Χιούμορ και ευτράπελλα γεγονότα στην πισίνα

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Χιούμορ και ευτράπελλα γεγονότα στην πισίνα

Δημοσίευσηαπό gkanel » Πέμ Ιουν 30, 2005 3:40 pm

Επειδή βλέπω αρκετές φορές και τα πράγματα και "αγριεύουν" γύρω από άλλα topics είπα να ξεκινήσω ένα ποιο ανάλαφρο thread μήπως και γελάσουμε και λίγο.

Θερμά παρακαλώ μόνο να μην αναφέρονται ονόματα σε γεγονότα έτσι ώστε να μη θιχτεί κανείς.

So... let us have fun!!!!
gkanel
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 09, 2005 4:14 pm
Τοποθεσία: Athens

Πεινασμένος!!!!

Δημοσίευσηαπό gkanel » Πέμ Ιουν 30, 2005 4:06 pm

Σε αγώνα Δ' Εθνικής 2003:

Κατά τη διάρκεια αγώνα πρωταθήματος, παίκτης της μιας ομάδας, αισθάνθηκε ένα μικρό "κενάκι" στο στομαχάκι του. Προφανώς ήταν από την υπερβολική προσπάθεια που είχε καταβάλει για να ανοίξει και αυτός το δικό του περίπτερο μπροστά από την εστία της αντίπαλης ομάδας.

Όμως το περίπτερο στην εποχή μας είναι και αυτό μια ολόκληρη και αποδοτική επιχείρηση (ευχτυχώς όχι και στο Άθλημα στις μεγάλες κατηγορίες) και προκειμένου να μπορέσει κάποιος να το συντηρήσει απαιτεί να χύσει πολύ ιδρώτα (ευτυχώς αυτό ήταν υδρόφιλο). Φυσική, λοιπόν, συνέχεια του υπερβολικά καταβαλλόμενου κόπου, ήταν το κενάκι στο στομαχάκι να γίνει λιγούρα, πείνα στη συνέχεια μέχρι να φτάσει στο "τρώω ότι βρω μπροστά μου".

Αυτός λοιπόν ο παίκτης "πεινούσε"!!!!! Και προφανώς έπρεπε να φάει!!!! Να βγει αλλάγή και να πεταχτεί μέχρι την καντίνα του κολυμβητηρίου??? Μπαααα..... πέφτει μακριά!!!! Θα παραγγείλω!!! Και να!!! Ξαφνικά έρχεται ένας αντίπαλος παίχτης μπροστά του!!!! Λυσασμένος λοιπόν ο περιπτεριούχος του ανακοινώνει γεμάτος ΛΑΧΤΑΡΑ!!!: "ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΡΕΑΣ!!!!!!!!!" :shock: και δαγκώνει τον αντίπαλο του στα ....@@ΑΧΑΜΝΑ (όπως έλεγε και ο 'Ομηρος για τον Οδυσσέα).

Υποθέτω ότι τα κίνητρα του δεν ήταν αυτά που περιγράφω παραπάνω... αλλά θέλω να επιστήσω την προσοχή όλων όπως ακριβώς κάνει και το Υπουργείο Υγείας με ένα ηθικό δίδαγμα και συμπέρασμα!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΤΑ .... @@ΑΧΑΜΝΑ ΜΑΣ :!: :!: :!: :!: :!:
gkanel
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 09, 2005 4:14 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό cougar » Τετ Ιούλ 06, 2005 11:37 am

Το συμπέρασμα λοιπόν που βγάινει είναι ότι υπάρχουν ανάμεσά μας και παίκτες με ιδιαίτερες σεξουαλικές προτιμήσεις. Θα ήταν όμως πρέπον να μην εκδηλώνονται μέσα στην πισίνα για δύο λόγους: 1) απειλείται η σωματική ακεραιότητα παικτών που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι ο αγώνας και όχι αν πληρούν τις προϋποθέσεις του για τις ερωτικές φαντασιώσεις κάποιου άλλου... και 2) επιτέλους πρέπει να καταλάβουμε ότι όταν κάποιος κάνει κάτι εκτός ορίων, βγάζει κακό όνομα και για τους υπόλοιπους: στη συγκεκριμένη περίπτωση για τους αθλητές υδατοσφαίρισης και στη συνέχεια και των ατόμων, ομοίων προτιμήσεων με τις δικές του.
cougar
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί Μάιος 10, 2005 11:10 am

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Πέμ Ιούλ 07, 2005 2:54 pm

Cougar .... δεν νομίζω να είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα ... εδώ έχουν γίνει άλλα κι άλλα αυτό θα μας πειράξει ή αυτό θα βγάλει όνομα ... (μην ανοίξω το στόμα μου ... )

Πάντως σχετικά με το γεγονός δεν είναι απαραίτητο να είχε σεξουαλικά υπονοούμενα, .... !!! Απλά, είτε πάνω στην ένταση αυτό μπορούσε να κάνει έτσι ώστε να σταματήσει τον άτυχο φίλο μας, είτε να τον προκάλεσε ο άλλος και να του είπε : Έλα να φας μια ......... να βάλεις μυαλό" ...ε και ο άλλος το πήρε στα σοβαρά !!!!!!

Το πρόβλημα θα ήταν αν ένας από τους δύο έλεγε ότι του άρεσε !!!!!!!! :-)))))))
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό cougar » Δευτ Ιούλ 11, 2005 1:08 pm

Λυπάμαι που πήρες κυριολεκτικά αυτά που είπα, γιατί πρόκειται για τυπική ειρωνία :cry: αν και η αλήθεια είναι πως έχω βαρεθεί να βλέπω νταήδες στην πισίνα που στην πραγματικότητα προσπαθούν να καλύψουν το γεγονός ότι δεν κατέχουν το άθλημα! :wink:

Όσο για τον συγκεκριμένο παίκτη ένα έχω να πω: :evil: Κρεοπολείο δεν έχει η περιοχή σου?
cougar
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί Μάιος 10, 2005 11:10 am


Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες