ανεκδοτα

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό doom » Παρ Σεπ 11, 2009 10:59 pm

Τελευταία επεξεργασία από doom και Πέμ Μάιος 20, 2010 9:24 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό waterboys » Σάβ Σεπ 12, 2009 2:15 pm

Δείτε κι αυτό το αστειάκι.

http://www.youtube.com/watch?v=3Cou6OHGFZE
Άβαταρ μέλους
waterboys
 
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 3:30 am

Δημοσίευσηαπό pepe » Κυρ Σεπ 13, 2009 10:39 am

Πως μπορείς να πάθεις AIDS απο την τουαλέτα ;;;;;

Aν καθήσεις πριν σηκωθεί ο άλλος!!!!! :lol: :lol: :lol:
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό pepe » Κυρ Σεπ 13, 2009 10:46 am

Συναντιούνται ο Γιουρίκας με τον Κωστίκα στα 80 τους.
Τι γίνεται ρε Κωστίκα, πως πας από υγεία, ρωτάει ο Γιουρίκας.
Ευτυχώς μέχρι τώρα μια χαρά του απαντάει αυτός.
Με το άλλο τι γίνεται τον ρωτάει (εννοώντας το σεξ).
Τωωωρα λέει αυτός το έχω κόψει από χρόνια. Εσύ;;;;;
Εγώ το έχω αφήσει να κρέμεται του λέει ο Γουρίκας!!!!!!
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό boom » Δευτ Σεπ 14, 2009 12:05 pm

doom έγραψε:
boom έγραψε:μα αν εχεις χιουμορ(ετσι λεω τουλαχιστον) αντιμετωπιζεις τα παντα με χιουμορ. αν καποιος με λεει α....ι τοτε μπορει να τα ψαξει και ισως να ειμαι εκει :wink: :lol: :lol: 8)
δεν κοιταξα τα νικ πριν εγγραφω. καποιος φιλος με ενημερωσε για το φορουμ και μπηκα. μετα το προσεξα. παντως θα'χει πλακα το μπουμ-ντουμ
το τι παω να περασω ασε. θα το δειξει ο χρονος. αυτος. ο αλλος. who knows. ciao doom(μια που εισαι και κοντα στην ιταλια, ως προπονητης της 1ης επαρχιακης ομαδας που κατεκτησε τιτλο στην υδατοσφαιριση). αντε και στα δικα σου :shock: 8)


Ωραια αντιμετωπιση, γουσταρω πολυ. Ειδικα τωρα που ξεκαθαρισες καποια πραγματα ελπιζω να μην αρχισουν καποιοι εδω μεσα να κανουν υποθεσεις και να βλεπουν φαντασματα.
Κι εγω το δικο μου ψευδωνυμο εντελως στην τυχη το διαλεξα.
Οσο για την ευχη, σε ευχαριστω πολυ...


thanks mate! φαντασματα παντα υπαρχουν. αν δεν σε καποιους αρεσει να δημιουργουν. για να φτιαχνουν κατασταση. και να η βλακεια ειναι ανικητη η κουτοπονηρια και η εξυπναδα ανεξαντλητη. have fun :lol: 8)
Άλλος;
boom
 
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Τρί Σεπ 08, 2009 3:12 pm

Δημοσίευσηαπό pestaola » Δευτ Σεπ 14, 2009 11:55 pm

Ωραία τώρα λείπει ο TooTall.
pestaola
 

Δημοσίευσηαπό tas99 » Τρί Σεπ 15, 2009 7:50 am

Μπαίνει κάποιος σε ένα σαλούν του Τέξας και φωνάζει :
- " Τζο , Τζο τρέχα , σου κλέβουν το άλογο . "
Τρέχει , τρέχει , τρέχει , σε μια στιγμή σταματάει :
- " Πού πάω ο μα**κας , αφού δεν έχω άλογο ; "
Την επόμενη μέρα , μπαίνει πάλι ο ίδιος τύπος στο σαλούν και φωνάζει :
- " Τζο , Τζο τρέχα , σου κλέβουν το σπίτι . "
Τρέχει , τρέχει , τρέχει , σε μια στιγμή σταματάει :
- " Πού πάω ο μα**κας , αφού δεν έχω σπίτι . "
Την επόμενη μέρα , μπαίνει και τρίτη φορά ο ίδιος άνδρας στο σαλούν και φωνάζει :
- " Τζο , Τζο τρέχα , σου βιάζουν τη γυναίκα , σου παίρνουν τα παιδιά . "
Τρέχει , τρέχει , τρέχει , σε μια στιγμή σταματάει :
- " Πού πάω ο μα**κας , αφού δεν είμαι ο Τζο ! "
μια μεγαλη πολη η αθηνα μ εναν μικρο καραγκιοζη τον tovarich
Άβαταρ μέλους
tas99
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 11:29 am

Δημοσίευσηαπό boom » Τρί Σεπ 15, 2009 10:56 am

pestaola έγραψε:Ωραία τώρα λείπει ο TooTall.

ρε μηπως τον εχεις εσυ; :shock: :lol: :lol:
για ψαξου :lol: :lol: :wink:
Άλλος;
boom
 
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Τρί Σεπ 08, 2009 3:12 pm

Δημοσίευσηαπό pestaola » Τρί Σεπ 15, 2009 4:24 pm

:lol:
pestaola
 

Δημοσίευσηαπό tas99 » Τετ Σεπ 16, 2009 7:21 am

Ο κουφός και η ξανθιά
Ρωτάει ένας κουφός μια ξανθιά:
-Πόσο κάνει δύο και ένα;
-Τέσσερα.
-Να τη φας και ναναι κρύα!!!
μια μεγαλη πολη η αθηνα μ εναν μικρο καραγκιοζη τον tovarich
Άβαταρ μέλους
tas99
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 11:29 am

Δημοσίευσηαπό tas99 » Τετ Σεπ 16, 2009 7:23 am

Τρεις αγαπημένοι φίλοι ένας Ιταλός , ένας Γερμανός κι ένας Πόντιος δουλεύουν σε μία οικοδομή . Μόλις χτυπάει το καμπανάκι για κολατσιό βγάζουν ο καθένας το τάπερ του για να φάνε . Ο Γερμανός λοιπόν βλέποντας το φαγητό που του έχει φτιάξει η γυναίκα του λέει : όχι ρε γαμώτο , πάλι λουκάνικο Φρανκφούρτης θα φάω ; Αν κι αύριο έχω το ίδιο φαγητό θα πέσω από την οικοδομή να σκοτωθώ ! Ανοίγει και ο Ιταλός το τάπερ του , βλέπει το σπαγγέτι που του έφτιαξε η γυναίκα του και λέει : όχι ρε γαμώτο πάλι σπαγγέτι θα φάω σήμερα ; Aν αύριο έχω το ίδιο κολατσιό θα πέσω κι εγώ από την oικοδομή . Ανοίγει κι ο Πόντιος και βλέπει κι αυτός το κολατσιό του και λέει : όχι ρε γαμώτο πάλι σάντουιτς θα φάω σήμερα ; αν αύριο είναι το ίδιο κολατσιό θα πέσω κι εγώ από την οικοδομή να σκοτωθώ ! Την άλλη μέρα δυστυχώς το κολατσιό όλων ήταν το ίδιο οπότε οι τρεις ορκισμένοι φίλοι ένας -ένας με τη σειρά του έπεσαν από την οικοδομή και σκοτώθηκαν . Στην κηδεία η χήρα του Γερμανού οδυρόμενη φώναζε : " Aχ αντρούλη μου γιατί δεν μου το έλεγες ότι ήθελες άλλο φαγητό να σου φτιάξω ; " . Η γυναίκα του Ιταλού κι αυτή κλαίγοντας φώναζε : " Aχ αντρούλη μου γιατί δεν μου είπες πως είχες βαρεθεί το σπαγγέτι να σου φτιάξω κάτι άλλο ; " Και η γυναίκα του Πόντιου : " Aχ Γιορίκα μου γιατί ; αχ αντρούλη μου γιατί ; γιατί ; γιατί ; αφού μόνος σου το έφτιαχνες ! "
μια μεγαλη πολη η αθηνα μ εναν μικρο καραγκιοζη τον tovarich
Άβαταρ μέλους
tas99
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 11:29 am

Δημοσίευσηαπό boom » Τετ Σεπ 16, 2009 1:29 pm

One day στην λιακάδα
sitting on the πρασινάδα
where the flowers ανθούσαν
αnd the horses χλιμιντρούσαν
say ο Μήτρος to Κρουστάλλω :
- Do you μ' απατάς με άλλο;

Κι η Κρουστάλλω σαν το hear
τηνε πιάνει μέγας fear
because τόπε η Μαγδάλω
ότι did it μ' έναν Γάλλο.

And the girl πονηρεμένη
lay down σαν πεθαμένη
- Μήτρο μ' if you don't believe me
με το καριοφύλι kill me..
and the Μήτρος που ήταν θύμα
την επίστεψε the βλήμα
Άλλος;
boom
 
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Τρί Σεπ 08, 2009 3:12 pm

Δημοσίευσηαπό pestaola » Τετ Σεπ 16, 2009 4:29 pm

Ρωτάει ο Φώτης τον boom ,πως είναι το νερό ; TooTall απατνάει ο boom ,και λέει ο Φώτης : ααααααα, καλά τότε, θα πέσω με τον κοοοοολο.
pestaola
 

Δημοσίευσηαπό boom » Παρ Σεπ 18, 2009 10:19 am

Πεθαίνει ένας τυπάκος και πάει στην κόλαση. Εκεί που καθόταν του λέει ο Σατανάς:
"Ρε συ πολύ σκυθρωπός φαίνεσαι..." Άπαντα ο τυπάκος: "Ε όσο να'ναι... Κόλαση είναι εδώ. Δεν ξέρω τι με περιμένει... Αναθεωρώ τα λάθη που με έφεραν εδώ..." Ο Σατανάς του απαντά: "Ίσως να μην είναι τόσο άσχημα όσο νομίζεις... Να σου πω καπνίζεις;" - "Ε, κανά πακετάκι τη μέρα το κάπνιζα...."- "Τις Δευτέρες έχουμε ημέρα καπνίσματος με τα καλύτερα τσιγάρα από όλο τον κόσμο. Για καρκίνο μη φοβάσαι, ήδη νεκρός είσαι" Ο τύπος ανασκουμπώνεται λίγο ανακουφισμένα... - "Πίνεις;", τον ρωτά ο Σατανάς. - "Ε, όλο και κανά ουισκάκι χτύπαγα κάτω..." - "Τις Τρίτες είναι μέρα ποτού, με τα καλύτερα και ποιο ακριβά ποτά του κόσμου. Για συκώτια μη φοβάσαι, νεκρός είσαι..." Ο τύπος παίρνει λίγο τα πάνω του πλέον: - "Τζογάρεις;", τον ρωτά ο Σατανάς. - "Για να'μαι ειλικρινής, μετανιώνω που άφησα την οικογένεια μου στο δρόμο, εξαιτίας του πάθους μου για το καζίνο, αλλά ναι τζόγαρα..." - "Τετάρτες στρώνουμε χαρτάκι και όσοι θέλουν μπαρμπουτάκι. Και να χρεοκοπήσεις δεν θα σ'ενδιαφέρει..." Τον ρωτά ξανά ο Σατανάς: - "Κανά τσιγαριλίκι έκανες; Πες αλήθεια!" - "Ναι έπινα... Που και που..." - "Πέμπτες είναι ημέρα ναρκωτικών. Τα καλύτερα πράγματα από την Κολομβία. Και να εθιστείς τι σε νοιάζει. Νεκρός είσαι." Ο τύπος πλέον είναι με χαμόγελο πλατύ και στα όρια της ευτυχίας... - "Να σου πω, μεταξύ μας, τον έπαιρνες που και που από πίσω;", τον ρωτά ο Σατανάς. - "Α! Ολα κι όλα! Τις αμαρτίες μου τις έχω κάνει, αλλά αυτό ΠΟΤΕ!!!!" Κι ο Σατανάς: - "Χμμμ... Τότε οι Παρασκευές θα 'ναι ζόρικες..." :shock: :roll: :lol: :lol: :lol:
Άλλος;
boom
 
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Τρί Σεπ 08, 2009 3:12 pm

Δημοσίευσηαπό monahous-monahous » Παρ Σεπ 18, 2009 11:34 am

boom έγραψε:Πεθαίνει ένας τυπάκος και πάει στην κόλαση. Εκεί που καθόταν του λέει ο Σατανάς:
"Ρε συ πολύ σκυθρωπός φαίνεσαι..." Άπαντα ο τυπάκος: "Ε όσο να'ναι... Κόλαση είναι εδώ. Δεν ξέρω τι με περιμένει... Αναθεωρώ τα λάθη που με έφεραν εδώ..." Ο Σατανάς του απαντά: "Ίσως να μην είναι τόσο άσχημα όσο νομίζεις... Να σου πω καπνίζεις;" - "Ε, κανά πακετάκι τη μέρα το κάπνιζα...."- "Τις Δευτέρες έχουμε ημέρα καπνίσματος με τα καλύτερα τσιγάρα από όλο τον κόσμο. Για καρκίνο μη φοβάσαι, ήδη νεκρός είσαι" Ο τύπος ανασκουμπώνεται λίγο ανακουφισμένα... - "Πίνεις;", τον ρωτά ο Σατανάς. - "Ε, όλο και κανά ουισκάκι χτύπαγα κάτω..." - "Τις Τρίτες είναι μέρα ποτού, με τα καλύτερα και ποιο ακριβά ποτά του κόσμου. Για συκώτια μη φοβάσαι, νεκρός είσαι..." Ο τύπος παίρνει λίγο τα πάνω του πλέον: - "Τζογάρεις;", τον ρωτά ο Σατανάς. - "Για να'μαι ειλικρινής, μετανιώνω που άφησα την οικογένεια μου στο δρόμο, εξαιτίας του πάθους μου για το καζίνο, αλλά ναι τζόγαρα..." - "Τετάρτες στρώνουμε χαρτάκι και όσοι θέλουν μπαρμπουτάκι. Και να χρεοκοπήσεις δεν θα σ'ενδιαφέρει..." Τον ρωτά ξανά ο Σατανάς: - "Κανά τσιγαριλίκι έκανες; Πες αλήθεια!" - "Ναι έπινα... Που και που..." - "Πέμπτες είναι ημέρα ναρκωτικών. Τα καλύτερα πράγματα από την Κολομβία. Και να εθιστείς τι σε νοιάζει. Νεκρός είσαι." Ο τύπος πλέον είναι με χαμόγελο πλατύ και στα όρια της ευτυχίας... - "Να σου πω, μεταξύ μας, τον έπαιρνες που και που από πίσω;", τον ρωτά ο Σατανάς. - "Α! Ολα κι όλα! Τις αμαρτίες μου τις έχω κάνει, αλλά αυτό ΠΟΤΕ!!!!" Κι ο Σατανάς: - "Χμμμ... Τότε οι Παρασκευές θα 'ναι ζόρικες..." :shock: :roll: :lol: :lol: :lol:



ανεκδοτο by AMAN τα καθαρματα.... :!: :!: :lol:

βιντεακια με ανεκδοτα απο τους ΑΜΑΝ:


http://www.youtube.com/watch?v=htBazHiJIls



http://www.youtube.com/watch?v=BsnpD28TZqM



http://www.youtube.com/watch?v=FGiZR2hs-hQ




:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
monahous-monahous
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:54 am

Δημοσίευσηαπό pepe » Παρ Σεπ 18, 2009 5:05 pm

- Μπαμπά, μπαμπά τα παιδιά στο σχολείο με λένε μαφιόζο, λέει ο μικρός.

- Πες μου ποιός είναι αυτός και θα του δείξω εγώ, λέει ο μπαμπάς.

- Εντάξει μπαμπά λέει ο μικρός, αλλά κάντο να φανεί σαν ατύχημα!!!!
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό tas99 » Παρ Σεπ 18, 2009 5:47 pm

Μπαίνει μία ξανθιά στο αεροπλάνο και κάθεται στην πρώτη θέση. Ότι και να της έλεγαν δεν σηκωνόταν από εκεί.
Πηγαίνει μια αεροσυνοδός, της ψιθυρίζει κάτι στο αυτί, και η ξανθιά φεύγει αμέσως και πάει στην θέση της.
- Μα τί της είπες; ρωτάνε όλοι.
- Της είπα οτί εκεί που κάθεται, δεν πάει Ελλάδα, πάει Τουρκία!
μια μεγαλη πολη η αθηνα μ εναν μικρο καραγκιοζη τον tovarich
Άβαταρ μέλους
tas99
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 11:29 am

Δημοσίευσηαπό nikosk » Παρ Σεπ 18, 2009 8:11 pm

Ειναι 4 καλογριες σε ενα μοναστηρι και το μονο που κανουν ειναι προσευχη κ νηστεια,για αντρες δεν το συζηταμε..ουτε για δειγμα!!παει λοιπον μια μερα για επιθεωρηση ενας τυπος απ'την υπηρεσια υγειονομικου...Χαρα στα σκελια τους μολις το εμαθαν κ ετρεξαν οποια τον προλαβει..Τις τσακωνει λοιπον η ηγουμενη και τις παιρνει ολες στο γραφειο για απολογια..παει η 1η,πες μου εσυ τι εκανες??εεε εγω λιγο του τον ακουμπισα ισα ισα!!Σοκαρεται λοιπον η ηγουμενη και της λεει αμεσως στο κελι σου να κανεις 10 μετανοιες και βουτα και το χερι σου στον αγιασμο..παει η 2η,εεε εγω το χαιδεψα λιιιγο μονο λιγο!!Ξανα σοκ η καλογρια και εσυ γρηγορα στο κελι σου για 20 μετανοιες και βουτα πριν το χερι σου στον αγιασμο..παει να ρωτησει την 3η και πεταγεται η 4η...μπορω να πλυνω το στομα μου γιατι η αλλη θα βαλει τον κωλο της μεσα!!!
nikosk
 
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 03, 2008 3:44 pm

Δημοσίευσηαπό pepe » Σάβ Σεπ 19, 2009 12:38 am

Δυό πόντιοι κάθονται σε ένα παγκάκι και τους πλησιάζει ένας τουρίστας.
- Ντου γιου σπικ ιγκλις; τους ρωτάει. Τσιμουδιά οι πόντιοι.
- Παρλεβού φρανσέ; ξαναρωτάει ο ξένος. Τίποτα οι πόντιοι.
- Σπρέχεν ντόιτς; πάλι ο ξένος. Μούγκα οι πόντιοι.
- Παρλάρε ιταλιάνο; ο ξένος. Στα χαμένα οι πόντιοι.
Τι να κάνει ο άνθρωπος σηκώνεται και φεύγει. Λέει τότε ο ένας πόντιος στον άλλον :
- Ρε συ μήπως πρέπει να μάθουμε μια ξένη γλώσσα ;
Και του απαντάει ο άλλος :
- Και τι να την κάνουμε. Δεν είδες ο ξένος, πέντε ήξερε και δεν μπορούσε να συννενοηθεί!!!!!!!
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό oforas100 » Τρί Σεπ 22, 2009 6:27 pm

*Μιά μέρα σκοτώθηκε μια γυναίκα που ήταν μεγάλη πολιτικός και μεγαλοστέλεχος στο κόμμα της, με υπουργεία και πολλές περγαμηνές. *

* Όταν έφθασε στον άλλο κόσμο, την υποδέχτηκε ο Άγιος Πέτρος και της λέει :*

* - Πού θα ήθελες να περάσεις την αιωνιότητα σου, στην Κόλαση ή στον Παράδεισο;*

* Εκείνη το σκέφτεται λίγο και λέει :*

* - Δεν είμαι σίγουρη.*

* - Τότε, λέει ο Άγιος Πέτρος, θα κάνουμε το εξής, θα περάσεις 24 ώρες στην Κόλαση και 24 ώρες στον Παράδεισο και μετά αποφασίζεις.*

* Η πολιτικός συμφωνεί. Πάνε λοιπόν, στην Κόλαση. Εκεί η πολιτικός βλέπει όλους τους πολιτικούς φίλους της που είχαν πεθάνει να παίζουν γκολφ, να ποντάρουν στο καζίνο, να πίνουν σαμπάνια, να φλερτάρουν με ωραίους άντρες και πανέμορφες γυναίκες και γενικά να διασκεδάζουν πολύ. Ακόμα και ο Διάβολος ήταν μαζί τους και κάνανε παρέα, λέγοντάς τους τα καλύτερα πρόστυχα και πικάντικα ανέκδοτα. Όλα πολύ ωραία και η πολιτικός περνούσε υπέροχα.*

* Πριν να το καταλάβει, πέρασαν οι 24 ώρες και ήρθε ο Άγιος Πέτρος να την πάρει να πάνε στον Παράδεισο. Ο Παράδεισος ήταν ένα πολύ ήσυχο μέρος με ήρεμη ατμόσφαιρα, οι άγγελοι έπαιζαν γαλήνια μουσική με τις άρπες και τις λύρες τους, οι φιλόσοφοι μιλάγαν για τη ζωή και το θάνατο και όλοι μαζί συζητούσαν με τον Θεό που ήταν πολύ γλυκός κι ευχάριστος τύπος. Η πολιτικός αισθανόταν πολύ όμορφα και πριν να το καταλάβει, πέρασαν και αυτές οι 24 ώρες, ώσπου ήρθε ο Άγιος Πέτρος να τι ρωτήσει τι αποφάσισε τώρα που είδε και τα δύο μέρη. Η*

* πολιτικός το σκέφτεται λίγο και τουλέει :*

* - Ο Παράδεισος ήταν πολύ ωραίος και γαλήνιος, αλλά στην Κόλαση ήταν όλοι οι φίλοι μου και διασκέδαζαν πιο πολύ, οπότε θα προτιμήσω την Κόλαση.*

* Ο Άγιος Πέτρος σέβεται την επιθυμία της και την στέλνει στην Κόλαση. Όμως, η Κόλαση ήταν λίγο διαφορετική τώρα, ένα διαλυμένο μέρος με αποπνικτική ατμόσφαιρα και όλοι οι φίλοι της πολιτικού δούλευαν στα κάτεργα και κουβαλούσαν τεράστιες πέτρες, ενώ και ο Διάβολος ήταν πάνω από τα κεφάλια τους και τους διέταζε συνεχώς. Η πολιτικός δυσαρεστημένη πάει και τον ρωτά :*



*- Τι έγινε εδώ; Προχθές όλα ήταν τόσο ωραία και όλοι διασκέδαζαν.*



*Και ο Διάβολος της απαντά :*



*- Τότε είχαμε προεκλογική εκστρατεία, σήμερα μας ψήφισες!!!* :!: :!:
Άβαταρ μέλους
oforas100
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 1:30 am
Τοποθεσία: EARTH

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron