ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΙΛΙΣΙΩΝ ΔΕΚ-2007

Ενημερωθείτε για τα διάφορα tournaments καί φιλικές αναμετρήσεις. Αποτελέσματα και εντυπώσεις.

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Δεκ 10, 2007 6:59 pm

4.Οι τραυματισμοί των παικτών οφείλονται στο ότι είναι παιδάκια ή μαλθακοι,όπως ειρωνικά υποννοείς ή στο σκληρό παιχνίδι των αντιπάλων τους?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Δεκ 10, 2007 7:02 pm

Το σωστό θα ήταν να γίνει υπόδειξη στον προπονητή από το πρώτο παιχνίδι, όπου φώναζε σε κάθε φάση είτε στην άμυνα είτε στην επίθεση. Δεν έγινε, μετά από συννενόηση των άλλων προπονητών, και το αποτέλεσμα είναι να βγαίνουν οι Πατρινοί παραπονούμενοι.
Κρίμα που δεν κατάφερε η Πάτρα στα 2 τελευταία λεπτά να σκοράρει με του Νέους του Ποσειδώνα τους οποίους έβαλε ο προπονητής τους απογοητευμένος απο τις συνεχόμενες διαμαρτυρίες, προκειμένου να τελειώσει το τουρνουά με 4 νίκες των Πατρινών.



Αν διαβάσεις παραπάνω θα δείς ότι καυτηριάζω κι εγώ την "φασαριόζικη" συμπεριφορά του Γιουγκοσλάβου.
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Δεκ 10, 2007 7:06 pm

Το σωστό θα ήταν να γίνει υπόδειξη στον προπονητή από το πρώτο παιχνίδι, όπου φώναζε σε κάθε φάση είτε στην άμυνα είτε στην επίθεση. Δεν έγινε, μετά από συννενόηση των άλλων προπονητών, και το αποτέλεσμα είναι να βγαίνουν οι Πατρινοί παραπονούμενοι.



Μάλιστα,δηλαδή μαζεύτηκαν και σχολίαζαν οι υπόλοιποι προπονητές του τουρνουά τον Σέρβο.
Κι όταν μετά τα παιχνίδια τα έλεγαν και με Μαυρωτά και με Σελετόπουλο γιατί δεν του το έλεγαν?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Δεκ 10, 2007 7:42 pm

Ρε παιδια κουλαρετε λιγακι, ενα τουρνουα για προπονηση ηταν, και απ'οτι διαβασα, απο τα γραφομενα του manager coachfk, πρεπει να ηταν και ωραια ματσακια. Ολα δε αυτα συνηθως σε τουρνουα γινονται, αλλα στο πρωταθλημα η συμπεριφορα ειναι διαφορετικη (των παικτων εννοω).
Ρωτησα παντως και μου ειπαν ατομα που ηταν παροντα στο ΚΟΠΙ-Ηρακλης, οτι τα επεισοδια κρατησαν πολυ λιγο, και την μαλακια την εκανε ο τερματοφυλακας του Ποσειδωνα που επενεβη σε φαση στην οποια δεν ειχε καμμια αρμοδιοτητα. Μαλιστα ηταν και ο μονος που χτυπησε.
Στο ματσακι ΚΟΠΙ-Πατρα ημουν παρων, και μπορω να πω οτι ικανοποιηθηκα πολυ απο το θεαμα 2 ομαδων της Α2 που ουσιαστικα ακομα προετοιμαζονται αφου θα ξεκινησουν σε 40 μερες.
Πραγματι ο Σερβος ηταν απαραδεκτος, οπως απαραδεκτοι ηταν και οι 2 διαιτητες. Ομως εγω δεν ειδα να αδικειται καποια απο τις 2 ομαδες. Τα λαθη τους ομως ηταν πολλα, ειδικα στα μαρκαρισματα στον φουνταριστο, οπου και απο τις 2 πλευρες γινοταν χαμος. Και οι 2 ομαδες πιστευω οτι θα πανε καλα, ειδικα η Πατρα που εχει και καλη εδρα.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Δεκ 10, 2007 11:37 pm

nikos.th έγραψε:ρε φίλε Νο 7 δεν μπορείς σε ένα πόστ να τα γράψεις όλα......??

πρέπει δηλαδή οταν αλλαζεις θέμα να ανοίγεις και καινούργιο πόστ??

έλεος πια.....


Πες τα ρε φίλε ... μου πρήξανε και οι δυο τους !
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Δεκ 11, 2007 12:53 am

No 7 έγραψε:ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Ανέτοιμος για τέτοια παιχνίδια έδειξε ο Ηλυσιακός και είναι λογικό αφού η προετοιμασία είναι σε αργούς ρυθμούς αυτή την εποχή.

Η ομάδα είναι "πίσω" στην δύναμη και στον επιθετικό προσανατολισμό της, καθώς και στην νοοτροπία που έχει, αφού με 2λάθη αποσυντονίζεται και χάνει επαφή με το σκορ. Ένα άλλο πρόβλημα η νωθρή είσοδος στον αγωνιστικό χώρο, με αποτέλεσμα το κυνήγι του αντιπάλου στο σκορ.

Επίσης η έλλειψη ενός φουνταριστού που να είναι "βαρύς" (όχι στα κιλά, έτσι Νο7!!!!) παίζει μεγάλο ρόλο για την καλύτερη λειτουργία της ομάδας, επιθετικά.

Πάντως μόνο καλά μπορεί να δει από τέτοια τουρνουά, αφού αν θέλει να είναι στους υποψήφιους της ανόδου, πρέπει να πάρει και "αύρα" από τέτοια παιχνίδια.

Εσείς θέλετε φουνταριστό κολυμβητή-μοντέλο ή έναν φουνταριστό που για όση ώρα παίζει (2 λεπτά το οκτάλεπτο),να μπορεί να σου σκοράρει ή να σου παίρνει αποβολές?


Έχεις κανέναν υπ' όψιν σου???? Γιατί κάτι περιμένω με τον...ΑΪ-Βασίλη!!!!

Να περιμένω ή να παίξω το...Τζόκερ????????
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Δεκ 11, 2007 12:56 am

sharkface έγραψε:Ρε παιδια κουλαρετε λιγακι, ενα τουρνουα για προπονηση ηταν, και απ'οτι διαβασα, απο τα γραφομενα του manager coachfk, πρεπει να ηταν και ωραια ματσακια. Ολα δε αυτα συνηθως σε τουρνουα γινονται, αλλα στο πρωταθλημα η συμπεριφορα ειναι διαφορετικη (των παικτων εννοω).
Ρωτησα παντως και μου ειπαν ατομα που ηταν παροντα στο ΚΟΠΙ-Ηρακλης, οτι τα επεισοδια κρατησαν πολυ λιγο, και την μαλακια την εκανε ο τερματοφυλακας του Ποσειδωνα που επενεβη σε φαση στην οποια δεν ειχε καμμια αρμοδιοτητα. Μαλιστα ηταν και ο μονος που χτυπησε.
Στο ματσακι ΚΟΠΙ-Πατρα ημουν παρων, και μπορω να πω οτι ικανοποιηθηκα πολυ απο το θεαμα 2 ομαδων της Α2 που ουσιαστικα ακομα προετοιμαζονται αφου θα ξεκινησουν σε 40 μερες.
Πραγματι ο Σερβος ηταν απαραδεκτος, οπως απαραδεκτοι ηταν και οι 2 διαιτητες. Ομως εγω δεν ειδα να αδικειται καποια απο τις 2 ομαδες. Τα λαθη τους ομως ηταν πολλα, ειδικα στα μαρκαρισματα στον φουνταριστο, οπου και απο τις 2 πλευρες γινοταν χαμος. Και οι 2 ομαδες πιστευω οτι θα πανε καλα, ειδικα η Πατρα που εχει και καλη εδρα.


Που ήσουνα βρε σκυλο-ψαρο-μουτσούνα και δεν σε είδα???
Και καλά να έρθεις και να μην...συστηθείς??? Ντροπή, ντροπή...
Μην φοβάσαι, δεν θα μαρτυρήσω ποιός...είσαι!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Δεκ 11, 2007 1:13 am

Που ήσουνα βρε σκυλο-ψαρο-μουτσούνα και δεν σε είδα???
Και καλά να έρθεις και να μην...συστηθείς??? Ντροπή, ντροπή...
Μην φοβάσαι, δεν θα μαρτυρήσω ποιός...είσαι!!!!!!!




Εγώ ξέρω ποιός είναι... :lol:
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Δεκ 11, 2007 1:14 am

Έχεις κανέναν υπ' όψιν σου???? Γιατί κάτι περιμένω με τον...ΑΪ-Βασίλη!!!!

Να περιμένω ή να παίξω το...Τζόκερ????????


Τον είχες δίπλα σου όλο το ΣΚ και δε το κατάλαβες?
Ας είναι...
Μόνο όταν χάνεις κάτι το εκτιμάς...!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Δεκ 11, 2007 3:19 pm

Ωχ, όχι ρε γ@μώτη μου!!!!!!!!!!!

Ώρε ματάκια μου δεν θέλεις να το ξανασκεφτείς????

Θα ανεβάσω την προσφορά, αρκεί να έχεις και...ζήτηση!!!!!
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό pocomac7 » Τετ Δεκ 12, 2007 3:29 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ !!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΙΝΑΙ, ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ,ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΟΠΙ-ΠΑΤΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΠΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ...?
pocomac7
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2007 3:09 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Δεκ 12, 2007 4:34 pm

pocomac7 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ !!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΙΝΑΙ, ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ,ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΟΠΙ-ΠΑΤΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΠΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ...?



Οι μικροι ολοι, μπηκαν στον αγωνα μετα απο τις συνεχομενες διαμαρτυριες των Πατρινων για την διαιτησια. Ηταν ενας τροπος αντιδρασης των γηπεδουχων για τα συνεχομενα παραπονα του Σερβου κυριως, ο οποιος ξεπερασε τα ορια κατα πολυ.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διάφορα Τουρνουά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron