ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ανοικτή συζήτηση για θέματα προπονητικής στην Υδατοσφαίριση - Ανταλλαγή απόψεων των προπονητών

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό aklonitos » Δευτ Ιούλ 23, 2012 4:17 pm

Ενα αρνητικό ρεκόρ γράφτηκε σήμερα γιά τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ.
Μετά από επτά χρόνια δεν σήκωσε κούπα σε καμμία ηλικία.
το Δ.Σ.του ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ πρέπει να σκεφτεί πολύ σοβαρά την επόμενη μέρα.
Τα ΑΛΒΑΝΙΚΑ και τα ΜΑΡΚΕΛΙΚΑ μοντέλα απέτυχαν παταγωδώς,καθώς και
οι ψευτοχορηγοί με τίς δήθεν επιταγές των 50.000 χιλιάδων ευρώ.ας δώσουν
τις ακαδημίες σε χέρια ανθρώπων που αγαπούν τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ και είμαι
σίγουρος πώς όλα θα πάρουν το δρόμο τους.
Μου άρεσε η πρόσληψη του Πασλή για τον λόγο πως είναι άριστος γνώστης
των ακαδημιών,άλλωστε η δουλειά του φάνηκε στο ΦΑΛΗΡΟ.μεγάλο πλεονέκτημα να γνωρίζεις αυτές τις ηλικίες κάτι που ο προκάτοχος του δεν ήξερε.
Υ.Γ.
Πιστεύω στον ΠΑΝΙΩΝΙΟ να δούμε προπονητές του επιπέδου ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΛΕΜΠΕΣΗ ΔΕΒΕΡΙΚΟΥ ,τα έργα τους μιλούν ακόμα.
aklonitos
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τρί Ιουν 05, 2012 8:24 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Ιούλ 23, 2012 4:50 pm

Πόσο εύκολα παίζουμε τα ονόματα σε αυτό το forum...
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό aklonitos » Δευτ Ιούλ 23, 2012 5:54 pm

statler έγραψε:Πόσο εύκολα παίζουμε τα ονόματα σε αυτό το forum...
Δεν παίζουμε με κανένα όνομα φίλε μου,απλά είναι η πραγματικότητα.
δεν έβρισα κανένα και δεν μείωσα κανέναν και κανένας δεν μπορεί να αμφισβητήσει αυτά που έγραψα.απλά είναι αληθινά και όχι στην σφαίρα της φαντασίας.
aklonitos
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τρί Ιουν 05, 2012 8:24 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιούλ 23, 2012 8:40 pm

Επί εποχής αυτών που ανέφερες ο Πανιώνιος είχε πάρει τόσα χρυσά κλπ. Τώρα που έφυγαν έχουν και την ευθύνη από πάνω ενώ όσο ήταν στην ομάδα ήταν αμέτοχοι και δεν πιστώνονται καμία επιτυχία ; Δέστο λογικά, πέρα από ονόματα : είναι δυνατόν να ισχύουν όλα αυτά και μάλιστα ταυτόχρονα ;

Και στην τελική είναι δυνατόν να κρίνεις την πορεία των ακαδημιών από το πόσα χρυσά πήραν ; Μην ξεχνάς ότι στις δύο κατηγορίες (Νέους &Παίδες) ήταν φιναλίστ, δεν εξαφανίστηκαν κιόλας.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό aklonitos » Δευτ Ιούλ 23, 2012 11:12 pm

vs έγραψε:Επί εποχής αυτών που ανέφερες ο Πανιώνιος είχε πάρει τόσα χρυσά κλπ. Τώρα που έφυγαν έχουν και την ευθύνη από πάνω ενώ όσο ήταν στην ομάδα ήταν αμέτοχοι και δεν πιστώνονται καμία επιτυχία ; Δέστο λογικά, πέρα από ονόματα : είναι δυνατόν να ισχύουν όλα αυτά και μάλιστα ταυτόχρονα ;

Και στην τελική είναι δυνατόν να κρίνεις την πορεία των ακαδημιών από το πόσα χρυσά πήραν ; Μην ξεχνάς ότι στις δύο κατηγορίες (Νέους &Παίδες) ήταν φιναλίστ, δεν εξαφανίστηκαν κιόλας.
Η έννοια στα ονόματα των προπονητών είναι απλά μεταφορική.και βέβαια εφτασε φιναλίστ οι ομάδες παίδων και εφήβων και ξέρουμε ποιος κόπιασε γι αυτό και τι παρεμβάσεις δέχτηκε.δεν αμφισβητώ τη δουλειά του με τίποτα.
Αν το δείς ποιο σφαιρικά ίσως καταλάβεις. 8) 8) 8) 8)
aklonitos
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τρί Ιουν 05, 2012 8:24 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό lupo » Τρί Ιούλ 24, 2012 9:21 am

ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ. ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑΝ ΚΑΙ ΖΗΣΑΝΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ.
ΘΑ ΗΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ, ΝΑ ΜΕΝΑΝΕ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΕΒΑΣΤΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥΣ , ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΕΙΤΕ ΛΟΓΩ ΦΙΛΙΑΣ Η ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΔΙΚΗΣΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΟΛΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΧΥΔΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΑΠΕΤΡΕΨΕ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΛΑΩ ΤΟ IMAGE. ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ FORUM ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ.
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΖΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΠΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό neta sketa » Τρί Ιούλ 24, 2012 10:24 am

Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΙΤΑΡΕΝΙΟΣ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2011 ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΣΙΝΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ Η`ΠΙΟ ΣΩΣΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΜΕ ΤΑ ΡΑΒΑΣΑΚΙΑ ΤΩΝ ΕΞΩΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ ΝΑ ΔΙΩΧΝΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ,ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΣΧΕΔΩΝ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ,ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΜΕ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ.
Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ 98 ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΣΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚ ΤΟΥ Η ΕΥΘΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΕ ΤΙΣ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ.ΣΤΟΥΣ ΕΦΗΒΟΥΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΑΝΑΛΩΘΗΚΑΝ ΟΛΗ ΤΗ ΣΕΖΩΝ ΣΤΟ ΚΟΛΥΜΠΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ, ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ ΕΞΩΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΑΡΑΓΩΝΤΑ.!!!!!
neta sketa
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 11, 2012 10:45 am
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευσηαπό statler » Τρί Ιούλ 24, 2012 10:57 am

ρε συ lupo δε σε καταλαβαίνω. από τη μια λες να μη σχολιάζουμε τα περί Πανιωνίου γιατί δεν ήμασταν κοντά στην ομάδα και από την άλλη λες ότι η γνώμη μας είναι σεβαστή;

Και από που συμπεραίνεις το αν ήμασταν κοντά στην ομάδα φέτος ή όχι; Αλλά και το να μην ήμασταν στην ομάδα, γιατί δε μπορούμε να έχουμε άποψη στα του Πανιωνίου. Ή για να το θέσω καλύτερα, γιατί πρέπει να είναι σωστή πάντα η άποψη αυτού που είναι κοντά στην ομάδα και όχι ενός φιλάθλου, ή πρώην παίχτη, ή γνώστη του αθλήματος/χώρου ή καλλιτέχνη τελοσπάντων (@ SARONI)...

Πάντα φιλικά
Statler
:P
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Τρί Ιούλ 24, 2012 3:11 pm

statler έγραψε:ρε συ lupo δε σε καταλαβαίνω. από τη μια λες να μη σχολιάζουμε τα περί Πανιωνίου γιατί δεν ήμασταν κοντά στην ομάδα και από την άλλη λες ότι η γνώμη μας είναι σεβαστή;

Και από που συμπεραίνεις το αν ήμασταν κοντά στην ομάδα φέτος ή όχι; Αλλά και το να μην ήμασταν στην ομάδα, γιατί δε μπορούμε να έχουμε άποψη στα του Πανιωνίου. Ή για να το θέσω καλύτερα, γιατί πρέπει να είναι σωστή πάντα η άποψη αυτού που είναι κοντά στην ομάδα και όχι ενός φιλάθλου, ή πρώην παίχτη, ή γνώστη του αθλήματος/χώρου ή καλλιτέχνη τελοσπάντων (@ SARONI)...

Πάντα φιλικά
Statler
:P
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΕ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ. ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΑΙΧΤΩΝ Η ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Η .....ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΩΝ. ΑΠΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ , ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ. ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΣΥΜΒΑΝΤΑ. ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ. ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ Η ΔΥΣΦΗΜΗΣΕΙΣ. ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΔΕΝ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΩ.
ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΒΑΣΕΙ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΠΟΧΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΖΗΣΑΝΕ ΤΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝΕ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΟΤΕ.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό statler » Τρί Ιούλ 24, 2012 4:20 pm

Προσωπικά πάντως, όταν ήμουν στο Πανιώνιο, τα πράγματα δεν ήταν καλά. Ήταν η ομάδα που ανεβοκατέβαινε από Α1 σε Α2. Δεν είχε βγάλει σχεδόν κανέναν παίχτη δικό της και οι μικρές κατηγορίες του ήταν του χαβαλέ. Μια φορά θυμάμαι περάσαμε στους 8 και κάναμε πάρτι για μια βδομάδα μετά.
Η ιστορία στον Πανιώνιο έφτιαξε μόλις ανέλαβε ο Τσακίρης. Έφερε τον Γιαννουρή και έτσι ξεκίνησε να λειτουργεί η ομάδα πιο επαγγελματικά. Με το που την έκανε όμως ο Τσακίρης άρχισαν τα ζόρια. Ευτυχώς είχε δημιουργηθεί καλή υποδομή και ο Πανιώνιος είναι μέχρι και σήμερα εκεί που είναι.
Μη ξαναγυρίσω στη προηγούμενη κουβέντα που κάναμε σε άλλο post. Δεν έχει νόημα.

Όλο το προηγούμενο το γράφω για τον εξής λόγο. Επειδή νομίζω οτι ξέρω ποιος είσαι (πρέπει να έχουμε γνωριστεί στην Τρίαιανα) και είσαι λίγο μεγαλύτερός μου, προσπαθώ να καταλάβω τη καταπληκτική περίοδο που αναφέρεσαι και ήσουν στην ομάδα. Εκτός αν μιλάς προπονητικά και γράφω τόση ώρα τσάμπα :oops:
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Τετ Ιούλ 25, 2012 8:27 am

statler έγραψε:Προσωπικά πάντως, όταν ήμουν στο Πανιώνιο, τα πράγματα δεν ήταν καλά. Ήταν η ομάδα που ανεβοκατέβαινε από Α1 σε Α2. Δεν είχε βγάλει σχεδόν κανέναν παίχτη δικό της και οι μικρές κατηγορίες του ήταν του χαβαλέ. Μια φορά θυμάμαι περάσαμε στους 8 και κάναμε πάρτι για μια βδομάδα μετά.
Η ιστορία στον Πανιώνιο έφτιαξε μόλις ανέλαβε ο Τσακίρης. Έφερε τον Γιαννουρή και έτσι ξεκίνησε να λειτουργεί η ομάδα πιο επαγγελματικά. Με το που την έκανε όμως ο Τσακίρης άρχισαν τα ζόρια. Ευτυχώς είχε δημιουργηθεί καλή υποδομή και ο Πανιώνιος είναι μέχρι και σήμερα εκεί που είναι.
Μη ξαναγυρίσω στη προηγούμενη κουβέντα που κάναμε σε άλλο post. Δεν έχει νόημα.

Όλο το προηγούμενο το γράφω για τον εξής λόγο. Επειδή νομίζω οτι ξέρω ποιος είσαι (πρέπει να έχουμε γνωριστεί στην Τρίαιανα) και είσαι λίγο μεγαλύτερός μου, προσπαθώ να καταλάβω τη καταπληκτική περίοδο που αναφέρεσαι και ήσουν στην ομάδα. Εκτός αν μιλάς προπονητικά και γράφω τόση ώρα τσάμπα :oops:
ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ. Ο ΑΚΗΣ ΕΙΜΑΙ. ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΡΙΑΙΝΑΡΑ ΟΛΕ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΡΕ ΓΑΜΩ.
ΕΓΩ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΤΜΗΜΑ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΛΕΜΠΕΣΗΣ, Ο ΑΝΤΩΝΙΟΥ, Ο ΒΟΥΡΟΣ ,Ο ΜΠΑΚΟΥΝΗΣ.
ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΗΤΑΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΣΟΥΛΑΓΕ ΣΩΣΤΑ.
ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΥΤΕ ΥΠΗΡΧΕ TEAM MANAGER. ΥΠΗΡΧΑΝ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΣΤΑΜΝΑΣ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ Ο ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΛΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑΝ . ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΝΑΝΕ ΛΑΘΗ ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΣΕΣ ΛΟΓΩ ΑΠΕΙΡΙΑΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ.
ΕΙΧΑΜΕ ΣΑΡΩΣΕΙ ΤΑ ΜΕΤΑΛΙΑ. ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ ΟΣΟΙ ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΑΜΕ ΜΑΖΥ ΤΗΣ.
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ?
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Ιούλ 25, 2012 10:29 am

τσάμπα έγραφα τελικά......................
δυστυχώς όταν μεγαλώνει η ομάδα, φεύγει ο ρομαντισμός και αναλαμβάνουν οι 'τεχνοκράτες'.

Τέσπα, εγώ έχω γίνει πλέον μόνιμος κάτοικος Γ' κατηγορίας. Νομίζω η καλύτερη κατηγορία από όλες. Ούτε άγχος, ούτε αδιαφορία...

Εσύ συνεχίζεις Τρίαινα; Έτοιμος για μεθαύριο;
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Τετ Ιούλ 25, 2012 11:58 am

statler έγραψε:τσάμπα έγραφα τελικά......................
δυστυχώς όταν μεγαλώνει η ομάδα, φεύγει ο ρομαντισμός και αναλαμβάνουν οι 'τεχνοκράτες'.

Τέσπα, εγώ έχω γίνει πλέον μόνιμος κάτοικος Γ' κατηγορίας. Νομίζω η καλύτερη κατηγορία από όλες. Ούτε άγχος, ούτε αδιαφορία...

Εσύ συνεχίζεις Τρίαινα; Έτοιμος για μεθαύριο;
ΟΧΙ ΡΕ. ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΩΣ 49. ΚΑΙ Ο ΔΕΞΙΟΣ ΩΜΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΩ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ. ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΑΚΑΝΘΙΟ ΠΟΥ ΕΞΕΛΙΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΛΙΓΟ. ΑΣΤΑ. ΜΑΓΑΛΩΣΑ ΠΙΑ. ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΑ ΠΟΛΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ. ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ. ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιούλ 25, 2012 3:53 pm

Τελικά ο Πανιώνιος ενώνει..... δεν χωρίζει.... :)
αφορμή να τα πούνε δύο φίλοι από τα παλια..... :wink:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Ιούλ 25, 2012 5:20 pm

Εγώ, πάντως, ακόμα να καταλάβω για ποιο λόγο θα πρέπει να ... "πληρώνω" 2-3 γνωριμίες που έχω. Είναι τόσο σπάνιο να μην έχει κάποιος γνώμη "κατά παραγγελία" ; Γιατί δεν κοιτάζετε την ουσία αυτών που λέω και ερμηνεύετε τόσο γρήγορα τις απόψεις μου βάσει κάποιων σχέσεων που έχω ; Ειλικρινά, νομίζετε ότι εγώ ακούω μόνο τα καλά ή ότι επικροτώ τα πάντα ;

Επίσης, κάτι άλλο που δεν έχω καταλάβει : οσάκις διαβάζουμε για το παράδειγμα μιας ξένης ομάδας που ο προπονητής (νέος παίκτης κλπ.) ξεκίνησε με αποτυχίες, όμως του δόθηκε πίστωση χρόνου και τελικά πέτυχε, όλοι είθισται να λέμε "πού να γινόταν κάτι τέτοιο στο Ελλάντα".

Και τώρα έχασε ο Πανιώνιος ένα χρυσό στο γκολ, στα 14χρονα (λες και στην υπόλοιπη ιστορία τους οι Πανιώνιοι έχουν μπουχτίσει τα πρωταθλήματα και τα Κύπελλα) και έχετε πέσει να ξεσκίσετε το Σελετόπουλο, τους "πρώην", οσονούπω τον Μπουλουγουρά κλπ. Αυτό, πώς σας φαίνεται ;

Επίσης, οι επιτυχίες του Πανιωνίου από πού ξεκίνησαν, από ρομαντικούς Πανιώνιους ή από τεχνοκράτη ; Κ.ο.κ. Γι αυτό λέω : μη βλέπετε το δέντρο, δείτε το δάσος.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Ιούλ 25, 2012 5:21 pm

ο αθλητισμός πάντα ενώνει. ο πρωταθλητισμός είναι που σκοτώνει...

* νομίζω πρέπει να γράψω βιβλίο. είμαι πολύ καλός

μπράβο μου!!!
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό aklonitos » Τετ Ιούλ 25, 2012 6:37 pm

vs έγραψε:Εγώ, πάντως, ακόμα να καταλάβω για ποιο λόγο θα πρέπει να ... "πληρώνω" 2-3 γνωριμίες που έχω. Είναι τόσο σπάνιο να μην έχει κάποιος γνώμη "κατά παραγγελία" ; Γιατί δεν κοιτάζετε την ουσία αυτών που λέω και ερμηνεύετε τόσο γρήγορα τις απόψεις μου βάσει κάποιων σχέσεων που έχω ; Ειλικρινά, νομίζετε ότι εγώ ακούω μόνο τα καλά ή ότι επικροτώ τα πάντα ;

Επίσης, κάτι άλλο που δεν έχω καταλάβει : οσάκις διαβάζουμε για το παράδειγμα μιας ξένης ομάδας που ο προπονητής (νέος παίκτης κλπ.) ξεκίνησε με αποτυχίες, όμως του δόθηκε πίστωση χρόνου και τελικά πέτυχε, όλοι είθισται να λέμε "πού να γινόταν κάτι τέτοιο στο Ελλάντα".

Και τώρα έχασε ο Πανιώνιος ένα χρυσό στο γκολ, στα 14χρονα (λες και στην υπόλοιπη ιστορία τους οι Πανιώνιοι έχουν μπουχτίσει τα πρωταθλήματα και τα Κύπελλα) και έχετε πέσει να ξεσκίσετε το Σελετόπουλο, τους "πρώην", οσονούπω τον Μπουλουγουρά κλπ. Αυτό, πώς σας φαίνεται ;

Επίσης, οι επιτυχίες του Πανιωνίου από πού ξεκίνησαν, από ρομαντικούς Πανιώνιους ή από τεχνοκράτη ; Κ.ο.κ. Γι αυτό λέω : μη βλέπετε το δέντρο, δείτε το δάσος.
Είσαι εκτός θέματος πριν γράψεις το οτιδήποτε καλά θα ήταν να ρωτάς και να μαθαίνεις για να έχεις καλύτερη άποψη.Ο κύριος υπεύθυνος για τις απώλειες και ειδικά στο Ν.ανδρών είναι ο Σελετόπουλος.για όλα αυτά που του προσάπτουν με βρίσκουν σύμφωνο.
και είναι πέρα ως πέρα αλήθεια.τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.
Ο χώρος είναι μικρός και κάποια στιγμή θα τα μάθεις καλύτερα.
aklonitos
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τρί Ιουν 05, 2012 8:24 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό statler » Πέμ Ιούλ 26, 2012 12:44 am

aklonitos, αν θέλεις γράψε μας το τηλέφωνό σου να σε ρωτάμε πρώτα πριν γράψουμε κάτι. Κρίμα είναι να γράφουμε βλακείες και να μας την λες...

vs δε ξέρω αν ο Τσακίρης (για αυτόν δεν λες; ) χειρίστηκε το ερασιτεχνικό τμήμα του Πανιωνίου σαν τεχνοκράτης ή σαν ρομαντικός. Προσωπική μου γνώμη είναι οτι τα έχωσε μόνο και μόνο για να καταφέρει να μπει στο ποδόσφαιρο.

από την άλλη, ο ρομαντισμός στα ερασιτεχνικά τμήματα ίσως λειτουργεί καλύτερα. Μπορεί να μην εκτοξεύσει την ομάδα στις πρώτες θέσεις αλλά θα κάνει πιο σταθερά βήματα. Αντιθέτως ο τεχνοκρατισμός (αν υπάρχει τέτοια λέξη) σπάνια λειτουργεί καλά στο Ελλάντα. Μπορεί σαν νοοτροπία να είναι σωστή αλλά πολλοί δε τον θέλουν και τον τρώνε...
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Πέμ Ιούλ 26, 2012 9:09 am

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΝΩ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΖΗΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΖΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ, Η ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΣΚΟΠΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΟΥΝ Η ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΤΙΔΙΚΗΣΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΑΛΛΟΙΩΘΟΥΝ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΚΕΙ.
ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΣΤΟΝ VS ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΧΤΗΚΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ ΧΥΔΑΙΟ ΤΡΟΠΟ , ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ , ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ...ΣΤΟΛΙΣΩ ΟΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΓΥΡΩ ΚΟΣΜΟ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ, Ο ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ, ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ......!!!
ΑΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ VS ΙΣΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ.
ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΙΣ ( ΤΣΑΚΙΡΗΔΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ) ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΑΡΩΣΕΙ ΤΑ ΜΕΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΗΚΑΝ ΜΕ ΣΥΝΟΠΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΦΥΓΑΝΕ.
ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό aklonitos » Πέμ Ιούλ 26, 2012 3:55 pm

lupo έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΝΩ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΖΗΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΖΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ, Η ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΣΚΟΠΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΟΥΝ Η ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΤΙΔΙΚΗΣΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΑΛΛΟΙΩΘΟΥΝ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΚΕΙ.
ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΣΤΟΝ VS ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΧΤΗΚΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ ΧΥΔΑΙΟ ΤΡΟΠΟ , ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ , ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ...ΣΤΟΛΙΣΩ ΟΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΓΥΡΩ ΚΟΣΜΟ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ, Ο ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ, ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ......!!!
ΑΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ VS ΙΣΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ.
ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΙΣ ( ΤΣΑΚΙΡΗΔΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ) ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΑΡΩΣΕΙ ΤΑ ΜΕΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΗΚΑΝ ΜΕ ΣΥΝΟΠΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΦΥΓΑΝΕ.
ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.
Με κάλυψες πλήρως LUPO.την αηδία και την δοισωδία την γνωρίζουν αυτοί που έζησαν από κοντά αυτές τις εξευτελιστικές στιγμές για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ.
aklonitos
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τρί Ιουν 05, 2012 8:24 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Προπονητική

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron