τουρνουά ΣΕΔΥ 2010 A2 ΑΝΔΡΩΝ

Ενημερωθείτε για τα διάφορα tournaments καί φιλικές αναμετρήσεις. Αποτελέσματα και εντυπώσεις.

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Νοέμ 29, 2010 11:53 pm

Φίλε LBoy, αν το τουρνουά ήταν πρόβα για να καταλάβουν οι ομάδες τι τους περιμένει, τότε οι αντίπαλοι συγκεκριμένης ομάδας πρέπει να κάνουν τεστ για αφροδίσια. Δε μιλάω για το Αργοστόλι, παρ'όλα αυτά.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό peponoflouda » Τρί Νοέμ 30, 2010 5:16 pm

έχεις καμία πληροφορία vs??δώσε πληροφορίες στον λαό και πες μας καθότι ήσουν εκεί και μερικές πληροφορίες περισσότερες για τους φετινούς μονομάχους αν δεν σου είναι δύσκολο, ΟΥΚ, Ηρακλή και Τρίτωνα πω τους είδες??ευχαριστώώώ
peponoflouda
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 6:44 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Δεκ 01, 2010 2:31 am

Είδα :
ΑΝΟΓ-Ηλιούπολη (κοντά αλλά καλύτερος ο ΑΝΟΓ),
Περιστέρι-Κέρκυρα (αισθητή διαφορά δυναμικότητας),
ΟΥΚ-Ηλιούπολη (καλυτερη, αν και με πολλές απουσίες, η Ηλιούπολη),
ΑΝΟΓ-ΚΟΠΙ (πολύ καλύτερος ο ΚΟΠΙ, το ματς πήγε στο γκολ),
Περιστέρι-Αργοστόλι

Προφανώς δεν έχω δει Ηλυσιακό, Τρίτωνα, Ηρακλή και δε γνωρίζω για πιθανές απουσίες της Κέρκυρας και του ΟΥΚ. Όλα αυτά σε συνδυασμό και με τις δυσκολίες στην προετοιμασία που μπορεί να έχει ο καθένας.

Γνώμη μου : Αργοστόλι και Χανιά ανεβαίνουν. Το Περιστέρι θα το παλέψει αλλά υστερεί σε δύο σημαντικούς τομείς, τον ένα ίσως τον έχει καλύψει μέχρι την τελική φάση. Ο ΚΟΠΙ δε νομίζω ότι θα μπορέσει να διεκδικήσει την άνοδο. Υστερεί και στο βάθος του πάγκου. Ίσως ο ΟΦΗ το παλέψει, αν είναι στα περσινά επίπεδα, αλλά δε νομίζω ότι μπορεί να πάει μέχρι τέλους.

Ο ΑΝΟΓ δε θα κινδυνέψει, η Κέρκυρα και ο ΟΥΚ (ιδιαίτερα οι Βολιώτες) μου φάνηκαν χαμηλότερης δυναμικότητας σε σχέση με τον περσινό Ηλυσιακό και τον περσινό ΝΟΒΑ.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό peponoflouda » Παρ Δεκ 03, 2010 8:39 pm

ποιοι ειναι οι 2 βασικοι τομεις που υστερει το περιστερι??για τον ηλυσιακο εχεις δικιο για τον ουκ δεν συμφωνω απολυτα καθοτι δεν ειχαν κανει και πολυ προπονηση,
παντως το γενικοτερο συμπερασμα ειναι οτι η ηλιουπολη θα επρεπε να ηταν α2 σωστα??σιγουρα θα αξιζε πολυ περισσοτερο στην κατηγορια απο αλλες ομαδες ολοι μου ειπαν τα καλυτερα..και ο τριτωνας ειναι ενα ερωτηματικο φετος με βασικες αλλαγες σε σχεση με περυσι
peponoflouda
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 6:44 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Παρ Δεκ 03, 2010 11:38 pm

peponoflouda έγραψε:για τον ουκ δεν συμφωνω απολυτα καθοτι δεν ειχαν κανει και πολυ προπονηση

το εθεσες πολυ κομψα :lol:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό peponoflouda » Σάβ Δεκ 04, 2010 1:15 am

οκ παραλιγο να πνιγουν!!!καλυτερα?? :D :D :D :D :D
peponoflouda
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 6:44 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Σάβ Δεκ 04, 2010 10:48 pm

:lol: τεσπα δικιο εχουν, ετσι οπως ειναι να γινει οταν γινει το πρωταθλημα δεν ειναι για προετοιμασια απο Σεπτεμβρη. Σκετο χασιμο χρονου.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διάφορα Τουρνουά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron