ΡΕΘΥΜΝΟ 2008-10

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με τα πρωταθλήματα των κατηγοριών Γυναικείου Πόλο

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιουν 16, 2008 10:58 am

Μακάρι το παιδί να πάρει την ευκαιρία, μακάρι να προσφέρει στο Ρέθυμνο και το ελληνικό πόλο, άλλωστε όλοι από κάπου ξεκινούν για να φτιάξουν το όνομά τους.

Αλλά στην πρώτη του δουλειά ως πρώτος προπονητής να αναλάβει όλα τα τμήματα, αυτό μάλλον βιαστικό και περίεργο μου δείχνει.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό moxito » Δευτ Ιουν 16, 2008 12:35 pm

φίλε ressepolo, έμενα ενας πρώην παίχτης των Χανίων που τον ρώτησα χθές για τον Κουνδουράκη, μου είπαι οτι εκτος απο ικανός προπονητής έχει άριστες γνώσεις και ως τεχνικός διευθυντής.Δηλαδή ξέρει να κάνει τις σωστές μεταγράφές και να οργανώσει τον Ν.Ο.Ρ σε πολλά επίπεδα.
Άβαταρ μέλους
moxito
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό rossepolo » Δευτ Ιουν 16, 2008 1:12 pm

mporei na exei tin ikanotita pantws auto den to exei apodeixei afou mono mia xronia itan voi8os tou maxaira alla mono stis proponiseis voi8ouse.
rossepolo
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Μάιος 16, 2008 10:16 am
Τοποθεσία: CHANIA

Δημοσίευσηαπό moxito » Δευτ Ιουν 16, 2008 2:30 pm

Ressepolo σε βρίσκω λίγο επιφυακτικό με τον Κουνδουράκη.Εγω περίμενα τουλάχιστον οι Χανιώτες να τον στηρίξεται λίγο.Ευκαιρίες πρέπει να δίδονται σε άτομα που έχουν όρεξη για δουλεία.Πάντως εγω απο φίλους μου Χανιώτες έχω άκουσει τις καλύτερες κριτικές για τον ελπιδοφόρο και ταλαντούχο και κυρίως ΝΕΟ προπονητή.
Άβαταρ μέλους
moxito
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό sifis M. » Δευτ Ιουν 16, 2008 2:38 pm

Ρε παιδια η υποθεση Κουνδουρακη εχει καταντησει σαν το σίριαλ Μπαγιεβιτς Παναθηναικου.
Άβαταρ μέλους
sifis M.
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 14, 2008 3:36 am
Τοποθεσία: ατσιποπουλο

Δημοσίευσηαπό babakida » Δευτ Ιουν 16, 2008 2:42 pm

Ρε παιδια δεν πατε σε καμια παραλια εκει στο Ρεθυμνο να βρειτε καμια Σουηδεζα και αφηστε το σιριαλ Κουνδουρακη.Οτι ειναι να γινει θα γινει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Δευτ Ιουν 16, 2008 2:44 pm

Ωραίος ο παίχτης συμφωνώ. ΝΟΡ μια ζωη και στην Α Εθνικη!!!!!!
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό rossepolo » Δευτ Ιουν 16, 2008 3:50 pm

moxito. oloi oi xaniwtes ton stirizoume alla den pisteuw pws mpwrei na ta vgalei pera me oles tis omades
rossepolo
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Μάιος 16, 2008 10:16 am
Τοποθεσία: CHANIA

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Δευτ Ιουν 16, 2008 6:09 pm

Καθοριστικες εξελιξεις μαλλον θα εχουμε στο τουρνουα που θα γινει στο Ηρακλειο στις 20 του μηνα.Εκει ακουσα απο ατομο που ειναι στη δοιηκηση οτι θα γινει συναντηση του Κουνδουρακη με ανθρωπους του ΝΟΡ αλλα και με αλλους προπονητες που βρισκονται στο στοχαστρο της ομαδας.Ευχομαστε ολοι που αγαπαμε την ομαδα αυτη την εβδομαδα να εχουμε αισιο τελος στην υποθεση προπονητη.Μην ξεχναμε οτι οι μερες περνανε και πρεπει να ξεκινησει ο σχεδιασμος της νεας χρονιας.
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό moxito » Δευτ Ιουν 16, 2008 6:17 pm

NIKIFORE OTAN ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?
Άβαταρ μέλους
moxito
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Δευτ Ιουν 16, 2008 7:25 pm

Ονοματα δεν ξερω αλλα επειδή η περιπτωση Κουνδουρακη ειναι δυσκολη,γιατι εχει προτασεις απο ομαδες της Αθηνας η διοικηση θελει να εχει και εναλλακτικές λυσεις.Μια εξ αυτων ειναι απο τις μεγαλες τις Α1 αλλα για βοηθος.Το συν με το Ρεθυμνο ειναι οτι θα ειναι κοντα στο σπιτι του ,θα εχει καλο μπατζετ και θα ειναι εκτος απο προπονητης και κατι σαν τεχνικος συμβουλος ολων των τμηματων.Με λιγα λογια θα κανει αυτος γενικο κουμαντο σε ολο το πολο του ΝΟΡ.
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό babakida » Δευτ Ιουν 16, 2008 7:40 pm

Γιατι δεν καθεται το παιδι αλλη μια χρονια με το Μαχαιρα στην Α1 εξαλλου ειναι πολυ μικρος ακομα για πρωτος πιστευω οτι εχει να μαθει ακομα πολλα.Παντως με οσους Χανιωτες μιλαω μου εχουν πει τα καλυτερα και οτι αν συνεχισει ετσι θα αφησει εποχη.
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

Δημοσίευσηαπό moxito » Τρί Ιουν 17, 2008 12:10 am

BABAKIDA ΣΩΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. Ο ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΠΗΓΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΣΚΗΡΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ,ΤΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ "ΓΛΕΙΨΗΜΑΤΑ".ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΘΙΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ Ν.Ο.Ρ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ.
Άβαταρ μέλους
moxito
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Ιουν 17, 2008 12:18 am

nikiforos έγραψε:H περιπτωση Κουνδουρακη ειναι δυσκολη,γιατι εχει προτασεις απο ομαδες της Αθηνας. Μια εξ αυτων ειναι απο τις μεγαλες τις Α1 αλλα για βοηθος.

H ομάδα αυτή έχει πρώτο προπονητή αυτή τη στιγμή ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Τρί Ιουν 17, 2008 2:08 am

Επειδη αυτα καμια φορα ειναι παιχνιδια των προπονητων για να πιεσουν καταστασεις και να ανεβασουν το κασε τους καλυτερα να μην πω.Αν παντως ειναι αληθεια για την ομαδα αυτη, εχει πρωτο προπονητη και απ τους κορυφαιους.Καλυτερα ομως να μην πω για να μη δημιουργησω προβλημα.
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Τρί Ιουν 17, 2008 2:11 am

Αυτα που γραφω εδω τα γραφω γιατι τα ξερω απο πρωτο χερι.Εσυ VS γνωριζεις τον Κουνδουρακη;
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Ιουν 17, 2008 2:30 am

H αλήθεια έιναι πως όχι. Ακόμα χειρότερα, δεν ήξερα καν το όνομά του :oops:

Η ερώτησή μου σχετικά με τον πρώτο προπονητή είχε να κάνει με το γεγονός ότι με την εντύπωση που έχω για τους "πάγκους" της επόμενης σαιζόν, μόνο μία μεγάλη ομάδα θα μπορούσε να του έχει κάνει πρόταση. Και στη συγκεκριμένη το τοπίο είναι αρκετό θολό αυτή τη στιγμή.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό sifis M. » Τρί Ιουν 17, 2008 2:36 am

Ο Φιτζανάκης σιγουρα δεν εχει την εμπειρια του Κουνδουρακη αλλα πιστευω οτι ειναι γνωστης αυτων των κατηγοριων ,εχει το πρωτερημα οτι ειναι χρονια στην ομαδα ειναι καλο παιδι και το βασικοτερο πιο φτηνος.Αν ομως θελουμε να κανουμε το μεγαλο αλμα φετος η μονη λυση ειναι η αγορα των Χανιων και σε παιχτες και προπονητη.
Άβαταρ μέλους
sifis M.
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 14, 2008 3:36 am
Τοποθεσία: ατσιποπουλο

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Τρί Ιουν 17, 2008 2:41 am

Σιγουρα τον ξερεις ειναι ενας κοντουλης χοντρουλης.Ανεβαινει συνεχεια στην Αθηνα οταν εχει μεγαλα παιχνιδια Ανδρων Γυναικων και Παιδικα.Ειναι απο τους τελευταιους ρομαντικους που εχουν μεινει στο χωρο.
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό babakida » Τρί Ιουν 17, 2008 2:47 am

Νικηφορε εχεις μεινει κατι χρονια πισω ο μισος εχει μεινει το παιδι δεν θα τον γνωρισεις αν τον δεις τωρα.Παντως αν θελει να κανει καριερα προπονητη του συνιστώ να παχύνει παλι.
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες