Βγάλτε την μάσκα στον sharkface :-)

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Φεβ 06, 2008 4:48 pm

Μην είναι ο Μάκης ; Μην είναι ο Θέμος ; Είναι άνδρας ή γυναίκα ; Μαύρος ή λευκός ; Σε αυτά τα συνταρακτικά ερωτήματα - κυρίες και κύριοι - θα προσπαθήσουμε να ρίξουμε φως ... μετά από τα σύντομα διαφημιστικά.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Φεβ 06, 2008 6:02 pm

doom έγραψε:
stavros έγραψε:
sharkface έγραψε:Εμαθα οτι μελος του φορουμ, απο τα νεοτερα, προσπαθησε να μαθει την ταυτοτητα μου μεσω ενος ποσταρισματος μου για την Α2. Δεν μπορεσε ομως οπως πληροφορηθηκα, αν και ειχε μεγαλη αγωνια.
Μου φαινεται θα υιοθετησω κι εγω το σποτακι του noseman: "Who am i?"


Πάντως τα σίγουρα πλέον είναι τα παρακάτω:
1) Ο sharkface δεν είναι ο doom - εκτός αν ο doom παίρνει τηλέφωνο τον εαυτό του για να μάθει τις ώρες των παιχνιδιών.
2) Ο doom ξέρει ποιος είναι ο sharkface και αν άρρουμε το τηλεφωνικό του απόρρητο θα μάθουμε κι εμείς. :)
3) Αν μπλέξουμε τον doom με την υπόθεση Ζαχόπουλου έχουμε ελπίδες -μέσω του (2) - να βρούμε τον sharkface ?? :?


Πραγματικα γνωριζω ποιος ειναι ο sharkface αλλα εχω δεσμευτει με λογο τιμης να μην τον αποκαλυψω. Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι θα αποκαλυφθει μονος του σιγουρα. Ηδη μερικες σποντουλες τις εχει ριξει. Καλο ομως ειναι να συνεχισει ανωνυμος, αν και στηριζω την αποψη μου στο οτι θα αποκαλυφθει σιγα σιγα, γιατι τα δαγκωματα του εχουν σταματησει να ειναι θανατηφορα. Αν τελικα δεν ηθελε να παραμεινει αγνωστος, θα συνεχιζε με τον ιδιο ρυθμο. Μονο με τον Φιλιππο φαινεται να την βρισκει, και συνεχιζει να τον πυροβολει.
Ασε που ειμαι σιγουρος οτι μεσω pm σε καποιους θα εχει ηδη φανερωθει.


Ευχαριστω για την...αποκλειστικοτητα στα...δαγκωματα!!!
Παντως εχω δηλωσει πως δεν ειναι απαραιτητο να "φανερωθει". Την βρισκουμε και...ετσι!!!
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό five » Πέμ Φεβ 07, 2008 7:04 am

sharkface έγραψε:Εμαθα οτι μελος του φορουμ, απο τα νεοτερα, προσπαθησε να μαθει την ταυτοτητα μου μεσω ενος ποσταρισματος μου για την Α2. Δεν μπορεσε ομως οπως πληροφορηθηκα, αν και ειχε μεγαλη αγωνια.
Μου φαινεται θα υιοθετησω κι εγω το σποτακι του noseman: "Who am i?"


Χαχαχαχα εισαι σιγουρος οτι δεν το εμαθε τελικα???

Γνωριζεις ενα προγραμμα που λεγεται ΙP LOCATOR?

Το ξερω οτι με γνωριζεις προσωπικα,αλλα δεν ξερω αν γνωριζεις ποια ειναι τα χομπυ μου γενικα...
five
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 5:07 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Φεβ 07, 2008 11:26 am

five έγραψε:
sharkface έγραψε:Εμαθα οτι μελος του φορουμ, απο τα νεοτερα, προσπαθησε να μαθει την ταυτοτητα μου μεσω ενος ποσταρισματος μου για την Α2. Δεν μπορεσε ομως οπως πληροφορηθηκα, αν και ειχε μεγαλη αγωνια.
Μου φαινεται θα υιοθετησω κι εγω το σποτακι του noseman: "Who am i?"


Χαχαχαχα εισαι σιγουρος οτι δεν το εμαθε τελικα???

Γνωριζεις ενα προγραμμα που λεγεται ΙP LOCATOR?

Το ξερω οτι με γνωριζεις προσωπικα,αλλα δεν ξερω αν γνωριζεις ποια ειναι τα χομπυ μου γενικα...


Α, ρε Κωνσταντινε...γατονι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σκυλο-ψαρο-φατσα, να σε ενημερωσω, αν δεν το ξερεις (που δεν νομιζω, εσυ εισαι ο, Μακης και ο Θεμος και...Εισαγγελατος και η Δρουζα ολα σε ενα!!!!! ) , πως ο Κωνσταντινος ηταν ενας απο τους πρωτους κομπιουτερ φρικς !!!!!!!!! στην Ελλαδα. Βεβαια την πρωτο καθεδρια την εχει μαλλον ο Μπεμπης.

Ειναι ετσι παιδια?????
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Σάβ Φεβ 09, 2008 11:16 pm

Post απο Sharkface. Posted: Mon Jan 28, 2008 4:56 pm

Κυττα, φιλε μου, μαλλον μεθυσμενοι ειναι οι περισσοτεροι παικτες της Α2 ετσι οπως συμπεριφερονται κατα την διαρκεια και ακομα και μετα τον αγωνα. Και φυσικα κανουμε και πλακιτσα. Οχι τιποτα αλλο αλλα ...

Post απο Doom Sat Feb 09, 2008 9:16 pm

Στην επιθεση μας δε, ο καθενας κυττουσε τον αλλο για να δει τι θα κανει. Ημιχρονο λοιπον 3-4. Στην διακοπη...

Βλεπετε καποια ομοιοτητα??? :lol: :lol: :lol:
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό asxetos » Κυρ Φεβ 10, 2008 1:03 am

zinwn εαν εχεις δικιο,μιλαμε πρεπει να γραψεις αστυνομικο μυθιστορημα.εισαι θεος!
asxetos
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τρί Ιαν 29, 2008 11:16 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Κυρ Φεβ 10, 2008 1:03 am

προσέξτε γιατί μπορεί να είναι και παραπλάνηση....
8) :shock:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Φεβ 10, 2008 1:48 am

Ο zinwn πρέπει να βάλει για avatar ένα φωτοστέφανο. Είναι ο Σάιμον Τέμπλαρ, ο "Άγιος". :)

Το καλύτερο πάντως ήταν τότε που ένα νέο μέλος της παρέας έκανε τσαμπουκαλεμένο ντεμπούτο : "Λοιπόν, κοίτα να δεις Ρουπακάκο ..."
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Φεβ 10, 2008 1:51 am

... "Ρουπακάκο" ... από τη Μάνη είσαι καμάρι μου ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Κυρ Φεβ 10, 2008 4:53 am

Lambros10 έγραψε:προσέξτε γιατί μπορεί να είναι και παραπλάνηση....
8) :shock:


Δηλαδη να εχει συννενοηθει ο sharkface με τον doom (που ολοι ξερουμε ποιος ειναι) να μας παραπλανησουν ε! καλο! :lol: :lol:
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Κυρ Φεβ 10, 2008 11:20 am

υπάρχει πιο ύπουλο ψάρι από τον καρχαρία ?? :twisted:
άσε που μπορεί να είναι και κανένας κλώνος !!!
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό stavros » Κυρ Φεβ 10, 2008 6:45 pm

Zinwn αν όντως ψάρεψες καρχαρία με "τέτυο" κόλπο είσαι μεγιστο-τεράστιος...Είσαι για το CSI καρφωτός..Λες να πήγαιναν μαζί σχολείο ο doom με τον sharkface; :o
stavros
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Ιουν 16, 2006 9:38 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Κυρ Φεβ 10, 2008 8:03 pm

sharkface=doom=vs=lambros10

Γραφουν ολοι με τον ιδιο τροπο την λεξη ΚΥΤΤΑΩ.

Τους πιασαμε παλι στον υπνο...........
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Φεβ 10, 2008 8:18 pm

Βασικά, εγώ ... "κύτταρο" ήθελα να γράψω :oops:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Κυρ Φεβ 10, 2008 8:58 pm

sharkface έγραψε:sharkface=doom=vs=lambros10

Γραφουν ολοι με τον ιδιο τροπο την λεξη ΚΥΤΤΑΩ.

Τους πιασαμε παλι στον υπνο...........


Βασικα φιλτατε SharkfaceDoom δεν υπαρχει λεξη ΚΥΤΤΑΩ υπαρχει λεξη ΚΟΙΤΑΩ.Επισης δεν καταλαβαινω τι θες να πεις με το παραπανω ποστ...
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Φεβ 11, 2008 7:34 pm

zinwn έγραψε:
sharkface έγραψε:sharkface=doom=vs=lambros10

Γραφουν ολοι με τον ιδιο τροπο την λεξη ΚΥΤΤΑΩ.

Τους πιασαμε παλι στον υπνο...........


Βασικα φιλτατε SharkfaceDoom δεν υπαρχει λεξη ΚΥΤΤΑΩ υπαρχει λεξη ΚΟΙΤΑΩ.Επισης δεν καταλαβαινω τι θες να πεις με το παραπανω ποστ...


Ρε μανια με τον μπεμπη.
Απλα καποτε υπηρξαμε συμπαικτες σε μια απο τις ομαδες που εχει αγωνιστει, και ο ιδιος αλλωστε εχει διαχωρισει την θεση του.
Αν ψαξεις παντως καλα, θα βρεις κι αλλα ποστακια που ταιριαζουν με καποιους εδω μεσα. Παντως αυτο που ανακαλυψες ηταν τυχαιο...
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Δευτ Φεβ 11, 2008 7:39 pm

sharkface έγραψε:
zinwn έγραψε:
sharkface έγραψε:sharkface=doom=vs=lambros10

Γραφουν ολοι με τον ιδιο τροπο την λεξη ΚΥΤΤΑΩ.

Τους πιασαμε παλι στον υπνο...........


Βασικα φιλτατε SharkfaceDoom δεν υπαρχει λεξη ΚΥΤΤΑΩ υπαρχει λεξη ΚΟΙΤΑΩ.Επισης δεν καταλαβαινω τι θες να πεις με το παραπανω ποστ...


Ρε μανια με τον μπεμπη.
Απλα καποτε υπηρξαμε συμπαικτες σε μια απο τις ομαδες που εχει αγωνιστει, και ο ιδιος αλλωστε εχει διαχωρισει την θεση του.
Αν ψαξεις παντως καλα, θα βρεις κι αλλα ποστακια που ταιριαζουν με καποιους εδω μεσα. Παντως αυτο που ανακαλυψες ηταν τυχαιο...


αν εννοεις παντως post του vs και του Λαμπρου εχω και για αυτο μια απαντηση που θα σε καλυψει... :wink:
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Φεβ 12, 2008 1:21 pm

zinwn έγραψε:
sharkface έγραψε:
zinwn έγραψε:
sharkface έγραψε:sharkface=doom=vs=lambros10

Γραφουν ολοι με τον ιδιο τροπο την λεξη ΚΥΤΤΑΩ.

Τους πιασαμε παλι στον υπνο...........


Βασικα φιλτατε SharkfaceDoom δεν υπαρχει λεξη ΚΥΤΤΑΩ υπαρχει λεξη ΚΟΙΤΑΩ.Επισης δεν καταλαβαινω τι θες να πεις με το παραπανω ποστ...


Ρε μανια με τον μπεμπη.
Απλα καποτε υπηρξαμε συμπαικτες σε μια απο τις ομαδες που εχει αγωνιστει, και ο ιδιος αλλωστε εχει διαχωρισει την θεση του.
Αν ψαξεις παντως καλα, θα βρεις κι αλλα ποστακια που ταιριαζουν με καποιους εδω μεσα. Παντως αυτο που ανακαλυψες ηταν τυχαιο...


αν εννοεις παντως post του vs και του Λαμπρου εχω και για αυτο μια απαντηση που θα σε καλυψει... :wink:


Ωραιες οι...θεωριες συνομωσιας, αλλα για τον Λαμπρο και τον vs ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ δυο διαφορετικα προσωπα. Οσο για τον doom ο λογος του Δημητρη, νομιζω αρκει.

Ο Σκυλο-ψαρο-μουτσουνας, το ξαναλεω ειναι...πολυδιαστατος και μαλλον ειναι παραπανω απο ενα ατομο... Εχει παιξει στην Γλυφαδα ή στον ΠΑΟ (πιο πιθανο) με συμπαικτη τον μπεμπη και ξερει καλα την Γ' Εθνικη, ως παικτης των Βετερανων.
Δεν εχει παιδι, δεν ειναι/ηταν προπονητης.

Αυτα...
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Φεβ 12, 2008 3:49 pm

Βλεπω οτι η αναλυση του προφιλ μου, προχωραει κανονικα.
Μαλλον σας εχει μπερδεψει η λεξη: πολυδιαστατος :lol:
Ειμαι και σκυλος και ψαρι και μουτσουνα και αλλα πολλα...
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Τρί Φεβ 12, 2008 3:51 pm

COACHFK έγραψε:
zinwn έγραψε:
sharkface έγραψε:
zinwn έγραψε:
sharkface έγραψε:sharkface=doom=vs=lambros10

Γραφουν ολοι με τον ιδιο τροπο την λεξη ΚΥΤΤΑΩ.

Τους πιασαμε παλι στον υπνο...........


Βασικα φιλτατε SharkfaceDoom δεν υπαρχει λεξη ΚΥΤΤΑΩ υπαρχει λεξη ΚΟΙΤΑΩ.Επισης δεν καταλαβαινω τι θες να πεις με το παραπανω ποστ...


Ρε μανια με τον μπεμπη.
Απλα καποτε υπηρξαμε συμπαικτες σε μια απο τις ομαδες που εχει αγωνιστει, και ο ιδιος αλλωστε εχει διαχωρισει την θεση του.
Αν ψαξεις παντως καλα, θα βρεις κι αλλα ποστακια που ταιριαζουν με καποιους εδω μεσα. Παντως αυτο που ανακαλυψες ηταν τυχαιο...


αν εννοεις παντως post του vs και του Λαμπρου εχω και για αυτο μια απαντηση που θα σε καλυψει... :wink:


Ωραιες οι...θεωριες συνομωσιας, αλλα για τον Λαμπρο και τον vs ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ δυο διαφορετικα προσωπα. Οσο για τον doom ο λογος του Δημητρη, νομιζω αρκει.

Ο Σκυλο-ψαρο-μουτσουνας, το ξαναλεω ειναι...πολυδιαστατος και μαλλον ειναι παραπανω απο ενα ατομο... Εχει παιξει στην Γλυφαδα ή στον ΠΑΟ (πιο πιθανο) με συμπαικτη τον μπεμπη και ξερει καλα την Γ' Εθνικη, ως παικτης των Βετερανων.
Δεν εχει παιδι, δεν ειναι/ηταν προπονητης.

Αυτα...


Και πως εισαι τοσο σιγουρος οτι αν ηταν θα στο ελεγε? :twisted:
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron