ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ 2010

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό gpwaterboy » Τρί Ιουν 29, 2010 4:38 am

katarxhn sygxarhthria se oles tis omades ! o noan einai stin A2 !den mporw na katalavw giati e3akoloy8oyme kai kanoyme tis idies syzhthseis.. eite to 8elete eite oxi ta pragmata einai etsi. loipon afiste mas na xaroyme tin anodo mas..teliwnontas tha ithele na pw ena megalo eyxaristw stis megales prwsopikotites poy paravre8ikan se ayto to final 6 kai eilikrina eimai poly perifanos poy moy do8ike i dynatotita na synagwnisto me tetoioys a8lhtes.. Sas eyxaristoyme...
gpwaterboy
 

Δημοσίευσηαπό GeorgeM » Τρί Ιουν 29, 2010 8:00 am

Καταρχήν εκ μέρους των "βετεράνων" της τελικής φάσης να ευχαριστήσω τον Χάρη και τα υπόλοιπα παιδιά για τα καλά τους λόγια. Για μας είναι ακόμα μεγαλύτερη τιμή που μας εκτιμούν και μας συμπεριφέρονται με σεβασμό μέσα στο νερό οι "αντίπαλοί" μας, αν και μόνος αντίπαλός μας είναι πλέον ο χρόνος και αυτόν προσπαθούμε να ξεγελάσουμε.

Σχετικά με το τουρνουά θα ήθελα κι εγώ να ευχαριστήσω τον Αγιο Νικόλαο για τη φιλοξενία και να τον συγχαρώ για την άνοδο και να ευχηθώ καλή επιτυχία στην Α2.
Αν ήμουν στη θέση της Ηλιούπολης θα ήμουν κι εγώ πικραμένος, όπως έχω υπάρξει δεκάδες φορές στην καριέρα μου. Χάθηκε γι αυτούς μια ευκαιρία, αλλά έχουν τόσο καλές προϋποθέσεις σαν ομάδα (ανθρώπους, οργάνωση, υποδομές, θέληση) που είναι ζήτημα χρόνου η άνοδος. Υπομονή χρειάζεται και δουλειά, τίποτε άλλο.
Το ίδιο μπορώ να πω και για τον Νηρέα που είχε κάμποσα πιτσιρίκια που χαιρόμουν να τα βλέπω. Ισως να ήταν και η εκπληξη του τουρνουά. Καλή συνέχεια Χάρη
Ο ΟΦΘ συνεχίζει την αξιοπρεπή του πορεία όσα χρόνια τον ξέρω σαν σύλλογο. Η παρουσία του στην τελική φάση είναι μια ένδειξη γι αυτό.
Τέλος το Αργοστόλι ήταν μια ομάδα με άλλα στάνταρντ και αρκετούς φίλους από τα παλιά που εύχομαι να σταδιοδρομήσει και στην Α2 και γιατί όχι και στην Α1 αργότερα. Μόνο που πρέπει να προσέξουν να εκμεταλλευτούν την ευκαιρία και να αναπτύξουν τις υποδομές τους αλλιώς θα είναι δώρον - άδωρον η άνοδος.
Τέλος για τη δική μου ομάδα τη Μεσόγειο να πω καταρχήν ένα ευχαριστώ στους συμπαίκτες μου και στο Γιάννη. Είμαστε μια παρέα (...ένα Pantso Villa Army που έλεγε κι ο Πέπε), που οι άλλες ομάδες της δίνουν την ευκαιρία να παίζει μερικά σοβαρά παιχνίδια, έτσι ώστε να έχουμε κάποιο κίνητρο να γυμναζόμαστε όλον το χρόνο. Αν και φέτος κάναμε διπλές προπονήσεις (την εβδομάδα όχι την ημέρα...), δεν καταφέραμε την πολυπόθητη ( :) ) άνοδο. Next time που λέει κι ο Αγγλος ποιητής...

Καλό καλοκαίρι σε όλους

Γ. Μαυρωτάς
GeorgeM
 
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Τρί Μαρ 17, 2009 11:25 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Τρί Ιουν 29, 2010 9:50 am

Η ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΑΥΤΟ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ. ΜΕΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΟΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ 5-4 ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΚΟΡΑΡΕ.
ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟ ΝΙΚΗΤΗ ΓΙΑΤΙ ΗΣΑΣΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ.
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Re: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό davel » Τρί Ιουν 29, 2010 1:22 pm

Μπράβο thanosr21. Με κάτι παλικάρια σαν και σενα θα πάει μπροστά το πόλο :roll:
davel
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2010 1:30 pm

Δημοσίευσηαπό LBoy » Τρί Ιουν 29, 2010 2:13 pm

Μην παραφέρεστε...απολαύστε το παιχνίδι...!

Στην Α2 Αργοστόλι-Άγιος Νικόλαος

(Δημοσίευση: 28 Ιουνίου 2010 18:59)

Πανηγυρική άνοδο για την Α2 πήρε το Αργοστόλι που έκανε το "5 στα 5" στην τελική φάση της Β' Εθνικής που πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο στο Ηράκλειο και κατέκτησε το Πρωτάθλημα.


Τη δεύτερη θέση και ταυτόχρονα το "εισιτήριο" για την Α2 πήρε ο διοργανωτής των αγώνων Άγιος Νικόλαος, ενώ την τιμητική τρίτη θέση κατέκτησε ο Νηρέας Χαλανδρίου.

Στην τέταρτη θέση τερμάτισε η Μεσόγειος Κερατέας, στην πέμπτη η Ηλιούπολη και στην έκτη (χωρίς βαθμό)η νεανική ομάδα του Ομίλου Φίλων Θαλάσσης.

Η ανωτερότητα του Αργοστολίου φάνηκε με την πορεία του σε όλο το Πρωτάθλημα, το οποίο κατάφερε να κατακτήσει χωρίς απώλεια βαθμών (13 νίκες σε ισάριθμα ματς), ενώ στις λεπτομέρειες κρίθηκε η άνοδος του Αγίου Νικολάου.

Όσοι βρέθηκαν το Σαββατοκύριακο στο κολυμβητήριο του Ηρακλείου, είχαν την ευκαιρία να δουν συναρπαστικά παιχνίδια, μεγάλους αθλητές του παρελθόντος που απέδειξαν και πάλι ότι δεν ξεχνούν την τέχνη (Μαυρωτάς, Δήμου, Χατζής, Κραβαρίτης), νέους αξιόλογους παίκτες και αρκετά κακές διαιτησίες ειδκά από τους κ.κ. Δαμιανάκη και Μοίραλη που αρκετές φορές προκάλεσαν την οργή, αλλά τελικά το... άφθονο γέλιο των φιλάθλων με τις αλλόκοτες και περίεργες αποφάσεις τους.

Τα αποτελέσματα της τελικής φάσης:

Παρασκευή (25/6)
Νηρέας Χαλανδρίου-ΟΦΘ: 10-7
Ηλιούπολη–Άγιος Νικόλαος: 10-10
Αργοστόλι-Μεσόγειος: 14-5

Σάββατο (26/6)

Πρωί
ΟΦΘ-Άγιος Νικόλαος: 8-10
Μεσόγειος-Ηλιούπολη: 7-4
Νηρέας Χαλανδρίου-Αργοστόλι: 3-13

Απόγευμα
Άγιος Νικόλαος-Μεσόγειος: 5-4
Αργοστόλι-ΟΦΘ: 17-7
Ηλιούπολη-Νηρέας Χαλανδρίου: 3-8

Κυριακή (27/6)

Πρωί
ΟΦΘ-Μεσόγειος: 8-14
Νηρέας Χαλανδρίου-Άγιος Νικόλαος: 9-12
Αργοστόλι-Ηλιούπολη: 9-5

Απόγευμα
Μεσόγειος-Νηρέας Χαλανδρίου: 8-9
Άγιος Νικόλαος-Αργοστόλι: 6-8
Ηλιούπολη-ΟΦΘ: 11-4

Η τελική βαθμολογία:

1. Αργοστόλι 10 (61-26)
2. Άγιος Νικόλαος 7 (43-39)
3. Νηρέας Χαλανδρίου 6 (39-43)
4. Μεσόγειος Κερατέας 4 (38-40)
5. Ηλιούπολη 3 (33-38 )
6. ΟΦΘ 0 (30-51)

Πηγή: http://www.sport24.gr/html/ent/425/ent.371425.asp

Επίσης, για τους καινούργιους στα "φόρα" (forum) μην γράφετε με κεφαλαία κ greeklish...
Σεβαστείτε την μοναδική αυτή πηγή ενημέρωσης παρακαλώ...προσέχουμε για να έχουμε...κύριε moderator.
Τελευταία επεξεργασία από LBoy και Τρί Ιουν 29, 2010 2:39 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
LBoy
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Παρ Μάιος 19, 2006 1:27 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Τρί Ιουν 29, 2010 2:19 pm

αχ πως κρατιέμαι, αχ...
ας μείνω στο καλό καλοκαίρι!
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Τρί Ιουν 29, 2010 2:42 pm

davel φυσικά και θα παει μπροστα γιατί πρεπει και κάποιος να λεει την αληθεια και να μην χαιδευει αυτακια.
Εμείς παμε μπροστα σαν ΝΟΑΝ και μακάρι οι Βουζουζέλες που ενόσχλησαν τόσο σε αυτην την διοργάνωση να ήταν το μοναδικό πρόβλημα στα γήπεδο και τισ πισίνες.
Και αν μας ευνόησε η διαιτησία όπως λέτε κάτι το οποίο ο καθένος το βλέπει όπως θέλει με τα συμφέροντα του καλός έγινε. Γιατί πέντε φορές ο ΝΟΑΝ τα προηγούμενα χρόνια προσπάθησε αγνά και καθαρά να ανέβει στην Α2 και σφάχτηκε απο την διαιτησία, ενώ έγιναν και πολλά μεγειρέμετα μεταξύ των άλλων ομάδων σε βάρος μας.
Οι βουβουζέλες σας ενόχλησαν κομπλεξικοί όχι τα καραγκιοζιλίκια και τα μπουκάλια που πέταξαν κάποιοι προς τον διαιτητή στον αγώνα της Ηλιούπολης με το Νηρέα ή και οι τραμπουσκισμοι σε κοριτσάκια στον αγώνα της Αθήνας Ηλιούπολησ-ΝΟΑΝ.
Αν η ομοσποδία δεν έδινε το δικαίωμα στην Ηλιουπολη να παίξει και τις δύο φάσεις του πρώτου γύρου στην έδρα της(τυχαίο; δεν νομίζω!) αυτή την στιγμή θα έκανε τα σχέδια της για την Γ΄ εθνική.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΟΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΕΡΙΞΑΝ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ!!!!!
Η δεύτερη θέση που μας έδωσε την άνοδο είναι πολύ πιο πάνω απο την 5η και οι εφτά βαθμοί απο τους τρεις!!!!
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό davel » Τρί Ιουν 29, 2010 3:27 pm

thanosr21 έγραψε:davel φυσικά και θα παει μπροστα γιατί πρεπει και κάποιος να λεει την αληθεια και να μην χαιδευει αυτακια.....

Πρώτον αγαπητέ μου, δεν έγραψα πουθενά για διαιτησία και πολύ περισσότερο ότι ο Άγιος Νικόλαος δεν άξιζε την άνοδο και ότι παρουσιάστηκε μια ομάδα πολύ καλύτερη από το ΓΣΗ. Αντίθετα έχω ρητά γράψει τα συγχαρητήριά μου. Οπότε γιατί μου τα γράγεις αυτά, δεν ξέρω.
Εγώ έχω αντίρρηση για το φανατισμό, τις φασαρίες και τους φιλάθλους που οδηγούν με τα λεγόμενα, τους χαρακτηρισμούς τις υπρφίαλες δηλώσεις και τις πράξεις τους σε οξύτητες. Όπου και αν ανήκουν αυτοί οι φίλαθλοι κάνουν κακό στο άθλημα κατά την ταπεινή μου γνώμη.
davel
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2010 1:30 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Τρί Ιουν 29, 2010 3:39 pm

πιστεψε με οτι εαν ειπα κατι που δεν ισχυει σου ζητω συγνωμη δεν ειμαι τυπος που αδικει καποιον.
ισως εχω παρασυρθει και εγω λιγο παραπανω και δεν επρεπε γιατι εχω ζησει με την ομαδα πολλα και αυτο που με πειραξε ηταν πιο πολυ για την ατμσοφαιρο και το οτι δημιουργησαμε ασχημο κλιμα.
η διαιτησια επαιξε τον ρολο της σιγουρα αλλα μια ομαδα για να ανεβει ειναι και ικανη δεν φτανει μονο η διαιτησια.
ο ΝΟΑΝ εχει παιδιά με ψυχη που αγαπάνε την Πόλη τους πανω απο ολα και ειναι καταπληκτικα παιδια όπως και οι προπονητεσ και η διοικηση.
ειναι αγνοι και δεν εχουν προκαλεσει ποτε.
Ειναι κριμα καποιοι να τους μειωνουν ετσι οπως οι προηγουμενοι με γεγονότα που διαστρεβλωθηκαν.
Αν σε αδικησα και ειπα κατι που δεν επρεπε για σενα συγνωμη ηταν λαθος.
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό davel » Τρί Ιουν 29, 2010 3:41 pm

takis έγραψε:
defender έγραψε:θεωρητικα παντα επιτρεπεται να γινει αγωνας Α1 σε τερεν με διαστασεις 20 μετρα μηκος και 10 μετρα πλατος.
αν καποιος ξερει κατι σιγουρα ας το πει!

Το μόνο που ξέρω να πω είναι ότι η εγκύκλιος ορίζει αγωνιστικό χώρο 30 Χ 20 μέτρα για το πρωτάθλημα Πάιδων... Τώρα αν γίνονται πρωταθληματικοί αγώνες ανδρών σε 20 Χ 10 μέτρα τι να πω; Μόνο οι κύριοι της ΚΟΕ ξέρουν. Εγώ :lol:
Τελευταία επεξεργασία από davel και Τρί Ιουν 29, 2010 3:51 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
davel
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2010 1:30 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Τρί Ιουν 29, 2010 3:47 pm

εχεισ δικιο λαθοσ μου και ξερεισ πιο ειναι το χειροτερο οτι δεν ειμαι φιλαθλοσ αλλα και κατι περισσοτερο που με συνδεει με την ομαδα..

Α και για το Κολυμβητήριο που είπεσ. Αυτη την στιγμή έτσι όπως ειναι πρέπει να γίνουν εργασίες τις οποίες θα αναλάβει η διοίκηση μέχρι την Γενάρη.

Μεγάλη ψυχή ο Γιάννης είναι απο τα καλύτερα παιδίά του Αγίου Νικολάου!!!
και εξαιρετικός Πολίστας. Μακάρι να γινόταν να γυριζε του χρονου. Αλλά αυτο είναι πολύ δύσκολο.
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Ιουν 29, 2010 4:28 pm

Κοιτα αφου ο κοσμος το εχει τουμπανο και εσυ κρυφο καμαρι τοτε τι να πει κανεις ?
Αλλα λογια να αγαπιομαστε.
Εσυ στηριξου σε αυτο που νομιζεις οτι καταφερες.
Απλα θελω να ξεκαθαρισει κατι.
Συνεχιζεις να λες οτι επιτεθηκαν σε κοριτσια αλλα δεν αναφερεις ποιοι?Οι παικτες ή οι προπονητες?Ητανε κανενας απο τους παικτες , τους προπονητες ή τους συνοδους σε αυτους που επιτεθηκαν ή αντιθετως μπηκανε και μπροστα?
Εσεις αυτους πως τους σεβαστηκατε?
Ο τυπος με το κιτρινo πουκαμισο(sic) που μας εβριζε ολη την ωρα και πεταγε τις ντουντουκες στην πλατη του προπονητη ητανε μαγκας Κρητικος?
Ο αλλος με το σκουλαρικι στο στομα που μας εβριζε και ο αλλος μαγκας κρητικος που εσπρωξε το νουμ. 8 ?Μετα βεβαια την κανανε.
Παρολα αυτα την τρωγατε και εαν δεν ητανε οι διαιτητες ειδικα στα 3 πρωτα οκταλεπτα θα σου λεγα.Πιες ξυδακι γιατι γινατε ρομπα με αυτα που κανατε και γελαγε ο κοσμος μαζι σας.
Μην κοιτας που ειναι ευγενικοι .Μαλον δεν μιλησες μαζι τους.Δεν χρειαζεται να γραψω τι λεγανε στην κερκιδα.
Και να θυμασαι καλα:συντομα θα βρεθουμε εκει που πρεπει γιατι το αντιθετο με σας τον δρομο τον ξερουμε και ειναι μακρυς.Εσεις διαλεξατε τον αλλο δρομο αλλα συντομα θα πατε εκει που σας αξιζει.

ΥΓ. Εαν εχεις τις αποδειξεις ή καλυτερα εαν φορας παντελονια απεδειξε αυτο που λες:οτι διαστρεβλωνουμε τα γεγονοτα αλλιως τουμπεκι.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Τρί Ιουν 29, 2010 5:16 pm

Να σαι σιγουρος οτι εξυπνακια ή καλύτερο στενομυαλε οτι εμεις με σας διαφερουμε σε νοοτροπια και σκεψη. Ξανα λεω οτι καθαρος ουρανος αστραπεσ δεν φοβατε. Βγαλε ρε κομπλεξικε οτι βιντεο θελεις και πες οτι γουσταρεις αλλωστε για αυτο εχουμε δημοκρατια.
Πάλι τα θυμασαι οπως γουσταρεις ε..μαπα. Εγω μπορει να ημουν μακρια αλλα αυτοι που ηταν διπλα στον παγκο προκληθηκαν απο παικτες που τους εβρισαν. Αλλά αυτο δεν μετραει για σενα εξυπνακια. Αφου ειδες το βιντεο ρε κακομοιρη θα διαπιστωσες οτι η ενταση δημιουργηθηκε μετα απο προκληση παικτη της Ηλιουπουλος που ειπε οτι "δεν σας ακουω μ...ες πιο δυνατά" Α..ουτε αυτο το είδες ε... και φυσικά το εβγαλα απο το μυαλό μου.
Ρε ειστε ελειεινοι συκοφναντες και με ψεματα προσπαθείτε να κερδίσετε τις εντυπωσεις.
Να ναι καλα δύο ανθρώποι σωματείων που σε δηλώσεις τους σε ντοπιο ραδιοφωνικο σταθμό είπαν ότι ο κόσμος περαν αυτο με την Ηλιουπολη ήταν άψογος!!!! και ο ΝΟΑΝ ανέβηκε δίκαια επειδή ήξερε τι ζητούσε στην πισίνα και κολυμπούσε ασταμάτητα.
Εσυ γράφε ρε μάπα ότι θεσ είναι πολύ έξυπνοσ για την εποχή μας και δεν γίνεται να σε κοντράρουμε εμείς οι.."ασχετοι" με το άθλημα.
ΥΓ αυτοι που πήγαν να χτυπήσαν το κορίτσια ήταν αυτοί που εμείς δεν έχουμε στον κόσμο μας. Πάλι καλά που βρέθηκαν 2-3 ανθρώποι απο εκεί να τα προστατεύσουν αλλά εσείς τους δημιουργείται αυτους τους κάφρους με κάτι εξυπνάκηδες σαν και σένα να τους δημητηριάζουν το μυαλό.
Κλάψε μεγάλε όσο θες γιατί εμείς με την μαγκιά μας τα καταφέραμε και όχι με κλάψα και τραμπουκισμούς(παράδειγμα το παιχνιδι το παιχνίδι στην πρώτη φαση μεταξύ μας).
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό marko-polo » Τρί Ιουν 29, 2010 5:17 pm

φιλε solid μας εχεις ζαλισει....παιξε β εθνικη και του χρονου κ αν ανεβεις με τους μισθοφορους σου τα λεμε στην Α2...!!εκει θα γελασουμε...εισαστε η μονη ομαδα στο κοσμο που σε 3 λεπτα τρωτε 3 goal και βγαλατε και γλωσσα!αντε σου δινουμε τον βαθμο που σου κλεψαμε 3+1=4 αρα κ παλι β παιζεις!κριμα... :lol: :lol:
marko-polo
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:49 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Τρί Ιουν 29, 2010 5:26 pm

SOLID όχι απλως εισαι ψευτης και συκοφαντης αλλα και τυφλος και κουφος. Είσαι άτομο με ειδικές ανάγκες και πραγματικα δεν πρεπει να ξανα ασχοληθω μαζί σου γιατί πέφτω πολύ χαμηλα.
Λοιπον κλαψε οσο θες, γραψε οτι, θες, πιστευε οτι θες, ολο το γήπεδο ήταν Αγιονικολιώτες ρε μαπα,παιδιά, γυναίκες και οικογενειάρχες του οποίους εσυ προσβάλλεις αντε πηγαινε να γεννήσεις ρε και μετά έλα να μας μάθεις υδατοσφαίριση και να μας κάνει μαθηματα συμπεριφαρας.
Είσαι μεγάλος ξεφτίλας και ψεύτης.
Και πολυ ασχοληθηκα μαζί σου γιατί τέλος εδώ. αλλα μην χαιρεσαι γιατί οι μ.....ίες που λες σου επιστρέφονται
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Ιουν 29, 2010 5:33 pm

thanosr21 έγραψε:...
Γιατί πέντε φορές ο ΝΟΑΝ τα προηγούμενα χρόνια προσπάθησε αγνά και καθαρά να ανέβει στην Α2 και σφάχτηκε απο την διαιτησία, ενώ έγιναν και πολλά μεγειρέμετα μεταξύ των άλλων ομάδων σε βάρος μας.
...
τραμπουσκισμοι σε κοριτσάκια στον αγώνα της Αθήνας Ηλιούπολησ-ΝΟΑΝ
...

Για τελευταία φορά θα ασχοληθώ με το χάλι σου : πρώτον, μη μιλάς για μαγειρέματα διότι όλοι ξέρουν πώς γλιτώσατε εσείς τον υποβιβασμό (στη Γ') πέρυσι την τελευταία αγωνιστική ρίχνοντας την Καλαμάτα.

Και δεύτερον, για όλους τους σκεπτόμενους : τραμπουκισμοί δεν υπήρξαν στον α' γύρο. Καποιοι ποδοσφαιρικοί τραγουδούσαν άσχημα συνθήματα για την Κρήτη (με αφορμή ποδοσφαιρικό αγώνα της επομένης μέρας) και κάποια κοπέλα από την κερκίδα του ΝΟΑΝ αντέδρασε βρίζοντας.

Οι τύποι κινήθηκαν προς το μέρος της αλλά δεν μπόρεσαν να πλησιάσουν χάρη στην παρεμβαση γονέων των αθλητών της Ηλιούπολης.

Η ατμόσφαιρα και στις δυο φάσεις ήταν εξαιρετική και σε αυτό συνέβαλε τα μέγιστα η κερκίδα του ΝΟΑΝ, απλώς έτυχε αυτή η κοπέλα να χάσει την ψυχραιμία της για λίγα δευτερόλεπτα. Τίποτε περισσότερο. Το τονίζω για να μη νομίζετε ότι όσοι ασχολούνται με τον ΝΟΑΝ έχουν τα μυαλά του φίλου μας.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Τρί Ιουν 29, 2010 5:40 pm

τι λες ρε μεγάλε που ριξαμε εμείς την Καλαμάτα με μαγειρέματα.
που πριν απο δύο χρόνια έπεσε το Ρέθυμνο που ήταν μια εξαιρετική ομάδα και εμείς σωθήκαμε την τελευταία αγωνιστική μετά απο σφαγιαστική διαιτησία με την Καλαμάτα.
Μάγκα δεν σε πέρνει μην σκαλίζεις το παρελθόν εγώ πιστεψε ξέρω πολλά περρόστερα και όσοι Αγιονικολώτες διαβάζουν θα καταλάβουν το γιατί. ας το λοιπον αυτό χρόνια και ζαμάνια έχουν γίνει εγκληματα σε βάρος μας.
Αλλά αυτό ήταν το καλύτερο που γράφτηκε μέχρι τώρα.
Πάντως μπράβο σας ρίζεται απυρόβλητη λάσπη όλοι σας αλλα δεν μας αγγίζει.
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ
ΥΓ μην ασχολείσαι με μένα δεν είμαι δυστυχώς καλός στο να χαιδεύω αυτιά..!!!!
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό defender » Τρί Ιουν 29, 2010 5:48 pm

Συγνώμη που επεμβαίνω μεταξύ των μπινελικίων (...) αλλά για πόλο θα μιλήσει κανείς; Θα μας πει κάτι από τα παιχνίδια; Πως έγινε και ο Νηρέας που όλοι είχανε για σάκο του μποξ παραλίγο να ανέβει και κέρδισε 5 γκολ την Ηλιούπολη; Ποιός ήταν η μεταγραφή της Ηλιουπολης που δεν είχε παιξει στην πρώτη φάση που μου είπανε οτι κατέβηκε; Το Αργοστόλι δυσκολεύτηκε σε κάποιο παιχνίδι; Ο Μαυρωτάς έκανε τη διαφορά; Ο πιτσιρικάς φουνταριστός του ΟΦΘ είναι τόσο καλός όσο ακούγεται;

Μιλήστε και λίγο για πόλο...
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Τρί Ιουν 29, 2010 5:57 pm

οσο για την ειρωνεια "είπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφάλα"
ο ΑΓΙΟΣ εχει ψηλό επίπεδο φιλάθλων και εσείς δεν μπορείτε να μας κρίνεται γιατί είστε πολύ λίγοισε νοοτροπία και σκέψη.
ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗς ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑς ΠΟΝΑΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.

Ξ Α Ν Α Λ Ε Ω Μ Π Ρ Α Β Ο Σ Τ Α Π Α Ι Δ Ι Α Τ Ο Υ Ν Ο Α Ν!!!!!
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό thanosr21 » Τρί Ιουν 29, 2010 6:00 pm

εγω πρεπει να σου ζητησω συγνωμη defenter που ασχολουμαι με αυτους που δεν αξιζουν και δεν μιλαμε για το καταπληκτικό άθλημα του Πόλο. και για την εξαιρετικη διοργάνωση με όλες τις ομάδες να παίζουν καλό Πόλο και να μας προσφέρουν όμορφο θέαμα
thanosr21
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 27, 2010 9:50 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron