Βγάλτε την μάσκα στον sharkface :-)

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Φεβ 12, 2008 3:57 pm

zinwn έγραψε:
COACHFK έγραψε:
zinwn έγραψε:
sharkface έγραψε:
zinwn έγραψε:
sharkface έγραψε:sharkface=doom=vs=lambros10

Γραφουν ολοι με τον ιδιο τροπο την λεξη ΚΥΤΤΑΩ.

Τους πιασαμε παλι στον υπνο...........


Βασικα φιλτατε SharkfaceDoom δεν υπαρχει λεξη ΚΥΤΤΑΩ υπαρχει λεξη ΚΟΙΤΑΩ.Επισης δεν καταλαβαινω τι θες να πεις με το παραπανω ποστ...


Ρε μανια με τον μπεμπη.
Απλα καποτε υπηρξαμε συμπαικτες σε μια απο τις ομαδες που εχει αγωνιστει, και ο ιδιος αλλωστε εχει διαχωρισει την θεση του.
Αν ψαξεις παντως καλα, θα βρεις κι αλλα ποστακια που ταιριαζουν με καποιους εδω μεσα. Παντως αυτο που ανακαλυψες ηταν τυχαιο...


αν εννοεις παντως post του vs και του Λαμπρου εχω και για αυτο μια απαντηση που θα σε καλυψει... :wink:


Ωραιες οι...θεωριες συνομωσιας, αλλα για τον Λαμπρο και τον vs ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ δυο διαφορετικα προσωπα. Οσο για τον doom ο λογος του Δημητρη, νομιζω αρκει.

Ο Σκυλο-ψαρο-μουτσουνας, το ξαναλεω ειναι...πολυδιαστατος και μαλλον ειναι παραπανω απο ενα ατομο... Εχει παιξει στην Γλυφαδα ή στον ΠΑΟ (πιο πιθανο) με συμπαικτη τον μπεμπη και ξερει καλα την Γ' Εθνικη, ως παικτης των Βετερανων.
Δεν εχει παιδι, δεν ειναι/ηταν προπονητης.

Αυτα...


Και πως εισαι τοσο σιγουρος οτι αν ηταν θα στο ελεγε? :twisted:


Ελα ντε.......
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Φεβ 12, 2008 5:18 pm

Δεν ειμαι!!!

:shock:

Αλλα αν δεν ειναι ετσι, εχει...εκτεθει απο τα γραφομενα του, ειτε ετσι ειτε αλλιως!!! :P :lol: :wink:
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό fitilakias » Τρί Φεβ 12, 2008 6:10 pm

Προεδρε......καταλαβα γιατι στην λεει ο managerakos!!!!

Ειναι γατα και τα βρηκε ολα!!!
fitilakias
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 25, 2007 6:02 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Φεβ 12, 2008 6:29 pm

fitilakias έγραψε:Προεδρε......καταλαβα γιατι στην λεει ο managerakos!!!!

Ειναι γατα και τα βρηκε ολα!!!


Ετσι νομιζει. Αλλα που να ηξερε ο καημενος τι παιζεται πισω απο την πλατη του :P :P :P
Παντως ρωτησα τον ανθρωπο μου στα Ιλισσια να μου πει αν εχει κανει καμμια φανερη προσπαθεια να μαθει ποιος ειμαι μεσω μπεμπη, αλλα η απαντηση ειναι αρνητικη. Τουλαχιστον προσπαθει μονος του να ανακαλυψει αυτον που του την λεει συχνα. Φυσικα ρωτησα και για την γενικη παρουσια του εκει, και μου ειπαν οτι ο φουκαρακος προσπαθει, οι γονεις τον συμπαθουν, οι κινησεις που κανει ειναι μεσα στα λογικα ορια του απαρχαιομενου σωματειου του, και γενικα σπαταλαει αρκετες ωρες εκει, αλλα ο ταφος του ηδη εχει αρχισει να σκαβεται με τον ιδιο τροπο που εσκαβε κι αυτος.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό fitilakias » Τετ Φεβ 13, 2008 9:41 am

Να προσθεσω κι εγω με την σειρα μου,
μετα απο κατ ιδιαν περατζαδα απο τα μερη του, οτι ενω περισυ ο συλλογος (οταν ειχα ξαναρωτησει) ειχε γυρω στα 20-30 παιδακια (μικρα 5-7 ετων) και καναν κολυμμπι στον τοιχο.(δεν σχολιαζω το απαραδεκτο του πραγματος αλλα τουλαχιστον ηταν εσοδο αν μη τι αλλο) ενω φετος με το ζορι να ναι 10!!!

Αρα καλα τα παει!

Ανμτε να δουμε και την αντρικη για να ολοκληρωθει η εικονα, διοτι οσο αφορα τις ακαδημιες (πρωταθληματα κατηγοριων) ......εχουμε απο αποψη....
fitilakias
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 25, 2007 6:02 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Φεβ 13, 2008 11:55 am

sharkface έγραψε:
fitilakias έγραψε:Προεδρε......καταλαβα γιατι στην λεει ο managerakos!!!!

Ειναι γατα και τα βρηκε ολα!!!


Ετσι νομιζει. Αλλα που να ηξερε ο καημενος τι παιζεται πισω απο την πλατη του :P :P :P
Παντως ρωτησα τον ανθρωπο μου στα Ιλισσια να μου πει αν εχει κανει καμμια φανερη προσπαθεια να μαθει ποιος ειμαι μεσω μπεμπη, αλλα η απαντηση ειναι αρνητικη. Τουλαχιστον προσπαθει μονος του να ανακαλυψει αυτον που του την λεει συχνα. Φυσικα ρωτησα και για την γενικη παρουσια του εκει, και μου ειπαν οτι ο φουκαρακος προσπαθει, οι γονεις τον συμπαθουν, οι κινησεις που κανει ειναι μεσα στα λογικα ορια του απαρχαιομενου σωματειου του, και γενικα σπαταλαει αρκετες ωρες εκει, αλλα ο ταφος του ηδη εχει αρχισει να σκαβεται με τον ιδιο τροπο που εσκαβε κι αυτος.


Βρε σκυλοψαροφατσα,

Δεν προσπαθω να σε "ανακαλυψω" !!! Εχω σταματησει πολυ καιρο τωρα να αναρωτιεμαι ποιος εισαι. Δεν υπαρχει λογος, πλεον. Και τον μπεμπη να τον ρωτησω για ποιο λογο??? Εδω δεν μιλαμε για αλλα για σενα θα μιλαγαμε???

Οσο για την παρουσια μου εκει και το τι κανω σου ειπα και πες και στο...κολλητηρι σου, πως οταν θα ειμαι ετοιμος και θα υπαρχει ΤΕΛΙΚΗ εξελιξη, θα σας τα πω.

Αν θελει τωρα καποιος να...σκαψει ταφους και να με ριξει, δεν διεκδικησα...μονιμοτητα σε θεση. Αν υπαρχει καποιος που πιστευει και μπορει να κανει καλυτερα πραγματα απο αυτα που νομιζω πως μπορουμε να κανουμε τωρα, εχει καλως.

Αυτα και καλυτερα να μην επανελθουμε στο θεμα. Εχω δεσμευτει πως θα σας πω οταν τα πραγματα παρουν την τελικη τους μορφη.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό kukuruku » Τρί Απρ 22, 2008 9:37 am

Καλα αυτος ο καρχαριοφατσακης που εχει εξαφανιστει τοσο καιρο?
Μηπως του εκανε τπτ μαγια αυτος ο fk ?
Η μηπως περασε τα μηνυματα του κ γεια σας..... :shock: :shock:
kukuruku
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 25, 2008 10:41 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες