ΡΕΘΥΜΝΟ 2008-10

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με τα πρωταθλήματα των κατηγοριών Γυναικείου Πόλο

Συντονιστής: Lambros10

ΕΝΣΤΑΣΗ

Δημοσίευσηαπό akis » Δευτ Δεκ 08, 2008 4:18 pm

ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΝΕΑΡΟΥ ΣΑΝ ΚΑΛΟ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ. ΑΠΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ.
Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΦΤΑΣΜΕΝΟΥΣ ΠΟΛΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ. ΑΡΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ. ΠΡΩΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ. ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?
ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΠΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ?
Άβαταρ μέλους
akis
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Μαρ 10, 2006 6:45 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Δευτ Δεκ 08, 2008 4:39 pm

Κύριοι...
Αρκετά ασχοληθήκαμε με το Stamenic του ελληνικού πόλο.
Πιστεύω ότι έχουμε αλλά θέματα, πιο σοβαρά, για συζήτηση.
Καλή επιτυχία να έχει και... καλά μυαλά!!!! :D
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό PEREZ » Δευτ Δεκ 08, 2008 6:40 pm

Ο κουνδουρακης εχει καποια σχεση με την τρομερη χασαποταβερνα στις μουρνιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PEREZ
 
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2007 12:00 pm
Τοποθεσία: SAMOS

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τρί Δεκ 09, 2008 1:53 am

Εγώ ξέρω πάντως μια ταβέρνα στο κόσοβο... απίστευτη!!!!
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό babakida » Τρί Δεκ 09, 2008 1:23 pm

SAPIC έγραψε:Κύριοι...
Αρκετά ασχοληθήκαμε με το Stamenic του ελληνικού πόλο.
Πιστεύω ότι έχουμε αλλά θέματα, πιο σοβαρά, για συζήτηση.
Καλή επιτυχία να έχει και... καλά μυαλά!!!! :D
Πετρο αυτο που κανεις δεν ειναι σωστο που προσπαθεις να μειώσεις ενα νεο προπονητη για να ανεβεις στα ματια των αλλων.Ξερεις πως δουλευει;Εχεις παρακολουθησει προπονησεις του;Τον γνωριζεις προσωπικα;Νομιζω πως η δουλεια του καθε προπονητη ειναι στην πισινα και οχι να κανει προσβλητικά σχόλια για καποιο συναδελφο του,μεσα απο ενα forum.
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Δεκ 09, 2008 2:40 pm

Δυο κοκοροι μαλωνανε σε ξενο αχυρωνα... :lol: :lol:

ΥΓ Καμια καλη ταβερνα πιο κοντα, εχετε να προτεινεται!!! Που να τρεχουμε τωρα στο...Κοσοβο!!! :lol: :lol: 8) :wink:
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τρί Δεκ 09, 2008 2:45 pm

Έχεις κανένα φίλο που το λένε Πέτρο και δε τον γουστάρεις??? :D
Για να είσαι τόσο σίγουρος, δουλεύεις σε ομάδα του Πειραιά!!!
Πές μας τότε για τον μπαμπά που τον άπαξε από το λαιμό....!!!
Περιμένω...
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τρί Δεκ 09, 2008 2:48 pm

Ξέρω τρομερή ταβέρνα στο Κερατσίνι...!
Γαρίδες και καραβίδες απίστευτες!!!
Θα πάρουμε και κανέναν άλλο???
Δηλώσεις συμετοχής μέχρι Σάββατο, 13/12/2008 και ώρα 14:00.
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Δεκ 09, 2008 2:55 pm

Οχι, ρε π@αλιοπουστ@!!! :lol: :lol:
Και εγω νομιζα πως μιλας για κανενα κοψιδι!!! :? :(
Γαριδες και καραβιδες εχουν πολλη...χολιστερινη!!! :wink:
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό babakida » Τρί Δεκ 09, 2008 8:45 pm

SAPIC έγραψε:Έχεις κανένα φίλο που το λένε Πέτρο και δε τον γουστάρεις??? :D
Για να είσαι τόσο σίγουρος, δουλεύεις σε ομάδα του Πειραιά!!!
Πές μας τότε για τον μπαμπά που τον άπαξε από το λαιμό....!!!
Περιμένω...
Αυτο το εχω ακουσει αλλα δεν μου λεει τιποτα.Οπως ξερεις στον χορο μας εχουν γινει πολλα τετοια περιστατικά.Φαινεται πως στον Πειραια ειναι της μοδας τελευταια βλεπε Τουρο - Γαρυφαλλο.Να σου πω και κατι αλλο αν καποιος μπαμπας δεν ανέχεται να διορθωνει ο προπονητης το κοριτσακι του μπορει να το παει σε αλλο σπορ,μπαλετο,σκακι,κουτσο,σχοινάκι,ιππασία,τένις κτλ.Το πολο ειναι πιο ανδρικό αθλημα.
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

Δημοσίευσηαπό sifis M. » Τρί Δεκ 09, 2008 9:01 pm

SAPIC έγραψε:Κύριοι...
Αρκετά ασχοληθήκαμε με το Stamenic του ελληνικού πόλο.
Πιστεύω ότι έχουμε αλλά θέματα, πιο σοβαρά, για συζήτηση.
Καλή επιτυχία να έχει και... καλά μυαλά!!!! :D
Πιστευω οτι δεν χρειάζεται να ειρωνεύεστε.Ο Κουνδουρακης θα κριθει μονο απο το εργο του.Αφηστε τον να δουλεψει,εχει ολα τα φοντα.
Άβαταρ μέλους
sifis M.
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 14, 2008 3:36 am
Τοποθεσία: ατσιποπουλο

Δημοσίευσηαπό nemesis » Τρί Δεκ 09, 2008 9:01 pm

COACHFK έγραψε:Οχι, ρε π@αλιοπουστ@!!! :lol: :lol:
Και εγω νομιζα πως μιλας για κανενα κοψιδι!!! :? :(
Γαριδες και καραβιδες εχουν πολλη...χολιστερινη!!! :wink:


Μουρουζησ στα καλυβια ,μην παρεισ πολλα θα σκασεισ απο την ποσοτητα που εχει!!! :lol:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Δεκ 09, 2008 9:18 pm

babakida έγραψε:Να σου πω και κατι αλλο αν καποιος μπαμπας δεν ανέχεται να διορθωνει ο προπονητης το κοριτσακι του μπορει να το παει σε αλλο σπορ,μπαλετο,σκακι,κουτσο,σχοινάκι,ιππασία,τένις κτλ.Το πολο ειναι πιο ανδρικό αθλημα.

Ναι, αλλά καλώς ή κακώς το παίζουν και οι γυναίκες εδώ και 20 χρόνια. Μήπως εννοείς "πιο δυναμικό" ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Τρί Δεκ 09, 2008 9:38 pm

Αυτο το εχω ακουσει αλλα δεν μου λεει τιποτα.Οπως ξερεις στον χορο μας εχουν γινει πολλα τετοια περιστατικά.Φαινεται πως στον Πειραια ειναι της μοδας τελευταια βλεπε Τουρο - Γαρυφαλλο.Να σου πω και κατι αλλο αν καποιος μπαμπας δεν ανέχεται να διορθωνει ο προπονητης το κοριτσακι του μπορει να το παει σε αλλο σπορ,μπαλετο,σκακι,κουτσο,σχοινάκι,ιππασία,τένις κτλ.Το πολο ειναι πιο ανδρικό αθλημα.[/quote]
Βασιλη μαλλον εχεις μεινει λιγο πισω. Το πολο δεν ειναι μονο ανδρικο αθλημα πια. Και μαλλον δεν προσεξες καποιες παρατηρησεις φιλων πιο πανω. Ο προπονητης ειναι και παιδαγωγος στις μικρες ηλικιες. Επισης πρεπει ναναι και διπλωματης. Κατι το οποιο δεν χρυσωνει το χαπι λεγοντας οτι εισαι ιδιοτροπος. Εντελως φιλικα σου λεω λοιπον οτι δεν αρκει να εισαι ελπιδοφορος πρπονητης αν δεν ξερεις να διαχειριστεις το υλικο σου (αθλητες και γονεις). Επισης σου τονιζω να μην γενικευεις το προβλημα στον πειραια γιατι ουτε ξερεις τον Τουρο ουτε και τον Γιαννη το Γαρυφαλλο που φερνεις σα παραδειγμα. Εχουν πολυ μεγαλη ιστορια σε αυτο το χωρο για να παραλληλιζεις τα θεματα.
Ολα αυτα στο ξαναλεω εντελως φιλικα.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό nemesis » Τρί Δεκ 09, 2008 11:03 pm

Για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους.
Καθε σωματείο εχει την ιστορια του στο αθλημα και την φιλοσοφία του,και εχει τουσ ανάλογους προπονητές που ακολουθούν αυτήν την φιλοσοφία λοιπόν ,οταν έρχεται ο μπαμπάς με την κορη για να την γράψει στο πολο ,θα πρεπει να ξερει απο πριν που την πήγε ,και αν δεν ήξερε ασ ρώταγε.
Στην Ελλαδα γίνετε το ανάποδο έρχεται ο καθε πα ....γονιός βλέπει οτι η κορη του δεν παίζει και αρχίζει το σκάψιμο ,και αντί να τον σουτάρουν να παει απο εκει που ηρθε μαζεύονται σαν τα ποντίκια και τησ κατσαρίδες.
Γιαυτο οι γονείς μακριά και αγαπημένοι η ,σε αλλο μαγαζί αφού αυτο δεν ειχε αυτο που του άρεσε ,υπάρχουν πολλά σωματεία που πληρούν τησ προϋποθέσεις για όλους αρκεί να ψάξεις, ειναι σαν τα μαγαζιά αμα ψάξεις θα βρεισ αυτο που θελεισ.Οχι όμως να έρχεται στο μαγαζί σου και να σου λεει πωσ πρεπει να το δουλέψεις ,οχι ρε φιλε ,ειναι σαν αυτο που λεει ο Λαζόπουλος εχουμε φορέσει τα παπούτσια στο κεφαλι γιαυτο βρομάει!! :lol:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Τετ Δεκ 10, 2008 12:51 am

Προσωπικα θεωρω οτι καμμια ομαδα δεν ειναι μαγαζακι κανενος. Και εγω κατηγορω παρεμβασεις γονεων στον προπονητη αλλα ολοι τις υποστηκαμε και αντιδρασαμε με διπλωματια. Συμφωνω οτι αν δεν σου κανει κυριε μου το στυλ που δουλευω εχεις ολο το ελευθερο να πας οπου θες. Αλλα επειδη ολοι ειμαστε αναλωσιμοι (παιχτες , προπονητες), κοιταμε να κραταμε τις ισοροπιες. Εκει που ειμαι καθετα αρνητικος ειναι η προσβαση του γονιου στον εκαστοτε προεδρο οπου εκει σου κανει κακο και ειναι κακοηθεια. Υπαρχουν και οι λεγομενοι "φιλοι του προεδρου" που δυστυχως δεν τους ξερεις και σουρχεται απο κει που δε το περιμενεις. Πιστεψε με αυτοι ειναι τα μεγαλα φιδια που δεν αντιμετωπιζονται. Καλυτερα να πλακωθεις με γονιο παρα να στη φερει πισωπλατα. Εδω ισχυει το γνωστο ουδεις αναντικαταστατος πλην του προεδρου. Εσενα μαλλον για προπονητη σε κοβω και μαλιστα καμμενο απο τετοια ιστορια ε. Γιατι αν ησουν παιχτης θα ταλεγες απο την αλλη πλευρα.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό nemesis » Τετ Δεκ 10, 2008 1:13 am

Φιλε μου ,τα ιδια λεμε ,γιατι οταν λεσ παρέμβαση στον προεδρο υπάρχουν πολυ τρόποι να φτάσεις σε αυτόν αν θελει κάποιος γονιός, το θεμα ειναι οτι ο γονιός θα πρεπει να εχει το τελευταίο λόγο ,και οχι το πρωτο όπως γίνεται στησ περισσότερες ομαδεσ .
Δεν χρειάζεται να καώ για να καταλάβω τι γίνετε.
Το "μαγαζί" μεταφορικά ,για να καταλάβεις!
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τετ Δεκ 10, 2008 2:05 am

babakida έγραψε:
SAPIC έγραψε:Έχεις κανένα φίλο που το λένε Πέτρο και δε τον γουστάρεις??? :D
Για να είσαι τόσο σίγουρος, δουλεύεις σε ομάδα του Πειραιά!!!
Πές μας τότε για τον μπαμπά που τον άπαξε από το λαιμό....!!!
Περιμένω...
Αυτο το εχω ακουσει αλλα δεν μου λεει τιποτα.Οπως ξερεις στον χορο μας εχουν γινει πολλα τετοια περιστατικά.Φαινεται πως στον Πειραια ειναι της μοδας τελευταια βλεπε Τουρο - Γαρυφαλλο.Να σου πω και κατι αλλο αν καποιος μπαμπας δεν ανέχεται να διορθωνει ο προπονητης το κοριτσακι του μπορει να το παει σε αλλο σπορ,μπαλετο,σκακι,κουτσο,σχοινάκι,ιππασία,τένις κτλ.Το πολο ειναι πιο ανδρικό αθλημα.

Επειδή έχει γίνει της μόδας στον Εθνικό.... πρέπει να γίνει και στον Ολυμπιακό???
Άπειροι προπονητές... λάθος παραδείγματα!!!!
Αν κάποιος προπονητής ξέρει να κάνει προπόνηση στην ομάδα που έχει, δε φοβάται κανέναν!!!
Ούτε μπαμπά, ούτε έφορο, ούτε πρόεδρο!!!!
Αρκεί όπως είπα, ο προπονητής, να ξέρει τι του γίνεται!!!
Και να μην είναι διαφημησάκιας!!!!
Δε μου είπες όμως την ιστορία με τον μπαμπά!!!!!
Για πες τη μας!!!!!!!!!! :D :D :D
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τετ Δεκ 10, 2008 2:08 am

Πες μου επίσης αν κάποιος πατέρας άρπαξε κάποιον προπονητή, σωστό βέβαια, από το λαιμό!!!!!!
Από την εμπειρία σου πέσμας!!!!!!
Τόσα χρόνια που είσαι στους πάγκους!!!!!
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό akis » Τετ Δεκ 10, 2008 9:50 am

ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΑΝ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΥΤΕ ΒΡΙΣΙΕΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΔΥΣΦΗΜΗΣΗ ΚΑΝΕΝΟΣ, ΕΓΩ ΘΑΘΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ NEMESIS ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΣΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΑΠΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ, ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΞΑΝΑ ΓΟΝΙΟΣ ΑΡΠΑΞΕ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.
ΑΝ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙ "ΜΑΓΑΖΙ ΜΟΥ" ΑΡΜΟΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΧΤΗΚΕ. ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΙΝ, ΟΤΙ ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΦΕΤΕΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Η ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΟΦΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ.
ΟΛΟΙ ΚΡΙΝΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ.
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΙΣΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΝ "ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ" ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΑ.
Άβαταρ μέλους
akis
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Μαρ 10, 2006 6:45 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron