Πρωτάθλημα Β' Εθνικής 2009

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό shallow » Παρ Οκτ 17, 2008 10:08 pm

μονο εσυ αξιζεις ιερωμενε..κανενας αλλος...
shallow
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ Φεβ 27, 2008 1:46 pm
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό puma » Σάβ Οκτ 18, 2008 12:31 am

[quote="ieromenos"]καθε φορα στο τριτωνα ολο οι αλλοι θα παιζουν αλλα στο τελος παιζω παντα εγω χαχαχαχαχα....ας ερθουν ολοι οι τερματοφυλακες...εσυ κοιτα να μαθεις να παστελωνεις εμενα και μετα μιλας...[/quote] ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο TYSON ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΜΑΔΑ?
puma
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 30, 2008 2:33 pm

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Σάβ Οκτ 18, 2008 5:26 pm

στην ιδια ομαδα ειμαι με tyson αλλα δεν εχω καλες σχεσεις...μιλα ο καθε αμπαλος... :lol:
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό puma » Σάβ Οκτ 18, 2008 6:53 pm

ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΛΕΞΗ ΑΜΠΑΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΣΥΜΕΝΕΙ?
puma
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 30, 2008 2:33 pm

Δημοσίευσηαπό shallow » Σάβ Οκτ 18, 2008 7:51 pm

ιερωμενε μονο εσυ εισαι...σημερα κατεβασες ρολλα
shallow
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ Φεβ 27, 2008 1:46 pm
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό puma » Δευτ Οκτ 20, 2008 12:38 am

ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ο κ ΤΡΟΥΛΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, ΔΗΛΑΔΕΙ ΤΟ ΦΕΤΕΙΝΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΕΔΡΕΣ . ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ?
puma
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 30, 2008 2:33 pm

Δημοσίευσηαπό chris7 » Δευτ Οκτ 20, 2008 2:12 am

ierwmene kane proponiseis giati tha me vreis mprosta sou.......
chris7
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ Ιουν 21, 2006 12:57 am

Δημοσίευσηαπό doom » Δευτ Οκτ 20, 2008 9:22 am

Οτι προπονηση και να κανει, τα μπαλλακια του απο Αρη Καμπου τα εχει παλι σιγουρα
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Οκτ 20, 2008 1:23 pm

puma έγραψε:ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ο κ ΤΡΟΥΛΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, ΔΗΛΑΔΕΙ ΤΟ ΦΕΤΕΙΝΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΕΔΡΕΣ . ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ?



δε ξέρω. μήπως είχαμε τίποτα εκλογές όταν το είπε?
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Οκτ 20, 2008 1:58 pm

Όχι. Το προηγούμενο πρωτάθλημα κατάφερε και έγινε. Το επόμενο είναι που μας προβληματίζει. :lol:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τρί Οκτ 21, 2008 5:47 pm

το πρωταθλημα αυτο θα γινει με εδρες και θα επιτραπει η μετακινηση οπαδων.ετσι...για περισσοτερες ομορφιες...θα υπαρχει και μπολικη αστυνομια και ολα θα ναι φανταστικα.
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Οκτ 22, 2008 12:05 am

ieromenos έγραψε:το πρωταθλημα αυτο θα γινει με εδρες και θα επιτραπει η μετακινηση οπαδων.ετσι...για περισσοτερες ομορφιες...θα υπαρχει και μπολικη αστυνομια και ολα θα ναι φανταστικα.


φοβασαι παπα? κανε ευχελαια...
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

κριμα...

Δημοσίευσηαπό waterpolo1988 » Πέμ Οκτ 23, 2008 1:33 am

DinosD έγραψε:Ο ΟΦΘ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ Β ΛΟΓΩ ΔΙΑΛΥΣΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ ΧΑΝΘ.......ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.....

ο φιλοσ ντινοσ εχει δικαιο.η ομαδα τησ χανθ διαλυθηκε μετα απο μια 18χρονη πορεια στοχωρο.η ομαδα αυτη αν και δεν εχε να αναφερει σπουδαια κατορθωματα στην αντρικη ομαδα παρα μονο την 2 ετη παρουσια της στην α2 πριν απο 2 χρονια και 1ετη παρουσια τησ λιγα χρονια πριν(2001).
ωστοσο η ομαδα αυτη ειχε επι 10 χρονια εξαιρετικεσ υποδομεσ και αξιο τονισμου αποτελει το γεγονοσ οτι επι τα 10 χρονια αυτα κατεβαινε στισ τελικεσ φασεισ του πρωταθληματοσ και τισ περισσοτερεσ φορεσ εχανε την προκριση τησ στην 4αδα στησ λεπτομερειεσ(παικτικως)...η λογω των τραγικων σφυριγματων που δεχοτανε απο ελεηνουσ διαιτητεσ(ολεσ οι τελικεσ φασεισ εγιναν στα κολυμβητηρια τησ αθηνασ,και παρεπιπτοντωσ μπορει να μου εξηγησει καποιοσ τον λογο που συμβαινει αυτο??? )
Παρολα αυτα λοιπον,η ομαδα διαλυθηκε για πολλουσ και διαφορουσ λογουσ και το εμψυχο δυναμικο της μοιρασθηκε στην ομαδα του αρη κυριωσ, αλλα και στον οφθ.
εισ στο επανειδειν.ευχαριστω
waterpolo1988
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 23, 2008 1:12 am

Re: κριμα...

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Οκτ 23, 2008 1:49 am

Έχω μάθει για το πώς ξεκίνησε και καθιερώθηκε η ΧΑΝΘ και είναι κρίμα που τη διαλύσανε. Αλλά η ζωή συνεχίζεται και τα όσα ωραία έγιναν τότε θα μπορούσαν να αποτελέσουν παράδειγμα προς μίμηση για το μέλλον.

Όσο για τις τελικές φάσεις που γίνονται στην Αθήνα, είναι λογικό (και οικονομικό) από τη στιγμή που οι περισσότερες φιναλίστ προέρχονται από την Αθήνα. Έτσι δεν είναι ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Re: κριμα...

Δημοσίευσηαπό waterpolo1988 » Πέμ Οκτ 23, 2008 1:55 am

vs έγραψε:Έχω μάθει για το πώς ξεκίνησε και καθιερώθηκε η ΧΑΝΘ και είναι κρίμα που τη διαλύσανε. Αλλά η ζωή συνεχίζεται και τα όσα ωραία έγιναν τότε θα μπορούσαν να αποτελέσουν παράδειγμα προς μίμηση για το μέλλον.

Όσο για τις τελικές φάσεις που γίνονται στην Αθήνα, είναι λογικό (και οικονομικό) από τη στιγμή που οι περισσότερες φιναλίστ προέρχονται από την Αθήνα. Έτσι δεν είναι ;

το θεμα ομωσ ειναι οτι εχω βγει 4 φορεσ 5οσ και δεν εχω παρει τοσα χρονια ενα γαμ...νο μεταλλιο.καταλαβεσ?
γιατι αν ηθελα να μπω 4αδα επρεπε να ειχα πολυ καλυτερη ομαδα απο τοσ υπολοιπεσ ωστε να περασω και καταλαβαινεισ πολυ καλα τι εννοω ετσι?
waterpolo1988
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 23, 2008 1:12 am

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Οκτ 23, 2008 3:39 am

Ναι, καταλαβαίνω πολύ καλά αλλά άλλο η διαιτησία και άλλο η έδρα.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Στη Γ' Εθνική ο ΟΦΘ

Δημοσίευσηαπό Psarpan » Πέμ Νοέμ 06, 2008 4:05 am

Μετά τη μη δήλωση συμμετοχής της ΧΑΝΘ στο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών, τη θέση της καταλαμβάνει ο 3ος της Γ’ Εθνικής (ΟΦΘ) και του τελευταίου ο 3ος της Δ’ Εθνικής (Ναυσίθοος Κέρκυρας).

Εκ της επίσημης ιστοσελίδας της Κολυμβητικής Ομοσπονδίας Ελλάδος.
Psarpan
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 28, 2008 5:53 pm

Δημοσίευσηαπό DinosD » Δευτ Νοέμ 10, 2008 1:14 pm

ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΘ?????

ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!! ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ.... :P :P :P

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.....
If you can't play nice...Play water-polo!!!
DinosD
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 30, 2008 2:25 pm
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό statler » Τρί Νοέμ 11, 2008 1:10 am

Εδώ έχει υπέρ διαιτησία ο ΠΑΟΚ στο ποδόσφαιρο, δε θα βρίσκατε άκρη εσείς για άνοδο? :lol:
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Νοέμ 13, 2008 3:07 pm

Ο Δήμος Κερατέας κοντά στη Μεσόγειο

Μία καινούρια σελίδα ανοίγει για το Ναυτικό Oμίλο Μεσογείου που βρίσκεται σε ανοδική πορεία τα δύο τελευταία χρόνια.

Αρωγός στην προσπάθεια της ομάδας που τη φετινή αγωνιστική περίοδο θα συμμετάσχει στην Β' Εθνική κατηγορία υδατοσφαίρισης ανδρών, προωθώντας παράλληλα και νέα ταλέντα μέσω των ακαδημιών της, θα είναι ο Δήμος Κερατέας.

Ο Δήμαρχος κύριος Ιατρού θα παραχωρήσει λεωφορείο που θα μεταφέρει τα παιδιά της Κερατέας σε κλειστή-θερμαινόμενη πισίνα (βρίσκεται στην περιοχή των Μεσογείων) ώστε να κάνουν μαθήματα κολύμβησης και υδατοσφαίρισης.

Συμμετοχή ανδρικής ομάδας σε τουρνουά προετοιμασίας

Στο μεταξύ η ανδρική ομάδα πόλο που προετοιμάζεται για το Πρωτάθλημα της Β' Εθνικής θα συμμετάσχει το διήμερο 14-15 Νοεμβρίου σε δυνατό τουρνουά που διοργανώνει ο Νηρέας Γέρακα με τη συμμετοχή του Ηλυσιακού και της Λάρισας (Α2).

www.sport24.gr
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron