Αποχώρηση από την ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ??

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Αποχώρηση από την ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ??

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Σεπ 18, 2006 3:56 pm

Φήμες αναφέρουν ότι ο επί αρκετά χρόνια προπονητής της ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Φίλιππας Κούκιος, αποχωρεί από την τεχνική καθοδήγηση της ομάδας...

Γνωρίζετε κάτι για αυτό ?
Τελευταία επεξεργασία από Lambros10 και Τετ Οκτ 25, 2006 4:02 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό DIKAIOS » Τρί Σεπ 19, 2006 10:59 am

Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ !!!
Η ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ !!!!!
Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΠΙΟ ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ .
ΓΙΑΤΙ ????????
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ?????????
ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ Ο ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΚΟΥΚΙΟΣ ?????
ΠΟΛΥ ΚΟΠΟΣ , ΠΟΛΛΑ ΜΕΤΡΑ ,ΑΝΟΔΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΗΤΗΤΗ ...
ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΕΝΤΑΔΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΣΤΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ .
ΣΥΛΛΟΓΗ ΑΠΟ ΡΟΖ ΦΥΛΛΑ!!!!!!
ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ?????
ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ?????
ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!
ΑΠΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕΧΡΙ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΟΙΝΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ !!!!!
ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΟΙ?????
ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΕΦΤΑΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ?????
ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ?????
DIKAIOS
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ Αύγ 21, 2006 11:39 am

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Σεπ 19, 2006 12:18 pm

Αγαπητοί φίλοι,
Είναι με μεγάλη μου λύπη να επιβεβαιώσω το ότι είμαι μόλις ένα βήμα από την αποχώρηση μου από την ΑΕ Χαϊδαρίου, μετά από τρία χρόνια.
Και λέω ένα βήμα πριν, γιατί ακόμα υπάρχει μια ελπίδα. Το όλο θέμα έχει να κάνει με την αδυναμία της διοίκησης να καλύψει οικονομικά το τμήμα, για την ανδρική ομάδα. Οι παράγοντες της ομάδας είναι σε αναζήτηση χορηγού, όμως μέχρι αυτή τη στιγμή κάτι τέτοιο δεν έχει αποτέλεσμα. Να υπενθυμίσω ότι την περασμένη χρονιά τα έξοδα του προπονητή τα κάλυπτε το Δημοτικό Κολυμβητήριο,κάτι που από φέτος δεν είναι εφικτό.
Το πρόβλημα στο σύλλογο, ξεκίνησε από την στιγμή που οι γονείς του Κολυμβητικού τμήματος ζήτησαν τα χρήματα που διαθέτουν να μην πηγαίνουν σε άλλα τμήματα, και κάπως έτσι συγκλήθηκε Γενική Συνέλευση με αντικείμενο τον Οικονομικό προϋπολογισμό και πως θα κατανεμηθούν τα χρήματα. Οι γονείς άσκησαν veto και κάπως έτσι φτάσαμε στο αδιέξοδο.
Εδώ να σημειώσω ότι για την φετινή περίοδο κατέβασα τις οικονομικές μου απαιτήσεις σχεδόν στο μισό από την περσινή χρονιά, με σκοπό να βοηθήσω την κατάσταση. Μάλιστα είχαμε έρθει σε συμφωνία με τον σύλλογο από την 1/8/2006, ημέρα που τελείωσε και το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής!!!
Την Τρίτη 5/9 με κάλεσε ο πρόεδρος και μου ζήτησε την ημερομηνία που θα ξεκινήσουμε προπονήσεις και του απάντησα ότι θέλω πρώτα να συναντηθούμε και δια "ζώσης" και αφού έχω και την σύμφωνη γνώμη των παικτών της ομάδας ότι θα συνεχίσουμε όλοι μαζί, να ξεκινήσουμε.
Αντ' αυτού την Δευτέρα 11/9 μου τηλεφώνησε ο Έφορος της ομάδας ειδοποιώντας με για την κίνηση των γονέων του Κολυμβητικού τμήματος και από εκεί και πέρα τα υπόλοιπα, τα ξέρετε.
Δεν είναι και ότι πιο εύκολο να φεύγω από μιά ομάδα στην οποία έδωσα σχεδόν τα πάντα, και η οποία, αν μη τι άλλο έφτασε να είναι σεβαστή και υπολογίσιμη από όλο τον χώρο της Υδατοσφαίρισης μέσα σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα. Ας μην πούμε, όμως ακόμα την τελευταία λέξη και ας ελπίσουμε ότι κάτι θα γίνει, έστω και την τελευταία στιγμή.
Αλλώστε η ελπίδα πεθαίνει τελευταία και αν είναι θα πεθάνω και εγώ και η ομάδα μαζί της.
Μην ξεχνάμε ότι στην Ελλάδα ζούμε και τα πάντα γίνονται τελευταία στιγμή.
Την Παρασκευή θα ξέρουμε.

Ευχαριστώ πολύ
Φίλιππος Κούκιος
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό nikos.th » Πέμ Σεπ 21, 2006 4:04 pm

μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί η υδατοσφαίριση περνάει κρίση τον τελευταίο καιρό και είναι άδικο να χάνονται έτσι ομάδες....
Άβαταρ μέλους
nikos.th
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2005 9:49 am
Τοποθεσία: Athens,Greece

Δημοσίευσηαπό waterlicious » Παρ Σεπ 22, 2006 10:37 pm

Όπως τα λες Φίλιππα...στην Ελλάδα ζούμε...
Τα οικονομικά προβλήματα έχουν χτυπήσει σχεδόν όλες τις ομάδες με αποτέλεσμα να αναγκάζονται να μειώσουν κατά πολύ τα budget τους...Ηδη απότι ξέρω ο Νηρέας Χαλανδρίου φαίνεται κατά πολύ αδυναμωμένος ενώ και άλλες μεγάλες ομάδες πλην του ολυμπιακού και εθνικού δεν έχουν κάνει σπουδαίες μεταγραφές...Και αν στο πρωτάθλημα της Α1 οι ομάδες παλεύουν να κρατηθούν ενωμένες φανταστείτε τι έχει να γίνει στις μικρότερες κατηγορίες...
Εύχομαι να είχε αίσιο τέλος το πρόβλημα της ομάδας του Χαιδαρίου...
Άβαταρ μέλους
waterlicious
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 02, 2006 10:56 pm

Δημοσίευσηαπό DIKAIOS » Κυρ Σεπ 24, 2006 11:02 pm

ΠΕΡΑΣΕ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΘΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ...
Η ΔΙΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΕΝΔΟΞΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ !
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΠΛΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΔΕΧΤΗΣΕ Ο ΚΟΥΚΙΟΣ , ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ , ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ (ΟΠΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ)ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΤΗΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΤΟΥ ;
ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ !!!!!
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΜΕΙΝΕΙ (1 ΣΤΟ 1.000.000.000), ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΧΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΕΙΧΕ ΜΕ ΠΛΗΡΕΙΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ;;;;
ΠΩΣ ΤΟ ΑΚΟΥΤΕ ;;
DIKAIOS
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ Αύγ 21, 2006 11:39 am

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Σεπ 25, 2006 12:39 pm

Αγαπητοί φίλοι,

Είναι πλέον οριστικό. Αποχωρώ από την ΑΕ Χαϊδαρίου, μετά από 3 χρόνια. Σε συνομιλία με τον Πρόεδρο του συλλόγου Κο Μανίτα, μου ανέλυσε την δύσκολη οικονομική κατάσταση του συλλόγου. Παράλληλα, όμως μου είπε ότι το Δημοτικό Κολυμβητήριο έθεσε όρο για την περαιτέρω οικονομική ενίσχυση του συλλόγου, την μη συνέχιση της συνεργασίας μας. Και αυτό με αφορμή κάποια διένεξη που είχαμε πέρυσι σε σχέση με το Τουρνουά που διοργανώσαμε, και σε λεπτομέρειες μπορείτε να ανατρέξετε σε άλλο κεφάλαιο. Το σημαντικό στην όλη υπόθεση είναι ότι, δεν θα συνεχίσω σε μια ομάδα που έβαλα και έδωσα πολλά. Σίγουρα θα υπάρχουν ανακατατάξεις στο υλικό της ομάδας, όμως δεν νομίζω ότι θα διαλυθεί.

Όσο για την αποροία του φίλου, ΔΙΚΑΙΟΣ, η αρχική συμφωνία ήταν για 3-4 προπονήσεις την εβδομάδα μέχρι και τον Απρίλιο και κάθε μέρα για τους μήνες ΜΑΪΟ-ΙΟΥΝΙΟ-ΙΟΥΛΙΟ. Σε αυτή την πρόταση κατέληξα με το σκεπτικό ότι ούτως ή άλλως τα παιδιά, λόγω των υποχρεώσεών τους δεν μπορούν κατά την διάρκεια του χειμώνα να έχουν περισσότερες παρουσίες.

Τελειώνοντας θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους βοήθησαν στο χτίσιμο της ομάδας, κυρίως όμως στους αθλητές για την υπομονή τους σε όσα τους...υπέβαλα και να τους παροτρύνω να συνεχίσουν με την ίδια και ακόμη μεγαλύτερη όρεξη την προσπάθειά τους, για να μην πάει χαμένο ότι χτίσαμε μέχρι τώρα.

Επίσης να ζητήσω συγγνώμη για ότι λάθος έγινε από μέρους μου, και αν κάποιος νιώθει ότι αδικήθηκε ή δεν του έδωσα την ανάλογη προσοχή, να ξέρει ότι δεν έγινε ποτέ επιτήδες και με σκοπό να τον μειώσω ή να αναδείξω κάποιον άλλον σε βάρος του.

Όπως όλοι, έτσι και οι προπονητές είναι πάνω από όλα άνθρωποι και δεν είναι παντογνώστες και ειδικά στο άθλημά μας, καλούμαστε να κάνουμε πολλά παραπάνω από μια απλή προπόνηση.
Και αυτό το ξέρουν καλά όσοι ασχολούνται με αυτό.

Τελειώνοντας να πω και ένα απόφθευγμα, από αυτά που μου αρέσει να λέω στους αθλητές μου, αλλά το χρησιμοποιώ και στην ζωή μου γενικότερα.
"Δικαιολογίες δεν υπάρχουν για κανέναν και για τίποτα. Οι δικαιολογίες είναι για τους μέτριους και εμείς πρέπει μόνο να προσπαθούμε. Προσπαθώ είναι η μαγική λέξη που σε πηγαίνει μπροστά"

Ευχαριστώ πολύ και στο επανειδείν.
Φίλιππος Κούκιος.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Αποχωρηση Φ.Κουκιου

Δημοσίευσηαπό Εθελοντής » Τετ Σεπ 27, 2006 3:48 pm

Και τώρα......?Ποια είναι η επόμενη μέρα σε ότι αφορά την προπονητική καριέρα του Φίλιππου Κούκιου άλλά και της ομάδας του Χαιδαρίου......?
Εθελοντής
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2006 10:40 pm

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Τετ Σεπ 27, 2006 4:42 pm

Κύριε Κούκιο αποσύρεστε εντελώς απ'την ενεργό προπονητική δράση?
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Σεπ 28, 2006 11:16 am

Αγαπητέ, nick h20polo.
Αυτή την στιγμή, όπως ίσως θα ξέρεις, οι περισσότερες αν όχι όλες οι ομάδες, έχουν ήδη προπονητή. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποια ομάδα που να μην έχει κλείσει. Η αλήθεια είναι ότι, το σκέφτομαι για την συνέχεια, αν θα συνεχίσω ως προπονητής ή θα υπηρετήσω το άθλημα από κάποιο άλλο πόστο.
Αν έρθει, πάντως, κάποια πρόταση από κάποια ομάδα με δυνατότητες και συγκεκριμένους στόχους, είμαι έτοιμος να το συζητήσω.
Προς το παρόν, όμως το βλέπω δύσκολο.
Αν υπάρξει οποιαδήποτε εξέλιξη, θα σας ενημερώσω.

Ευχαριστώ πολύ.
Φιλιππος Κούκιος.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

o filipos koukios stin ilioupoli?

Δημοσίευσηαπό water_polo9 » Παρ Σεπ 29, 2006 1:57 am

sumfona me apokleistikes plirofories o filipos koukios sinadithike me ton dimarxo tis ilioupolis me skopo na analavei to tmima ydatosfairisis tis ilioupolis pou apo fetos arxizei na eiserxetai ston xoro tis ellinikis ydatosfairisis...
vevaia ipeuthinos sto sugekrimeno tmima paramenei o proponitis antonis dimou... alla kaneis de xerei ti tha ginei...
water_polo9
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 1:54 am

Αποχωρηση από το Χαιδάρι

Δημοσίευσηαπό Εθελοντής » Παρ Σεπ 29, 2006 10:37 am

Ενδιαφέρουσα πληροφορία......Ενδιαφέρον θα είχε η τοποθέτηση του ίδιου του κύριου Κούκιου για αυτήν.....Πάντως νομίζω πως σήμερα τελειώνουν οι μεταγραφές οπότε ίσως υπάρξουν εξελίξεις.....
Εθελοντής
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2006 10:40 pm

Δημοσίευσηαπό kalex12 » Παρ Σεπ 29, 2006 11:43 am

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΚΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ...
ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΤΗΣ ΔΙΑΛΥΣΗΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ 8 ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΣΗΣ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΤΟ ΑΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ.
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ? ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ? ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΜΕΛΛΕΙ ΓΕΝΕΣΘΑΙ? ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?
ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ 8 ΠΑΙΚΤΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ.
Η ΠΡΟΦΑΣΗ ΤΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΕΙΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΘΕΩΡΩ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΤΑ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ. Ο ΜΟΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΤΡΕΞΕ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ Ο ΦΙΛΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΚΙΟΣ. ΑΝΕΔΕΙΞΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΑΝΕΙΑ, ΔΙΟΡΓΑΝΩΣE ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΩΣΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΛΙΓΟΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΤΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΜΠΝΕΕ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΠΟΛΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ ΠΑΡΕΣΥΡΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ. ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΠΟΛΟ, ΝΑ ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ , ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΙΝΗΣ ΠΟΡΕΙΑΣ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΦΙΛΟΣ, ΔΙΚΑΙΟΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ, ΜΕ ΜΕΡΑΚΙ, ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.
ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ.
ΦΙΛΙΠΠΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ...
kalex12
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 12, 2005 5:19 pm
Τοποθεσία: athens

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Σεπ 29, 2006 12:53 pm

Είναι για κάτι τέτοιες στιγμές και για τέτοιους ανθρώπους, που δεν θέλω να σταματήσω να ασχολούμαι, με τον χώρο και τον αθλητισμό.
Είναι αυτές οι στιγμές της διαπίστωσης ότι υπάρχουν άνθρωποι που έχουν διαγράψει μια πορεία, βασισμένοι σε κάποια ιδανικά και αρχές, που μοιράστηκαν μαζί σου, και που τους ώθησαν να βρουν λύσεις όχι μόνο στον αθλητικό στίβο άλλα και στην ζωή.
Είναι κάτι τέτοιες στιγμές που συνηδητοποιείς ότι οι προσπάθειές σου δεν πήγαν άδικα, και ότι υπάρχουν άνθρωποι να σε υποστηρίξουν και να σε συμπαρασύρουν να δίνεις τον καλύτερο σου εαυτό για να γίνουμε όλοι μαζί καλύτεροι.

Με τον Αλέξανδρο, όπως και με τόσα άλλα παιδιά που πέρασαν από τα "χέρια" μου, είχαμε μια πολύ μεγάλη πορεία στο χρόνο και μπορώ να πώ πως πέρα από πολύ καλός αθλητής, είναι ένας αδαμάντινος χαρακτήρας, ένας λαμπρός επιστήμονας που στο μέλλον θα τον δούμε και θα τον ακούσουμε πολύ, μια χρυσή καρδιά, που δεν λύγισε ακόμα και όταν παραλίγο να φύγει από την ζωή, εξ'αιτίας ενός ατυχήματος. Πάνω από όλα όμως είναι ένας από αυτούς που κατάλαβε ότι μόνο με συνεχή προσπάθεια, υπάρχουν αποτελέσματα.

Είναι τιμή μου, που συνεργάστηκα μαζί του και ελπίζω στο μέλλον να μας δωθεί η ευκαιρία να ξανασυνεργαστούμε.

Όσο για το ζήτημα της Ηλιούπολης, δεν συναντήθηκα με τον Δήμαρχο Ηλιούπολης, όπως αναφέρουν οι "αποκλειστικές" πληροφορίες. Αυτό που έγινε είναι ότι κάποια στιγμή, με ενημερώσανε ότι ο Δήμος Ηλιούπολης, ενδιαφέρεται να αρχίσει τμήμα υδατοσφαίρισης και ήρθα σε επαφή με κάποιον του Δημ. Συμβουλιου(;), όπου μου ζήτησε πως μπορεί αυτό να στηθεί και να λειτουργήσει. Έδειξαν ενδιαφέρον και μου είπαν ότι αν υπάρξει κάτι, θα γίνει μετά τις εκλογές.

Τελειώνοντας να ευχαριστήσω για άλλη μια φορά όλους τους φίλους μέσα από την ιστοσελίδα, για το ενδιαφέρον τους, αλλά και την συμπαράστασή τους.

Φίλιππος Κούκιος
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό DIKAIOS » Κυρ Οκτ 01, 2006 2:25 am

ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΔΥΟ ΘΕMATA:
1)TO ΣΥΓΚΗΝΗΤΙΚΟ, ΔΑΚΡΥΒΡΕΧΤΟ ΚΑΙ ΜΕΛΟ "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ KALEX12 ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΑΝ ΚΟΡΟΪΔΙΑ. ΓΙΑΤΙ ??
ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο KALEX12 ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΝΑ ΒΡΕΧΤΕΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΗΣΕΙ ....
ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΗΡΘΕ 5-8 ΦΟΡΕΣ.ΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ ΤΑ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΙΑ ΔΑΚΡΥΑ .ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ.
ΑΣ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΣΘΟ .
ΚΑΙ ΟΣΑ ΑΠΟ ΤΑ 8 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΧ ΜΟΝΟ 2-3 ΕΠΙΑΞΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΝΟ.

2)ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΤΙ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΕΡΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ κ.ΚΟΥΚΙΟΥ.ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ.
ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.
DIKAIOS
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ Αύγ 21, 2006 11:39 am

Δημοσίευσηαπό kalex12 » Κυρ Οκτ 01, 2006 1:26 pm

ΦΙΛΤΑΤΕ ΔΙΚΑΙΕ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΥΜΠΑΓΕΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ.
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ 5-8 KAI ΕΠΑΙΞΑ ΣΕ ΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ 2 ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΜΕΡΙΚΗ. ΜΑΛΛΟΝ 5 ΜΕ 8 ΦΟΡΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΔΕΣ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΟΥΤΕ ΜΑΘΗΤΗΣ ΟΥΤΕ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΑΝΤΙΚΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ.
ΕΠΙΣΗΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΔΙΝΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. KAI AYTO ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.
ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΕΖΗΣΑ ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΠΧ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ 8 ΑΤΟΜΑ, ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ο ΕΝΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ(ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ), Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ, Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ, Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΞΕ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ 7 ΑΤΟΜΑ, ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΤΙΝΙΕΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΖΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ SITE.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΗΓΕΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ.
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΦΙΛΕ ΔΙΚΑΙΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΣΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΣ ΤΗΣ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΧΕΙΣ ΓΕΡΟ ΔΟΝΤΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΩ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΣΗ ΜΟΥ!!!
ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΜΟΥ? ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΑΤΕ?
ΦΙΛΕ ΔΙΚΑΙΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ NICKNAME ΣΟΥ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΑΝΟΙΚΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ NICKNAME ΜΠΟΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ.
ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΘΙΞΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΧΩ ΚΟΛΥΜΠΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΓΙ ' ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΩ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΙ ΟΧΙ COACH ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΟΥΣΑΝ COACH ΤΟΝ ΕΦΑΓΑΝ.ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ? ΘΕΩΡΗΣΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΙΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΠΟΛΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΙΝΗΣ ΠΟΡΕΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΜΑΔΑ. ΘΕΩΡΩ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΠΟΙΟΝ. ΛΙΓΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΙΛΕ ΔΙΚΑΙΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΓ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ
kalex12
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 12, 2005 5:19 pm
Τοποθεσία: athens

"ΔΙΚΑΙΟΣ" Ή ΚΑΙ "ΠΑΡΑΠΑΝΩ"

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Οκτ 02, 2006 12:27 pm

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ
ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΞΗ, ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ, ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΣΚΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΡΥΜΕΝΟΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΕΙΑ.
Ο ΦΙΛΟΣ "ΔΙΚΑΙΟΣ" Ή ΜΗΠΩΣ "ΠΑΡΑΠΑΝΩ" ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΛΙΣΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΔΗΓΕΙΤΕ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΑ.
Ο "ΔΙΚΑΙΟΣ" Ή "ΠΑΡΑΠΑΝΩ", ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΑΦΟΥ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΘΕΣΗ...ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΚΑΙ ΑΝ, ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΗΤΑΝ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΠΑΡΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟΥ... Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΕΙΧΑΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΘΕΙ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΘΗΣΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΟΙΟ ΝΕΑΡΩΝ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΣΤΗΝΜ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ, ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΧΡΟΝΙΑΣ, ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΤΟΥΣ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΤ'ΙΔΙΑΝ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΤΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΥΠΟΒΛΗΘΟΥΝ ΣΕ...ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΩΣ...ΠΟΤΕ!!!
ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΑ, ΕΠΙΣΗΣ, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ, ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤΟ(ΕΦΟΡΟΣ, MANAGER).
ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝ ΘΕΛΑΝΕ ΗΤΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΗΘΕΛΑΝ.
Ο ¨ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ", ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΕΝ ΣΥΝΤΟΜΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΟΣΩΝΥΜΙΑ ΤΟΥ, ΔΙΑΛΕΞΕ ΝΑ "ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ" ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ...ΠΟΣΤΟ. ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥ, ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ "ΜΕΣΑ", ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΤΟΥ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΑ ΟΡΙΑ, ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΕΝΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ...ΦΟΡΜΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΙΝΟ...
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΤΡΕΨΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΡΕΨΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΟΥΜΕ ΑΝΑΛΟΓΩΣ, ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.
ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ "ΤΣΑΚΙΖΟΥΝ" ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΕΡΓΑ.

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΕΚΑΝΕ Ή ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΑΔΕΣ Β΄, Γ΄ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ, ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ, Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΠΗΡΕ ΤΟ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ, 500 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ 700 ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΟΥΤΕ...ΛΕΠΤΟ!!!

ΓΙΑ ΤΑ 8 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ Ή ΘΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΣΗ, ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΝΟ 2-3 ΕΠΑΙΞΑΝ, ΑΣ ΑΝΑΤΡΕΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ:
1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (3 ΧΡΟΝΙΑ)
2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ (3 ΧΡΟΝΙΑ)
3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ (2 ΧΡΟΝΙΑ)
4. ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ (1 ΧΡΟΝΟ)
5. ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ Ε. (1 ΧΡΟΝΟ/ΥΠΟΣΧΕΤΙΚΗ)
6. ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ Χ. (1 ΧΡΟΝΟ/ΥΠΟΣΧΕΤΙΚΗ)
7. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ (1 ΧΡΟΝΟ)
ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ: ΒΕΡΓΑΔΟΣ (2 ΧΡΟΝΙΑ), ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ (1 ΧΡΟΝΟ), ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ Ο: ΠΡΙΦΤΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΙΧΕ...ΠΑΡΑΠΕΣΕΙ, ΚΑΙ Ω ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΘΩ ΦΕΤΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΡΡΟΙΑΣ ΑΞΙΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΡΗΚΕ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΟΧΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΟΜΩΣ, ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ, ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ... ΝΑΙ, ΟΡΙΣΤΕ ΑΝ ΕΧΩ ΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ; ΑΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΠΟΥ; ΟΧΙ. ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ; ΝΑΙ, ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ; (....../ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ). ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕΠΟΡΤΑΖ, Ε! ΤΟΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ. ΟΥΤΕ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΟΥ SPORTIME ΝΑ ΗΤΑΝ.

ΓΙΑ ΤΑ...ΥΠΟΛΟΙΠΑ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΚΙΟΣ
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Δευτ Οκτ 02, 2006 3:42 pm

Πραγματικά ρε παιδιά δεν ξέρω γιατί ασχολήστε με τον τύπο......
Ποιός και από που και που είναι άξιος για να κρίνει είτε τον Αλέξανδρο είτε τον Φίλιππο ????

Ασχολήστε με τον κομπλεξικό που κρύβεται πίσω από ένα nickname ? Ασχολήστε με τον κομπλεξικό που είναι ρουφιάνος και διπρόσωπος ?

Αφήστε τον ...... ο καθένας πράτει όπως καταλαβαίνει και όσο του κόβει....

Το μόνο πράγμα που με ενοχλεί είναι βέβαια η ολομέτωπη επώνυμη επίθεση σε ανθρώπους οι οποίοι είναι πραγματικά παράδειγμα προς μίμηση για αρκετούς συναδέλφους μας, από κάποιον ανώνυμο.

Τόσο ο Αλέξανδρος έκανε μία σύντομη καταγραφή για το τί είναι ο Φίλιππος στον χώρο, όσο και ο Φίλιππος για τον Αλέξανδρο .... λίγα είπατε παιδιά.
Δεν αναφέρω κανένα σχόλιο για τους 2 αυτούς ανθρώπους ... τον Φίλιππα τον γνωρίζω περισσότερα από 15 χρόνια...μέχρι και συμπαίκτη τον είχα, εκτός από προπονητή και φίλο. Λόγια να πω δεν έχω ...μόνο και μόνο που έχω ακόμα επαφές μαζί τους είτε εντός είτε εκτός πισίνας...λέει πολλά !

....τον Αλέξανδρο παρόλο που δεν τον γνωρίζω και τόσο στενά τον θεωρώ όχι μόνο φίλο μου αλλά και παράδειγμα ανθρώπου και αθλητή !

Δεν πρόκειται να αναπτύξω το πως βλέπω και που έχω τοποθετήσει τους 2 αυτούς ανθρώπους γιατί

1) όποιος διαβάζει και τους γνωρίζει ...έχει σχηματίσει μία άποψη,
2) να κάτσω να εξηγήσω στον ανώνυμο τι ? αν είχε το μυαλό να σκεφτεί θα ήταν άνθρωπος ...οπότε ό,τι και να γράψω πάει χαμένο.

Κλείνοντας το μόνο που θα ήθελα να πω στον ανώνυμο είναι ό,τι εύχομαι να μην μεταδόσει ποτέ τον χαρακτήρα και πιστεύω του στα παιδιά που θα μεγαλώσει αύριο μεθαύριο. Είναι πραγματικά κρίμα ένας άνθρωπος να θεωρεί τον εαυτό του αθλητή και να συμπεριφέρεται έτσι.

Το μεγαλύτερο πρόσον ενός αθλητή για μένα δεν είναι να κολυμπάει και να παίζει καλά ... είναι να σέβεται τον εαυτό του, τους γύρω του και να μπορεί να ξέρει πότε πρέπει να πάει σπίτι του χωρίς να γίνεται γραφικός.
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Re: ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

Δημοσίευσηαπό pzozef » Σάβ Οκτ 14, 2006 2:45 pm

COACHFK έγραψε:Αν υπάρξει οποιαδήποτε εξέλιξη, θα σας ενημερώσω.

Ευχαριστώ πολύ.
Φιλιππος Κούκιος.


Κυριε Κούκιο τα νέα ταξιδεύουν γρηγορα. Να δούμε όμως είναι και αλήθεια? Ξεκινήσατε σαν προπονητής Εφήβων/Νέων στον Εθνικό Πειραιώς?
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Δευτ Οκτ 16, 2006 5:51 pm

Ο Αλέξανδρος Κανελλόπουλος ήταν ότι καλύτερο(χωρίς υπερβολή)είχε να επιδείξει η ομάδα του Χαιδαρίου τα τελευταία χρόνια.Πάντοτε μέσα στους καλύτερους παίκτες της ομάδας,είτε κέρδιζε είτε έχανε το Χαιδάρι και ίσως η πιο αξιόπιστη λύση στο σκοράρισμα.
Αν ο "κύριος" (πεπερασμένης ηλικίας όπως αναφέρει ο κ. Κούκιος) προτιμά να καρφώνει συμπαίκτες του, είναι άξιος της μοίρας του.Καλύτερα να κάνει αξιολόγηση του εαυτού του και να παραδεχτεί ότι κρίθηκε ελλιπής από έναν άνθρωπο με εμπειρία και γνώσεις πάνω στην υδατοσφαίριση.

Υ.Γ. Αλέξανδρε αν είναι να σκας για 500-700 ευρώ , ζήτω που καήκαμε (όλοι μας). Πόσοι από μας βάζουμε κι απ΄την τσέπη μας για να κάνουμε αυτό που αγαπάμε και που κάποιοι νομίζουν πως μπορούν να μας το στερήσουν.
ΟΧΙ ΚΥΡΙΟΙ..!
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

Επόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron