Προπονητικό τουρνουά Ανδρών - Ν.Ο.Σύρου

Ενημερωθείτε για τα διάφορα tournaments καί φιλικές αναμετρήσεις. Αποτελέσματα και εντυπώσεις.

Συντονιστής: Lambros10

Προπονητικό τουρνουά Ανδρών - Ν.Ο.Σύρου

Δημοσίευσηαπό pzozef » Δευτ Μάιος 21, 2007 1:13 pm

Το διήμερο 18-19/05/07 διοργανώθηκε απο τον Ν.Ο.Σύρου προπονητικό τουρνουά στον Άγιο Κοσμά με την συμμετοχή 4 ομάδων. 1 απο την Γ' Εθνική Κατηγορία και 3 απο την Δ'.

Οι συμμετέχοντες:
N.O.Σύρου (Γ')
Αρίων Γλυφάδας (Δ')
Ελληνικό (Δ')
N.O.Μεσόγειος (Δ')

Τα αποτελέσματα για τον N.O.Σύρου ήταν τα εξής:

N.O.Σύρου - Ελληνικό: 14 - 6
N.O.Σύρου - N.O.Μεσόγειος: 7 - 10
N.O.Σύρου - Αρίων Γλυφάδας: 11 - 11
Τελευταία επεξεργασία από pzozef και Δευτ Μάιος 21, 2007 4:37 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό defender » Δευτ Μάιος 21, 2007 3:49 pm

τα αλλα αποτελέσματα τα ξέρει κανείς?
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

Δημοσίευσηαπό nikos.th » Τρί Μάιος 22, 2007 10:15 am

Αρίωνας - Ελληνικό 6 - 6
Αρίωνας - Μεσόγειος 10 - 10

Ελληνικό - Μεσόγειος δεν έγινε το παιχνίδι
Άβαταρ μέλους
nikos.th
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2005 9:49 am
Τοποθεσία: Athens,Greece

Δημοσίευσηαπό nikos.th » Τρί Μάιος 22, 2007 10:24 am

να σημειώσω κάτι

στα τουρνουά δεν κατεβαίνουν όλες οι ομάδες για να κερδίσουν ένα παιχνίδι φιλικό αλλά και για να κάνουν προπόνηση και να βγάλουν συμπεράσματα απο όλους τους παίχτες τους
Αυτά τα λέω γιατί φαίνεται και ακούγεται πως η ομάδα μου π.χ. και όχι μόνο,δεν είναι ανταγωνιστική κλπ. χαλαρώστε και δείτε πρώτα πρίν κρίνετε

επίσης
Με κούρασαν οι κάθε είδους ξερώλες που υπάρχουν στο χώρο και νομίζουν πως αυτοί τα ξέρουν όλα και οι υπόλοιποι είμαστε αυλικοί τους.
ΕΛΕΟΣ
αυτό πάει σε ένα παιχνίδι που έκανα χάρη να σφηρίξω διαιτητής και δέχτηκα ύβρεις κλπ...εντάξει ρε φίλε,πρόσεξε μή χάσεις το πρωτάθλημα

και ένα σκηνικό που έγινε σε άλλο τουρνουά στην Ηλιούπολη και πραγματικά είναι τραγελαφικό,παίχτης της Μητυλίνης,(που μάλιστα είναι και προπονητής σε ακαδημίες) να λέει σε κάθε φάση στους παίχτες μου,
''Εμένα 12 χρόνια στην Α1 κανένας δεν με ακούμπησε έτσι και πρόσεξε μη μ΄ακουμπάς''
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Άβαταρ μέλους
nikos.th
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2005 9:49 am
Τοποθεσία: Athens,Greece

Δημοσίευσηαπό defender » Τρί Μάιος 22, 2007 11:27 am

δικιο έχεις, τα τουρνουά είναι για προπόνηση. Βεβαια, καλο θα ειναι στα τουρνουά να μην παίζουν οι προπονητές των άλλων ομάδων, γιατί δημιουργείται τέτοια ένταση. Δεν ξερω τι εγινε εκεί, αλλά μου έχει συμβεί στο παρελθόν να υπάρξει τέτοιο σκηνικό. Ποσο δύσκολο ειναι να ερθει ενας διαιτητής χαμηλής κατηγορίας?
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm


Επιστροφή στο Διάφορα Τουρνουά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron