Το χλωριο καιει τον εγκεφαλο

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Το χλωριο καιει τον εγκεφαλο

Δημοσίευσηαπό monahous-monahous » Σάβ Απρ 17, 2010 12:41 pm

Δεν ξερω ποιος ειχε την τρομερη ιδεα να φτιαξει e-mail με ονομα: gamwtonmonahousmonahous@hotmail.com και να μου στειλει το απιστευτης σοβαροτητας μηνυμα:
"ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ"

Εχω να του πω οτι ΠΡΟΣΕΧΑ τι εγραφα διοτι νομιζα οτι απευθυνομαι σε νοημοντα οντα και οχι σε ζωα. Αφου θελει ο συγκεκριμενος να του συμπεριφερομαι σαν ζωο δεν θα του χαλασω χατηρι. Ανοιγει κοντρα μαζι μου χωρις λογο αλλα δεν προκειται να κανω πισω. Την αποψη μου δεν θα την σβησεις οτι και να κανεις.

Μια συμβουλη: Την επομενη φορα που θα με απειλησεις προσπαθησε να το κανεις με το πραγματικο σου e-mail γιατι αυτο που κανεις τωρα εινα πολυ αστειο!!!
Άβαταρ μέλους
monahous-monahous
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:54 am

Δημοσίευσηαπό ale3is » Σάβ Απρ 17, 2010 2:23 pm

το εμαιλ σου που το βρηκε? βρηκες ip αυτου που στο εστειλε?
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό monahous-monahous » Σάβ Απρ 17, 2010 3:29 pm

Το ειχα δημοσιευμενο στο profile μου. Το βρηκα το ip του αλλα δεν μπορω να βρω αν ειναι καποιος που γραφει εδω και ποιος.

Δεν με πειραζει που ξερει το mail μου, με πειραζει που νομιζει οτι μπορει να με τρομαξει. Τον προκαλω λοιπον να βγει και να πει ποιος ειναι αυτος.
Άβαταρ μέλους
monahous-monahous
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:54 am

Δημοσίευσηαπό vs » Σάβ Απρ 17, 2010 4:32 pm

Κράτα την ip του καλού-κακού ... :lol:

Και μην ξαναγράψεις τίποτα για τον ΟΦΗ μην τυχόν και σε βρούμε σε κανα χαντάκι ... ή ανοιχτά της Μεσογείου (όχι της ομάδας) με τσιμέντο στα πόδια :shock:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm


Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron