Βγάλτε την μάσκα στον sharkface :-)

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Βγάλτε την μάσκα στον sharkface :-)

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Ιαν 17, 2008 10:41 am

Ποιος κατά την γνώμη σας κρύβεται πίσω από το ψευδώνυμο
του SHARKFACE ???

Αποκαλύψτε τον !!!!!! :D :D


Ηδη έχουν ακουστεί τα ονόματα του Δημήτρη Σελετόπουλου, Βαγγέλη Ρούπακα...

Ο ίδιος μιλα για πολυδιάστατη προσωπικότητα...

Εσείς ?? τι πιστεύετε ??
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Ιαν 17, 2008 10:49 am

takis... : Ρε Ρουπακακο(sharkface) δε μπορω να καταλαβω τι υπονοεις για τα περσινα ματσακια που μυριζανε με το κοπι και τη χαλκιδα...οτι δεν αξιζε το κοπι τη νικη?Και ειμεις ειμαστε πολλα χρονια στο χωρο το πολο αλλα δε το παιζουμε ειδημονες ιδιως σε θεματα που δε ξερουμε..σε παρακαλω πολυ...μη δυσφιμιζεις το αθλημα υπονοοντας πραματα...


COACHFK: Ωπα, ωπα!!!
Δυναμικά μπήκε ο Τάκης και κινδυνευει να τιναξει την...μπανκα στον αερα.
Ο Σκυλοψαρομουτσουνας ειναι ο...Ρουπακας???
Αναμενονται...μηνυσεις και πολυ...αιμα αντι για μελανι!!!!


savvas h2o: αποκλειεται να ειναι ο Ρουπακας.
Sharkface=doom
Οποιος καταλαβε καταλαβε.


vs: Και γιατί να είναι ο doom ; ... και ποιος να είναι ;
Πλάκα-πλάκα, δεν ανοίγουμε κανα topic σχετικά με το ποιος να είναι ο sharkface ; Να προτείνουμε 5 ονόματα και να τα θέσουμε προς ψηφοφορία. Δημοκρατικά, όπως ... πάντα.



sharkface: Συμφωνω με τον vs. Περιμενω να ψηφισετε. Ειναι μαλιστα ευκαιρια να δω και ποιοι ειναι αυτοι που μπορουν να με αναγνωρισουν.
Καλο του Savvas H2o. Δεν υπολογιζει ομως οτι εγω ειμαι πολυδιαστατος ενω ο μπεμπης οχι.


COACHFK: Πλακα εχει να παιξουμε και την...κολοκυθια!!!!
Ο Σκυλοψαρομουτσουνας ειναι τρεις. Οι εξης δυο. Ο......
Και οποιος καταλαβε καταλαβε!!!


noseman: δεν παίζει αυτό, γιατί ο doom έχει διαφορετική προφορά...
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Πέμ Ιαν 17, 2008 10:53 am

o sharkface είναι ο... sharkface
Παρ'ότι δεν συμφωνώ πάντα μαζί του, τον προτιμώ ανώνυμο, γιατί έτσι, λέει αλήθειες, που επώνυμα είναι λίγο δύσκολο να ειπωθούνε.
Τα πρόσφατα γεγονότα με τις απειλές μυνήσεων κ.τ.λ. δείχνουν οτι η ανωνυμία αντιπαλεύει την λογοκρισία.
Ας αναγάγουμε την ανωνυμία του sharkface, στο "Δημοσιογραφικό απόρρητο" (είναι και της μόδας στην Ελλάδα έμαθα τώρα τελευταία).

Υ.Γ.
Πάντως, με την ισχυρογνωμοσύνη που τον διέπει, θα μπορούσε να είναι άνετα και ο Μπέμπης και ο Ρούπακας... μαζί :P
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Ιαν 17, 2008 11:17 am

Δεν χρειάζεται να αποκαλυφθεί ο sharkface

Απλά έχει ενδιαφέρον εμείς να πούμε τις εκτιμήσεις μας
αφού ήταν και δική του επιθυμία !!!
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Ιαν 17, 2008 12:00 pm

Ε! Οχι να αποκαλυψουμε και τον σκυλοψαρομουτσουνα μας. Εδω ερχονται... αποκριες και εμεις θα βγαλουμε την...μουτσουνα του για να δουμε τι κρυβεται???

Ο σκυλοψαρομουτσουνας ειναι ο τυπος που αγαπαμε να...μισουμε. Αυτος που τα ξερει ΟΛΑ ή ετσι νομιζει, που εχει γνωμη για ολα, που τους κραζει ολους, που ειναι μονιμως στο απυροβλητο, αυτος που κανει το ασπρο-μαυρο, το μπλε-κιτρινο, και το πρασινο-πρασινο!!!! (Για κοκκινο, ουτε...λογος)!!!!!

Ειναι ο αποδυτηριακιας του φορουμ, ο δικος μας ανθρωπος που περιμενουμε να τα χωσει για να χωθουμε. Και εσεις απειλειτε με αποκαλυψεις???

Και καλα και καποιος απο τα πολλα ονοματα θα το βρει, που θα παει. Μηπως θα μας το πει??? Αδικος κοπος.

Και το ξαναλεω. Δεν ειναι ενας μονος του. Αλλωστε το λεει οτι ειναι πολυδιαστατος...

ΥΓ Αν θελετε να ξεκινησετε απο καπου, να μαθετε την συνθεση των τελευταιων 2-3 χρονων της ομαδας των Βετερανων και ολο και κατι θα βγει...

Καλη...ψαρια σε ολους
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Πέμ Ιαν 17, 2008 12:15 pm

των βετερανων???Απο που προκυπτει αυτο???
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Ιαν 17, 2008 5:27 pm

Να πω την αλήθεια, ούτε κι εγώ θα ήθελα να αποκαλυφθεί ο sharkface. Έτσι τον βρήκα (και τους υπόλοιπους), έτσι τον παρακολούθησα, έτσι θα ήθελα να παραμείνει. Είναι μια ... cult φυσιογνωμία του forum και καλό θα είναι να μην πειράζουμε τους θεσμούς :lol:

(τώρα άμα αυτοί τη βρίσκουν να πειράζονται μεταξύ τους, αυτό είναι άλλο θέμα ... )
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Παρ Ιαν 18, 2008 12:04 am

ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΠΕΖΕ ΤΟ 1987?
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό Savvas h2o » Παρ Ιαν 18, 2008 3:21 am

nemesis έγραψε:ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΠΕΖΕ ΤΟ 1987?


Θα σου πω εγω.
Στη Γλυφάδα?????

Θα πω κι αλλα!!!!!!!

όπως


COACHFK=Vs

Sharkface καλα τα λέω???? :?: :roll:
Savvas h2o
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 1:28 am

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Παρ Ιαν 18, 2008 4:08 am

Ξαφνικά άρχισαν όλοι να αγαπάνε το sharkface ... :lol:
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Δημοσίευσηαπό fitilakias » Παρ Ιαν 18, 2008 10:06 am

Κατ αρχας ο SHARK ειναι ο.....................ΠΡΟΕΔΡΟΣ!!!!

ποις αλλος εχει δικο του "πρωτο θεμα" !!
Ουτε ο μακης με τον θεμο!!!

Savvas.......χερεις πολλα.....!


Φιλε SHARK ειδες σφαζονται στο ποδια σου!! Τωρα που ανεβηκε το ποσοστο της δημοτικοτητας σου στο 99,9% πιστευω οτι ηρθε πλεον η ωρα...........ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΙNTERNET!!
fitilakias
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 25, 2007 6:02 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Παρ Ιαν 18, 2008 11:36 am

συμπληρώνω το quiz

Savvas h2o που έπαιζες το 1989 ??

ΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Ιαν 18, 2008 11:44 am

fitilakias έγραψε:Savvas.......χερεις πολλα.....!


... και κινδυνεύεις ! Και συγγνώμη που το λέω ... αλλά μήπως και ο Coach με τον sharkface είναι κι αυτοί το ίδιο πρόσωπο ;
(Κύριε ελέησον, Κύριε ελέησον, Κύριε ελέησον !)

fitilakias έγραψε:Φιλε SHARK ειδες σφαζονται στο ποδια σου!! Τωρα που ανεβκε το ποσοστο της δημοτικοτητας σου στο 99,9% πιστευω οτι ηρτηε πλεοβ η ωρα...........ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ NTERNET!!


Και οι σημερινές τιμές έχουν ως εξής :
www.sharkface.gr 500 ευρώ
www.sharkface.com 600 ευρώ
www.sharkface.net 700 ευρώ
.....


Παράλληλα, σύμφωνα με διαστραβωμένες πληροφορίες (από πηγές που επιθυμούν να παραμείνουν ανώνυμες ...), ο sharkface το 1987 έπαιζε ... στους βετεράνους :lol:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Ιαν 18, 2008 12:01 pm

Λοιπον, σελιδα στο ιντερνετ εχω αλλα οχι με αυτο το ονομα.
Το 1987 ημουν αρκετα μικρος για να παιζω στους βετερανους, οι οποιοι φυσικα τοτε δεν υπηρχαν ακομα αφου ο Μαρσελλος τους δημιουργησε την δεκαετια του 90.
Ο μανατζερ, προπονητης, πρωην αθλητης κλπ κλπ coachfk εχει και δευτερο ψευδωνυμο στο φορουμ. Αυτο ειναι καλο, και ακολουθησε την συμβουλη μου, προκειμενου να περναει διαφορα μηνυματα ανωνυμα, τα οποια δεν θα μπορουσε να λεει επωνυμα.
Ο SHARKFACE δεν εχει αλλο ψευδωνυμο στον χωρο.
Θα μπορεσω να αποκαλυφθω μονο αν το ποσοστο μου φτασει στο 100%, οποτε θα πρεπει να κανω τις προγραμματικες μου δηλωσεις. Ο fitilakias, παραμενει αντιπροεδρος, αν και εχει χαθει κατα καιρους και αυτο φιλε μου βρωμαει πολυ, προσεξε το.
Ο SavvasH2o ειναι της ηλικιας μου, των ιδιων αποχρωσεων γενικα, και υπηρξαμε και συμπαικτες. Αυτο δεν σημαινει οτι γνωριζει ποιος ειμαι. Απλα υποψιαζοταν.
Φιλε μου melahrine ειναι δεδομενο οτι ολοι με αγαπανε και γουσταρουν να διαβαζουν ολα αυτα που γραφω σαν τρελλοι.
Φιλε μου tootall, δεν πειραζει που νομιζες οτι ημουν ο ξερεις εσυ ποιος, συνεχισε να γραφεις και μην κολωνεις με τις απαραδεκτες κινησεις που εκαναν καποιοι. Το αλλο σου ψευδωνυμο δεν τραβαει πολυ!!!! Εξαλλου, αν καποιοι σαν εμενα, εσενα , τον coachfk, τον vs, τον fitilakia, τον noseman και αλλους που αυτη τη στιγμη ξεχναω και χιλια σορυ για αυτο, αποχωρησουν απο το φορουμ, αυτο θα χασει το χρωμα του αλλα και την σημασια του. Ετσι δεν ειναι Λαμπρο?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Παρ Ιαν 18, 2008 12:15 pm

Πάντα ήμουν λάτρης της πολυχρωμίας και της πολυδιάστασης 8)

Γνωρίζω όλους όσους έχουν διπλοεγγραφές στο forum και δεν πρόκειται
ποτέ να "προδώσω" κανέναν...

Απλώς όταν κατηγορούμε και την "πέφτουμε" σε κάποιον ευθέως
καλό θα έιναι να το κάνουμε επώνυμα για να μπορεί ο "κατηγορουμενος"
να έχει το δικαίωμα στην απάντηση !!

Το να σχολιάζουμε ανώνυμα ή επώνυμα είναι πάντα δημιουργικότατο
και η ανωνυμια είναι αλήθεια δίνει περισσότερη άνεση και απελευθέρωση.

:wink:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Παρ Ιαν 18, 2008 12:42 pm

Δεν καταλαβαίνω για ποιό λόγο τρελαίνεστε να μάθετε το πραγματικό όνομα του καρχαρία.
Στο προσωπικό μου e-mail, διάφοροι φίλοι μου μου έστελναν μηνύματα, προσπαθώντας να μάθουν αν τελικά ο περίφημος καρχαριόφατσας όπως λέει και ο Φίλιππος, ήμουν εγώ. Ενας απο τους λόγους που έφτιαξα κι εγώ ψευδώνυμο στο φόρουμ ήταν και αυτός. Ομως πραγματικά εμένα δεν με ενδιαφέρει καθόλου να μάθω ποιός τελικά γράφει ως σαρκφεις εδώ μέσα. Θα ήθελα μάλιστα να με κριτικάρει, κι ας είναι και ανώνυμα, φτάνει να είναι καλόπιστος (όσο μπορει βέβαια, διότι ο χαρακτήρας του είναι τέτοιος που του έρχεται λίγο δύσκολο, ενώ είναι σίγουρα φίλος μου, με δεδομένο οτι πολλές απο τις γνώσεις μου τις έχει χρησιμοποιήσει).
Συμφωνώ μαζί του. Με την ανωνυμία του ξεσηκώνει. Ανάβει τα αίματα. Μην τον παίρνετε όμως όλοι σοβαρά. Πρέπει να είναι και λίγο παλαβός, εδώ που τα λέμε. Και φυσικά μετά από αυτό το σχόλιο αναμένω τις πρώτες του καυστικές δηλώσεις για μένα.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Παρ Ιαν 18, 2008 12:50 pm

sharkface έγραψε:Φιλε μου tootall, δεν πειραζει που νομιζες οτι ημουν ο ξερεις εσυ ποιος, συνεχισε να γραφεις και μην κολωνεις με τις απαραδεκτες κινησεις που εκαναν καποιοι. Το αλλο σου ψευδωνυμο δεν τραβαει πολυ!!!!

Και να ηθελα δε θα μπορουσα να εχω δευτερο ψευδωνυμο πραγματικα ασφαλες γιατι στη δουλεια εχω στατικη ΙΡ και στο σπιτι συνδεση με μικρο ISP οποτε θα ηταν υποθεση μιας αματιας απο οποιον εχει προσβαση στις ΙΡ να με εντοπισει (sorry για τα τεχνικα). Δευτερον ειμαι οσο σιγουρος μπορει να ειναι κανεις τοσο για το ποιος εισαι οσο και για το αν εχεις δευτερο ψευδωνυμο. Παρολα αυτα βρισκω χρησιμη την παρουσια σου για λογους που προφανως δε θα πω αλλα καταλαβαινω και καταλαβαινεις.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Παρ Ιαν 18, 2008 1:16 pm

προφανως ενοχλουσε...κριμα
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Ιαν 18, 2008 1:36 pm

sharkface έγραψε:Ο μανατζερ, προπονητης, πρωην αθλητης κλπ κλπ coachfk εχει και δευτερο ψευδωνυμο στο φορουμ. Αυτο ειναι καλο, και ακολουθησε την συμβουλη μου, προκειμενου να περναει διαφορα μηνυματα ανωνυμα, τα οποια δεν θα μπορουσε να λεει επωνυμα.
Ο SHARKFACE δεν εχει αλλο ψευδωνυμο στον χωρο.
Θα μπορεσω να αποκαλυφθω μονο αν το ποσοστο μου φτασει στο 100%, οποτε θα πρεπει να κανω τις προγραμματικες μου δηλωσεις.

Το αλλο σου ψευδωνυμο δεν τραβαει πολυ!!!! Εξαλλου, αν καποιοι σαν εμενα, εσενα , τον coachfk, τον vs, τον fitilakia, τον noseman και αλλους που αυτη τη στιγμη ξεχναω και χιλια σορυ για αυτο, αποχωρησουν απο το φορουμ, αυτο θα χασει το χρωμα του αλλα και την σημασια του. Ετσι δεν ειναι Λαμπρο?


Η αληθεια ειναι καπου στη μεση, οπως παντα!!! Εχω αλλο ψευδωνυμο, αλλα ΔΕΝ το εχω χρησιμοποιησει σε συζητησεις με τον σκυλοψαρόφατσα. Το χρησιμοποιουσα πιο παλια, αλλα σταματησα γιατι δεν εχω λογο να κρυβομαι, αφου αυτα που λεω θελω να φαινονται.

Δεν θα αποκαλυφεθι ποτε ο..φιλος μας και ειναι αληθεια πως με την ανωνυμια του ιντριγκαρει, αναβει αιματα και συζητησεις και με αυτο τον τροπο υπαρχει ξεχωριστο ενδιαφερον στο φορουμ.

Σημασια εχει να συνεχισουμε, με καλη διαθεση και χωρις να προσβαλουμε ο ενας τον αλλο, αλλα απλως αντιπαραθετοντας αποψεις για αυτο που υπηρετουμε. Αποψεις που οσο διαφορετικες κι αν ειναι, σιγουρα ολοι μας μαθαινουμε απο αυτες και ετσι προχωραμε το αθλημα πιο μπροστα.

Και δηλωνω οτι, τα αμεσως επομενα 1-2 χρονια ΔΕΝ προκειται να διεκδικησω καμια προεδρια απο αυτες που μου προσαπτει ο σκυλοψαροφατσας!!! Για πιο μετα, ας το αφησουμε...φλου...
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Ιαν 18, 2008 3:34 pm

COACHFK έγραψε:Και δηλωνω οτι, τα αμεσως επομενα 1-2 χρονια ΔΕΝ προκειται να διεκδικησω καμια προεδρια απο αυτες που μου προσαπτει ο σκυλοψαροφατσας!!! Για πιο μετα, ας το αφησουμε...φλου...


Προβλεπω τον coachfk να διεκδικει πολλους προεδρικους θωκους. Θα κατακτησει ομως κανεναν η θα παραμεινει με την γλυκα της θεσης στον Ηλυσιακο ως μανατζερ? Αληθεια εχεις τιποτα εκει η "μας" και "τους" δουλευεις ολους?
Ο fitilakias τι αποψη εχει?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες