Φελπς

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Φελπς

Δημοσίευσηαπό vs » Σάβ Αύγ 16, 2008 12:43 pm

Στα 100 πεταλούδας ο Φελπς ισοφαρησε το ρεκόρ του Σπιτς, με 7 χρυσά στην ίδια Ολυμπιάδα. Νίκησε δε το Σέρβο μόλις για ένα εκατοστό του δευτερολέπτου. Αν στη μικτή ομαδική οι Αμερικάνοι πάρουν το χρυσό, τότε ο Φελπς θα γίνει ο νέος "ρέκορντμαν".

Του ξέφυγε το απόλυτο, ωστόσο, καθώς στα 100 πεταλούδα δεν έκανε και παγκόσμιο ρεκόρ. Είμαι βέβαιος ότι ο Σπιτς, πατώντας σε αυτό, θα ξαναβγάλει το μεγάλο εγώ του και θα πει ότι ο ίδιος ήταν πιο ξεχωριστός.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Re: Φελπς

Δημοσίευσηαπό doom » Σάβ Αύγ 16, 2008 1:05 pm

vs έγραψε:Στα 100 πεταλούδας ο Φελπς ισοφαρησε το ρεκόρ του Σπιτς, με 7 χρυσά στην ίδια Ολυμπιάδα. Νίκησε δε το Σέρβο μόλις για ένα εκατοστό του δευτερολέπτου. Αν στη μικτή ομαδική οι Αμερικάνοι πάρουν το χρυσό, τότε ο Φελπς θα γίνει ο νέος "ρέκορντμαν".

Του ξέφυγε το απόλυτο, ωστόσο, καθώς στα 100 πεταλούδα δεν έκανε και παγκόσμιο ρεκόρ. Είμαι βέβαιος ότι ο Σπιτς, πατώντας σε αυτό, θα ξαναβγάλει το μεγάλο εγώ του και θα πει ότι ο ίδιος ήταν πιο ξεχωριστός.


Εισαι σιγουρος οτι κερδισε? Για δες καλα τον τερματισμο και πες μου αν ειναι πραγματικα αυτος ο νικητης...
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Σάβ Αύγ 16, 2008 4:47 pm

Θαααα χρειαστώ λίγο χρόνο για αυτό ... :lol: Θα το δω όμως, ξέρεις ότι μ'αρέσουν οι ίντριγκες, ειδικά το καλοκαίρι που δεν κουνιέται φύλλο.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Σάβ Αύγ 16, 2008 6:27 pm

Αφου ρε παιδια υπαρχει ηλεκτρονικο χρονομετρο πωσ γινετε να εγινε λαθοσ?
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Σάβ Αύγ 16, 2008 6:45 pm

nemesis έγραψε:Αφου ρε παιδια υπαρχει ηλεκτρονικο χρονομετρο πωσ γινετε να εγινε λαθοσ?


Και η ενσταση των Σερβων τι λογο ειχε να γινει?
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Αύγ 18, 2008 1:55 am

Από την κάμερα της οροφής φαίνεται να ακουμπάει καθαρά πρώτος ο Τσάβιτς. Ούτε εκατοστά ούτε αμφισβητήσεις. Έτσι που είναι και τα χρώματα της κάμερας αυτής μοιάζει με το ντοκουμέντο μιας μεγάλης κλοπής.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό naruto » Δευτ Αύγ 18, 2008 3:48 am

Xaxaxaxa οντως..

Οπως ειπε και ο Ποποφ σε σχετικη δηλωση νικητης ειναι δικαια ο Φελπς γιατι εκεινη τη στιγμη εχει μεγαλυτερη ωθηση και γι αυτο το ηλεκτρονικο χρονομετρο τον δειχνει πρωτο.
Άβαταρ μέλους
naruto
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Παρ Αύγ 11, 2006 1:31 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Αύγ 18, 2008 10:16 am

doom έγραψε:
nemesis έγραψε:Αφου ρε παιδια υπαρχει ηλεκτρονικο χρονομετρο πωσ γινετε να εγινε λαθοσ?


Και η ενσταση των Σερβων τι λογο ειχε να γινει?


Ελα τωρα θα τουσ μαθουμε τουσ Σερβουσ που ειναι μανουλεσ στο παραπονο!

Αυτο που είδα εγω απο την καμερα τησ οροφής ηταν ο Σέρβος να μην υπολογίζει καλα τισ χεριές του στον τερματισμό με αποτέλεσμα η χερια του να μην βρίσκει τοίχο αμέσως! Εκει το έχασε απο τον Αμερικανό !
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm


Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες