ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 2008

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Τρί Μάιος 20, 2008 7:00 pm

Πρέπει να πάρουμε άποψη Αλέφαντου για το όλο θέμα. Νομίζω ότι είναι ο πλέον αξιόπιστος και καταρτισμένος..!
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό pzozef » Τετ Μάιος 21, 2008 1:40 am

doom έγραψε:Δεν καταλαβα ποιος ειχε γραντζουνιες. Ο οπαδος του Τριτωνα (παρεπιπτοντως απο τον Τριτωνα μου ειπαν οτι δεν συνεβη κατι τετοιο η τελος παντων δεν το πηραν ειδηση), η ο Παυλιδης?
Ρωταω, γιατι απο οτι ξερω, ο Τριτωνας δεν εμενε στο ξενοδοχειο που μενατε εσεις.
Οσο για την διαιτησια στο 4ο οκταλεπτο, ασε καλυτερα.


Ο Παυλιδης είχε τις γρατζουνιες...ο προπονητης του Τριτωνα ξερει πολυ καλα τι εγινε καθως ειπε στον Παυλιδη "Εμενα πες μου ποιος σε πειραξε να τον γ....ω" οπως του ειπε επισεις..."εμεις χασαμε 2 φορες στους 2 πρωτους γυρους και σας δωσαμε τα χερια...εσεις γιατι κάνετε έτσι τωρα?"
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Παρ Μάιος 23, 2008 6:12 pm

Αναβολη δωθηκε χθες στηνυποθεση Καρκαδελιδη-Λαλιαδων. Σε λιγες μερες θα οριστει τακτικη δικασιμος (λογικα μετα κανενα χρονο.
Παντως στην Θεσσαλονικη κυκλοφορει η φημη οτι η κατασταση του διαιτητη δεν ειναι αυτη που παρουσιαζεται απο τους δικους του. Και οτι μπηκε στο νοσοκομειογια απλους λογους, και τα κανει ολα για να εχει μεγαλυτερα πατηματα στο δικαστηριο για να διεκδικηση περισσοτερα λεφτα.
Θα ηθελα αν καποιος πηγε να τον δει , η εχει σιγουρες (και το εννοω αυτο-σιγουρες) πληροφορειες για την υγεια του, να μας τις ελεγε.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Παρ Μάιος 23, 2008 6:20 pm

w.p.4 έγραψε:Παντως στην Θεσσαλονικη κυκλοφορει η φημη οτι η κατασταση του διαιτητη δεν ειναι αυτη που παρουσιαζεται απο τους δικους του. Και οτι μπηκε στο νοσοκομειογια απλους λογους, και τα κανει ολα για να εχει μεγαλυτερα πατηματα στο δικαστηριο για να διεκδικηση περισσοτερα λεφτα.


αυτο ξερω και εγω απο ενα κοινο μας φιλο wp4 αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο...ελπιζω να μαθουμε στα σιγουρα αν και μαλλον οντως δεν ειναι καλα ο διαιτητης...
Τελευταία επεξεργασία από takis και Κυρ Αύγ 01, 2010 8:28 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Παρ Μάιος 23, 2008 6:21 pm

Δεν ειναι καλα ο διαιτητης .... μαλλον το εννοεις κοροιδευτικα?
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Παρ Μάιος 23, 2008 6:24 pm

οχι οχι πιστευω οτι οντως επαθε καποια ζημια..απλα ισως να μην ειναι και τοσο πολυ σοβαρη οσο εχει παρουσιαστει...
Τελευταία επεξεργασία από takis και Κυρ Αύγ 01, 2010 8:28 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Παρ Μάιος 23, 2008 6:29 pm

Κοιταξε αυτο που ειπα και πιο πριν ειναι οτι στην Θεσσαλονικη ολοι ειναι σιγουροι οτι κατι παιζεται. Δεν μπορει να τον αφησε το ΚΑΤ να φυγει το βραδυ του συμβαντος, χωρις να του βρει κατι και ξαφνικα να εγινε οτι εγινε (δεν ειναι δικια μου γνωμη αυτη, αλλα ετσι υποστηριζεται).
Για αυτο ζηταω μηπως καποιος ξερει απο πρωτο χερι.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Παρ Μάιος 23, 2008 6:33 pm

Νομιζω οτι ειναι ελευθερη η εισοδος στο νοσοκομειο και μπορει ο οποιοσδηποτε να παει για να δει οτι ο Μπαμπης παει μεν καλυτερα, αλλα ακομα δεν εχει καταφερει να επικοινωνησει πληρως με το περιβαλλον.
Ατομα που εχουν παει επαννειλημενως στο νοσοκομειο, μου ειπαν οτι πραγματι ο Μπαμπης παρουσιαζει βελτιωση, αλλα ακομα εχει μπροστα του δρομο αρκετο για να μην του μεινει καποιο κουσουρι.
Επαναλαμβανω οτι ολα αυτα προερχονται απο πληροφοριες ανθρωπων που τον εχουν επισκεφθει πανω απο 1 φορα.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Παρ Μάιος 23, 2008 7:07 pm

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΜΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ! !!ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ !!
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό oforas100 » Σάβ Μάιος 24, 2008 5:53 pm

nemesis έγραψε:ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΜΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ! !!ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ !!


ΜΟΝΟ απο τα μεσα εχεις παραπονα εδω πιο πανω βλεπεις οτι πανε να τον παρουσιασουν οτι ειναι καλα και τα κανει ολα ψεμματα, εχει χαθει η ανθρωπια τελειως ας ,σοβαρευτουμε τελικα ρε παιδια?
Άβαταρ μέλους
oforas100
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 1:30 am
Τοποθεσία: EARTH

Δημοσίευσηαπό takis » Σάβ Μάιος 24, 2008 5:57 pm

oforas100 έγραψε:ΜΟΝΟ απο τα μεσα εχεις παραπονα εδω πιο πανω βλεπεις οτι πανε να τον παρουσιασουν οτι ειναι καλα και τα κανει ολα ψεμματα, εχει χαθει η ανθρωπια τελειως ας ,σοβαρευτουμε τελικα ρε παιδια?


φιλε μου στην ελλαδα ζεις..στον πιο κουτοπόνηρο λαο του κοσμου...ολα να τα περιμενεις.αν και εγω ειπα οτι οντως δεν πρεπει ειναι καλα...
Τελευταία επεξεργασία από takis και Κυρ Αύγ 01, 2010 8:29 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό nemesis » Σάβ Μάιος 24, 2008 6:55 pm

takis έγραψε:
oforas100 έγραψε:ΜΟΝΟ απο τα μεσα εχεις παραπονα εδω πιο πανω βλεπεις οτι πανε να τον παρουσιασουν οτι ειναι καλα και τα κανει ολα ψεμματα, εχει χαθει η ανθρωπια τελειως ας ,σοβαρευτουμε τελικα ρε παιδια?


φιλε μου στην ελλαδα ζεις..στον πιο κουτοπόνηρο λαο του κοσμου...ολα να τα περιμενεις.αν και εγω ειπα οτι οντως δεν πρεπει ειναι καλα...


ΦΙΛΕ ΤΑΚΙ "ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΕΙΣ" ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ .ΝΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΝ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥΣ ΜΟΝΟ!!!! :!: :!: :!: :!:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Σάβ Μάιος 24, 2008 7:03 pm

nemesis έγραψε: ΝΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ


συμφωνω,αλλα ποιο ειναι το ..σωστο στο θεμα μας και τι ακριβως χρειαζεται ..θαρρος για να το πεις;
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

τι λεμε τωρα

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Κυρ Μάιος 25, 2008 3:11 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΩΣ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΜΕΤΟΧΟΣ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΣΤΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΑΣΟΣ. ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΜΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΟΝΤΡΟΟΟΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ή ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ?
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΨΑΡΙ ΒΡΩΜΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ (ΟΠΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ) ΚΑΙ ΟΙ ΗΘΙΚΟΙ ΑΥΤΟΥΡΓΟΙ????
ΑΛΗΘΕΙΑ, Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΖΗΤΑΕΙ ΑΚΟΜΗ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ? ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΩΦΕΛΗΘΕΙ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ.
ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΓΩΓΗ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ) ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΤΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ ΠΟΛΛΑ.
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΥΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΥΡΟΣ, ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ
ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ - ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ - ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΗΘΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ( ΣΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ) ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ Η ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΛΛΟΥ.
ΣΟΒΑΡΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΚΗ ΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΕ ΤΑΚΤΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ.
ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ , ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΛΙΓΟ
ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΔΑΣΟΣ...
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Κυρ Μάιος 25, 2008 3:38 am

εφημερίδα Έθνος 8/5/08 (εθνοσπορ)

" επεισοδιακό ήταν το ντέρμπι ανάμεσα στη βουλιαγμένη και τη Γλυφάδα για την 3η αγωνιστική της τελικής φάσης του πρωταθλήματος πόλο γυναικών.
ο αγώνας , στον οποίο νίκησε η Βουλιαγμένη 8-5, διεκόπει περίπου μισή ώρα, όταν ο προπονητής της Γλυφάδας , Τάσος Παπαναστασίου, διαμαρτυρήθηκε έντονα και επιτέθηκε στον διαιτητή Σκαλοχωρίτη..."
η βουλιαγμένη ήταν πίσω με σκορ 4-5 και νίκησε 8-5 !!!
στο φύλλο αγώνα αναγράφεται: στο 0.37 της γ΄ περιόδου απέβαλα με κόκκινη κάρτα τον προπονητή του ΑΝΟΓ , διότι διαμαρτυρόμενος σε απόφασή μου , κινήθηκε απειλητικά εναντίων μου, υβρίζοντάς με και απειλώντας με, με τις εξής φράσεις: " Αλήτη, πας να πουλήσεις το παιχνίδι, θα σε γ..., θα σε σκοτώσω" . Με έσπρωξε δυο, τρεις φορές , χειροδίκησε και προσπάθησε να με πετάξει στην πισίνα" !!!
μεμονωμένο περιστατικό λέτε ακόμη το προηγούμενο???
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Μάιος 25, 2008 12:44 pm

Μεμονωμένο δεν είναι, αλλά άλλο τα σπρωξίματα (και ΔΕΝ πήγε να τον πετάξει στο νερό) και άλλο τα κλωτσομπουνίδια και μάλιστα από δύο επιτιθέμενους. Και μετά αυτόν τον πέταξαν και στο νερό.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Re: τι λεμε τωρα

Δημοσίευσηαπό nemesis » Κυρ Μάιος 25, 2008 5:16 pm

giannis.zisopoulos έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΩΣ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΜΕΤΟΧΟΣ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΣΤΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΑΣΟΣ. ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΜΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΟΝΤΡΟΟΟΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ή ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ?
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΨΑΡΙ ΒΡΩΜΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ (ΟΠΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ) ΚΑΙ ΟΙ ΗΘΙΚΟΙ ΑΥΤΟΥΡΓΟΙ????
ΑΛΗΘΕΙΑ, Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΖΗΤΑΕΙ ΑΚΟΜΗ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ? ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΩΦΕΛΗΘΕΙ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ.
ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΓΩΓΗ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ) ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΤΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ ΠΟΛΛΑ.
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΥΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΥΡΟΣ, ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ
ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ - ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ - ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΗΘΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ( ΣΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ) ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ Η ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΛΛΟΥ.
ΣΟΒΑΡΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΚΗ ΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΕ ΤΑΚΤΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ.
ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ , ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΛΙΓΟ
ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΔΑΣΟΣ...


ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ!! :wink: ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΜΑΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΛΕΙΣΤΑ.ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ,ΔΕΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΠΡΩΞΩ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΝΕ ,ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΕΠΙΠΤΩΣΗΣ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΕΤΣΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ .ΟΤΑΝ Ο ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΕΒΑΛΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΕΣΗ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ .ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΧΟΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ,ΤΟΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΦΥΣΙΚΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ Η ΟΧΙ ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΜΑΣΤΕ .ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΧΙ :?:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Δευτ Μάιος 26, 2008 12:12 am

Νεωτερα απο Καρκαντελιδη

Ο Μπαμπης παει καλυτερα
Επικοινωνει με το περιβαλλον και συνομιλει για καμποση ωρα χωρις προβληματα
Η δεξια του πλευρα επανερχεται σιγα σιγα,και το αιματωμα διαλυεται ωρα με την ωρα
Ακουστηκε οτι μετεβληθη η κατηγορια για τους Λαλιαδες σε αποπειρα ανθρωποκτονιας. Το μεταφερω με καθε επιφυλαξη.
Αν καποιος ξερει κατι για αυτο το θεμα, ας ενημερωσει...
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Δευτ Μάιος 26, 2008 2:11 am

χμμμμ....
μούχουν μπεί ψύλλοι στ'αυτιά...
:?
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Δευτ Μάιος 26, 2008 10:41 am

ΦΙΛΕ VS, ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΛΟΓΩΝ ΜΟΥ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ, ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΞΥΓΙΑΝΘΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ, ΘΑ ΞΑΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ( ΔΥΣΤΥΧΩΣ ) ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.
ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΑΤΣ? ΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΠΟΛΙΣΤΕΣ), ΡΙΧΝΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΕΠΛΕΚΟΜΕΝΟΥΣ ΘΕΑΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ?
Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ , ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΟ ΣΜΠΡΟΞΗΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΛΟ, ΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΜΠΡΟΞΗΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΕΣΑΙ, ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΞΥΛΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΘΕΣΗ, ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

cron