Εντυπώσεις...Σχόλια...Αντιλήψεις...Αιχμές.. Βολές !

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Re: ...

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Παρ Αύγ 10, 2007 12:37 pm

sharkface έγραψε:
Κοντα ειναι, αλλα γινεται χαμος εκει ρε παιδακι μου. Ασε που μπορει να με γνωρισεις και αυτο ακομα δεν το θελω. Εξαλλου ο μπεμπης θα με δεχτει? Τι λες εσυ που τον ξερεις καλυτερα?


έχεις κρίση ταυτότητας ? ανασφάλειες ? τι ? :lol:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Re: ...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Αύγ 10, 2007 1:29 pm

sharkface έγραψε:Ήμουνα ο πρώτος που δέχτηκα πρόταση από το ΚΟΠΙ! Όχι για βοηθός αλλά για την ανδρική ομάδα!!!!!.



Εγω ξερω οτι την επομενη ημερα που ο Λεμπεσης εφυγε απο το ΚΟΠΙ, οι υπευθυνοι απευθυνθηκαν στον μπεμπη, και αυτος τους ζητησε λιγο χρονο για να δει τι θα κανει με Χαλκιδα. Επισης, τα χρηματα που ζητησε ηταν πολλα για ΚΟΠΙ και απορω που τα βρηκαν................[/quote]

Δεν ξέρω από που έχεις ενημέρωση αλλά είσαι μακριά νυχτωμένος...(αστειάκι έτσι)

Στο ΚΟΠΙ είναι από φέτος τεχνικός Διευθυντής ο Λουκάτος και τυγχάνει να ξέρω καλύτερα ίσως από τους περισσότερους τι έγινε. Επίσης πρέπει να μάθεις πως πριν από τον μπέμπη το ΚΟΠΙ, έφτασε μια ανάσα από τον Κ.Δήμου της Βουλιαγμένης, όμως ο Κωστάκης ζήτησε μεταγραφές και κάποια άλλα πράγματα που δεν μπορούσαν να του τα εγγυηθούν.

Ο Κώστας ήθελε στην 1η του χρονιά σε ανδρική ομάδα να έχει τα εχέγγυα να δουλέψει χωρίς...κινδύνους(υποβιβασμό). Σωστά;;;

Να πούμε βέβαια ότι και ο μπέμπης ζήτησε μεταγραφές, αλλά είναι πιο χαλαρός στο στυλ του, αφού είναι...μπαρουτοκαπνισμένος σε πάγκους ανδρικής ομάδας(Π.Ράφτη, Χίος, Π.Φάληρο, Παναθηναϊκός, Χαλκίδα).

Επίσης από όσο ξέρω ο μπέμπης ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ πολλά λεφτά, όπως λες, καθώς το χόμπυ του κάνει. Όχι ότι δεν θα πάρει αλλά δεν ζήτησε και ένα καράβι λεφτά...

Και κάτι ακόμη για να τελειώσει το θέμα. Ο μπέμπης ζήτησε για βοηθό του εμένα ή τον Θ.Τσάλτα. Και βέβαια ο Νικόλας του είπε ότι δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση, αφού δεν θα δεχόμουν. Επειδή ήξερε ότι του είχα πει όχι στην αρχική πρόταση...

Αυτά και...καληνύχτα!!!
Πάω διακοπές
Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Σάβ Αύγ 11, 2007 12:31 pm

πρεπει να του εχουν λειψει οι διακοπες του coachfk πολυ, για να κανει σαν μικρο παιδι που φευγει.
Στα ιντερνετ καφε προβλεπω παντως οτι θα τα ακουμπαει προκειμενου να μου απανταει σε αυτα που θα του λεω.
Για να γλυτωσεις απο εμενα πρεπει να πας στο βουνο..............
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Re: ...

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Αύγ 13, 2007 1:03 pm

Lambros10 έγραψε:
sharkface έγραψε:
Κοντα ειναι, αλλα γινεται χαμος εκει ρε παιδακι μου. Ασε που μπορει να με γνωρισεις και αυτο ακομα δεν το θελω. Εξαλλου ο μπεμπης θα με δεχτει? Τι λες εσυ που τον ξερεις καλυτερα?


έχεις κρίση ταυτότητας ? ανασφάλειες ? τι ? :lol:


Δεν θα μπορω να ειρωνευομαι χιουμοριστικα και να κανω τον δικηγορο του διαβολου σε πολλα θεματα, προκειμενου να δημιουργειται καποια συζητηση με ενταση η οποια αποφερει καλα αποτελεσματα.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό mikro-vlaxopoulo » Δευτ Αύγ 13, 2007 6:09 pm

pedia ime kenourgios sto forum kai eime apo mia omada tis eparxias kai 8a protimousa gia thn wra na mhn to dieukrinisw :) .......ostoso eime polu "yagmenos" se polla 8emata kiriws omos me edipwsiase i tromeri poria pou ekane o arhs kabou sthn b e8niki DROPIAZODAS oles sxedon tis omades pou den kataferan na nikisoun mia omada me meso oro ilikias sta 45.....borei o bebis kai o mikedis na eine pektes epipedou alla eine aparadekto na mhn borei mia kolibimeni omada me nea pedia na tous nikisei......borei episis kapios na mou pei ti egine me mia enstasi pou ekane o tritwnas amarousiou eis varos tou peristeriou nomizw...!!!!telika pies omades anevikan sthn a2? euxaristw polu kai to forum eine polu endiaferon!
kaneis sas mn 3exnaei to polo pou iparxei e3w apo tn ATHKH!!??........:D
mikro-vlaxopoulo
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ Αύγ 13, 2007 5:41 pm

Δημοσίευσηαπό BIGMAN » Πέμ Αύγ 16, 2007 10:03 am

Καλημέρα ειμαι νέος στό forum και θέλω να μάθω νέα απο το Περιστέρι και το Καλαμάκι
BIGMAN
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2007 9:49 am

Δημοσίευσηαπό BIGMAN » Πέμ Αύγ 16, 2007 10:07 am

Γειά σου Λαμπρο 10 ενας φίλος απο το 2004
BIGMAN
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2007 9:49 am

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Αύγ 20, 2007 1:36 pm

BIGMAN έγραψε:Γειά σου Λαμπρο 10 ενας φίλος απο το 2004


Καλώς ήρθες στην παρέα μας BIGMAN !

Σε κατάλαβα από το email σου :)

Συγχαρητήρια για την πολύ καλή πορεία και φέτος. Εύχομαι ανάλογη συνέχεια και με το καλό να έρθει και η άνοδος του χρόνου...
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό St » Τρί Αύγ 21, 2007 7:14 pm

Paidia pote tha boresoume na mathoume tis metagrafes ths A2 gia fetos?ti kineitai?kaimia ekplhxh?
Άβαταρ μέλους
St
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 26, 2007 2:22 pm

Δημοσίευσηαπό monahous-monahous » Πέμ Σεπ 20, 2007 6:28 pm

chris_haffey έγραψε:"Αντι να βγαινουν χρονοδιαγραμματα κομμενα και ραμενα για ομαδες που αποτελουνται απο χομπιστες, επρεπε να παιζουν κατα κυριο λογο πιτσιρικαδες απο ολη την Ελλαδα για να δουμε ασπρη μερα. "(goneis :? )

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΙΚΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ Ή ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α1-Α2 ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑΛΕΝΤΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΜΠΑΝΙΑ ΣΕ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΑΛΕΝΤΩΝ ΥΠΑΡΧΗ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ
Άβαταρ μέλους
monahous-monahous
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:54 am

Δημοσίευσηαπό pzozef » Παρ Σεπ 21, 2007 12:37 am

monahous-monahous έγραψε:ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΙΚΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ Ή ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α1-Α2 ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑΛΕΝΤΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΜΠΑΝΙΑ ΣΕ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΑΛΕΝΤΩΝ ΥΠΑΡΧΗ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ


Σκάει κ ο Γιαννουρής κάπου κάπου... ;-) άλλωστε αυτός το συνηθίζει χρόνια να κυνηγάει μικρά παιχτάκια.
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Σεπ 21, 2007 10:00 am

pzozef έγραψε:
monahous-monahous έγραψε:ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΙΚΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ Ή ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α1-Α2 ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑΛΕΝΤΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΜΠΑΝΙΑ ΣΕ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΑΛΕΝΤΩΝ ΥΠΑΡΧΗ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ


Σκάει κ ο Γιαννουρής κάπου κάπου... ;-) άλλωστε αυτός το συνηθίζει χρόνια να κυνηγάει μικρά παιχτάκια.


Κανετε λαθος και οι 2. Πολλους προπονητες εχω δει με τα ματια μου στις τελικες φασεις των διαφορων πρωταθληματων. Το προβλημα δεν ειναι η παρουσια απλα, αλλα η ολοκληρωμενη εικονα που χρειαζεται να εχει καποιος ενδιαφερομενος, και αυτη μπορει να την αποκτησει και με αλλους τροπους και οχι μονο με την απλη παρουσια του στους αγωνες.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες