ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΙΛΙΣΣΙΩΝ- ΔΕΚ 2007

Ενημερωθείτε για τα διάφορα tournaments καί φιλικές αναμετρήσεις. Αποτελέσματα και εντυπώσεις.

Συντονιστής: Lambros10

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΙΛΙΣΣΙΩΝ- ΔΕΚ 2007

Δημοσίευσηαπό doom » Δευτ Δεκ 10, 2007 5:47 pm

Ο Ποσειδώνας Ιλισσίων διοργανώνει τουρνουά προετοιμασίας για ομάδες Νέων Ανδρών (1990 και νεώτεροι)

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΝΕΩΝ Κ.Ο.Π.ΙΛΙΣΣΙΩΝ
14-15-16/12/2007 ΙΛΙΣΣΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ: ΚΟΠΙ, ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ,ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ,ΦΑΛΗΡΟ,ΕΘΝΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/12/2007
20.00 - 21.00 ΚΟΠΙ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
21.00 - 22.00 ΕΘΝΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2007
12.30 - 13.30 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
13.30 - 14.30 ΚΟΠΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ

19.30 - 20.30 ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20.30 - 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΦΑΛΗΡΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2007
09.00 - 10.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
10.00 - 11.00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΠΙ

18.00 - 19.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
19.00 - 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΠΙ


ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ: ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 1990 ΚΑΙ ΑΝΩ
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Re: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΙΛΙΣΣΙΩΝ

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Δεκ 10, 2007 7:33 pm

doom έγραψε:Ο Ποσειδώνας Ιλισσίων διοργανώνει τουρνουά προετοιμασίας για ομάδες Νέων Ανδρών (1990 και νεώτεροι)

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΝΕΩΝ Κ.Ο.Π.ΙΛΙΣΣΙΩΝ
14-15-16/12/2007 ΙΛΙΣΣΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ: ΚΟΠΙ, ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ,ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ,ΦΑΛΗΡΟ,ΕΘΝΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/12/2007
20.00 - 21.00 ΚΟΠΙ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
21.00 - 22.00 ΕΘΝΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2007
12.30 - 13.30 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
13.30 - 14.30 ΚΟΠΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ

19.30 - 20.30 ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20.30 - 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΦΑΛΗΡΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2007
09.00 - 10.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
10.00 - 11.00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΠΙ

18.00 - 19.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
19.00 - 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΠΙ


ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ: ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 1990 ΚΑΙ ΑΝΩ



Ευτυχως που δεν συμμετεχει ο ΝΟΠ γιατι θα φωναζε παλι ο Νο7 για το Ιλισσιο
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Δεκ 12, 2007 11:56 am

Με αφορμή το επεισόδιο στη Βουλιαγμένη, μεταξύ Π.Φαλήρου και Πανιωνίου, καλό θα ήταν το ΚΟΠΙ, να λάβει κάποια μέτρα για την ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά, αφου το επίπεδο των ομαδων που συμμετέχουν είναι ιδαίτερα υψηλό και παραμονεύει ο κίνδυνος επεισοδίων.

Δεν θέλω να γίνω μάντης κακών, απλά καλό είναι να προβλέπουμε για να...έχουμε.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό NO FOUL » Τετ Δεκ 12, 2007 12:29 pm

Κατά την γνώμη μου όχι μόνο το ΚΟΠΙ αλλά και η ΚΟΕ μιας και αυτή έχει θεσμικά την δυνατότητα και την ευθύνη να "συμμαζέψει" την κατάσταση (αν τα εν λόγω σωματεία δεν το έχουν κάνει εκ των έσω).
NO BALL, NO FOUL?
NO FOUL
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2007 11:51 am
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Δεκ 12, 2007 1:36 pm

Οποιος θέλει να πλακωθεί στις μπουνιές, θα το κάνει, οτιδήποτε κι αν σκεφτεί ο διοργανωτής του τουρνουά, προκειμένου να αποφευχθούν τέτοια γεγονότα.
Ολα εξαρτώνται απο τους προπονητές. Αν αυτοί θέλουν μπορεί μια κατάσταση περίεργη, να εξελιχθεί ομαλά, ή να εκτραχυνθεί.
Στο συγκεκριμένο πάντως τουρνουά στα Ιλίσσια, όπου συμμετέχουν μάλλον οι 5 από τις 8 ομάδες που θα παίξουν στην τελική φάση, αναμένεται σίγουρα κάποια ένταση, ειδικά αν οι γονείς των αθλητών έρθουν εξαγριωμένοι στο κολυμβητήριο.
Η κίνηση πάντως του Ποσειδώνα προκειμένου να βοηθηθεί η κατάσταση, ήταν να καλεστεί στο τουρνουά ο ομοσπονδιακός προπονητής. Ελπίζω να μας τιμήσει με την παρουσία του.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Δεκ 12, 2007 2:00 pm

doom έγραψε:Οποιος θέλει να πλακωθεί στις μπουνιές, θα το κάνει, οτιδήποτε κι αν σκεφτεί ο διοργανωτής του τουρνουά, προκειμένου να αποφευχθούν τέτοια γεγονότα.
Ολα εξαρτώνται απο τους προπονητές. Αν αυτοί θέλουν μπορεί μια κατάσταση περίεργη, να εξελιχθεί ομαλά, ή να εκτραχυνθεί.
Στο συγκεκριμένο πάντως τουρνουά στα Ιλίσσια, όπου συμμετέχουν μάλλον οι 5 από τις 8 ομάδες που θα παίξουν στην τελική φάση, αναμένεται σίγουρα κάποια ένταση, ειδικά αν οι γονείς των αθλητών έρθουν εξαγριωμένοι στο κολυμβητήριο.
Η κίνηση πάντως του Ποσειδώνα προκειμένου να βοηθηθεί η κατάσταση, ήταν να καλεστεί στο τουρνουά ο ομοσπονδιακός προπονητής. Ελπίζω να μας τιμήσει με την παρουσία του.


Πολύ καλή η κίνηση για την πρόσκληση, που αν μη τι άλλο ανεβάζει το επίπεδο της διοργάνωσης.

Να ρωτήσω όμως κάτι; Είναι επίσημο το Τουρνουά ή είναι τουρνουά προπόνησης; Και αυτό με την έννοια ότι θα πρέπει να το διαιτητεύσουνε κανονικοί διαιτητές και όχι κάποιοι καλεσμένοι.

Αν είναι και ο Ομοσπονδιακός εκεί, έχετε ένα παραπάνω λόγο να είναι όλα σε τάξη, προκειμένου να παιχτεί το τουρνουά χωρίς...παρεξηγήσεις!!!
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Δεκ 12, 2007 2:07 pm

Αν πεις στο ΣΕΔΥ οτι διοργανωνεις τουρνουα με 5 ομαδες ΠΣΚ, ειναι δεδομενο οτι θα σου ζητησουν πανω απο 500 ευρω. Εγω προσωπικα το θεωρω αλητεια αυτο το πραγμα, και για αυτο το λογο το τουρνουα θα γινει με προσκαλεσμενους διαιτητες. Αν δεν ερθουν λογω προβληματος με τον ΣΕΔΥ, τοτε θα παιξουν καποιοι αλλοι προσκαλεσμενοι μας η καποιοι προπονητες. Θα δουμε. Το πιθανοτερο σεναριο παντως ειναι το δευτερο. Και εγω προσωπικα το προτιμω, γιατι οι προπονητες και οι παλιοι παικτες, σφυρανε πολυ καλυτερα απο τους περισσοτερους διαιτητες.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Δεκ 12, 2007 2:09 pm

NO FOUL έγραψε:Κατά την γνώμη μου όχι μόνο το ΚΟΠΙ αλλά και η ΚΟΕ μιας και αυτή έχει θεσμικά την δυνατότητα και την ευθύνη να "συμμαζέψει" την κατάσταση (αν τα εν λόγω σωματεία δεν το έχουν κάνει εκ των έσω).


Η ΚΟΕ και όλες οι Ομοσπονδίες από εδώ και 5-6 χρόνια είναι καλυμμένες από τον νόμο που επιβάλει την αστυνομική παρουσία σε αγώνες μόνο Α1 κατηγορίας, για όλα τα ερασιτεχνικά αθλήματα.

Δεν νομίζω ότι πρέπει να φτάσουμε στο σημείο αυτό, ομως. Να περιφρουρούνται οι αγώνες για την αποφυγή επεισοδίων, λόγω κάποιων θερμοκέφαλων, αδαών γονιών!!!

Εμείς και μιλάω για τους ανθρώπους που προέρχονται ΜΕΣΑ από τον χώρο, πρέπει να κάνουμε κάτι να διασφαλίσουμε την απρόσποπτη λειτουργία των αγώνων, προκειμένου να προστατεφθεί το άθλημα, αλλά και πάνω απ΄ όλα, να αφήσουμε τα ΠΑΙΔΙΑ μακρία από φανατισμούς και αντιπαλότητες.

ΥΓ Άσχετο, αλλά θα το πω: Τρομερό "παρατσούκλι" ρε φίλε!!!!!!!
Μ' έκανες και γέλασα (με την καλή έννοια, έτσι). Αυτό το ΝΟ ΦΑΟΥΛ, ΝΤΕ ΤΕΛΩ ΦΑΟΥΛ το έλεγε ο Βούλγαρος του ΚΟΗ, και είχε γίνει σλόγκαν κάποια εποχή!!!
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Δεκ 12, 2007 2:13 pm

.
Τελευταία επεξεργασία από doom και Δευτ Ιουν 07, 2010 10:02 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό NO FOUL » Τετ Δεκ 12, 2007 2:36 pm

doom έγραψε:Οποιος θέλει να πλακωθεί στις μπουνιές, θα το κάνει, οτιδήποτε κι αν σκεφτεί ο διοργανωτής του τουρνουά, προκειμένου να αποφευχθούν τέτοια γεγονότα.
Ολα εξαρτώνται απο τους προπονητές. Αν αυτοί θέλουν μπορεί μια κατάσταση περίεργη, να εξελιχθεί ομαλά, ή να εκτραχυνθεί.
Στο συγκεκριμένο πάντως τουρνουά στα Ιλίσσια, όπου συμμετέχουν μάλλον οι 5 από τις 8 ομάδες που θα παίξουν στην τελική φάση, αναμένεται σίγουρα κάποια ένταση, ειδικά αν οι γονείς των αθλητών έρθουν εξαγριωμένοι στο κολυμβητήριο.
Η κίνηση πάντως του Ποσειδώνα προκειμένου να βοηθηθεί η κατάσταση, ήταν να καλεστεί στο τουρνουά ο ομοσπονδιακός προπονητής. Ελπίζω να μας τιμήσει με την παρουσία του.

Τι να κάνει ο ομοσπονδιακός προπονητής για την αποφυγή επεισοδίων:
Εγώ έννοούσα ότι σε παίκτες με "δολοφονικά" ενστικτα πρέπει να επιβάλλεται τιμωρία αποκλεισμού και αν υποτροπιάσουν να τους κοπεί το πόλο. Να τιμωρείται ο προπονητής που "επιβραβεύει" τέτοιες συμπεριφορές και ο σύλλογος που υποθάλπτει τέτοιους εγκληματίες, γιατί δεν τιμωρείται μόνο ο αυτουργός ενός εγκλήματος αλλά και ο συνένοχος. Sorry για τις βαριές εκφράσεις αλλά με αυτά που είδα στην Βουλιαγμένη ειλικρινά πρώτα απ' όλα τρόμαξα και κατόπιν αναρωτήθηκα που θα οδηγηθεί το άθλημα που αγαπάμε, αν οι σώφρωνες απομακρυνθούν και απομείνουν οι συμπλεγματικοί χούλιγκαν-γονείς της εξέδρας με τα βλαστάρια τους.
NO BALL, NO FOUL?
NO FOUL
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2007 11:51 am
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Δεκ 12, 2007 4:14 pm

NO FOUL έγραψε:
doom έγραψε:Τι να κάνει ο ομοσπονδιακός προπονητής για την αποφυγή επεισοδίων:
Εγώ έννοούσα ότι σε παίκτες με "δολοφονικά" ενστικτα πρέπει να επιβάλλεται τιμωρία αποκλεισμού και αν υποτροπιάσουν να τους κοπεί το πόλο. Να τιμωρείται ο προπονητής που "επιβραβεύει" τέτοιες συμπεριφορές και ο σύλλογος που υποθάλπτει τέτοιους εγκληματίες, γιατί δεν τιμωρείται μόνο ο αυτουργός ενός εγκλήματος αλλά και ο συνένοχος. Sorry για τις βαριές εκφράσεις αλλά με αυτά που είδα στην Βουλιαγμένη ειλικρινά πρώτα απ' όλα τρόμαξα και κατόπιν αναρωτήθηκα που θα οδηγηθεί το άθλημα που αγαπάμε, αν οι σώφρωνες απομακρυνθούν και απομείνουν οι συμπλεγματικοί χούλιγκαν-γονείς της εξέδρας με τα βλαστάρια τους.


Η παρουσια του ομοσπονδιακου προπονητη μπορει να επηρεασει την κατασταση. Οι ταραξιες ειναι πολυ πιθανον να αναλογιστουν οτι δεν προκειται ποτε να αγωνιστουν στην εθνικη με τετοιες συμπεριφορες.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Δεκ 12, 2007 4:32 pm

Τελευταία επεξεργασία από doom και Δευτ Ιουν 07, 2010 10:04 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Δεκ 12, 2007 4:38 pm

doom έγραψε:Εχεις δικιο σαρκ, αυτος ειναι ο στοχος της παρουσιας του ομοσπονδιακου στο τουρνουα.

Προτεινω σε ολο το φορουμ, να ερθει ο σαρκ στην πισινα το ΠΣΚ και να σφυριξει στο τουρνουα. Του κανω ειδικη προσκληση, και πολυ θα ηθελα να τον γνωρισω.
Τι λετε ρε παιδια, να τον φωναξουμε?
Φιλιππε τι λες?
Εσυ Λαμπρο?


Ε οχι ρε φιλε να ερθω σαν διαιτητης. Με εχουν που με εχουν στην μπουκα καμποσοι εδω μεσα, θελεις να μου ριχνουν τοματες και γιαουρτια με τα σφυριγματα μου και να εχουν και δικιο?
Προσκαλεσε με σαν VIP και τοτε θα το σκεφτω.....
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Δεκ 12, 2007 4:39 pm

doom έγραψε:Εχεις δικιο σαρκ, αυτος ειναι ο στοχος της παρουσιας του ομοσπονδιακου στο τουρνουα.

Προτεινω σε ολο το φορουμ, να ερθει ο σαρκ στην πισινα το ΠΣΚ και να σφυριξει στο τουρνουα. Του κανω ειδικη προσκληση, και πολυ θα ηθελα να τον γνωρισω.
Τι λετε ρε παιδια, να τον φωναξουμε?
Φιλιππε τι λες?
Εσυ Λαμπρο?


Τον προσκαλώ και εγώ από την μεριά μου !!! :wink:

Να του φτιάξουμε και ένα βάθρο με το λογότυπο του h2opolo.gr
να περπατά τιμής ένεκεν της παρουσίας του στο forum !!!!!! :P
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Δεκ 12, 2007 4:41 pm

sharkface έγραψε:
doom έγραψε:Εχεις δικιο σαρκ, αυτος ειναι ο στοχος της παρουσιας του ομοσπονδιακου στο τουρνουα.

Προτεινω σε ολο το φορουμ, να ερθει ο σαρκ στην πισινα το ΠΣΚ και να σφυριξει στο τουρνουα. Του κανω ειδικη προσκληση, και πολυ θα ηθελα να τον γνωρισω.
Τι λετε ρε παιδια, να τον φωναξουμε?
Φιλιππε τι λες?
Εσυ Λαμπρο?


Ε οχι ρε φιλε να ερθω σαν διαιτητης. Με εχουν που με εχουν στην μπουκα καμποσοι εδω μεσα, θελεις να μου ριχνουν τοματες και γιαουρτια με τα σφυριγματα μου και να εχουν και δικιο?
Προσκαλεσε με σαν VIP και τοτε θα το σκεφτω.....


άντε το πολύ εναν ΘΡΟΝΟ στους επισήμους..... Ή προτιμάς πισινούλα παιδική με φραπεδάκι μιας και είσαι καρχαρίας..... ???
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Δεκ 12, 2007 4:45 pm

Lambros10 έγραψε:
doom έγραψε:Εχεις δικιο σαρκ, αυτος ειναι ο στοχος της παρουσιας του ομοσπονδιακου στο τουρνουα.

Προτεινω σε ολο το φορουμ, να ερθει ο σαρκ στην πισινα το ΠΣΚ και να σφυριξει στο τουρνουα. Του κανω ειδικη προσκληση, και πολυ θα ηθελα να τον γνωρισω.
Τι λετε ρε παιδια, να τον φωναξουμε?
Φιλιππε τι λες?
Εσυ Λαμπρο?


Τον προσκαλώ και εγώ από την μεριά μου !!! :wink:

Να του φτιάξουμε και ένα βάθρο με το λογότυπο του h2opolo.gr
να περπατά τιμής ένεκεν της παρουσίας του στο forum !!!!!! :P



Να διαφημισω δηλαδη το σαιτ παιζοντας διαιτητης? Με τιποτα.
Επαναλαμβανω, ερχομαι μονο αν η προσκληση ειναι VIP. Δεχομαι δε, η καρεκλα να γραφει h2opolo.gr
Θα υποστειτε βεβαια τις συνεπειες. Σκεφτειτε τι θα γραφω και για ποσο καιρο, με αυτα που αναμενονται στο συγκεκριμενο τουρνουα.
Παρεπιπτοντως ειδα οτι το ματσακι Φαληρο - Πανιωνιος ειναι το Σαββατο στις 12.30. Οτι πρεπει για καφε και απολαυση απο τις κερκιδες.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Δεκ 12, 2007 4:51 pm

Δεν κανονίζεται εκεί στο Ιλίσιο να βάλετε τους διοικούντες των ομάδων
να στήσουν ένα WiFi Spot, να έχουμε online ενημέρωση ?????

Να μην σε ταλαιπωρούν κιόλας τέτοιο VIP μέλος που είσαι
με μετακινήσεις και καθυστερήσεις !!!!

Doom, Φίλιππε ?? κάντε τα κουμάντα σας....
Η πανεπιστημιούπολη δίπλα είναι !! :)
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Δεκ 12, 2007 4:56 pm

doom έγραψε:Εχεις δικιο σαρκ, αυτος ειναι ο στοχος της παρουσιας του ομοσπονδιακου στο τουρνουα.

Προτεινω σε ολο το φορουμ, να ερθει ο σαρκ στην πισινα το ΠΣΚ και να σφυριξει στο τουρνουα. Του κανω ειδικη προσκληση, και πολυ θα ηθελα να τον γνωρισω.
Τι λετε ρε παιδια, να τον φωναξουμε?
Φιλιππε τι λες?
Εσυ Λαμπρο?


Σιγά μην ερχότανε να σφυρίξει και να του τα χώνουμε και από πάνω!!!! Αυτός θέλει "φρέσκο" αίμα ΑΛΛΩΝκαι όχι βορά του κόσμου το δικό του!!!!
Εδώ έχω αρχίσει και ανησυχώ γιατί έχει καιρό να τα χώσει σε καποιον και βλέπω να μου ρίχνεται με τα χίλια με την 1η ευκαιρια!!

Παντως αν ειμαι εκει και θελετε να σφυριξω καποιο παιχνιδι, ευχαριστως. Αν και θάθαλα να μην εχει κοσμο η κερκιδα και ειδικα...σκυλοψαρα!!!!!!!

χαχαχαχαχαχα

Ισχυει παντως για την προσφορα και με ανταλλαγμα κανενα καφεδακι και προστασια απο ατιθασους γονεις...
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Πέμ Δεκ 13, 2007 10:43 am

Τελευταία επεξεργασία από doom και Δευτ Ιουν 07, 2010 10:05 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Πέμ Δεκ 13, 2007 10:49 am

Lambros10 έγραψε:Δεν κανονίζεται εκεί στο Ιλίσιο να βάλετε τους διοικούντες των ομάδων
να στήσουν ένα WiFi Spot, να έχουμε online ενημέρωση ?????

Να μην σε ταλαιπωρούν κιόλας τέτοιο VIP μέλος που είσαι
με μετακινήσεις και καθυστερήσεις !!!!

Doom, Φίλιππε ?? κάντε τα κουμάντα σας....
Η πανεπιστημιούπολη δίπλα είναι !! :)



Ρε συ Λαμπρο τι προτασεις ειναι αυτες που κανεις? Απο ποτε εμαθε ο νεοκοπος παραγοντομανατζερ το wifi spot? Α, ξεχασα ειναι και ο Σελετοπουλος εκει που κατι μπορει να σκαμπαζει απο τετοια. Θα τον παρω τηλεφωνο να το κυτταξει. Μαλιστα θα του προτεινω να μεταδιδει μεσω του σαιτ (ξερει αυτος ποιο) τα ματσακια του ΚΟΠΙ. Βεβαια κοστιζει ενα χιλιαρικακι το ματσακι για να το δουν καμμια εκατοστη ατομα, αλλα επειδη το εχει ξανακανει μπορει να του την δωσει και να γελασουμε.
Αν παντως γινει κατι τετοιο, υποσχομαι να σπικαρω εγω (με τον τροπο μου, που ολοι πλεον γνωριζετε) τα ματσακια.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Επόμενο

Επιστροφή στο Διάφορα Τουρνουά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron