ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΠΟΛΟΓΕΩΡΓΗ ΣΤΕΛΙΟ

Ανοικτή συζήτηση για θέματα προπονητικής στην Υδατοσφαίριση - Ανταλλαγή απόψεων των προπονητών

Συντονιστής: Lambros10

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΠΟΛΟΓΕΩΡΓΗ ΣΤΕΛΙΟ

Δημοσίευσηαπό harmag » Κυρ Μάιος 08, 2011 10:16 pm

Θα ήθελα να εκφράσω δημοσίως, τις θερμές ευχαριστίες μου στον κ. Πολογεωργη Στέλιο που ως τερματοφύλακας του Ν.Ο.Β.Α περίοδο 2009-'10 με μεράκι, επιμονή & υπομονή, ασχολήθηκε με τον τότε 16χρονο 2ο τερματοφύλακα Δημήτρη Μαγκιώρη, επί ένα χρόνο καθημερινά και τον έβγαλε πραγματικό τερματοφύλακα. Σήμερα, 8/5/11 στο πρωτάθλημα Β΄Εθνικής Κατηγορίας, εκτάκτως μπήκε από τον προπονητή του πρώτος τερματοφύλακας για πρώτη φορά σε αγώνα, όπου και αγωνίστηκε από την αρχή ως το τέλος, υπερασπίζοντας αξιοπρεπώς την εστία του, σύμφωνα με τις γνώμες ανθρώπων που γνωρίζουν και μου είπαν. Ο ίδιος μου δήλωσε στην αρχή ότι "θα παίξω καλά νιώθοντας ότι θα είναι ο Στελιος στην κερκίδα και θα με βλέπει και αλοίμονο μου αν δεν τα καταφέρω." Στέλιο ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γιατί ήσουν σταθμός στη ζωή του γιού μου και τον έκανες ένα υπεύθυνο & ώριμο παρά το νεαρό της ηλικίας του, αθλητή. Ανθρωποι σαν κι έσένα τιμούν με το ήθος τους & τον επαγγελματισμό τους το άθλημα στην Ελλάδα. ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ, ο πατέρας, Μαγκιώρης Χάρης, Αξ/κος Π.Ν.
harmag
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 08, 2011 9:27 pm

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Προπονητική

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron