ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΟΥΟΡΝΤ ΛΙΓΚ 08

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με τα πρωταθλήματα των κατηγοριών Γυναικείου Πόλο

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό noseman » Τετ Ιουν 04, 2008 8:56 pm

nemesis έγραψε:ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΝΤΟΥΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?
ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΟΥΡΝΤ ΛΙΓΚ!


εγώ πάντως μετρήθηκα και δεν πήρα ούτε χιλιοστό. Μη σας πω οτι έχασα κιόλας. Γεράματα, βλέπεις.
:shock:

με το world league τι γίνεται, αλήθεια?
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Ιουν 09, 2008 10:05 pm

ΕΧΑΣΕΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΡΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΡΙΧΕΣ ΠΑΛΙΑ!!!! :lol:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιουν 09, 2008 10:29 pm

... ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΟΥΡΝΤ ΛΙΓΚ !
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Τρί Ιουν 10, 2008 11:41 pm

.......ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Παρ Ιουν 13, 2008 4:21 pm

nemesis έγραψε:ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο 2 ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 1 ,ΓΙΑΤΙ Η ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ Η ΡΩΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ,ΑΜΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΠΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΕ ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΕΧΕΙΣ 2 ΗΤΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΠΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ,ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΙΝΑ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΑ ΕΚΠΛΗΞEIΣ ,ΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ 2 ΟΜΙΛΟ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΜΑΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ , ΓΙΑ ΤΗΝ 3 ΘΕΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΑΒΟΡΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ,ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ! :wink:
Posted: Sun Mar 23, 2008 7:20 pm Post subject:


23/3/08 ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΤΕΛΙΚΑ ΕΞΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΣΤΟ ΓΟΥΟΡΝΤ ΛΙΓΚ (ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΚΙΝΑ 10-8)ΚΑΙ ΙΣΠΑΝΙΑ-ΚΙΝΑ 10-9) :!:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Παρ Ιουν 13, 2008 6:03 pm

[quote="vs"]

Στις κλήσεις, δηλαδή, θα ήθελα να δω την Πάτερου στη θέση της Ιωσηφίδου, quote]

ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΠΑΤΕΡΟΥ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΞΕΡΕΙ.... :lol:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό asxetos » Παρ Ιουν 13, 2008 9:22 pm

το δεχομαι σαν αστειο μονο.nemesis πες μου οτι κανεις πλακα σε παρακαλω.
asxetos
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τρί Ιαν 29, 2008 11:16 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Ιουν 13, 2008 9:40 pm

Δε γνωρίζω ποια θα καλούσε αν άφηνε έξω την κόρη του, άλλωστε τυπικά δεν έχουν και το ίδιο στυλ παιχνιδιού. Απλώς μια γνώμη εξέφρασα, καθότι η Σοφία καλή και άγια, αλλά για το επίπεδο αυτό (ακόμα ; ) δεν κάνει.

Παρότι το έπαιξα προπονητής, ωστόσο, με απογοητεύσατε. Κανείς δεν ακολούθησε. Άρα ή στραβός είναι ο γιαλός :? ή στραβά ... αρμενίζετε :lol:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Παρ Ιουν 13, 2008 11:06 pm

Η ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΑΣΧΕΤΕ!
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό kalex12 » Σάβ Ιουν 14, 2008 9:47 pm

ΑΣ μην τα ριχνουμε ολα στον προπονητη. Από ότι γνωρίζω μετά την Ολυμπιάδα της Αθήνας η Πάτερου καλέστηκε στην εθνική ομάδα, και δεν εμφανίστηκε ποτέ, χωρίς να δώσει καμία εξήγηση ή δικαιολογία προφανώς ενοχλημένη αφού δεν συμμετείχε στην ομάδα της Ολυμπιάδας.
kalex12
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 12, 2005 5:19 pm
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Ιουν 15, 2008 12:54 am

Αυτό εγώ δεν το γνώριζα. Είναι σημαντικό και, αν ισχύει, τότε η Αμαλία θα πρέπει να είναι ευχαριστημένη που δεν τιμωρήθηκε κι από πάνω.

Πάντως κάποια πράγματα που έχουν γίνει στο παρελθόν καθιστούν τον Κούλη "εύκολο στόχο" για σχολιασμό. Ακόμα κι όταν η κατάσταση είναι συζητήσιμη.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Κυρ Ιουν 15, 2008 2:00 am

kalex12 έγραψε:ΑΣ μην τα ριχνουμε ολα στον προπονητη. Από ότι γνωρίζω μετά την Ολυμπιάδα της Αθήνας η Πάτερου καλέστηκε στην εθνική ομάδα, και δεν εμφανίστηκε ποτέ, χωρίς να δώσει καμία εξήγηση ή δικαιολογία προφανώς ενοχλημένη αφού δεν συμμετείχε στην ομάδα της Ολυμπιάδας.


Αγαπητέ μου kalex12, όταν λέμε κάτι να είναι ακριβές και όχι "κουτσομπολιό".
Η Αμαλία καλέστηκε το 2005, και στην πρόσκληση απάντησε επίσημα μέσω της Γλυφάδας, με φαξ ή επιστολή (δεν είμαι σίγουρος), λέγοντας περίπου τα εξής: "σας ευχαριστώ για την πρόσκληση αλλά για προσωπικούς και οικογενειακούς λόγους δεν θα μπορέσω να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις της εθνικής ομάδος".
Νομίζω οτι απέχει πολύ από το σχόλιο: "δεν εμφανίστηκε ποτέ, χωρίς να δώσει καμία εξήγηση ή δικαιολογία προφανώς ενοχλημένη..."
Προφανώς, λοιπόν, έχεις μια εμπάθεια για την Αμαλία και μια συμπάθεια για τον Κούλη.
Εγώ, Προφανώς... (μπορείς να το συμπληρώσεις εσύ, όπως θες...)

8)
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό eva5 » Κυρ Ιουν 15, 2008 4:53 pm

vs έγραψε:Δε γνωρίζω ποια θα καλούσε αν άφηνε έξω την κόρη του, άλλωστε τυπικά δεν έχουν και το ίδιο στυλ παιχνιδιού. Απλώς μια γνώμη εξέφρασα, καθότι η Σοφία καλή και άγια, αλλά για το επίπεδο αυτό (ακόμα ; ) δεν κάνει.

Παρότι το έπαιξα προπονητής, ωστόσο, με απογοητεύσατε. Κανείς δεν ακολούθησε. Άρα ή στραβός είναι ο γιαλός :? ή στραβά ... αρμενίζετε :lol:


Ο ρόλος του προπονητή είναι να δοκιμάζει παίκτες και να κρίνει στο τέλος ποιες του κανουν (είτε πρόκειται για συγγενείς ή όχι). Απλώς αν είναι συγγενείς θα πρέπει να είναι 20% καλύτερες από τις υπόλοιπες υποψήφιες για να μη δίνονται λαβές για σχόλια και το αποτέλεσμα της επιλογής να είναι ευρύτερα αποδεκτό. Το προβληματικό είναι να έχει κάποιος αποφασίσει από πριν ότι βρέξει - χιονίσει θα πάρει τους/τις συγγενείς. Πιστεύω και ελπίζω αυτό να μη συμβαίνει στην περίπτωση μας.
The Magnificent Seven
eva5
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 27, 2007 4:12 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Ιουν 15, 2008 5:06 pm

Συμφωνώ αλλά πώς κι έβαλες το δικό μου σχόλιο (και μάλιστα το συγκεκριμένο) ως "quote" ; Δε βλέπω τη σχέση. :shock:

Βέβαια, καθαρά από περιέργεια ρωτάω, όχι ότι παρεξηγήθηκα κιόλας.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό eva5 » Κυρ Ιουν 15, 2008 10:22 pm

vs έγραψε:Συμφωνώ αλλά πώς κι έβαλες το δικό μου σχόλιο (και μάλιστα το συγκεκριμένο) ως "quote" ; Δε βλέπω τη σχέση. :shock:

Βέβαια, καθαρά από περιέργεια ρωτάω, όχι ότι παρεξηγήθηκα κιόλας.


Απλώς επειδή ήταν το πιο πρόσφατο που αναφερόταν στο θέμα και ήθελα να επεκταθώ, όχι δηλαδή ότι έλεγες κάτι περίεργο με το οποίο διαφωνούσα. Ηταν η πιο πρόσφατη "πάσα" δηλαδή. Στο παρελθόν βέβαια υπήρχαν και πιο κατάλληλα posts αλλά που να ψάχνω...
The Magnificent Seven
eva5
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 27, 2007 4:12 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Ιουν 16, 2008 12:21 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :idea:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Ιουν 16, 2008 12:35 am

Η Αμαλία δεν πρόκειται να παίξει στην εθνική ομάδα όσο είναι ο Κουλησ για να μην κουραζόμαστε ,όπως και ο Κουλησ δεν πρόκειται να την χρησιμοποιούσε , θα την έπαιρνε στην αποστολή και θα την άφηνε στην γωνία του πάγκου ,για αυτό δεν θέλει η ίδια να παίξει!
Άσε που πλέων δεν παίζει το πόλο που έπαιζε ,έχει πέσει αισθητά η απόδοση της και για αυτό φταίνε οι προπονητές της Γλυφάδας που περάσανε κάθε χρόνο της άλλαζαν θέση!!
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό kalex12 » Τρί Ιουν 17, 2008 1:01 pm

Noseman δεν έχω καμία εμπάθεια με κανέναν ούτε συμπάθεια. ίσα ίσα που η Αμαλία είναι φίλη μου και ξέρω πόσο αρεστή είναι στις υπόλοιπες παίκτριες και πόσο την θέλουν στην ομάδα. Μεταφέρω αυτά που γνωρίζω μέσα από τον χώρο της ομάδας και είναι απολύτως ακριβή. Κι αν όπως λες ότι απάντησε η Γλυφάδα (που δεν είσαι σίγουρος αν ήταν fax ή επιστολή), αυτό δεν είναι γνωστό στις τάξεις της ομάδας. Η μόνη παίκτρια που απάντησε εκείνη την περίοδο μέσω του συλλόγου της ήταν η Αντωνάκου, ότι για προσωπικούς λόγους δεν θα μπορέσει να προπονηθεί με την εθνική ομάδα.
Θεωρώ ότι αυτά που μεταφέρω έχουν βάση μιας και το θέμα εθνική γυναικών το ζω καθημερινά μέσα στο σπίτι μου. Μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο nemesis αυτό.
Τώρα σχετικά με την Αμαλία θεωρώ ότι προφανώς μπορεί να αγωνιστεί άνετα στην εθνική ομάδα και λείπει από την εθνική ομάδα, αλλά οι λάθος χειρισμοί του συλλόγου της θα της στοιχίσουν όπως έχουν στοιχίσει και σε πολλούς άλλους αθλητές του συλλόγου.
kalex12
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 12, 2005 5:19 pm
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό noseman » Τρί Ιουν 17, 2008 1:38 pm

ίσα ίσα που η Αμαλία είναι φίλη μου...

Για να κλείσει αυτό το θέμα λοιπόν, επειδή είναι φίλη σου, καλό είναι πρίν γράψεις κάτι που την αφορά, να ρωτήσεις την ίδια να σου πει τι ακριβώς έγινε.

Μεταφέρω αυτά που γνωρίζω μέσα από τον χώρο της ομάδας και είναι απολύτως ακριβή.

Θέλεις να μου πείς οτι "κουτσομπολιό" δεν υπάρχει στις ομάδες?
Και όταν λες "μέσα από τον χώρο της ομάδας", εννοείς παίκτριες ή παράγοντες?

Κι αν όπως λες ότι απάντησε η Γλυφάδα (που δεν είσαι σίγουρος αν ήταν fax ή επιστολή), αυτό δεν είναι γνωστό στις τάξεις της ομάδας

Γιατί θα έπρεπε να είναι γνωστό στις τάξεις της ομάδας δηλαδή?
Αν πάντως επιμένεις να μάθεις αν ήταν επιστολή ή φαξ, πες μου να την πάρω τηλέφωνο και να την ρωτήσω. Τόσο απλά.

Απ'την άλλη, δεν νομίζω οτι το θέμα αυτό αφορά κανέναν άλλο, παρά την ίδια την Αμαλία, την ομάδα της Γλυφάδας και την Ομοσπονδία.

Είναι τόσο μικρός ο χώρος μας, που αν θέλουμε, μπορούμε να βρούμε τρόπο να μάθουμε πληροφορίες από πρώτο χέρι και όχι από φήμες.

Αυτά...
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τρί Ιουν 17, 2008 4:09 pm

Για να επανέλθουμε στο θέμα μας:

Η Ρωσία κατέκτησε το world league 2008 (Τενερίφη)

Στα τελικά του World League της Τενερίφης, η Αμερική πριν να παίξει τον μεγάλο τελικό είχε πετύχει πέντε συνεχόμενες νίκες και πρόβαλε ως το μεγάλο φαβορί για την κατάκτηση του τροπαίου κόντρα στην Ρωσία.

Ωστόσο, η «παρέα» της Κονούκ παίζοντας πολύ έξυπνα και ψυχωμένα αιφνιδίασε τις Αμερικανίδες και με όπλο την καλή αμυντική λειτουργία, κατέκτησε τον τελικό του World League 2008.

Κορυφαίες της ομάδας που προπονεί ο Κλέιμενοφ, ήταν η Σεπέλινα που βοήθησε πολύ επιθετικά και η αρχηγός Σοφία Κονούκ που αμυντικά έκλεψε την παράσταση. Μάλιστα κάθε άλλο παρά τυχαίο ήταν το γεγονός, ότι η Ρωσίδα αμυντικός ανακηρύχθηκε και η MVP του τουρνουά.

Η νίκη της Ρωσίας καταδεικνύει πως οι διαφορές των ομάδων είναι πολύ μικρές και οι λεπτομέρειες θα είναι αυτές που θα κρίνουν και τα παιχνίδια της Ολυμπιάδας.
Από την πλευρά τους οι Αμερικανοί δεν είχαν σε καλή μέρα κάποια βασικά ατού τους, αλλά αυτό που τους καταδίκασε σε μεγάλο βαθμό, ήταν το πολύ κακό ξεκίνημα που έκαναν στο ματς. Βέβαια, στην συνέχεια επέστρεψαν στο παιχνίδι, αλλά η Ρωσία είχε τα ψυχικά αποθέματα να ανακτήσει το προβάδισμα, χάρις σ’ ένα τέρμα της Ναταλίας Σεπέλινα 13 δευτερόλεπτα πριν το φινάλε της αναμέτρησης.

Να σημειώσουμε ότι η τερματοφύλακας του Γκάι Μπέηκερ, Μπέτσι Άρμστρονγκ, ανακηρύχθηκε ως η κορυφαία γκολκίπερ του τουρνουά.

Αμερική - Ρωσία: 7 - 8
Οκτάλεπτα: (2-3, 0-2, 3-1, 2-2)

Αμερική (παίκτης παραπάνω: 4/8): Πέτρι 2, Βίγια 2, Γκόλντα 1, Γκρεγκόρκα 1, Γουίντες 1
Προπονητής: Γκάι Μπέηκερ

Ρωσία (παίκτης παραπάνω: 3/7): Σεπέλινα 3, Παντιούλινα 2, Κονούκ 1, Μπελάγιεβα 1, Σομπόλεβα 1.
Προπονητής: Αλεξάντερ Κλέιμενοφ

Τα τελικά της Τενερίφης αποδείχτηκαν ένα χρήσιμο τεστ για τους προπονητές, προκειμένου να αποφασίσουν τις τελικές 13άδες τους, ενόψει Ολυμπιακών Αγώνων και Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος.

Να σημειωθεί ότι η Αμερική αναχώρησε για την Κρήτη, όπου θα πραγματοποιήσει κοινή προετοιμασία με την Εθνική Ελλάδος και θα συμμετάσχει σε διεθνές τουρνουά στο Ηράκλειο.

Την 3η θέση του τουρνουά κατέλαβε η Αυστραλία, η οποία πήρε τη ρεβάνς της ήττας στον όμιλο και νίκησε δύσκολα τον Καναδά με 7-6 στον μικρό τελικό της διοργάνωσης.

Τέλος, η Κίνα στον αγώνα για την 5η θέση του τουρνουά νίκησε την Ισπανία με 7-5, αποδεικνύοντας για μια ακόμη φορά πως διόλου αμελητέα ποσότητα δεν αποτελεί το συγκρότημα του Τζοάν Ζανέ.

Τα αποτελέσματα της 6ης ημέρας:
Για την 1η – 2η θέση: Αμερική – Ρωσία: 7 – 8
Για την 3η – 4η θέση: Αυστραλία – Καναδάς: 7 – 6
Για την 5η – 6η θέση: Ισπανία – Κίνα: 5 – 7

Τελική κατάταξη:
1η θέση: Ρωσία
2η θέση: Αμερική
3η θέση: Αυστραλία
4η θέση: Καναδάς
5η θέση: Κίνα
6η θέση: Ισπανία
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες

cron