ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ 2010

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό KING65 » Παρ Ιούλ 02, 2010 1:26 pm

επισης ο solid εχει ριξει το επιπεδο αυτου του site και σταματηστε να ασχολειστε μαζι του ολοι και αρχιζω απο εμενα , επισης αυτοι που φτιαξανε αυτο το site σιγουρα δεν το κανανε για αυτο το λογο ας το δουνε λοιπον και να τον διαγραψουν αν δεν το κανουν θα εχουν ενα site του συγκεκριμενου επιπεδου
KING65
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 01, 2010 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Παρ Ιούλ 02, 2010 2:02 pm

Εαν θελει ο Λαμπρος και νομιζει οτι ριχνω το επιπεδο μπορει να μου το πει και να μην ξαναγραψω.
Εγω δεν εχω καταλαβει ομως τι απο αυτα που εγραψα ηταν ψεματα ή συκοφαντιες.Μηπως σας πειραζει που καποιος τα αναφερει.
Περιμενω ακομα να μου πειτε αλλα δεν βλεπω απαντηση.Αναλωνεστε στα ιδια και τα ιδια.
Με ανεβαζετε ψευτη, συκοφαντη, κομπλεξικο αλλα δεν λετε το γιατι.

Οσον αφορα εσενα burgerKING εκανες τον κοπο να γραφτεις και το πρωτο πραγμα που εγραψες ητανε για τους 96.Σε εκαιγε φαινεται.
Μαζι μου δεν ασχολειται κανενας αλλος παρα αυτος ο τυχαρπαστος και πουθενας Thanos που θελει να μας πεισει οτι οτι εγινε στην Κρητη ητανε φυσιολογικο.Μπορει για αυτον να ητανε για μενα οχι.Και ο αρχιτσαμπουκας MarcoPolo που νομιζει οτι με αυτα τα υπονοουμενα θα τα κανω πανω μου και θα σταματησω.μαγκα.Ιδου η Ροδος ιδου και το πηδημα.

Εγω ειδα μια σφαγιαστικη διαιτησια και μια προσπαθεια που ολοι την ειδαν να σπρωξουν τον Αγιο.Καλως πραξατε .Εαν σε ενοχλει ομως αυτο που γραφω στο καλο και μη μας ξαναγραψεις.Μην ξαναμπεις εσυ.Ουστ απο δω.
Για να ξερεις αγραμματε Forum σημαινει τοπος δημοσιας συζητησης.

Αρε μαρες κουκουναρες λες συνεχεια για μενα και καλα κανεις αφου ετσι ειμαι για την ταμπακιερα ομως τιποτα.
Βγαλε λοιπον εσυ τον σκασμο γιατι εσυ υποβαθμιζεις την νοημοσυνη ολων μας .
Εαν θελεις να αποδειξεις οτι ειμαι ψευτης βγαλε πρωτος το βιντεο του αγωνα και ξεμπροστιασε με.Τοτε θα ζητησω δημοσια συγνωμη.
Αντε λοιπον να σε δουμε.Εχεις τα κοτσια?Κανε με ρομπα λοιπον αλλιως ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΟ.

Ηδη εχεις επιβεβαιωσει πολλα απο αυτα που εγραψα.Με τον δικο σου βεβαια τροπο.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Παρ Ιούλ 02, 2010 2:27 pm

Η τακτικη του ''Τι εκανες στον πολεμο , Θαναση?'' ειναι παλια αλλα δεν πιανει.
Το τι ειμαι εγω , τι εκανα, ποσο επαιξα και τα λοιπα δεν εχουν καμια σημασια μπροστα στα γεγονοτα.
Εχετε χασει τον μπουσουλα γιατι νομιζατε οτι κανεις δεν θα μιλησει για να μην σας στεναχωρησει.

Προφανως καταλαβα οτι αυτα που γραφω δεν αφορουν τους υπολοιπους πλην εμου και οσων εκ της Κρητης μου απαντησαν.

Ο Χαρης, ο Γιωργος και τα παιδια της Μεσογειου(αναφερω εσας γιατι εσεις γραψατε στο forum) ητανε εκει και τα βλεπανε.
Ισως δεν σας αφορουν αυτα που εγιναν αλλα εχει μεγαλη διαφορα στο να κλεινουμε τα ματια.
Ισως (και δεν θελω να το πιστεψω) δεν θελετε και να τους στεναχωρησετε
Ισως παλι το παιρνετε χαλαρα αλλα δεν ειναι ολοι το ιδιο.
Η αληθεια ομως δεν παυει να υφισταται.Αναφερομαι φυσικα στον παραγοντα διαιτησια.
Επειδη δεν ειμαι αντικειμενικος αν ολοι εσεις επιμενετε οτι ητανε φυσιολογικα τα πραγματα τοτε παω πασο.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό marko-polo » Παρ Ιούλ 02, 2010 3:20 pm

solid τελευταια φορα που απανταω σ αυτα π λες!!οτι κ ν λες ρε φιλαρακι παιζω Α2 κ εσυ β....δεν το καταλαβαινεις μ τπτ ε?κριμα....οταν ξεκινησουμε μεταγραφες θα σ εμπιστευτουμε...εχεις τ λογο μ!
marko-polo
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:49 pm

Δημοσίευσηαπό DinosD » Παρ Ιούλ 02, 2010 4:26 pm

Ρε παιδια κανας admin (ΛΑΜΠΡΟ!!!) να τα σβησει ολα αυτα απο την σελιδα για την Β εθνικη και να κανει μια συζητηση που να λεγεται "κοντρα Αγ. Νικολαου - Ηλιουπολη". Καθε φορα μπαινω να μαθω κανα νεο και καταληγω να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια.......

Εσεις κανατε αυτο, εμεις καναμε το αλλο κ.ο.κ.

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!!!!!!!!!!(πολλοι συμφωνουν μαζι μου)........

Αντι να συζητατε για αυτα που σας εγραψα σε προηγουμενη σελιδα περι Γ. Μαυρωτα και ιδιοσυγκρασιας του πολιστα καθεσται και μαλλωνετε χωρις κανενα απολυτως συμπερασμα......

Υ.Γ. Μιληστε στο τηλεφωνω ρε παιδια να τελειωνουμε........ :lol:
If you can't play nice...Play water-polo!!!
DinosD
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 30, 2008 2:25 pm
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό solid » Παρ Ιούλ 02, 2010 5:31 pm

Δεν συμφωνω Dino με αυτα που λες.Εδω γραφουμε οτι θελουμε.
Το topic ανφερεται στο πρωταθημα της Β.
Εαν τα εκαναν στην δικια σου ομαδα θα ξεσηκωνες τον κοσμο.Για ποιο Polo να μιλησω δηλαδη?Τι εμεινε να πουμε?

Ρε Marco poloA2 εαν επαιζες Α1 ή Εθνικη θα μας γ....σες κιολας!!!!!
Εξαλου δεν χρειαζεσαι μεταγραφες .Τι να της κανεις.Εχεις βρει τον σιγουρο τροπο.
Παντως θα χαρω να με διαψευσετε αλλα δεν το βλεπω.Η λυση ειναι απλη.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Παρ Ιούλ 02, 2010 5:46 pm

το έχεις δει κάποιος ρε solid, εγώ είμαι τυχάρπαστος ενώ εσεί ο βούδας.
λοιπόν να σου πω κάτι όσο συνεχίζω και απαντώ σου δίνω αξία και ξέρεις κάτι είσαι πιο κακομοίρης άπο ότι νόμιζα.
Δεν είσαι κομπλεξικός, κακομοίρης είσαι με πολλά ψυχολογικά προβλήματα και καλό θα είναι να πας να σε δει κανένας γιατρός γιατί δεν επικοινωνείς με το παριβάλλον.
Όσο προσπαθείς να μας παριστάνεις τον παντογνώστη εγώ αυτο που κατάλαβα είναι ότι εισαι παραπληγικός και δεν πρέπει να σου ξανά φέρουμε αντίρρηση.
Άκου τυχάρπαστος....
εσύ βρε κακομοίρη τι είσαι με αυτά που λες σχετικός...;
Τέλος παιδιά δεν του ξανά απαντάω και δεν υπάρχει καμία κόντρα Άγιος-Ηλιούπολη.
Εγώ με αυτο τον άχρηστο τα χώ πάρει όχι με την ομάδα.
όποιος θέλει να μιλήσουμε για το άθλημα πολύ ευχασρίστως παιδιά
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Παρ Ιούλ 02, 2010 5:56 pm

Επιτελους !Αντε γεια!
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Παρ Ιούλ 02, 2010 6:00 pm

αντε γεια αλήτη
μπορείς να κάνεις το φόρουμ μπ....λο με την ησυχια σου.
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό teo1977 » Παρ Ιούλ 02, 2010 9:06 pm

τα ιδια και τα ιδια μας κουρασατε.

ειδα τους αγωνες και η ηλιουπολη δεν αξιζε να ανεβει.

η βαθμολογια ειναι ο καθρεπτης.

ο νηρεας εκανε καλη δουλεια με τα πιτσιρικια,και το αργοστολι ηταν αλλη κλαση.

ας μιλησουμε για πολο και οχι για ανουσια πραγματα
teo1977
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 5:39 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Παρ Ιούλ 02, 2010 9:45 pm

Η διαιτησια και η συμπεριφορα του κοσμου δεν ειναι ανουσια πραγματα, ανουσιο ειναι να ανακυκλωνουν και να λενε τα ιδια και τα ιδια. Εχουμε διαβασει ολοι και τις δυο αποψεις, μπορει ο καθενας να βγαλει τα συμπερασματα του και τελος.
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Ιούλ 02, 2010 11:43 pm

Όοοοοοχι, τώρα μόλις αρχίσαμε :twisted:

Πλάκα-πλάκα, κάτι που πέρασε απαρατήρητο είναι ότι του χρόνου η Κρήτη θα έχει 3 ομάδες στην Α2 (ΟΦΗ, Χανιά, ΝΟΑΝ), ενώ στις 12 θα υπάρχουν μόλις 5 αθηναϊκές συν το Αργοστόλι.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Σάβ Ιούλ 03, 2010 12:17 pm

Τι εννοεις συν το Αργοστολι? Εδρα στην αθηνα θα εχει?
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό solid » Σάβ Ιούλ 03, 2010 12:26 pm

Η Λαιδη και ο αλητης.
Ποιος ειναι ποιος?
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Σάβ Ιούλ 03, 2010 3:54 pm

είσαι μεγάλο νούμερο solid.
νομίζεις ότι είσαι έξυπνος με τις χαζομάρες που γράφεις αλλά απλά είσαι ένας ανεγκέφαλος κάφρος χωρίς νοημοσύνη.
Τα αγοράκια και τα κοριτσάκια του δημοτικού έχουν περισσότερο μυαλό απο σένα
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Σάβ Ιούλ 03, 2010 4:07 pm

Τα αγοράκια ναι, τα κοριτσάκια όχι. Δεν είναι τόσο χάλιας.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Σάβ Ιούλ 03, 2010 4:27 pm

και τα κοριτσάκια πιστευω.
αλλά αν τον ξέρεις τότε ίσως έχεις δίκιο.
με αυτά που γράφει μέχρι τώρα πιστεύω ότι έχει πολύ χαμηλό επίπεδο(χωρίς αυτο να σημαίνει ότι αναφέρομε σε μόρφωση κτλ)
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Σάβ Ιούλ 03, 2010 11:55 pm

Κοιτα τους χαρακτηρισμους που εχεις χρησιμοποιησει και μετα μιλα για επιπεδο.
Εαν εσυ τωρα προσβαλωντας εμενα νομιζεις οτι θα μπορεσεις να υποβαθμισεις τα γεγονοτα οπως τα εζησα εγω ειναι τακτικη που ακολουθουν αυτοι που δεν εχουν αλλη λυση.
Με εχεις αποκαλεσει συκοφαντη επειδη εγραψα αυτα που γιναν διαιτητικα.
Οτι αντιθετη αποψη και να εχεις οτι γραφω ειναι υποκειμενικο .Εαν θεωρεις οτι δεν εγιναν δικο σου θεμα .Μπορεις να το αποδειξεις.Περιμενω.
Εξαλου το ιδιο δεν γραψατε για την Ηλιουπολη και την διαιτησια που ειχε ταχα μου στις πρωτες φασεις?
Συκοφαντια για να ξερεις θα ητανε να γραψω για ενα ηλικιακο πρωταθλημα οτι χρησιμοποιησατε μεγαλυτερα παιδια και να ηταν ψεμματα.

Με αποκαλεσες ψευτη επειδη εγραψα οτι μας βριζανε και μας προκαλουσαν με τις βουβουζελες ενω παραδεχτηκες οτι εγιναν.Εσυ το απλα το ονομασες Κρητικη φιλοξενια.

Με ειπες τραμπουκο και αλητη επειδη εγραψα οτι ενας φιλαθλος σας εσπρωξε εναν παικτη της Ηλιουπολης και οτι προκαλω τον χουλιγκανισμο.Το παραδεχτηκες εξαλου οτι εγινε.
Το οτι προστατεψαμε αυτους που ητανε στην κερκιδα το ξεχασες.Τοτε δεν ημουνα τραμπουκος και αλητης?

Με αποκαλεσες ατομο με ειδικες αναγκες και παραπληγικο.Αυτο ειναι επιπεδο ανθρωπου.Ανωτερο επιπεδο.Γραφοντας αυτα βεβαια δεν προσβαλεις εμενα αλλα τα ατομα αυτα.

Παντως αλλιως τα βλεπεις ζωντανα και αλλιως μετα στο βιντεο.

Προς τον teo
Πρωτα διαβασε να δεις εαν εγραψα πουθενα οτι η Ηλιουπολη αξιζε την ανοδο και μετα να γραφεις αυτα που γραφεις.Εγω αναφερθηκα στην διαιτησια στον πρωτο αγωνα και στα ''εξωτερικα΄΄ γεγονοτα.Δεν εγραψα πουθενα οτι μας στερησαν την ανοδο.
Αλλο το ενα αλλο το αλλο.Γκεγκε?
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Κυρ Ιούλ 04, 2010 2:02 am

teo γκέγκε. Μην τολμήσεις και ξανά πεις την άποψη σου
εδώ έχουμε τον ρήτορα της κακιάς ώρας να μας βάζει στην θέση μας.
έχει μεγάλη φαντασία και ευχέρεια στο να πλάθει τα γεγονότα όπως τα θέλει.
η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.
Όποιος ανατρέξει σε αυτά που γράφτηκαν στο Φόρουμ απο την ημέρα που ξεκίνησε το final six θα καταλάβει πόσο μυθομανής και απίστευτος παραγωγός είναι ο ρήτορας μας.
ΚΡΙΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΦΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.
Προσέξτε μην φέρεται αντίρηση γιατί θα λάβετε σχόλια όπως του teo..
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Κυρ Ιούλ 04, 2010 10:53 am

Παλι δεν απαντας!
Τωρα εγινα μυθομανης, ρητορας και καφρος.Ανεβαινεις και αλλο σε επιπεδο.
Εχεις τα κοτσια αντιπαραβαλεις επιχειρηματα και γεγονοτα, δεν εχεις το βουλωνεις ή χρησιμοποιεις χαρακτηρισμους.
Εαν θελεις να γραψεις κατι καλο για την Ηλιουπολη γραψτο γιατι δεν εκπροσωπω την Ηλιουπολη και εχω και την περιεργεια να δω τι μπορεις να γραψεις.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες