ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 2008

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τετ Μάιος 14, 2008 2:53 pm

Όλα αυτά με τον Ηλυσιακό,τα topics,οι ίντριγκες,οι πλακωμοί,οι μυνήσεις και όλο τα νταβαντούρι που γίνεται,δεν ξέρω...
...με έχουν "φτιάξει" λίγο...!
Πώς μπορώ να γίνω κι εγώ Ηλυσιακός ?
Θέλω να διαφέρω και να μην είμαι σαν τους άλλους...! :shock:
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό chris_haffey » Τετ Μάιος 14, 2008 2:58 pm

ΓΙΝΕ ΑΡΗΣ
ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ !!
chris_haffey
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Ιουν 27, 2007 12:50 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Τετ Μάιος 14, 2008 3:01 pm

Εικόνα


Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από takis και Δευτ Σεπ 20, 2010 10:04 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τετ Μάιος 14, 2008 3:42 pm

chris_haffey έγραψε:ΓΙΝΕ ΑΡΗΣ
ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ !!


Έλα στον Ν.Ο.Π. ,
να γίνεις Robocop !!!!!!!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Μάιος 14, 2008 3:53 pm

dimakovitch έγραψε:
parapano έγραψε:Αλήθεια, γιατί τα Ιλίσια γράφονται με γιότα αλλά ο Ηλυσιακός με ήτα?
Για να ρωτανε καποιοι σαν εσενα :D

Τα Ιλίσσια γράφονται και με 2 σίγμα, επίσης.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό fitilakias » Τετ Μάιος 14, 2008 3:58 pm

φιλε takis kai No 7 εισατε φοβεροι!! γελασα οσο δεν παει !!! :D :D :D

οσο για τον Kagelo ( μ αυτον κι αν γελασα) , για την Αμερικη μας ειπες , για τα αλλα που ανεφερα ουτε λεξη!!! ( θα ναι μαζι με την ταμπακιερα που λεει και φιλος :) :) )

Εμενα μου θυμιζει τα jumbo!!!! EIMASTE PANTOU!!!!!! :D :D :D
fitilakias
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 25, 2007 6:02 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Μάιος 14, 2008 4:25 pm

Δικαστικα νεα:
Αναβληθηκε για 15 ημερες η δικη του Λαλια με κατηγορο τον Καρκαντελιδη.
Ο διαιτητης, εμαθα οτι ειπε πως δεν κανει πισω σε τιποτα.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό WATERPROOF HLYSIAKOS » Τετ Μάιος 14, 2008 4:56 pm

Στη θέση των αθλητών, η πρωτη μου έγνοια θα ήταν πως να γλιτώσω ένα συναθλητή μου. Οχι να πάει και φυλακή επειδή γουστάρει να παίζει πόλο!

Οτι έκανε μακακία είναι βέβαιο. Αλλά όχι και στη φυλακή δεν παιδιά!

Πιάστε αυτόν τον Καρκαντελιδη πως τον λενε, από κοντά να αποσύρει και μετά συζητάμε για τις χουλιγκανιές των οπαδών του Ηλυσιακού...
www.ilisiakos.com

"Δεν είμαστε όλοι ίδιοι..."
WATERPROOF HLYSIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Μαρ 02, 2007 2:23 am

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Μάιος 14, 2008 5:00 pm

WATERPROOF HLYSIAKOS έγραψε:Στη θέση των αθλητών, η πρωτη μου έγνοια θα ήταν πως να γλιτώσω ένα συναθλητή μου. Οχι να πάει και φυλακή επειδή γουστάρει να παίζει πόλο!

Οτι έκανε μακακία είναι βέβαιο. Αλλά όχι και στη φυλακή δεν παιδιά!

Πιάστε αυτόν τον Καρκαντελιδη πως τον λενε, από κοντά να αποσύρει και μετά συζητάμε για τις χουλιγκανιές των οπαδών του Ηλυσιακού...


Δεν εχεις αδικο, αλλα ελα και στη θεση του διαιτητη που ξυλοκοπηθηκε μπροστα σε καμμια 100στη τουλαχιστον ατομα. Πιστευω οτι μονο αν τραβηξει σε μακρος αυτη η ιστορια, με συνεχομενες αναβολες η με καποιον αλλο νομικο τροπο, μπορει, σε βαθος χρονου, να ηρεμησει η κατασταση.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό waterpolofree » Τετ Μάιος 14, 2008 5:06 pm

edit
Τελευταία επεξεργασία από waterpolofree και Δευτ Μάιος 19, 2008 3:13 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
waterpolofree
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 5:31 pm

Δημοσίευσηαπό kagelo21 » Τετ Μάιος 14, 2008 5:07 pm

ili έγραψε:

"ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΑ ΤΟ ΠΕΡΝΑΤΕ, ΤΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ !!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΤΙΜΩΡΗΣΕΙ, Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΤΙΜΩΡΗΣΕΙ?"

Επειδή υπάρχουν κι άλλα γεγονότα εκτός απο τους "κάφρους" του Ηλυσιακού, αυτό το post δε το διάβασε κανείς ή δε θέλει ν' ασχοληθεί κάποιος με το θέμα.

Στο κάτω-κάτω το καλό παράδειγμα το δίνουν οι αθλητές και όχι οι φίλαθλοι.
kagelo21
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 12, 2008 1:36 pm
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευσηαπό oforas100 » Τετ Μάιος 14, 2008 6:36 pm

στο επομενο
Τελευταία επεξεργασία από oforas100 και Τετ Μάιος 14, 2008 6:42 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
oforas100
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 1:30 am
Τοποθεσία: EARTH

Δημοσίευσηαπό oforas100 » Τετ Μάιος 14, 2008 6:40 pm

waterpolofree έγραψε:
WATERPROOF HLYSIAKOS έγραψε:Στη θέση των αθλητών, η πρωτη μου έγνοια θα ήταν πως να γλιτώσω ένα συναθλητή μου. Οχι να πάει και φυλακή επειδή γουστάρει να παίζει πόλο!

Οτι έκανε μακακία είναι βέβαιο. Αλλά όχι και στη φυλακή δεν παιδιά!

Πιάστε αυτόν τον Καρκαντελιδη πως τον λενε, από κοντά να αποσύρει και μετά συζητάμε για τις χουλιγκανιές των οπαδών του Ηλυσιακού...


Συμφωνώ απόλυτα όλα περνάνε σε 2η μοίρα,όντος η ενέργεια ήταν λάθος αλλά δεν αξίζει να μπλέξουν έτσι.
και πληροφοριακά ο συγκεκριμένος είναι πολύ είρωνας και παντογνώστης ενώ δεν έχει καν πτυχίο απο το ΣΕΔΥ...
να τα λέμε όλα.
και όσο για τον κόσμο που έβλεπε φωνάζαν αφήστε τον να τις φάει γιατί άραγε??? για τον μπάμπη το πειραχτήρι?



οτι και να ειναι οσο και να διαφωνουμε μαζι του δεν τον σκοτωνουμε φιλε

αλλιως ειμαστε ζουγκλα και οποιον δεν τον γουσταρουμε η μας αδικει

τον τρωμε παιδια :?:
Άβαταρ μέλους
oforas100
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 1:30 am
Τοποθεσία: EARTH

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Τετ Μάιος 14, 2008 6:41 pm

heroicentaur έγραψε:
parapano έγραψε:Αλήθεια, γιατί τα Ιλίσια γράφονται με γιότα αλλά ο Ηλυσιακός με ήτα?



Γιατί με «Η» και όχι και «Ι» αφού τα Ιλίσια γράφονται με «γιώτα»; Δεν υπάρχει οπαδός του Ηλυσιακού Α.Ο. που να μην έχει ακούσει αυτήν την ερώτηση. Η συνήθης απάντηση είναι απλή έως… αφοπλιστική: «Διότι ο Ηλυσιακός δεν είναι μόνο σύλλογος των Ιλισίων, αλλά όλης της Ελλάδας, της μεγάλης Ελλάδας». Αυτό για να την «σπάσουμε» σ’ αυτούς που ενδεχομένως να προσπαθήσουν να υποτιμήσουν τον Ηλυσιακό.

Εδω για περισσοτερες πληροφοριες...

http://www.ilisiakos.com/dafnes.asp


Τοτε παιδια καντε το Ελυσιακος.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό geotria » Τετ Μάιος 14, 2008 7:33 pm

Αλήθεια θα μάθουμε τι ακριβώς είπε ο διαιτητής ''κύριος''Κ............ σε τηλεφωνική επικοινωνία σε παίχτες της Σύρου πριν από το παιχνίδι με τον ΗΑΟ ή πρέπει να πάρουμε τον Τριανταφυλλόπουλο????Μήπως τον έβαλε ο Θείος..???
geotria
 
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Ιουν 10, 2005 3:06 pm

Ας θυμηθούμε ξανά!!!!!!!!!!!

Δημοσίευσηαπό EVIL6 » Τετ Μάιος 14, 2008 7:54 pm

Μα καλά διαβάζω συνεχεία για Ηλυσιακο και πως έπαιξε πως ανέβηκε πως αδικήθηκε ο Τρίτωνας και αλλά τέτοια………Οι Συριανοί που είναι??????????????

Για την ομάδα που πέρασε τρένο και από την β εθνική χωρίς ήττα για 2 χρόνο κερδίζοντας τους πάντες χωρίς να τους σκορπίσει στους 5 άνεμους (και πιστέψτε το μπορούσε) δεν μιλάει κανένας??????????
Ας θυμηθούμε λοιπόν αυτήν την ομάδα όπου αντικειμενικά απαρτιζόταν από :

Παπαδακος : καλύτερος τερματοφύλακας μακράν
Γουναροπουλος : χωρίς αντίπαλο καλύτερος αμυντικός φουνταριστού
Λιλιοπουλος : καλύτερος φουνταριστός
Δελακας : τα ξέρετε
Κυρου : Οι τερματοφύλακες θα θυμάστε ένα αριστερό ΄΄βρομοχερο΄΄
Τοροσιαδης : Ο πιτσιρικάς (1988) έκανε την διαφορά

Και το απίστευτο ρεκόρ του αρχήγου με 10 γκολ στους 2 αγώνες με Άρη κάμπου και Άρη θεσσαλονίκης σε 2 λεπτά συμμετοχής!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Απίστευτοοοοοοοοοοοοο
Τελευταία επεξεργασία από EVIL6 και Τετ Μάιος 14, 2008 9:51 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
EVIL6
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 12, 2008 5:22 pm

Δημοσίευσηαπό roupi » Τετ Μάιος 14, 2008 8:19 pm

COACHFK έγραψε:Αγαπητοι...συνφορουμιτες,

Ξεκιναω απο αυτο το ποστ απλως για να επαναφερω καποιους στην πραγματικοτητα και να τους φερω προ των ευθυνων τους για αυτα που λενε και γραφουν. Θα ηθελα να ανακαλεσουν τις ονομαστικες επιθεσεις ή να τις κατοχυρωσουν πρωτα βαζοντας ονοματεπωνυμο στα ποστ και μετα καταθετοντας στοιχεια.

Θα πρεπει να καταλαβετε οτι θα προστατευσω τον εαυτο μου με καθε νομιμο μεσο. Ελπιζω να αποφυγουμε την...ταλαιπωρια, γιατι εχω και δουλεια τωρα που ανεβηκαμε κατηγορια.

Ευχαριστω πολυ
Φιλιππος Κουκιος



Αγαπητε coach fk αν εσυ θεωρεις ονομαστικη επιθεση την αποψη καποιου τοτε ενταξει,ανακαλω αυτα που ειπα τα οποια ομως θα συνεχισω να κραταω για εμενα προσωπικα...
Οσο για την ομαδα του Ηλυσιακου ενα πραγμα εχω να πω και ειμαι βεβαιος οτι του χρονου τετοια εποχη,πρωτα ο Θεος,θα επαληθευθω πανυγηρικα:ΟΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΕΡΑΣΙΑ,ΒΑΣΤΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ... :wink:
Άβαταρ μέλους
roupi
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 04, 2008 3:34 pm
Τοποθεσία: vouliagmeni

Δημοσίευσηαπό parapano » Παρ Μάιος 16, 2008 3:50 pm

Το γράφουνε με Η και όχι με Ι για να στέκονται τα μετάλλεια.
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

Δημοσίευσηαπό WATERPROOF HLYSIAKOS » Παρ Μάιος 16, 2008 7:09 pm

Τούμπουρος_Ν έγραψε:Ύστερα απο 13 χρόνια παρουσίας στην ομάδα θα ήθελα να σας πώ τι σημαίνει για εμένα Ηλυσιακός

Ηλυσιακός είναι η ΠΑΡΕΑ.

Ηλυσιακός είναι να δίνεις τα πάντα για την ομάδα σου ανιδιοτελώς.

Ηλυσιακός είναι όταν οι άλλοι δεν σε πιστεύουν, η ομάδα σου να σε κάνει να νιώθεις πρωταθλητής.

Ηλυσιακός είναι πρίν τον αγώνα να είσαι ο μεγαλύτερος χαβαλές, αλλά μέσα στο παιχνίδι να μοχθείς και να ματώνεις για τον συμπαίχτη σου.

Ηλυσιακός είναι όταν είσαι πιτσιρικάς στην πρώτη σου αποστολή,να νιώθεις οτι πάντα υπάρχει κάποιος μεγαλύτερος που σε προσέχει και σε προστατεύει.

Ηλυσιακός είναι όταν χάνεις τον συμπαίχτή σου, να πονάς σαν να χάνεις τον αδερφό σου.

Ηλυσιακός είναι να κερδίζεις αλλά και να ξέρεις να χάνεις.

Ηλυσιακός είναι παίχτες με ξεχωριστή προσωπικότητα.

Στον Ηλυσιακό ο σεβασμός κερδίζεται, δεν επιβάλλεται απο κανέναν.

Ηλυσιακός είναι η ΖΩΗ μου


ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΛΟ ΤΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΤΟ WWW.ILISIAKOS.COM

ΜΕΤΑ ΑΠ' ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΆΛΛΟ...

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
www.ilisiakos.com

"Δεν είμαστε όλοι ίδιοι..."
WATERPROOF HLYSIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Μαρ 02, 2007 2:23 am

Δημοσίευσηαπό oforas100 » Παρ Μάιος 16, 2008 7:10 pm

parapano έγραψε:Το γράφουνε με Η και όχι με Ι για να στέκονται τα μετάλλεια.


μαλλον εννοεις μηπως μεταλλεια χρυσου :?: :?: :?:
Άβαταρ μέλους
oforas100
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 1:30 am
Τοποθεσία: EARTH

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron