Ο ρόλος των γονέων στο άθλημα

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό dimsar » Τετ Ιουν 13, 2007 9:35 am

Καλημέρα και πάλι από εναν αγχωμένο πατέρα .
Να κάνω μια τολμηρή πρόταση ??? Να ιδρυθεί ένας σύλλογος γονέων μήπως και σπάσουμε τα γκέτα των εφόρων , των διοικούντων, των προέδρων κλπ.
Χτές μου συναίβει κατι τραγικό όταν πήγα να κάνω κάποια παράπονα για κλοπή προσωπικών ειδών του γιου μου και η απάντηση του έφορα ήταν η εξής . είσαι μέλος στον ομιλο ??? του απαντάω όχι . και η απάντηση του εφορά αντι να ενδιαφερθεί για το γεγονός της κλοπής μου απάντησε έλα αυριο να πάρεις τα χαρτιά του γιού σου δήλαδή μάζεψέ τα και δρόμο , φυσικά έγινε κόλαση στο κολυμβητήριο , θα δώ πως θα το χειριστώ αυτό το γεγονός ..
dimsar
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 10, 2007 10:49 am

Δημοσίευσηαπό dimsar » Τετ Ιουν 13, 2007 9:38 am

Επιβεβαιώνω την πληροφορία ότι έκλεισε ο κ. Γιαννουρής στην Βουλιαγμένη και αναμένεται να κλίση και ο βοηθός του κ. Βασος .
dimsar
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 10, 2007 10:49 am

Δημοσίευσηαπό pzozef » Παρ Ιουν 22, 2007 11:16 am

dimsar έγραψε:Καλημέρα και πάλι από εναν αγχωμένο πατέρα .
Να κάνω μια τολμηρή πρόταση ??? Να ιδρυθεί ένας σύλλογος γονέων μήπως και σπάσουμε τα γκέτα των εφόρων , των διοικούντων, των προέδρων κλπ.


Συλλογος Γονέων και Κηδεμόνων μπορει εύκολα να συσταθεί για τον κάθε όμιλο ξεχωριστα ομως...οπως υπάρχουν ηδη σε αρκετες ομαδες με ακαδημιες. Αυτοι οι Σύλλογοι και συνεισφερουν οικονομικα στον καθε όμιλο αλλα και "ελεγχουν" αν τα τμηματα δουλευουν σωστα.
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες