Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 2009 - 2010

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Ιούλ 28, 2010 1:18 pm

συμφωνώ με τον Chris.
Παρόλο που όλοι λένε καλά λόγια για το Ρέθυμνο (ίσως η πιο προπονημένη ομάδα της κατηγορίας) η έδρα θα βοηθήσει αρκετά. Το ίδιο έγινε και στη Β' κατηγορία, το ίδιο πάει να γίνει και στη Δ. Άλλωστε για αυτό θέλουν τη τελική φάση και η ομάδες στην έδρα τους. Βέβαια και στην Αθήνα να γινόταν η τελική φάση, Λαμία και Ρέθυμνο θα έλεγα οτι είναι τα φαβορί για άνοδο.
Το περίεργο είναι οτι δίνουν τελική φάση σε έδρα ομάδας που συμμετέχει σε αυτή τη φάση. Αλλά είπαμε, όπου τσάμπα, η ΚΟΕ πρώτη. Το πόσο ενδιαφέρεται άλλωστε για αυτές τις κατηγορίες, φαίνεται και απο το site της. Αναφορά καμιά για τα πρωταθλήματα και τα αποτελέσματα.

*α και μη μου πει κανείς οτι θέλουν τη φάση στην έδρα τους για να αναδείξουν το άθλημα στο τόπο τους. Αν καίγονται τόσο πολύ, ας την πάρουν τη φάση πριν μάθουν αν θα περάσουν ή οχι.
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό the one » Τετ Ιούλ 28, 2010 8:28 pm

Λαμπρο ο Νηρεας θα παει τελικα?
the one
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 03, 2009 4:57 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιούλ 28, 2010 9:09 pm

the one έγραψε:Λαμπρο ο Νηρεας θα παει τελικα?


Mε κάποιες απώλειες για επαγγελματικούς λόγους αλλά θα συμμετέχουμε τελικά.
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Τελικη Φαση Γ Εθνικης

Δημοσίευσηαπό frankie » Πέμ Ιούλ 29, 2010 2:26 pm

Για την τελικη φαση της φετεινης γ εθνικης ισχυουν τα παρακατω:

α. Πανε καλες ομαδες, με πολυ κοσμο που ξερει πολο, και αρα θα γινουν ωραια ματς. Νομιζω και απο αυτα που εχω διαβασει και εχω δει οτι πανε οι καλυτερες ομαδες.

β. Οι καλες ομαδες φαινονται στο νερο.

γ. Οι ομαδες που αξιζουν ανοδο φαινονται (και) στα εκτος εδρας!

Καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια που κολυμπανε και λιωνουν στην προπονηση. Τουλαχιστον θα φαινονται οι κολυμπημενοι τον αυγουστο στην παραλια- αυτο που θελουν οι γυναικες δηλαδη!
frankie
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 22, 2010 1:19 pm

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Πέμ Ιούλ 29, 2010 3:40 pm

σε καθε πρωταθλημα β ή γ εθνικης ακουμε οτι η ταδε ομαδα ειναι κολυμπημενη , η αλλη ομαδα εχει παλιους διεθνεις....και παντα οι τελικες φασεις ειναι απροβλεπτες.... η ομαδα που αναλαμβανει τη τελικη φαση καλως ή κακως παντα εχει ενα πολυ μικρο προβαδισμα αλλα και οι υπολοιπες ομαδες δε κατουρησαν στο πηγαδι...οποτε τα υπολοιπα στο νερο.
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Πέμ Ιούλ 29, 2010 3:49 pm

kai επισης κατι ακομα. το γεγονος οτι στη λαμια παιζει ο λουδης κι ο καλακωνας δε σημαινει οτι δε τους σφυριζει κανεις τιποτα και δε τους ακουμπαει κανεις. σεβασμος σε ολους που ειναι μεσα στο νερο και οχι επιλεκτικος. καλη επιτυχια σε ολους
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό BIGMAN » Πέμ Ιούλ 29, 2010 5:02 pm

Σωστος!!!!!
BIGMAN
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2007 9:49 am

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Ιούλ 29, 2010 8:22 pm

statler έγραψε:συμφωνώ με τον Chris.
Παρόλο που όλοι λένε καλά λόγια για το Ρέθυμνο (ίσως η πιο προπονημένη ομάδα της κατηγορίας) η έδρα θα βοηθήσει αρκετά. Το ίδιο έγινε και στη Β' κατηγορία, το ίδιο πάει να γίνει και στη Δ. Άλλωστε για αυτό θέλουν τη τελική φάση και η ομάδες στην έδρα τους. Βέβαια και στην Αθήνα να γινόταν η τελική φάση, Λαμία και Ρέθυμνο θα έλεγα οτι είναι τα φαβορί για άνοδο.
Το περίεργο είναι οτι δίνουν τελική φάση σε έδρα ομάδας που συμμετέχει σε αυτή τη φάση. Αλλά είπαμε, όπου τσάμπα, η ΚΟΕ πρώτη. Το πόσο ενδιαφέρεται άλλωστε για αυτές τις κατηγορίες, φαίνεται και απο το site της. Αναφορά καμιά για τα πρωταθλήματα και τα αποτελέσματα.

*α και μη μου πει κανείς οτι θέλουν τη φάση στην έδρα τους για να αναδείξουν το άθλημα στο τόπο τους. Αν καίγονται τόσο πολύ, ας την πάρουν τη φάση πριν μάθουν αν θα περάσουν ή οχι.

+1 σε όλα, πλην του ότι κατακρίνουμε το τζάμπα. Γιατί όχι ; Σε όλα τα αθλήματα και όλα τα επίπεδα γίνεται αυτό.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Παρ Ιούλ 30, 2010 11:58 pm

τελικα εισαι FAN της πολιτικης της ΚΟΕ (ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΜΕΤΑΞΑ)
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Σάβ Ιούλ 31, 2010 4:58 am

Ναι, είμαι ... τρελό τσατσόνι :oops:

Κοίταξε όμως, αν είμαι ομοσπονδία και κάποιος πληρώνει τα έξοδα γιατί να μπω εγώ στον κόπο ; Ειδικά σε τέτοιους καιρούς. Άλλωστε αυτό δεν είναι πρωτοφανές : τα ίδια παζάρια δε γίνονται και σε επίπεδο FINA, Final Four, Μουντιάλ, Ολυμπιακών Αγώνων κλπ. ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Κυρ Αύγ 01, 2010 3:52 pm

τα ξερετε καλα τα κολπα εκει στο λαιμο :lol: :lol: :lol: παρε και δες το δικο μας τον ΝΤΑΝΙ και δες και τον αντιστοιχο της ΛΕΝ τον ΜΟΤΖΙ και θα καταλαβεις πολλα :D :D :D
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Αύγ 01, 2010 4:47 pm

Λύσσαξες με τον Λαιμό. Εγώ ήμουν αθλητής του Πανιωνίου και του Μίλωνα και δε μένω καν στη Βουλιαγμένη :lol: Γιατί δεν ασχολείσαι με την ουσία των όσων γράφω ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Κυρ Αύγ 01, 2010 5:47 pm

μα αυτα που γραφεις σχολιαζω,απλως εκει κατω εχουν κι αυτοι την διαπλοκη τους :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron