ΘΥΣΙΕΣ !!!!!

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

ΘΥΣΙΕΣ !!!!!

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Τρί Ιούλ 12, 2005 6:25 pm

Λοιπόν, την ιδέα την πήρα από το post ενός παιδιού εδώ μέσα ....
Όπως άλλος έγραψε ένα topic για διάφορα αστεία γεγονότα που έχουν γίνει στις πισίνες, είπα να γράψω και εγώ ένα topic που έχει να κάνει με θυσίες που έχει κάνει ο καθένας για το Polo.

PLS Μην το πάρετε τόσο στα σοβαρά ... το topic είναι για να γράψουμε διάφορες θυσίες που έχουμε κάνει για καθημερινά πράγματα. Δηλαδή, πήγαμε προπόνηση και χάσαμε κάποιον αγώνα μπάσκετ, ποδοσφαίρου, κάποιο ραντεβού, κάποια συναυλία ...κάτι !!!! (και ποτέ δεν 8α το συγχωρέσουμε στον προπονητή μας !!!) ...
Ας βγάλουμε τα απωθημένα μας .... χε χε χε χε

Ποτέ δεν θα ξεχάσω συμπαίκτη μου ο οποίος κάθε εβδομάδα έχανε προπονήσεις επειδή έπαιζε ο ΠΑΟΚ μπάσκετ !!!! Τον ρώταγες ....θα έρθεις αύριο έχουμε φιλικό ... Τί λες ρε .... παίζει ο ΠΑΟΚ ..!!!!

Λοιπόν θα ακούσουμε κάτι καλό ή θα το διαγράψουμε το topic ?????
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό narcissos » Παρ Μαρ 03, 2006 3:29 pm

Λοιπον,
Κάποτε ήμουν ερωτευμένος με μία κοπέλα...Τρελός έρωτας και τρελο απωθημένο...Κάποια στιγμή μετα από χρόνια γνωριμίας ερχομαστε λίγο πιο κοντα και τυχαίνει ένα απόγευμα να τη φιλοξενώ σπίτι μου για καφεδάκι και κουβεντούλα...Η μία συζητηση εφερε την αλλη, το καλοριφερ δουλευε στο foul...οπότε ζεστάθηκε η κοπέλα και εβγαλε τα ρούχα της..Ηρθαμε λίγο πιο κοντά, αγκαλίτσες φιλάκια...οπότε μετα από κάποια ώρα μου θέτει την επιμαχη ερώτηση: "Έχεις προφυλλακτικό..;"...με σαφές το υποννούμενο.
Το ντουλαπι του κομοδίνου μου ήταν πλήρως εξοπλισμένο με αυτά τα αντικείμενα...σε ολες τις αποχρώσεις, σε όλες τις γεύσεις και για όλα τα γούστα...
Ωστόσο, το βραδυ της ίδιας μέρας ειχαμε τον εναρκτηριο αγώνα της 2ης φάσης του πρωταθλήματος νέων, όπου τότε συμμετειχα με την ομάδα του Παναθηναϊκου...Αφού λοιπόν το βασάνισα για λίγο στο μυαλό μου ξεστόμησα με πόνο καρδιάς την απάντηση: "Δυστυχώς γλυκιά μου δεν έχω..."
Απο τότε την κοπέλα αυτή δεν την είδα ποτέ...άσε που χασαμε και στον αγώνα...
narcissos
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2006 2:02 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Παρ Μαρ 03, 2006 4:58 pm

Φίλε narcisse .....

τώρα φταίω εγώ να σχολιάσω την ομάδα σου ή όχι ?????

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ ΠΗΓΕΣ ???

χε χε χε χε
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό narcissos » Παρ Μαρ 03, 2006 5:05 pm

Λάθη του παρελθόντος φίλε Vaziliz....
Αν μου τύχαινε τώρα και την κοπέλα θα "κανόνιζα" και τον αγώνα θα κερδίζαμε...
narcissos
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2006 2:02 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Παρ Μαρ 03, 2006 5:11 pm

Ακριβώς φίλε μου ...

Γιατί μην ακούς τι λένε οι προπονητές μας ...
αν Γ.....σες ... θα έπαιρνες το παιχνίδι μόνος σου μετά !!!
χιχιχ .....
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens


Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες