ΡΕΘΥΜΝΟ 2008-10

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με τα πρωταθλήματα των κατηγοριών Γυναικείου Πόλο

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό rossepolo » Τρί Ιουν 17, 2008 9:16 am

to megalo stoixima gia to rethimno einai an einai etoimoi na doylexoyn sklira gia na diakrtihoun ta paidia giati tosa xronia ekanan a8litismo kai oxi prwta8litismo giati ovassilis einai latreis tis pei8arxeias kai exei prwtarxiko skopo na velteiwsei ta kolibia ton a8litwn kati pou an den to exoun sini8isi kai mporei na antidrasoun
rossepolo
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Μάιος 16, 2008 10:16 am
Τοποθεσία: CHANIA

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Τρί Ιουν 17, 2008 9:58 am

Κολυμπι κανει μονο με μπαλα πολυ τεχνικη και γυμναστηριο.Αλλα η προπονηση που κανει μπορει να ειναι πολυωρη και εξουθενωτική αλλα ειναι ευχαριστη.
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό rossepolo » Τρί Ιουν 17, 2008 11:20 am

για μενα δεν ιταν κα8ολου
rossepolo
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Μάιος 16, 2008 10:16 am
Τοποθεσία: CHANIA

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Τρί Ιουν 17, 2008 1:57 pm

Παιζεις ακομα πολο; Ποτε εχεις γεννηθει;
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό rossepolo » Τρί Ιουν 17, 2008 2:24 pm

paizw akoma.to 92
rossepolo
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Μάιος 16, 2008 10:16 am
Τοποθεσία: CHANIA

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Τρί Ιουν 17, 2008 2:55 pm

Θες να ερθεις να παιξεις στο Ρεθυμνο η κανεις πρωταθλητισμο και εχεις και εθνικες ομαδες;
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό rossepolo » Τρί Ιουν 17, 2008 5:06 pm

παιζω και ακομα με εμπιστευονται σε ολεσ τισ κατιγοριεσ.ειμαι ικανοποιημένοσ
rossepolo
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Μάιος 16, 2008 10:16 am
Τοποθεσία: CHANIA

Δημοσίευσηαπό moxito » Τρί Ιουν 17, 2008 5:15 pm

NIKIFORE ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΟ FORYM?ΩΡΑΙΟΣ!!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Ο ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΑΖΕΙ ΚΟΛΥΜΠΙ,ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΑΚΤΙΚΗ.ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ Ν.Ο.Ρ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ.ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ.ΕΣΥ ΝΙΚΙΦΟΡΕ ΤΙ ΛΕΣ?
Άβαταρ μέλους
moxito
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό babakida » Πέμ Ιουν 19, 2008 12:35 am

Τωρα γυρισα απο γνωστο αθλητικο στεκι του Πειραια που εβλεπα την Εθνικη.Ακουσα οτι η νεα διοικηση του Εθνικου θα λυσει τη συνεργασια της με τον Τουρο και ετοιμαζει προταση στον Κουνδουρακη.Ρεθυμνιωτες βλεπω δυσκολα τα πραγματα.
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Πέμ Ιουν 19, 2008 10:49 am

Διαβαστε αυτο απο http://www.hxosfm.gr/sports-news-article.asp?sport=1059 Σίγουροι στο ΝΟΡ για Κουνδουράκη

Στο παιχνίδι Εθνικός και Πάτρα



Μπορεί το ραντεβού των ανθρώπων του ΝΟΡ με τον Βασίλη Κουνδουράκη να μην πραγματοποιήθηκε,λόγω των επαγγελματικών υποχρεώσεων του προέδρου Μανώλη Κουφάκη,εντούτοις το συμβούλιο της ομάδας δεν έχει αφήσει το θέμα του προπονητή,που θα αναλάβει την γυναικεία ομάδα,να <<παγώσει>>.

Αυτό δεν θα μπορούσε να συμβεί καθώς ο ρεθυμνιώτικος όμιλος-πλέον-δεν παίζει μόνος του στο θέμα Κουνδουράκη.Ο εκλεκτός της διοίκησης του ΝΟΡ,τις τελευταίες μέρες βρίσκεται στο στόχαστρο τόσο της Ναυταθλητικής Ενωσης Πάτρας όσο και του Εθνικού προκειμένου να αποσπάσουν την υπογραφή του και να τις οδηγήσει στο πρωτάθλημα της Α1 γυναικών.

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες της <<ΠΙΣΙΝΑΣ>>,ο νέος γενικός αρχηγός του Εθνικού Γιάννης Γαρύφαλλος θα βρεθεί την Παρασκευή στο Ηράκλειο(όπου διεξάγεται το διεθνές τουρνουά γυναικείων εθνικών ομάδων)προκειμένου να έχει συνάντηση με τον νεαρό Χανιώτη τεχνικό.Στον Εθνικό,που όλα δείχνουν πως ο νυν τεχνικός της γυναικείας ομάδας Θανάσης Τούρος πολύ δύσκολα θα βρίσκεται και για τρίτη χρονιά στον πάγκο του συλλόγου,δηλώνουν βέβαιοι οτι ο <<αλενατόρε>> θα έχει από τη νέα αγωνιστική περίοδο τα ηνία του ιστορικού αυτοκράτορα της ελληνικής υδατοσφαίρισης.Αλλωστε,πιστεύουν πως το κίνητρο που του δίνεται,να ξεκινήσει την προπονητική του σταδιοδρομία σε μία ομάδα που θα διεκδικεί το πρωτάθλημα ενώ ταυτόχρονα θα αγωνίζεται στην Ευρώπη,είναι πολύ ισχυρό.

Παρά την συγκεκριμένη εμπλοκή,οι διοικούντες του ΝΟΡ είναι αποφασισμένοι να εξαντλήσουν όλες τις πιθανότητες οι οποίες τους αναλογούν και να συνεργαστούν-για πρώτη φορά στην ιστορία του τμήματος-με έναν κορυφαίο επαγγελματία προπονητή κοινής αποδοχής.Μάλιστα,φήμες από το Ρέθυμνο θέλουν τον Κουφάκη να κατέθεσε νέα πρόταση στον Κουνδουράκη.Ο ισχυρός άνδρας του ρεθυμνιώτικου σωματείου φέρεται να πρότεινε στον Κουνδουράκη να έχει την αποκλειστική προπονητική ευθύνη ολόκληρου του τμήματος υδατοσφαίρισης,πρόταση που όπως ήταν φυσικό αρνήθηκε καθώς ο νεαρός τεχνικός είχε ξεκαθαρήσει εξαρχής οτι δεν τον ενδιέφερε μια τέτοια προοπτική.

Πάντως,άνθρωποι του χώρου που ανήκουν στο περιβάλλον του Χανιώτη τεχνικού ανέφεραν οτι η πρόταση του ΝΟΡ έχει τεράστια οικονομική διαφορά από τις υπόλοιπες προσφορές που έχει στα χέρια του ο Κουνδουράκης ενώ το συγκριτικό πλεονέκτημα που θεωρούν οτι διαθέτει το Ρέθυμνο έναντι Εθνικού και Πάτρας,είναι το γεγονός ότι του παρέχεται η απόλυτη διαχείρηση του γυναικείου τμήματος,αναφορικά με θέματα οργάνωσης και λειτουργίας.

Τέλος,όλα θα εξαρτηθούν από τις επαφές που θα έχει ο <<αλενατόρε>> στο Ηράκλειο με τους Κουφάκη και Γαρύφαλλο,μέσα στο Σαββατοκύριακο.Ο πρόεδρος του ΝΟΡ,πάντως,δεν έχει βγάλει από την διαπραγματευτική του φαρέτρα,την ακόμα πιο βελτιωμένη πρόταση συνεργασίας που οι πληροφορίες θέλουν να είναι έτοιμος να καταθέσει στο <<πνευματικό παιδί>> του Ηλία Μαχαίρα,με κύριους άξονες το μεταγραφικό μπάτζετ της γυναικείας ομάδας και το μπόνους-μαμούθ που θα εισπράξει ο Κουνδουράκης στην περίπτωση ανόδου.
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό moxito » Πέμ Ιουν 19, 2008 4:19 pm

ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ROSSEPOLO?ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΟ SΙΤΕ.ΑΡΑ Ο ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΥΧΑΙΟΣ.ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ. ΤΩΡΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ.
Άβαταρ μέλους
moxito
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό rossepolo » Πέμ Ιουν 19, 2008 4:36 pm

εγω ξερω οτι με ολουσ τουσ προπονητεσ μου εχω σηκωσει 5 πρωταθληματα και σημερα φευγω για το 6. ολοι οι προπονιτεσ με εχουν κουρασει στισ προπονησεισ αλλα χαιρομουνα να κανω προπονιση ενω με τον Βασσιλη οχι.επισησ εγω ειπα οτι δεν μου αρεσει ηπροπονιση του και οχι οτι ειναι κακοσ προπονιτησ
Τελευταία επεξεργασία από rossepolo και Πέμ Ιουν 19, 2008 4:42 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
rossepolo
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Μάιος 16, 2008 10:16 am
Τοποθεσία: CHANIA

Δημοσίευσηαπό rossepolo » Πέμ Ιουν 19, 2008 4:41 pm

εκρινα την προπονιση που μου εκανε και οχι την ικανιτητα του.Με τοσουσ προπονιτεσ που εχω κανει προπονιση τουλαχιστον με ποιον ειναι ποιο ευχαριστη για μενα και τουσ συμπαιχτεσ μου μπορω να κρινω.ε????
rossepolo
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Μάιος 16, 2008 10:16 am
Τοποθεσία: CHANIA

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Ιουν 19, 2008 8:53 pm

Εγώ το Βασίλη δεν τον ήξερα πριν διαβάσω το φόρουμ. Αυτό είναι δικό μου πρόβλημα και δεν το συσχετίζω με το αν είναι καλός ή όχι. Δεν έχω πρόβλημα να δεχτώ ότι είναι ικανός και ότι λαμπρό μέλλον (και παρόν).
Και του το εύχομαι, καθότι ο χώρος και η κοινωνία έχουν ανάγκη από τέτοιους νέους.

Παρόλα αυτά θεωρώ ότι είναι επικίνδυνο γι αυτόν να γίνεται τέτοια βαβούρα γύρω από το όνομά του. Δεν ξέρω κατά πόσο έχει προλάβει να κάνει τόσα πολλά στα 24 του και φοβάμαι ότι κινδυνεύει να καεί.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό moxito » Σάβ Ιουν 21, 2008 11:28 am

ΦΙΛΕ VS ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ 1:Ο ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΣΤΑΛΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΙ 2: ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ.
Άβαταρ μέλους
moxito
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό babakida » Κυρ Ιουν 22, 2008 11:19 pm

Ρεθυμνιωτες ειχαμε τιποτα με Κουνδουρακη;
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Ιουν 23, 2008 5:48 pm

babakida έγραψε:Ρεθυμνιωτες ειχαμε τιποτα με Κουνδουρακη;


Καλα πωσ σε αφησανε να πασ στον ΠΑΟΚ....απο την ΛΑΡΙΣΑ? :?: :lol:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Τετ Ιουν 25, 2008 4:26 pm

Αποσυρθηκε το ενδιαφερον για Κουνδουρακη!!!!!!!!!!Ειμαι πολυ περιεργος να μαθω τα ακριβη αιτια της αποσυρσης του ενδιαφεροντος τη στιγμη μαλιστα που ο Αλενατορε θεωρουνταν απο πολλους κλεισμενος και ηδη ειχε ξεκινησει να κανει τα πλανα του και τις επαφες του με μεταγραφικους στοχους για τη νεα χρονια.Μηπως φοβοντουσαν στην διοίκηση αρνητικη απαντηση επειδη εχει προτασεις απο Εθνικο,ΝΕΠ,Χανια και ΟΦΗ;
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Ιουν 25, 2008 6:30 pm

Παιδιά, άλλο το "κλεισμένος" άλλο το "σχεδόν κλεισμένος" και άλλο το "θα θέλαμε να τον κλείσουμε".
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό nikiforos » Τετ Ιουν 25, 2008 7:41 pm

VS μην παιζεις με τον πονο μας.Οτι ακουμε γραφουμε.Ποτε δεν ειπαμε εγω κι ο Sifis οτι εκλεισε.Μου φαινεται οτι σε καποιους δεν αρεσει το Ρεθυμνο να ανεβει στην Α1.
Άβαταρ μέλους
nikiforos
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 4:25 pm
Τοποθεσία: ρεθυμνο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες

cron