Εδω ''ΥΓΡΗ'' Θεσσαλονίκη - Here Thessaloniki

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Μαρ 26, 2009 3:54 pm

Η αληθεια ειναι, φιλε συνφορουμιτη, Φωτη, πως πρεπει να διαβασω 2-3 φορες τα ποστ σου για να καταλαβω τι θελεις να πεις...

Για το συγκεκριμενο θεμα να πω πως, στο μονο που μπορω να σχολιασω, αφου δεν ημουν εκει και δεν ειδα, ουτε εχω απ' ευθειας ενημερωση, αυτο που κραταω ειναι το εξης:

Οτι η ΚΟΕ ενημερωσε το/τα Κολυμβητηρια για την διεξαγωγη του ομιλου 2 εβδομαδες πριν την ημερομηνια εναρξης...
Αυτο και ενω ηταν ΣΙΓΟΥΡΟ πως ενας ομιλος θα φιλοξενειτο στην Θεσσαλονικη, ειναι τουλαχιστον αδιανοητο, αφου οι ημερομηνιες διεξαγωγης των φασεων του/των πρωταθληματος/των, ειναι γνωστες απο σχεδον το τελος του προηγουμενου ετους(εν προκειμενω 12/2008).

Για την Αθηνα και τις υπολοιπες περιοχες της Ελλαδας(πλην ισως εκτος της Κρητης), που δεν ειναι σιγουρο, συμφωνα με την κληρωση, πού θα γινουν οι αγωνες, να το καταλαβω μεχρις ενος σημειου.

Ο προγραμματισμος και η εγκαιρη ενημερωση σε ΟΛΑ τα επιπεδα, μπορει να μας παει ενα βημα πιο πανω...
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό pisin-os » Πέμ Μαρ 26, 2009 10:53 pm

:lol: :lol: :lol: ποσο κανει το καθε πλακακι επιτελους ρε παιδια και ειναι τοσο μεγαλη ζημια που τα εχουνε βαλει με το πολο? :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
pisin-os
 
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Τετ Φεβ 18, 2009 1:00 am

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Παρ Μαρ 27, 2009 1:16 am

Ενα μοναδικο τραγούδι απο τον ''φιλο'' -Γιάννη Μηλιώκα ''Αντρα μου πάει...'' ... χαρισμένο ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ !!! ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ !!! ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ !!! ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ !!!
http://www.youtube.com/watch?v=TYHm0jqDQBg
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Σάβ Μαρ 28, 2009 10:05 pm

... με το φως των κεριών (λογω 60' λεπτων ) .... ηρθε να μας ''φωτίσει'' η ''ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ'' του Ναυταθλητικου Κέντρου Θεσσαλονίκης Ν.Π.Δ.Δ. ... που υπογραφει η Διοικηση του...

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από fotis2310 και Κυρ Μαρ 29, 2009 4:18 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Κυρ Μαρ 29, 2009 3:41 am

...Δεν εχουμε μάθει ακομη αν η απόφαση έχει παρθεί με απόλυτη Πλειοψηφία διορθωση ή ειχαμε ''διαρροές'' ...
:wink: ο ανθρωπός μας !!! ο ''εφιάλτης'' που θα γίνει Ο δικός ΤΟΥΣ ''εφιάλτης'' .... ηταν εκτος δικτύου λόγω οικογενειακών ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ...
Εικόνα

Page 1a >>> Εικόνα
Page 1a >>> Εικόνα
Page 2a >>> Εικόνα
pASGE 2B >>> Εικόνα

Ευχαριστω την Διοικηση του ΕΘΝΙΚΟΥ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΉΘΗΚΕ ΜΕ Την ταπεινότητά ΜΟΥ
ΑΥΡΙΟ Η συνεχεια ... με τις αποψεις - θεσεις ΜΑς ...

ΑΥΤΟ και αν ειναι ΠΡΟΟΔΟΣ !!!

ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΗΝΕς ΟΛΕς ΟΙ ανακοινωσεις γραφοταν στο ''ποδι'' με το χερι !!!
Τελευταια γραφονται στον κειμενογραφο ΚΑΙ σε χαρτι διαστάσεων Α4

Αυτη η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ Α3 ... Και εις ΑΝΩΤΕΡΑ

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από fotis2310 και Κυρ Μαρ 29, 2009 10:01 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Κυρ Μαρ 29, 2009 4:12 am

Καλημέρα σας κυρίες & κύριοι , του Εθνικού Ναυταθλητικού Κέντρου μας (ήτοι κολ. Ποσειδώνιο-Εθνικό-Νεάπολης)
Επί της Ανακοίνωσής σας .
Ως προς το ‘’και αναρτώνται σε blogs’’ :

Έχετε μπερδέψει το Forum με τα e-blogs … βλέπεται μάλλον πολύ t.v.

Λέτε … σοβαρή βλάβη στο σύστημα αγωγών ανακύκλωσης του νερού ( σπάσιμο αντλίας απομονωμένης σωλήνωσης) με αποτέλεσμα ….
γράφω : ….τέλος θέλω να πιστεύω ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ & ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΛΑΘΟΣ ... ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ...

Λέτε … τα περί λυμάτων στα οποία αναφέρονται δήθεν <<παντογνώστες>> δεν θα ήταν δυνατόν να διαχυθούν στην δεξαμενή , γιατί και ο λιγότερο ενημερωμένος περί των συστημάτων ανακύκλωσης του νερού θα πρέπει να γνωρίζει ότι δεν έχουν καμία σχέση με τα δίκτυα αποχέτευσης .

γράφω : …. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ το τι είναι αυτό το καφέ σε .. ... ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ μπορούν να μας πουν ... και ΟΧΙ !!! ο Μήτσος - ο Κώστας ο Βαγγέλης - Η Ζηνοβία και η Μαίρη …
Από την Βικιπαίδεια :
Ο όρος λύματα αναφέρεται στα υγρά απόβλητα από τις κατοικίες (οικιακά λύματα) και τα υγρά απόβλητα από τις συνήθεις δραστηριότητες μιας πόλης (αστικά λύματα). Όταν τα υγρά απόβλητα μιας πόλης περιέχουν και σημαντικές ποσότητες υγρών βιομηχανικών αποβλήτων τότε ονομάζονται υγρά αστικά απόβλητα.
Τα οικιακά λύματα παράγονται από τις ανάγκες των ανθρώπων όπως η αφόδευση, η χρήση του μπάνιου, η προετοιμασία του φαγητού κ.α. Κατά μέσο όρο παράγονται 180-300 λίτρα κατά άτομο κάθε μέρα. Τα αστικά λύματα παράγονται από τα δημόσια κτήρια, τα νοσοκομεία κ.λ.π. Η ποιότητα και η ποσότητα των βιομηχανικών αποβλήτων μεταβάλλεται συνεχώς και δεν είναι εύκολο να προσδιοριστεί, αφού πολλές βιομηχανίες ρίχνουν -παρανόμως- ανεπεξέργαστα τα απόβλητά τους στο αποχετευτικό δίκτυο της πόλης.
Σύνθεση των λυμάτων
Η σύνθεση των λυμάτων μπορεί να προσδιορισθεί χρησιμοποιώντας φυσικές, χημικές και βιολογικές διαδικασίες.
Από τι Μολύνεται το νερό
Το μη επεξεργασμένο νερό περιέχει ρύπους οι οποίοι δίνουν στο νερό χρώμα γεύση και οσμή. Αυτοί οι ρύποι περιλαμβάνουν ιούς, βακτήρια, οργανικά υλικά και διαλυμένες ανόργανες ενώσεις. Μπορούν να προκαλέσουν ασθένειες όπως γαστρεντερίτιδα, ηπατίτιδα, τυφοειδή πυρετό και δηλητηρίαση.
Υπάρχουν τρία είδη ιών στο νερό: Ανθρώπινης Προέλευσης, από αγροτικές φάρμες και από τα φυτά τα δάση και γενικότερα την φύση.

Λέτε :Γεγονότα όπως αυτό που συνέβη , αναδεικνύουν την στενότητα που υπάρχει στην πόλη μας σε κολυμβητικές δεξαμενές …

Και συμπληρώνω όπως πάντα …. Εδώ και 30 τόσα χρόνια... το 74 το ΕΘΝΙΚΟ το 78 το Ποσειδώνιο και το 90 τοσο της Νεαπολεως !!!! !!!

Στο κλείσιμο σας αναφέρεστε ότι : οι απόψεις οι κρίσεις και οι επικρίσεις …. Θεωρούνται απαράδεκτες όταν έχουν σαν στόχο την αξιοπρέπεια και την ηθική ακεραιότητα των μελών της. (ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ)

ΛΕΩ : Δεν θα επιτρέψω σε κανένα ‘’εντεταλμένο’’ όργανο με την πλημμελή εκτέλεση των καθηκόντων - αρμοδιοτήτων του, να απειληθεί η ΥΓΕΙΑ & να κινδυνεύσει η σωματική ακεραιότητα των παιδιών μου



ΕΙΝΑΙ η δευτερη πραξη ... λίγη ΥΠΟΜΟΝΗ .

Τελευταία επεξεργασία από fotis2310 και Κυρ Μαρ 29, 2009 5:59 am, έχει επεξεργασθεί 6 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Κυρ Μαρ 29, 2009 5:26 am

το χρωστούσα στον Mr. Ypovrixio
Η βεβαιωση που υπάρχει στο Ποσειδώνιο ... και δεν υπήρχε στο ΕΘΝΙΚΟ την ημέρα το συμβάντος ... το ειχα στις εκκρεμότητηες μου.
και δεν αμφισβητήθηκε ποτε η ''εγκυρότητα'' του Α.Π.Θ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Κυρ Μαρ 29, 2009 3:23 pm

ευχαριστώ τους ... ''φιλους'' για την Υ Π Ο Σ Τ Η Ρ Ι 3 Η ΤΟΥΣ χαριζω το τραγουδι του Τζίμη του Πανούση ''Ο Νεοελληνας'' ... http://www.youtube.com/watch?v=fi0fuZvL7R4

ηθελα να σας χαρισω το ''Στο ίδιο έργο θεατές'' του B.Παπακωνσταντίνου... αλλα δεν το βρησκα σε καλήτερη εκτέλεση απο αυτην που σας επισυναπτω ...never mind !!!
http://www.youtube.com/watch?v=_oNKIvkREPo

O BAΡΝΑΛΗΣ ΑΠΑΓΓΕΛΛΕΙ ΒΑΡΝΑΛΗ - Η ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΤΟΥ ΚΥΡ ΜΕΝΤΙΟΥ http://www.youtube.com/watch?v=v018Oz-brfU

ε σ υ μην βιαστείς να πεις ''κατι'' πριν ΑΚΟΥΣΕΙΣ ;-)
Τελευταία επεξεργασία από fotis2310 και Κυρ Μαρ 29, 2009 5:22 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό pzozef » Κυρ Μαρ 29, 2009 4:57 pm

Φωτη τους έχεις βαλει στο σκαμνί και τους χτυπας για τα καλα...στο ταψι και τους χορευεις ...συ σαι ωραιος "Φίλος"
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Κυρ Μαρ 29, 2009 5:27 pm

pzozef έγραψε:Φωτη τους έχεις βαλει στο σκαμνί και τους χτυπας για τα καλα...στο ταψι και τους χορευεις ...συ σαι ωραιος "Φίλος"

αΝ Και εσεις έχεται τον ""ΜΑΡΚΟ'' σου χαρίζω αυτο το τραγουδι .. που ειναι σε στίχους του προηγουμενου (Κ. Βαρναλης) αλλα τραγουδα ο Α Λ Λ Ο Σ Θ Ε Ο Σ που ΄΄εφυγε'' Ν Ω Ρ Ι Σ :-( Νικος Ξυλούρης . σαν μικροτερος !!! το 3ερεις απο τον Notis :-)
http://www.youtube.com/watch?v=hU4h3pMNXfA
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Κυρ Μαρ 29, 2009 8:15 pm

Φωτης-φιλος.

Ολα ωραια, αλλα αυτο εδω πρεπει να μπει στις ατακες του φορουμ:

"...Δεν εχουμε μάθει ακομη αν η απόφαση έχει παρθεί με απόλυτη ψηφοφορία ή ειχαμε ''διαρροές'' ..." :lol: :shock:
:lol: :shock:

ανελαβε vs
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Κυρ Μαρ 29, 2009 9:51 pm

COACHFK έγραψε:Φωτης-φιλος....έχει παρθεί με απόλυτη ψηφοφορία ή ειχαμε ''διαρροές'' ..
Filippa to sozo an to διορθώσω τώρα :wink: :wink:
Σε προχωρημένες τακτικές marketing ειναι σύνηθες κατάσταση να Κανουν ''λαθη στΗμένα'' ...για να δώσουν ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ..έμφαση σενα θέμα !!!
ομολογω ΟΤΙ ΔΕΝ ήταν ''στημένο'' εκ μέρος μου...το λάθος εεεε
Φτιάχνω την λίστα των ‘’μαρτύρων υπεράσπισης’’ μου, αφού είμαι ‘’εναγόμενος’’ να σε ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ τι λές ??? … Η αποψη σου περι Forum και ''υγρων'' Αντιπαραθέσεων ειναι Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Α !!! ΕΠιΣΗς παρακαλώ τους ΣΥΝforumΙΤΕΣ , που έχουν πρόβλημα !!! να μου το δηλώσουν σε p.m.
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Μαρ 30, 2009 1:18 am

COACHFK έγραψε:Φωτης-φιλος.
Ολα ωραια, αλλα αυτο εδω πρεπει να μπει στις ατακες του φορουμ:
"...Δεν εχουμε μάθει ακομη αν η απόφαση έχει παρθεί με απόλυτη ψηφοφορία ή ειχαμε ''διαρροές'' ..." :lol: :shock:
:lol: :shock:
ανελαβε vs

Javohl !
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

Δημοσίευσηαπό parent » Δευτ Μαρ 30, 2009 8:08 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΝΕΒΗ.
ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΒΛΑΒΗ (ΑΔΕΙΑΣΜΑ ΤΗΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ, ΕΛΕΓΧΟ ΝΕΡΩΝ, ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΠΟΥ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ, ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΒΛΑΒΗΣ).
ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ, ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ FOTIS2310, ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΑΡΑ ΜΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟΨΕΩΝ.
ΕΙΜΑΙ "ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ" ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ.
ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ, ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ, ΓΟΝΕΙΣ. ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΑΘΛΗΤΕΣ, ΜΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΩΝ.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.
parent
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 30, 2009 7:56 am
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Δευτ Μαρ 30, 2009 11:50 am

parent έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...
....KΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ FOTIS2310, ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ...ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.

Καλως τον τον ΓΟΝΕΑ αν και βρισκεσαι μην ξεχνας σε forum Η2ΟPOLO και ΟΧΙ σε ποσειδώνιο η Εθνικο ... κολυμβητήριο !!! Θεσσαλονίκης.
1.ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ''ΚΕΦΑΛΑΙΑ'' ... το παιδί σου οταν βλέπει στα chat - msn καποιον να γραφει με κεφαλαία γράμματα ΤΟΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΝ !!! δηλωνουν ΦΩΝΗ & ΕΠΑΡΣΗ ... γενικα στην Ηλεκρονικη επικοιν. τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ ''ΦΩΝΑΖΟΥΝ'' !!!
2.Δηλώνεις ''κολυμβητικος'' !!!
Προφανώς εχεις ακούσει την ΑΠΟΨΗ μου ... οτι ''μας έχουν πετάξει μια γωνία από ενα 3ερο ψωμί .... και μαλώνουμε ποιος θα την ΦΑΕΙ''
Ερώτηση : το-τα ΠΑΙΔΙΑ σου θα συνέχιζαν να κάνουν αυτο που ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΑΝΕ και εσυ σαν μέλος του club ''TAXI Parents'' αν ερχόσουν κάθε βράδυ!!! στις ωρες που καλά γνωρίζεις ... και πλήρωνες για φρροντιστήρια ΙΔΙΑΙΑΤΕΡΑ γιατί οι ωρες δεν ΒΟΛΕΥΟΥΝ !!!
3. Σιγουρα στην προσπάθεια ΑΥΤΗ & ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ άλλη ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ ΚΑΑΑΑΑΝΝΝΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΣΣΣΣΣΣ !!!! και απο τους ΜΕΣΑ & από τους ΑΠ ΕΞΩΩΩΩΩ ....
4.Να ξερεις ... οτι εχω πολλα περισσότερα ΟΜΟΡΦΑ και μη πράγματα να ΚΑΝΩ στην ΖΩΗ μου να κανω απο το ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ με τα νερα και με τις επιλογες κάποιων Ανθρώπων !!!
5. Ειμαι PARENT και γω ... και οτι εχει σχεση με τα children μου ΕΡΧΕΤΑΙ στην ΚΟΡΥΦΗ των προτεραιοτητων μου & ΑΝΑΓΚΩΝ μου
ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ τους συμμάχους μας σε αυτη την ιστορία ... καποια στιγμη στο e bar go καλο θα ηταν να γνωριστούμε :wink:
Τελευταία επεξεργασία από fotis2310 και Τρί Μαρ 31, 2009 2:41 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό parent » Δευτ Μαρ 30, 2009 12:26 pm

Κανείς δεν αμφισβητεί τις προθέσεις κανενός, αλλά fotis2310,σταμάτα να γράφεις σαν να είσαι ο μοναδικός που υπερασπίζεται τα δικαιώματα του πόλο.
Αντί να διεκδικούμε, όλος ο υγρός στίβος, περισσότερους χώρους, διαπληκτιζόμαστε για το"ξεροκόματο".
Ας τα βρουν πρώτα οι σύλλογοι εσωτερικά για το χώρο και το χρόνο που χρειάζονται για τα τμήματά τους (κολύμβηση - πόλο κλπ) και μετά να έρθουμε να συννενοηθούμε με το Ναυταθλητικό.
Ευχαριστώ για τις συστάσεις σου, αλλά θα έπρεπε να έχεις συμμορφωθεί πρώτα εσύ με όλα αυτά που σου έχουν συστήσει κατά καιρούς,για το πώς θα έπρεπε να εμφανίζονται τα γραφόμενα σου.
Τα συμπεράσματα περί ¨έπαρσης" εντελώς αυθαίρετα.
parent
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 30, 2009 7:56 am
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Δευτ Μαρ 30, 2009 1:48 pm

parent έγραψε:Κανείς δεν αμφισβητεί τις προθέσεις κανενός, αλλά fotis2310,σταμάτα να γράφεις σαν να είσαι ο μοναδικός που υπερασπίζεται τα δικαιώματα του πόλο.....

.... ειδες ΠΟΛΛΟΥΣ εσυ ??? εκτός των ''εγκαθετων''...και 3-4 ''φιλων'' ... επειδή εισαι ΝΕΟΣ στο forum στα λέω ... μην ΦΟΒΑΣΑΙ δεν θα σας βάλουμε να κολυμπάΝ ΒΡΑΔΥ τα παιδιά ΣΟΥ...Εικόνα
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό ale3is » Δευτ Μαρ 30, 2009 2:09 pm

Ρε Φωτη, να σε ρωτησω κατι? Τι εννοεις κολυμπανε βραδυ τα παιδια σου?Τι ωρα?Αν εννοεις κατα τις 20:00-20:30 με 22:00-22:30, μια χαρα φυσιολογικη ωρα ειναι (και για μενα,καλυτερα απο το να ειχες προπονηση το απογευμα). Αλλα και φυσιολογικη να μην ειναι, αν θεωρησουμε οτι καποιος πρεπει να κολυμπαει εκεινη την ωρα για να χωρεσουν ολοι στην πισινα, τι θα προτεινες εσυ?
α)Εναλαξ προπονησεις (πχ Δ-Τ-Π κολυμβηση βραδυ,Τ-Π πολο βραδυ)
β)Εναλαξ αν εβδομαδα
γ)?
Δεν βλεπω αλλη λογικη επιλογη και θεωρω οτι η επιλογη του εναλαξ ειναι η χειροτερη καθως δεν μπορεις να οργανωσεις φροντιστηρια-ιδιαιτερα...
Οποτε, διά της εις άτοπον απαγωγή, καποιος πρεπει να κανει σταθερα προπονηση απογευμα και καποιος βραδυ...

ΥΓ.Του γονεα του ειπες, σωστα, να μην γραφει κεφαλαια γιατι φωναζει, εσυ γιατι τα χρησιμοποιεις???
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό parent » Δευτ Μαρ 30, 2009 2:20 pm

Τελικά fotis2310, δεν είσαι για συζήτηση.
Όποιος εκφράζει διαφορετική άποψη και δεν επικροτεί αυτά που γράφεις, τον θεωρείς απέναντί σου.
Οι άνθρωποι του υγρού στίβου πρέπει να είναι δίπλα.
Σε ότι αφορά τον φόβο για το ότι δεν θα "βάλετε" τα παιδιά μου να κολυμπούν το βράδυ, σε πληροφορώ ότι δεν είναι λίγοι οι γονείς και οι κολυμβητές που θα το προτιμούσαν, από το να προπονούνται 6 το πρωί και 4 το απόγευμα. Έτσι θα είχαν ολοκληρώσει και τις εξωαγωνιστικές τους υποχρεώσεις.
Το ότι είμαι νέος στο forum δεν σημαίνει ότι είμαι και άπειρος περί των κολυμβητηρίων.
Και ευτυχώς δεν είναι λίγοι αυτοί που ενδιαφέρονται, και δεν είναι "εγκάθετοι" και "φίλοι".
Και κυρίως είναι αυτοί που δεν "παπαγαλίζουν" στο e bar go ή στο κυλικείο του Εθνικού σε ακροατήριο χωρίς άποψη.
parent
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 30, 2009 7:56 am
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Δευτ Μαρ 30, 2009 2:53 pm

ale3is έγραψε:Ρε Φωτη, να σε ρωτησω κατι? ...


Θα σου πω σε p.m. ... διοτι θα χαθει !!! το κυριως ΘΕΜΑ !!!!
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron