???? Δεν ξερω κανενα αλλο Ελληνα με ολυμπιακο μεταλλιο σε ομαδικο,και ακομα και να ξερα δε θα μπορουσα να μιλησω.Δεν εξεταζω καν τις συνθηκες που το πηρε.Και χωρις αντιπαλο να παιζε σε ολα τα παιχνιδια η επιτυχια ειναι περαν πασης αμφισβητησης.
Τα λεω ολα αυτα για να καταληξω στο θεμα της αδικιας ενος παικτη μπορουμε να ξεφυγουμε πολυ.Μπουμε να κρινουμε και να κατακρινουμε επι ωρες.Το πραγματικο νοημα για μενα ειναι οτι κανεις που αξιζε και ηθελε πραγματικα να διακριθει δε χαθηκε απο αδικια.
Άβαταρ μέλους
naruto
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Παρ Αύγ 11, 2006 1:31 pm

Re: ΓΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τρί Νοέμ 06, 2007 11:20 am

sharkface έγραψε:
atoil έγραψε:ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.
ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΗΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΚΑΡΙΑ.
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ-ΚΟΟΥΤΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΡΤΙΕΡΟ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ.

ΝΑΙ ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΝΟΥΝ .ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ...



Δηλαδη τους φουνταριστους τους κρινουν μονο φουνταριστοι και τους αμυντικους μονο αμυντικοι? Θα μας τρελλανεις?


Η αλήθεια είναι ότι οι τερματοφύλακες κατ'εξοχήν κάνουν ατομική προπόνηση και ο ρόλος τους στον αγώνα είναι εντελώς διαφορετικός
απο οποιοδήποτε συμπαίκτη τους. Συνήθως είναι μοναχικές προσωπικότητες
και έχουν τον δικό τους Θεό... 8) -μην απαριθμήσω ονόματα....

Η αλήθεια είναι και συμφωνώ εδώ με τον atoil ότι στην Ελλάδα υπάρχει
έλειψη γνώσης στους περισσότερους προπονητές για άρτια και σωστή
καθοδηγία και προετοιμασία στους τερματοφύλακες και σχεδόν καμιά ομάδα
δεν έχει προπονητή τερματοφυλάκων.....

Όλοι μπορούμε να κρίνουμε τους πάντες, ακόμα και τους τερματοφύλακες
αλλά ίσως ένας καθαρόαιμος πρώην τερματοφύλακας μπορεί να δει στοιχεία
που ίσως κάποιοι δεν έχυον την γνώση και την δυνατότητα να δουν....
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Νοέμ 06, 2007 11:41 am

Εγώ έχω να πω ότι ο Χατζηκυριακάκης είχε την ευκαιρία του πρόπερσι και έφαγε μόνος του το κεφάλι του ενώ ο Ελμισιάν δε δείχνει να αντιμετωπίζει πολύ σοβαρά αυτό που κάνει.

Μέσα στο νερό συχνά δε ελέγχει τα νεύρα του ενώ συμπεριφέρεται σα βεντέτα και διαμαρτύρεται όλη την ώρα προς τους διαιτητές. Ούτε ο Σάπιτς να ήταν.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό defender » Τρί Νοέμ 06, 2007 12:28 pm

Κατά τη γνώμη μου, αν δεν γνωρίζεις κάποιον προσωπικά, δεν μπορείς να έχεις εικόνα για την εξέλιξη του. Η προσωπική του ζωή, τα επαγγελματικά, το οικογενειακό και φιλικό περιβάλλον και άλλα πολλά παίζουν ρόλο για το κατά πόσο ενα ταλέντο θα γίνει μεγάλος παίκτης. Πολλές φορές μπορεί και το ταλέντο να συμβιβάζεται με κάτι λιγότερο, αν στόχος του είναι να συνδυάσει σπουδές ή επαγγελματική σταδιοδρομία. Εδώ που τα λέμε, λεφτά από το πόλο (σοβαρά λεφτά) αντε να βγάζουνε 5 παίκτες.
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τρί Νοέμ 06, 2007 12:43 pm

Lambros10 έγραψε:Συνήθως είναι μοναχικές προσωπικότητες
και έχουν τον δικό τους Θεό... 8)

Αυτο ηταν, εφυγα για ψυχολογο!! :lol:

sharkface έγραψε:
TooTall έγραψε:
vs έγραψε:Όπως το βλέπω εγώ μένουν οι Καραμπέτσος, Πρωτονοτάριος, Σταθόπουλος, Φλέγκας. Να βάλουμε και τον Πλατίδη ; Άντε, ας τον βάλουμε και αυτόν

Να τον βαλεις, τουλαχιστον αυτος παιζει σε αντιθεση με αλλους.

Εχεις δικιο, αλλα δεν νομιζω οτι ο συγκεκριμενος εχει προσοντα να παιξει στην Εθνικη ομαδα.

Ξερω και εγω; Ποιος εχει στην τελικη σε σχεση με αυτα που εχουμε συνηθησει απο Βολτυρακη και Ρεππα; Ουτε ο Δεληγιαννης τους εφτανε αλλα βεβαια ηταν ανταγωνιστικος σε διεθνες επιπεδο. Η διαδοχη σαφως ειναι τεραστιο προβλημα απο τη στιγμη που το κρητικοπουλι εμεινε απο μεση (νομιζω) και ο Καραμπετσος μπηκε στην μαυρη λιστα. Επειδη γραψατε πολλα για τον Καραμπετσο να πω οτι για μενα δεν του ελλειψαν ποτε ουτε οι δυνατοτητες, ουτε η θεληση. Ισως ηταν κακο το ταϊμινγκ, ισως η θεληση του να ηταν υπερβολικη και να γυρισε σε αγχος την κρισιμη στιγμη. Παντως πιο αξιος αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει και ελπιζω οτι θα πρυτανευσει η λογικη και θα παρει ψηφο εμπιστοσυνης. Αν δεν, τοτε ο κληρος πεφτει προφανως καταρχην στον Πρωτονοταριο αλλα για μετα; Ο Σταθοπουλος για μενα ειναι ακυρος, αλλωστε η χρονια που εκανε σα βασικος με τον ΝΟΒΑ ηταν χειροτερη απο οποιαδηποτε του Πλατιδη σε μια ομαδα παραπλησιας δυναμικοτητας. Γιατι να μην υποθεσει κανεις και οτι Πλατιδης στον Ολυμπιακο θα ηταν εξισου καλος ή καλυτερος δηλαδη; Απο εκει και περα αλλος λεει Φλεγκας, αλλος Γαβαλας παντως η πικρη αληθεια ειναι οτι κανεις δεν εχει πεισει πραγματικα. Να χαρω την ομοσπονδια και τους προπονητες της που τοσα χρονια βγαζουν ταλεντα...
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Τρί Νοέμ 06, 2007 3:35 pm

τον δικό τους Θεό


...με φώναξε κανείς?
8)
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τρί Νοέμ 06, 2007 7:38 pm

XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA

:D :D :D
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Νοέμ 07, 2007 10:28 am

naruto έγραψε:Τα λεω ολα αυτα για να καταληξω στο θεμα της αδικιας ενος παικτη μπορουμε να ξεφυγουμε πολυ.Μπουμε να κρινουμε και να κατακρινουμε επι ωρες.Το πραγματικο νοημα για μενα ειναι οτι κανεις που αξιζε και ηθελε πραγματικα να διακριθει δε χαθηκε απο αδικια.


Μπραβο φιλε μου, εχεις απολυτο δικιο
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Re: ΓΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Νοέμ 07, 2007 10:33 am

Lambros10 έγραψε:Η αλήθεια είναι και συμφωνώ εδώ με τον atoil ότι στην Ελλάδα υπάρχει
έλειψη γνώσης στους περισσότερους προπονητές για άρτια και σωστή
καθοδηγία και προετοιμασία στους τερματοφύλακες και σχεδόν καμιά ομάδα
δεν έχει προπονητή τερματοφυλάκων.....

Όλοι μπορούμε να κρίνουμε τους πάντες, ακόμα και τους τερματοφύλακες
αλλά ίσως ένας καθαρόαιμος πρώην τερματοφύλακας μπορεί να δει στοιχεία
που ίσως κάποιοι δεν έχυον την γνώση και την δυνατότητα να δουν....



Συμφωνω απολυτα με την αποψη αυτη. Η γνωση της καθε θεσης ειναι αποτελεσμα μεγαλης εμπειριας, καθως και πολλων ερευνων και διαδικασιων που απαιτουνται και οι οποιες δεν εχουν γινει στην Ελλαδα ποτε. Ποιος να τις κανει? Ο Υπευθυνος στην Γυμναστικη Ακαδημια η αυτος που τον αντικαθιστα στα μαθηματα? Σοβαροι να ειμαστε.
Βεβαια, αυτο δεν ισχυει μονο με τους τερματοφυλακες, αλλα και με ολες τις θεσεις.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό veneto » Τετ Νοέμ 07, 2007 1:25 pm

noseman έγραψε:
τον δικό τους Θεό


...με φώναξε κανείς?
8)


θανάση έγραψες :D :D :D :D :D :D
veneto
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τετ Ιουν 15, 2005 12:25 pm

Δημοσίευσηαπό kostis » Τετ Νοέμ 07, 2007 1:45 pm

veneto έγραψε:
noseman έγραψε:
τον δικό τους Θεό


...με φώναξε κανείς?
8)


θανάση έγραψες :D :D :D :D :D :D




Εικόνα

εδω παραθετουμε ενα αγαλματιδιο λατρειας του θεου noseman!!!! :lol:
kostis
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 24, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Παρ Νοέμ 09, 2007 12:30 am

αμήν...

Εικόνα
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό monahous-monahous » Τετ Νοέμ 14, 2007 8:26 pm

proskyno ton theo ths ydatosfairishs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Άβαταρ μέλους
monahous-monahous
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:54 am

Δημοσίευσηαπό kostis » Τετ Νοέμ 14, 2007 8:59 pm

kostis έγραψε:Εγω θα προσθετα στους παραπανω τους Τσαλκανη,Γαβαλα,Στακια...Βεβαια δεν τυγχανουν αναλογης μεταχειρησης με τους αλλους...



Επισης κατι που μου διεφυγε .....


ο Λεντζος δεν θα μπορουσε να εχει θεση στην εθνικη ομαδα μετα την ολυμπιαδα?δε γνωριζω την ηλικια του βεβαια...κατα την γνωμη μου παντως ειναι καλυτερος απο τους αλλους υποψηφιους..περιμενω αποψεις....... :lol: :
kostis
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 24, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Πέμ Νοέμ 15, 2007 10:39 am

kostis έγραψε:
kostis έγραψε:Εγω θα προσθετα στους παραπανω τους Τσαλκανη,Γαβαλα,Στακια...Βεβαια δεν τυγχανουν αναλογης μεταχειρησης με τους αλλους...



Επισης κατι που μου διεφυγε .....


ο Λεντζος δεν θα μπορουσε να εχει θεση στην εθνικη ομαδα μετα την ολυμπιαδα?δε γνωριζω την ηλικια του βεβαια...κατα την γνωμη μου παντως ειναι καλυτερος απο τους αλλους υποψηφιους..περιμενω αποψεις....... :lol: :



Ετσι οπως εχει ξεκινησει το φετινο πρωταθλημα της Α1, οι πιο βελτιωμενοι τερματοφυλακες ειναι ο Πλατιδης και ο Πρωτονοταριος. Ειδικα ο Πλατιδης ειναι εντυπωσιακος, και σε αυτον οφειλεται η βαθμολογικη μεχρι τωρα συγκομιδη της Γλυφαδας.
Ο Λεντζος ειναι ενα σκαλι πιο κατω απο ολους αυτους. Και σιγουρα φταιει το γεγονος οτι δεν στεριωσε πουθενα.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τετ Δεκ 19, 2007 3:32 pm

ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ Ο "vs", ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!!!

ΑΦΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΤΙΔΗ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ.... ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!! ΗΜΑΡΤΟΝ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ)!!!! ΝΑ ΠΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ... ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ! ΣΩΣΤΟ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ Ο ΠΛΑΤΙΔΗΣ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ, ΤΟ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΠΑ... ΤΟ ΧΑΟΣ ΤΟ ΑΠΙΘΜΕΝΟ!!! ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ Ο ΦΛΕΓΚΑΣ. ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.

ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ. ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟΥΣ! ΑΛΛΗ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ. ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝ.

ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΛΙΓΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ. ΕΔΩ ΔΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ??? ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ!!!!
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Δεκ 19, 2007 5:29 pm

SAPIC έγραψε:ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ Ο "vs", ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!!!

ΑΦΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΤΙΔΗ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ.... ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!! ΗΜΑΡΤΟΝ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ)!!!! ΝΑ ΠΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ... ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ! ΣΩΣΤΟ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ Ο ΠΛΑΤΙΔΗΣ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ, ΤΟ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΠΑ... ΤΟ ΧΑΟΣ ΤΟ ΑΠΙΘΜΕΝΟ!!! ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ Ο ΦΛΕΓΚΑΣ. ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.

ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ. ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟΥΣ! ΑΛΛΗ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ. ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝ.

ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΛΙΓΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ. ΕΔΩ ΔΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ??? ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ!!!!



Ρε φιλε ποιος ειπε οτι ο Πλατιδης ειναι μεγαλος τερματοφυλακας? Απλα ο ανθρωπος εχει παιξει μεχρι τωρα πολυ καλα, κι επειδη οπως λες τερματοφυλακες δεν υπαρχουν πια, ειναι λογικο να ψαχνουμε μεσα απο αυτους που ηδη σαν χωρα διαθετουμε.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση στην Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 36 επισκέπτες

cron