New Members Meeting Point....

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

New Members Meeting Point....

Δημοσίευσηαπό nikos.th » Δευτ Αύγ 22, 2005 6:29 pm

ας αφιερώσουμε αυτόν εδώ το χώρο λοιπόν για να παρουσιάζουμε τους εαυτούς μας.....

αυτό μπορεί να βοηθήσει όλους τους χρήστες να βλέπουν μερικά στοιχεία για τον συνομιλητή τους.


παράδειγμα

Λέγομαι Νίκος Θέος είμαι 26 χρονών και παίζω αρκετά χρόνια πόλο.
Είμαι γηγενής παίχτης του Πανιωνίου και φέτος έπαιξα στο Μεσολλόγγι,θέλω να συνεχίσω να παίζω γιατί αγαπώ το άθλημα.
Είμαι επίσης προπονητής στην Τρίαινα Βούλας Δ' κατηγορίας .


υγ.Γνωρίζω ότι όλοι έχουμε παρουσιάσει τους εαυτούς μας κάπου μέσα στο φόρουμ.Ο λόγος που άνοιξα το συγκεκριμένο θέμα είναι να είναι κάπου μαζεμένες οι παρουσιάσεις μας,ώστε να διαβάζει κάποιος 2 πράγματα για τον καθένα μας και τέλος σαν πρώτη επαφή για να παρουσιάζονται οι νέοι χρήστες.
Άβαταρ μέλους
nikos.th
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2005 9:49 am
Τοποθεσία: Athens,Greece

Δημοσίευσηαπό nikos.th » Παρ Ιαν 20, 2006 1:10 pm

θα παρακαλούσα πολύ να κάνετε μιά σύστυση εδώ για τον εαυτό σας,καθώς διαβάζω πολλά σχόλια και δεν γνωρίζω απο πού προέρχονται.

είναι σίγουρο πως άν το καθιερώσουμε,θα μπορούμε να κάνουμε μία καλύτερη συζήτηση...
Άβαταρ μέλους
nikos.th
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2005 9:49 am
Τοποθεσία: Athens,Greece

Δημοσίευσηαπό pzozef » Δευτ Φεβ 05, 2007 3:53 pm

Με λένε Ζοζέφ και ειμαι καλα.... :lol: Γηγενής παίχτης του Ν.Ο.Σύρου γενηθεις του '79.....τερματοφύλακας.

Οντως καλα είναι ΟΛΟΙ μας εδω να γραψουμε τουλαχιστον ποιον υποστηριζουμε για να καταλαβαινουμε κ τι μας γινεται καθως η μπαλα εχει ψιλοχαθει.
Τελευταία επεξεργασία από pzozef και Τρί Φεβ 06, 2007 3:43 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό noseman » Δευτ Φεβ 05, 2007 5:54 pm

Με λένε Θανάση - δρακουλίνο - noseman
Ήμουν ο πρώτος τερματοφύλακας του Ηλυσιακού (1981 - 1988)
και μετά έπαιξα στον Οδυσσέα Χαλανδρίου, στο Καλαμάκι, στο ΚΟΠΙ, στον Ηλυσιακό (πάλι για ένα χρόνο) και το δελτίο μου "ξεκουράζεται" στα συρτάρια του Τρίτωνα Αμαρουσίου.
Γεννήθηκα το 1966 και είδα την πρώτη προσελήνωση στην (μαυρόασπρη τότε) τηλεόραση μας, στο Λονδίνο.
και άλλα......
:wink:

Υποστηρίζω πάντα το αντίθετο...
:twisted:
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Τρί Φεβ 06, 2007 1:31 pm

Με λενε Αλεξανδρο Βλαστο,ξεκινησα στην Βουλιαγμενη(1995-2002) παιζοντας σε ολα τα πρωταθληματα κατηγοριων με αυτη,επειτα επαιξα σε Θριαμβο Πατρας(2002-3),Ιωνικο(2003-4),Μιλωνα(2004-5),Καλαμακι(2005-6 εως σημερα).

Γεννηθηκα το 1983 και παιζω δεξια αφου ειμαι αριστεροχειρας...
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό alex11 » Δευτ Φεβ 19, 2007 5:31 am

Ονομάζομαι Αλέξανδρος Κουλουκτσής, 20 χρονών και είμαι γηγενής του Ν.Ο.Λάρισας (περειφερειακός).
Άβαταρ μέλους
alex11
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 08, 2005 1:43 am

Δημοσίευσηαπό SGUN » Τετ Φεβ 28, 2007 7:09 pm

Παιδιά ονομάζομαι Βασίλης Αντωνόπουλος ξεκίνησα το πόλο το 1998 στο Ναυτικό Όμιλο Καλαμάτας.Έκανα ένα μικρό διάλειμμα για δύο χρόνια και για καλή μου τύχη αγωνίστηκα στην ομάδα του Χαϊδαρίου.Μετά απο αυτό το ευχάριστο διάλειμμα στο Χαϊδάρι επιστροφή και πάλι στον Ν.Ο.Καλαμάτας. Παίζω συνήθως αριστερά και αν υπάρχει ανάγκη μερικές φορές τελευταίος. :)
Άβαταρ μέλους
SGUN
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό WATERPROOF HLYSIAKOS » Παρ Μαρ 02, 2007 2:37 am

Παιδιά καλη επιτυχία σε όλους.

Να ειστε πάντα καλά, δυνατοί και να συνεχίσετε να έχετε την τρελα με το άθλημά σας.

Ομολογώ ότι δεν το γνωρίζω και πολύ καλά το άθλημα, ουτε καν τα βασικά...

Η δικιά μου τρέλα είναι ο ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ. Ανίατη ασθένεια...

Θα παρακαλούσα λοιπόν, όσοι από έσας έχουν να καταθέσουν απόψεις, εισηγήσεις, ιστορικά στοιχεία, περιστατικά, ακόμη και... κουτσομπολιά για τον ΗΛΥ μας, θα είναι καλοδεχούμενα

Θα με ενδιάφερε ιδιαίτερα η προσπάθεια που έκανε ο Ηλυσιακός και ανέβηκε στην Α1 Ανδρών. Θα ήθελα επίσης να μάθω περισσότερα πράγματα για τον Θοδωρή Χατζηθεοδώρου.

Ξεκίνησε από τον Ηλυσιακό ή τον είχαμε πάρει από κάπου άλλού.

Σήμερα τι σχέση έχει με τον Ηλυσιακό;

Ευχαριστώ πολύ
www.ilisiakos.com

"Δεν είμαστε όλοι ίδιοι..."
WATERPROOF HLYSIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Μαρ 02, 2007 2:23 am

HΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙ Χ"ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Μαρ 02, 2007 10:10 am

Φίλε WATERPROOF HLYSIAKOS

Για τον Ηλυσιακό και την προσπάθεια που έγινε στο τμήμα από την ίδρυσή του έως και σήμερα, θα μάθεις σύντομα πολλά.

Γίνεται μια προσπάθεια να μαζευτεί το υλικό και ιστορικά στοιχεία για την πορεία του τμήματος μέσα στο χρόνο να φτιαχτεί ένα ιστορικό, τοθ οποίου το 1ο μέρος είναι ζήτημα ημερών να δημοσιευθεί στην ιστοσελίδα σας.

όσο για τον Θ. Χ"Θεοδώρου, είναι γηγενης Ηλυσιακός. Ξεκίνησε να παίζει μπάσκετ στην ομάδα του Ηλυσιακού και μάλιστα είχε κληθεί σε κλιμάκιο της Εθνικής ομάδας παίδων, όμως ένας τραυματισμός τον έφερε για...θεραπεία στο κολυμβητήριο και εκεί αρρώστησε με το πόλο.

Ο Θοδωρής, που είχα την τιμή να τον έχω παίκτη, κατέκτησε με τον Ηλυσιακό, Πρωτάθλημα Εφήβων(1991), Πρωτάθλημα Α2, και μετάλια με τις ομάδες παίδων και Νέων.

Ενώ ήταν ακόμη παίκτης της ομάδας κατέκτησε το 2ο μετάλιο στο Πανευρωπαϊκό της Δουνκέρκης(1992). Στην ίδια ομάδα ήταν μέλος και ο Χ. Βαφειάδης.

Επίσης οι 1η του κλίση στην Εθνική Ανδρών ήρθε την ίδια ακριβώς εποχή, από τον τότε ομοσπονδιακό.

Αυτά προς το παρόν και επιφυλλάσομαι για περισσότερα στο μέλλον στην ιστοσελίδα σας.

Φιλικά, Φίλιππος Κούκιος.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό WATERPROOF HLYSIAKOS » Πέμ Μαρ 08, 2007 8:53 pm

http://www.ilisiakos.com/history_polo/intro.asp

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ κ. ΦΙΛΙΠΠΕ. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ...

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...
www.ilisiakos.com

"Δεν είμαστε όλοι ίδιοι..."
WATERPROOF HLYSIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Μαρ 02, 2007 2:23 am

Δημοσίευσηαπό koko » Παρ Μαρ 23, 2007 4:09 am

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΟΤΤΗ ΚΩΣΤΑ...ΗΜΟΥΝ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ (1999-2004 ), ΕΠΕΙΤΑ ΕΠΑΙΞΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΝΟΑ ΕΝΩ ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑ ΛΟΓΩ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑ...ΦΕΤΟΣ ΠΑΙΖΩ ΣΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΕΝΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΟΥΣ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ...ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ 1985,ΔΕΞΙΟΧΕΙΡΑΣ...
koko
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τρί Μαρ 20, 2007 11:34 am

Δημοσίευσηαπό ziou30 » Κυρ Μάιος 13, 2007 11:48 pm

Καιρός να βγάλουμε τις "ΜΑΣΚΕΣ" λοιπόν!
Γεια σας και από μένα, με λένε Δημήτρη Σάρρη, ξεκίνησα το polo στον Ολυμπιακό την δεκαετία του 80 όπου και έπαιξα μέχρι το 1993, μετά έπαιξα για πάνω από δέκα χρόνια στο Καλαμάκι.
Τις δύο τελευταίες χρονιές αγωνίστηκα με την ομάδα της Κέρκυρας και με την λήξη του πρωταθλήματος αποφάσισα να κρεμάσω το σκουφάκι μου και να αποσυρθώ...όμως το polo είναι ένα μικρόβιο που δεν κόβεται εύκολα, έτσι επέστρεψα στην ενεργό δράση σε μια ομάδα που ξεκινάει φέτος για πρώτη φορά, από την Δ' Εθνική, την Ηλιούπολη.
ziou30
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 25, 2007 12:23 pm

Δημοσίευσηαπό nikos.th » Δευτ Μάιος 14, 2007 10:06 am

καλοσώρισες λοιπόν και καλή επιτυχία με την καινούργια σου ομάδα
Άβαταρ μέλους
nikos.th
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2005 9:49 am
Τοποθεσία: Athens,Greece

Δημοσίευσηαπό david13 » Τετ Ιούλ 11, 2007 5:22 pm

geia sas kai apo mena...legomai spiros-david halaris..3ekinisa apo tis paidikes omades tou panioniou (1994-2001),sti sunexeia agonistika stin g katigoria me tin omada tou milona (2001-2006),kai fetos paizw stin omada tis sirou(2006-.....)


ps sxedon panta foraw to 13(to grouzouziko mou paei)!!!xaxa!!!
david13
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 05, 2007 1:38 am
Τοποθεσία: Athens, Greece

Δημοσίευσηαπό nikos.th » Πέμ Ιούλ 12, 2007 5:30 pm

david13 έγραψε:geia sas kai apo mena...legomai spiros-david halaris..3ekinisa apo tis paidikes omades tou panioniou (1994-2001),sti sunexeia agonistika stin g katigoria me tin omada tou milona (2001-2006),kai fetos paizw stin omada tis sirou(2006-.....)


ps sxedon panta foraw to 13(to grouzouziko mou paei)!!!xaxa!!!


καλώς τον Σπύρο,
λογικά κάπου θα έχουμε συναντηθεί καθώς όταν ξεκίναγες εσύ και τις επόμενες χρονιές που ήσουν στον Πανιώνιο εγώ έπαιζα στην αντρική

καλό σερφάρισμα λοιπόν......
Άβαταρ μέλους
nikos.th
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2005 9:49 am
Τοποθεσία: Athens,Greece

Δημοσίευσηαπό $of!@ » Παρ Αύγ 24, 2007 1:14 pm

:oops:
Τελευταία επεξεργασία από $of!@ και Πέμ Δεκ 18, 2008 11:10 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
$of!@
 
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 23, 2007 12:54 pm
Τοποθεσία: PATRA

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Παρ Αύγ 24, 2007 4:50 pm

καλο χειμωνα παιδια. ειμαι ο Φωτης Σπηλιωτοπουλος ο τερματοφυλακας το Τριτωνα Αμαρουσιου. ειμαι 25 χρονων. ξεκινησα απο το Νηρεα Χαλανδριου το 1996 και εμεινα μεχρι και τη χρονια που ανεβηκε ο συλλογος για πρωτη φορα στην Α1(2001).Μετα για ενα χρονο πηγα στι ΚΟΠΙ και το 2003 πηγα στο Τριτωνα οπου ανηκω(?) μεχρι και σημερα και δε μετανιωσα καθολου για την επιλογη μου.αυτααα....
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Παρ Αύγ 24, 2007 4:52 pm

SHARKFACE η σειρα σου... :D
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό monahous-monahous » Πέμ Σεπ 20, 2007 6:13 pm

ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ.
Τελευταία επεξεργασία από monahous-monahous και Δευτ Ιουν 29, 2009 11:44 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
monahous-monahous
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:54 am

Sozer

Δημοσίευσηαπό Sozer » Σάβ Σεπ 22, 2007 1:19 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΤΤΙΛΑΣ ΑΚΑΤΣ,ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑ,ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΤΟ 93',ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ.ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΠΟΛΟ ΤΟ 2003 ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΩΣ EXTREME ΤΗΣ ΠΑΣΑΣ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΔΕΞΙΟΧΕΙΡΑΣ,ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕ ΑΙΤΙΑ ΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ ΑΠ'ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ.ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑ 3ο ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ'ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΟΥ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΗ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΤΟΥ.ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ! 8)
Άβαταρ μέλους
Sozer
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:18 am
Τοποθεσία: Petroupoli,Athens

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron