ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2012

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με τα πρωταθλήματα των κατηγοριών Γυναικείου Πόλο

Συντονιστής: Lambros10

ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2012

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Μάιος 09, 2012 10:33 pm

Γνωστές έγιναν οι ομάδες που αποτελούν τους δύο ομίλους της Α’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης της Α2 γυναικών, ύστερα από κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΚΟΕ.

Πιο συγκεκριμένα, οι οκτώ συμμετέχουσες ομάδες χωρίστηκαν σε δύο ομίλους των τεσσάρων ομάδων, οι αγώνες των οποίων θα διεξαχθούν το διήμερο 23-24 Ιουνίου.

Μετά το τέλος της Α’ φάσης, οι τρεις πρώτες ομάδες κάθε ομίλου θα προκριθούν και θα λάβουν μέρος στην τελική φάση που θα διεξαχθεί το τριήμερο 6-8 Ιουλίου.

Μάλιστα, η κλήρωση της τελικής φάσης είναι προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 27 Ιουνίου στα γραφεία της ΚΟΕ.

Οι δύο ομάδες που θα τερματίσουν στην τελευταία θέση των ομίλων τους υποβιβάζονται στην Β’ Εθνική κατηγορία, ενώ η πρώτη ομάδα της τελικής κατάταξης θα πάρει το εισιτήριο για την Α1 γυναικών, αντικαθιστώντας τον Πανιώνιο.

Αναλυτικά οι δύο όμιλοι του πρωταθλήματος της Α2 γυναικών είναι οι εξής:

Νότιος Όμιλος (Αθήνα)
Ιωνικός Νίκαιας, ΝΟ Χίου, ΝΟ Χανίων, Νηρέας Χαλανδρίου

Βόρειος Όμιλος (Λάρισα)
ΝΟ Λάρισας, ΝΕ Λαμίας, ΠΑΟΚ, ΑΝΟ Γλυφάδας

.
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Κυρ Ιουν 24, 2012 11:26 pm

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της τρίτης αγωνιστικής και οι τελικές βαθμολογίες στους δύο ομίλους της Α2 γυναικών έχουν ως εξής:

1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ (κολυμβητήριο Λάρισας)
ΝΕ Λαμίας - ΝΟ Λάρισας 5-8, ΠΑΟΚ - ΑΝΟ Γλυφάδας 1-20.
Η βαθμολογία:
1. ΑΝΟ Γλυφάδας 9
2. ΝΟ Λάρισας 6
3. ΝΕ Λαμίας 3
4. ΠΑΟΚ 0

2. ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ (Κολυμβητήριο Νίκαιας)
ΝΟ Χίου - Ιωνικός Νίκαιας 4-11, ΝΟ Χανίων - Νηρέας Χαλανδρίου 3-12.
Η βαθμολογία:
1. Νηρέας Χαλανδρίου 9
2. Ιωνικός Νίκαιας 6
3. ΝΟ Χίου 3
4. ΝΟ Χανίων 0

source:aquaticsnews.com
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Τετ Ιούλ 11, 2012 3:04 pm

Απορω που κανενας δεν ασχοληθηκε με την τελικη φαση των Γυναικων της Α2 στην Λαρισα, που εγιναν σημεια και τερατα...
Τις επομενες μερες αφου εξακριβωσουμε καποιες "φημες", θα επανελθουμε και με τις επιστολες που κυκλοφορησαν σε αλλα site "εκ του μακροθεν" απο Κυριακο Γιαννοπουλο και Βαγγελη Πατερο απο την μια και Δημητρη Κουρετα απο την αλλη.... 8)
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό SARONI » Τετ Ιούλ 11, 2012 4:11 pm

wp_insider έγραψε:Απορω που κανενας δεν ασχοληθηκε με την τελικη φαση των Γυναικων της Α2 στην Λαρισα, που εγιναν σημεια και τερατα...
Τις επομενες μερες αφου εξακριβωσουμε καποιες "φημες", θα επανελθουμε και με τις επιστολες που κυκλοφορησαν σε αλλα site "εκ του μακροθεν" απο Κυριακο Γιαννοπουλο και Βαγγελη Πατερο απο την μια και Δημητρη Κουρετα απο την αλλη.... 8)

Σε παρακαλώ να μας πεις λεπτομέρειες.
Σ΄ευχαριστώ .
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Δευτ Ιούλ 16, 2012 2:18 pm

SARONI έγραψε:Σε παρακαλώ να μας πεις λεπτομέρειες.
Σ΄ευχαριστώ .


Για το χθεσινό παιχνίδι Λάρισας-Γλυφάδας, μου έστειλε επιστολή ο υπεύθυνος της ομάδας της Λάρισας Κύριος Δ. Κουρέτας και μου ζήτησε να την δημοσιοποιήσω.
Η επιστολή αναφέρεται στα χθεσινά γεγονότα και λέει τα ακόλουθα:

"Λυπάμαι που ορισμένες παίκτριες της Γλυφάδας παίζουν τόσο αντιαθλητικά. Για να γίνω συγκεκριμένος. Το νο 11 της Γλυφάδας που κτύπησε εκτός φάσης την μαρία Μάστορη θα μπορούσε με τη σφοδρότητα που τη χτύπησε αν δεν φορούσε η Μάστορη την προστατευτική μάσκα, όπως είπε ο συνάδελφος το βράδυ στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο να την προκαλέσει εξώρυξη του οφθαλμού. Φανταστείτε οτι της έκανε τέτοια ζημιά φορώντας τη μάσκα. Το νο 10 της Γλυφάδας μπροστά στα μάτια μου χτύπησε στο λαιμό με κίνηση καρατε τη Μαρινα την Πίτσικα στο λαιμό πάλι εκτός φάσης, η οποία βγήκε φυσικά απο το παιχνίδι και δεν ξανάπαιξε και για την συνεφέρουμε κάναμε 15 λεπτά. ηταν σχεδόν λιπόθυμη. Ελικρινά νομίζω οτι αυτά τα παιδιά μπορούν να κάνουν κατι καλό για το άθλημα. Να μην ξαναφορέσουν σκουφάκι. Λυπάμαι για αυτούς που τους επιτρέπουν να φέρονται έτσι. Είπαμε να παίξουμε σκληρά σε ενα παιχνίδι ντέρμπι. Αυτό όμως δεν είναι πόλο. Είναι κάτς. Εχω στο γραφείο μου την ακτινογραφία της Μάστορη και θα την δημοσιοποιήσω να ρωτήσουμε ενα ακτινολόγο πως προκύπτει τέτοιος τραυματισμός? με τη σφοδρότητα πρέπει να χτυπήσει κάποιος τον άλλο στη μύτη."


Η Γλυφάδα τελικά κατέλαβε την δεύτερη θέση και η Λάρισα την τρίτη, ενώ μετά τα 2 τελευταία απογευματινά παιχνίδια θα γίνουν γνωστές οι υπόλοιπες θέσεις.

στις 1:33 μ.μ.
Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείουBlogThis!Μοιραστείτε το στο TwitterΜοιραστείτε το στο Facebook
Ετικέτες Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2012
7 σχόλια:
1.
Ανώνυμος8 Ιουλίου 2012 10:22 μ.μ.
Συγχαρητηρια στην ομαδα του Νηρεα ,στον προπονητη,τις αθλητριες και την διοικηση για την ανοδο στην μεγαλη κατηγορια.
Διαβαζοντας την επιστολη του φιλου Δημητρη,απλα να του υπενθυμισω οτι δεν ειναι μονο γονιος αλλα και πανεπιστημιακος δασκαλος.Εκτος και αν στο πανεπιστημιο της Λαρισας,οπου διδασκει στα παιδια μας,εκτος απο μαθηματα,τους διδασκει και τροπους παραγωγης βιας-γιατι κατι τετοιο βγαινει μεσα απο την επιστολη του.Και επισης να του πω,οτι τελικα σε αυτη την ζωη δεν ειναι ο μονος που ξερει τοσο καλα το αθλημα.
Γιαννοπουλος Κυριακος.
Απάντηση
2.
Ανώνυμος8 Ιουλίου 2012 10:57 μ.μ.
Καλησπέρα σας κ. Κουρέτα,

θα σας παρακαλούσα να μην εμπιστευστε τα μάτια σας και πριν δημοσιευσετε την επιστολη σας θα έπρεπε να είχατε δει το βίντεο του αγώνα. Το νούμερο δέκα της Γλυφάδας τη στιγμή του τραυματισμού της παίκτριας σας βρισκόταν στο πάγκο σαν αλλαγή, επόμένως δεν υπάρχει περίπτωση να έχει εμπλακεί στον τραυματισμό της παικτρια σας.Θα έπρεπε λοιπόν να μην είσαστε προκαταλειμένος απέναντι σε ένα παιδί 17 χρόνων του όποιου το όνομα είναι Αλεξάνδρα Πάτερου το οποιο και τη περσινη χρονιά κατηγορήσατε εσεις ο ίδιος και η παρέα σας απο τη Λάρισα για βιαιότητα στο παιχνίδι της. Θα ήθελα λοιπόν να με ενημερώσετε πότε τη περσινή χρονιά συναντήθηκε η γυναικεία ομάδα του Ολυμπιακού με τη Λάρισα γιατι η συγκεκριμένη αθλήτρια έπαιζε στον Ολυμπιακό και όχι με τη Γλυφάδα.
Εκφράζω τον θαυμασμό μου στο πρόσωπο σας σαν επιστήμονα αλλά στο άθλημα της υδατοσφαίρισης είσαστε πολύ καινούριος για να έχετε τόσο σκληρές απόψεις.
Σας ευχαριστω πολύ
Πάτερος Ευάγγελος - πατέρας της αθλήτριας με το νούμερο 10
Απάντηση
3.
Ανώνυμος9 Ιουλίου 2012 12:59 π.μ.
Προς τους φίλους Κυριάκο Γιαννόπουλο και Βαγγέλη Πάτερο
Ισως να είμαι μόνο πικραμένος και μόνο. Και αυτό επειδή τα παιδιά της Γλυφάδας τα φιλοξενήσαμε και φέτος και πέρυσι εδώ και πίστευα όπως και συνεχίζω να πιστεύω οτι δεν εχω τίποτα ούτε με τη Γλυφάδα πολύ περισσότερο με τις παίκτριες.
Βία δεν νομίζω να διδάσκω φίλε Κυριάκο. Και θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις απο το βήμα αυτό δημόσια ( μιας και είμαστε τόσο λίγοι που εκφραζόμαστε επώνυμα)
Οσον για το νο 10 πιθανά να κάνω λάθος αγαπητέ Βαγγέλη. Ομως μιας και είδες το βίντεο ( θα το δώ και εγώ) είδες όντως τη φάση. Αν έκανα λάθος στο νούμερο ζητώ συγνώμη. Ο σκοπός μου δεν ήταν να στοχοποιήσω κάποια αλλά να στιγματίσω την συμπεριφορά.Ηταν τελικά κάπποια άλλη, ε? Ηταν όμως κάποια . Δεν έχω βέβαια σε καμμια περίπτωση ασχοληθεί εγώ με την κόρη σας και δεν ξέρω αν την γνωρίζω και τόσο καλά φυσιογνωμικά. Αν την γνώριζα θα την ονομάτιζα να είσαι σίγουρος.
Ισως οι απόψεις μου να ήταν λίγο σκληρές αλλα σε καμμια περίπτωση δεν είχαν σκοπό να μειώσουν ΚΑΝΕΝΑ.
Ξέρω ελάχιστα το άθλημα σε σχέση με σας Κυριάκο και Βαγγέλη.
Θάλεγα καθόλου παρόλο που η φωτογραφία σας με τον αδελφό μου στο ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ( 1988) είναι στο γραφείο μου κρεμασμένη ως ενθύμιο μιας εποχής που στην ηλικία των 50 ετών μου θυμίζει πολλά. Απλά είμαι ενας παράγοντας σε μια πόλη της επαρχίας που προσπαθεί να αναπτύξει το αθλημα. Τίποτε άλλο. Με πιθανά λάθη και παραλήψεις. Ποτέ όμως με πρόθεση να θίξει και να μειώσει παιδιά.Είμαι φανατικός οπαδός αυτού που λέει ο Σαββόπουλος ' όποιος γνωρίσει την ενταξη στην ομάδα είναι για πάντα σωσμένος'.
Φιλικά
Δημήτρης Κουρέτας
Απάντηση
4.
Ανώνυμος9 Ιουλίου 2012 10:30 π.μ.
Τα μάτια του και να τα εμπιστευτεί Βαγγελη είναι τόσο άσχετος που δεν ξέρει τι βλέπει........ αλλά ακολουθεί ως συνήθως τα πάθη του και τότε δεν ξέρει τι λέει και τι γράφει. Αρκεί να διαβάσει κανείς την επιστολή του στην αρχή και τις δηλώσεις του στο τέλος για δει πόσο διαφορετικό ύφος έχουν.......
Όσο αφορά την παρέα στην Λάρισα μην παίρνεις και όρκο ότι έχει !!!!!!!!,με τέτοιου είδους συμπεριφορές ποιος μπορεί να είναι δίπλα του ??????
Όσο αφορά κ. Κουρετα την foto του αδερφού σας με τους κ. Γιανοπουλο και κ.Πατερο δηλώνει το πόσο σχετικός είναι ο αδερφός σας με τον χώρο που κανένας ποτε δεν αμφισβητησαι....!!!!!δεν δηλώνει με τίποτε το πόσο είστε εσείς σχετικός που πιστεύω πως μπάλα πόλο έχετε πιάσει μόνο ξεφούσκωτη όταν την αγοράζετε σαν έφορος που είστε.......
Απάντηση
5.
Ανώνυμος9 Ιουλίου 2012 10:36 π.μ.
αγαπητοι κυριοι η γνωμη μου ειναι οτι ο αθλητης μεσα στο παιχνιδι θα κανει τα παντα για να κερδισει αν παρεκτραπει υπευθυνοι για να τον επαναφερουν στην ταξη ειναι ο προπονητης του και οι διαιτητες.αν αυτοι δεν το κανουν εχουμε τα αναλογα φαινομενα.σε σχολιο μου σε αλλο αρθρο δεν ανεφερα ουτε ονοματα ουτε αριθμους γι αυτον το λογο.οπως ειπατε κυριε ευαγγελε μπορουμε να δουμε το βιντεο οπως ειδαμε και το βιντεο της πρωτης φασης. πολλες φορες εσεις οι παλιοι μπορειτε να μαθετε πολλα απο νεους ανθρωπους.η εμπειρια ειναι πολυτιμη αλλα οι φρεσκιες ιδεες δινουν αλλο αερα.με σεβασμο στη μεχρι τωρα πορεια σας χρηστος τουλουμτζιδης λαρισα
Απάντηση
6.
Ανώνυμος9 Ιουλίου 2012 12:28 μ.μ.
Αγαπητέ ανώνυμε που εκφράζεις τις απόψεις μου για το άτομο μου τι σε εμποδίζει να γίνει επώνυμος? Φοβάσαι κάτι? Επειδή μάλλον κινείσαι ως κουκουλοφόρος μήπως είναι καλό να πάψεις μια φορά να κινείσαι έτσι και να υπογράψεις αυτά που λές όπως όλοι αυτοί που έχουν πρόσωπο. Ξέρεις πώς τους λέει ο λαός αυτούς που κρύβονται πίσω απο την ανωνυμία τους? Ξέρεις τι τους έκαναν στην αρχαία Ελλάδα?
Δημήτρης Κουρέτας
Απάντηση
7.
Ανώνυμος10 Ιουλίου 2012 12:38 μ.μ.
Επειδή οταν συμμετέχει κανείς στον δημόσιο διάλογο όπως εχουμε ξαναπεί πρέπει να λέει ποιός είναι για να ελαφρύνω την συζήτηση θα γράψω την εκδοχή του Κώστα Ταχτσή, γνωστού λογοτέχνη που δολοφονήθηκε άγρια απο ερωτικό σύντροφο. Ο Κώστα Ταχτσής όπως γνωρίζουμε εχει γράψει το τρίτο στεφάνι, σημαντικό έργο που έγινε και σήριαλ. Εκεί λοιπόν αναφέρει για την ανώνυμη και καλυμένη γνώμη των ατόμων. Λέει λοιπόν οτι:οταν κάποιος εκφράζει τα απωθημένα του ανώνυμα συνήθως εχει μια άσχημη παιδική ηλικία που τον ευνούχισαν λέγοντας του να μην αποκαλυπτεται για να μην υποστεί τις συνέπειες. Αυτοί οι άνθρωποι λειτουργούν ως άχρηστοι για το κοινωνικό σύνολο. Ορισμένες φορές ομως επειδή τους εχει επιβληθεί ενα πρότυπο γυναίκας απο μια ισχυρή γυναικεία παρουσία μέσα στον στενό κοινωνικό περίγυρο ( και η οποία τους εκανε να μην εκφράζονται όπως συνήθως κάνουν οι γυναίκες στην κοινωνία μας), αυτό που κάνουν δηλαδή να μην αποκαλύπτονται , μπορεί να τους ωθήσει στην ομοφυλοφιλία όπου υποδυόμενοι ( πάλι κρυφά) ενα αλλο ρόλο εκδικούνται αυτόν που τους ευνούχισε.
Αυτή η ανάλυση αν και πιθανα κουραστική για τους αναγνώστες του μπλόγκ αυτού, θέλει να δείξει οτι συχνά οι ανώνυμα βγάζοντες χολή μπορεί να είναι κρυφο-ομοφυλόφιλοι.
Ετσι λοιπόν αγαπητέ ανώνυμε που βγάζεις τη χολή σου στο πρόσωπο μου μήπως εχει αλήθεια η εκδοχή του Ταχτσή?
Δημήτρης Κουρέτας

Αυτες οι ηλεκτρονικες επιστολες ανταλαχτηκαν
προς ενημερωση σας και συνεχιζω παρακάτω....!!! :wink:
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Ιούλ 16, 2012 4:14 pm

αλληλοκράξιμο υψηλού επιπέδου, χωρίς έξυπνες ατάκες όμως. Αυτό με τον Ταχτσή μπορώ να το χρησιμοποιήσω και εγώ κάποτε;
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Δευτ Ιούλ 16, 2012 4:46 pm

statler έγραψε:αλληλοκράξιμο υψηλού επιπέδου, χωρίς έξυπνες ατάκες όμως. Αυτό με τον Ταχτσή μπορώ να το χρησιμοποιήσω και εγώ κάποτε;


Σιγουρα μπορεις να το χρησιμοποιεις και εσυ χωρις παρεξηγηση επειδη ειναι του Ταχτση.....
Εξ αλλου εισαι κοτζαμ παλλικαρι... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό SARONI » Δευτ Ιούλ 16, 2012 5:21 pm

statler έγραψε:αλληλοκράξιμο υψηλού επιπέδου, χωρίς έξυπνες ατάκες όμως. Αυτό με τον Ταχτσή μπορώ να το χρησιμοποιήσω και εγώ κάποτε;

Τελικά δεν έχω καταλάβει, έχεις σχέση με το χώρο ή όχι ???? :wink: :wink:
:wink:

Να το χρησιμοιποήσεις, όταν φτιάξεις την αυτοβιογραφία σου .Θα σου χρειαστεί , σίγουρα !!! :oops: :oops: :shock:
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Τετ Ιούλ 18, 2012 3:08 pm

SARONI έγραψε:Τελικά δεν έχω καταλάβει, έχεις σχέση με το χώρο ή όχι ???? :wink: :wink: :wink:

Του "καλλιτεχνικου" χωρου εννοεις.....??? :P :P :P
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Πέμ Ιούλ 19, 2012 1:52 pm

Λοιπον η αληθεια ειναι σχεδον παντα καπου στην μεση....
Ειναι γνωστες οι "προσπαθειες" του παραγοντα της Λαρισας το ονειρο του και ο "διακαης του ποθος" να ανεβει η ομαδα στην Α1.
Δεν ειναι τυχαιο οτι περυσι η τελικη, φετος και οι δυο φασεις εγιναν στην Λαρισα.... γεγονός οχι και τοσο "fair" απο πλευρας ομοσπονδιας... αλλα απο την στιγμη που η Λαρισα αναλαμβανει, πληρωνει, φιλοξενει και διοργανωνει.... Τελος...!! :roll:
Ας το εκανε και η Γλυφαδα... :P
Βεβαια ο κος Κουρετας, ισως να καταναλωνει απο το αγχος του, μεγαλυτερη ποσοτητα απο τα γνωστα "βιομπισκοτα" του - για οσους γνωριζουν ειναι καθηγητης και ερευνητης - και να ειναι λιγο περισσοτερο "νευρικος και υπερκινητικος", ειδικα φετος, στην διαρκεια των πρωταθληματων... :P
Οσον αφορα το 10 & το 11....., το 10 η Αλεξανδρα, ειλικρινα δεν επεσε στην αντιληψη μου ποτε για αντιαθλητικη εκτος οριων συμπεριφορα, γενικα.... :roll: Το 11 ομως η Ευα, εχει εκδηλωσει κατα καιρους μια επιθετικη συμπεριφορα και εχει "φιλοδωρησει" αλλα κοριτσια σε ηλικιακα πρωταθληματα . Αν θυμαμαι καλα εχει τιμωρηθει και με 2 αγωνιστικες για "μπουκετο" σε παιχνιδι με τον ΠΑΟΚ, φαινομενο οχι και τοσο συνηθες σε μικρες ηλικιες κοριτσιων... :?: :roll:
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό statler » Πέμ Ιούλ 19, 2012 3:07 pm

το forum έχει μαζέψει πολλά ταλέντα τελικά. Ειλικρινά δε σας προλαβαίνω... :D
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Ιούλ 19, 2012 3:51 pm

statler έγραψε:το forum έχει μαζέψει πολλά ταλέντα τελικά. Ειλικρινά δε σας προλαβαίνω... :D

Τελικά είσαι του καλλιτεχνικού , του υδάτινου, ή του πολιτικού χώρου ??
Μη μας κρατάς σε αγωνία .....
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Πέμ Ιούλ 19, 2012 4:23 pm

δε μου αρέσουν οι ταμπέλες

μου αρέσουν τα χρώματα, το νερό και ''το καλό των συνανθρώπων'' μου.

πες με ότι θέλεις :roll:
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Ιούλ 19, 2012 6:51 pm

statler έγραψε:δε μου αρέσουν οι ταμπέλες

μου αρέσουν τα χρώματα, το νερό και ''το καλό των συνανθρώπων'' μου.

πες με ότι θέλεις :roll:


Σαν απάντηση από καλλιστεία μοιάζει ... :lol: :lol: :lol: :lol:
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Ιούλ 19, 2012 7:20 pm

statler έγραψε:δε μου αρέσουν οι ταμπέλες
μου αρέσουν τα χρώματα, το νερό και ''το καλό των συνανθρώπων'' μου.
πες με ότι θέλεις :roll:

Κορνήλιος :lol:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Παρ Ιούλ 20, 2012 1:53 pm

vs έγραψε:
statler έγραψε:δε μου αρέσουν οι ταμπέλες
μου αρέσουν τα χρώματα, το νερό και ''το καλό των συνανθρώπων'' μου.
πες με ότι θέλεις :roll:

Κορνήλιος :lol:

Νικο, ηρθε το καλοκαιρι και πρεπει να' λλαξεις και φωτογραφια.....
Το γοριλακι εκλεισε χρονο...
βαλε κατι πιο σε παραλια..... :P 8)
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Ιούλ 20, 2012 10:51 pm

Καλά ... θα το σκεφτώ. Χρειάζομαι και καμιά βδομάδα να ολοκληρώσω την αποτρίχωση :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm


Επιστροφή στο Γυναικεία Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron