Αποχώρηση από την ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ??

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

A

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Οκτ 17, 2006 11:32 am

Αγαπητέ pzozef και λοιποί φίλοι

Ναι είναι πραγματικότητα ότι από την προηγούμενη Δευτέρα 7/10, προπονώ τους Νέους ΄Ανδρες του Εθνικού Πειραιώς, και πρέπει να σας πω πως είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτήν την εξέλιξη, γιατί επιστρέφω να προπονήσω παιδιά που έχουν πραγματική δίψα να μάθουν κάτι καινούριο, να ασχοληθούν και να προσπαθήσουν να κάνουν ότι πιό καλό μπορούν στο άθλημα που διάλεξαν να υπηρετήσουν.

Δεν σας κρύβω επίσης πως από την πρώτη ημέρα που ανέλαβα τις προπονήσεις της ομάδας κατάλαβα ότι με ευχαριστεί περισσότερο να μαθαίνω πόλο παιδιά, παρά να προπονώ μεγάλους.

Ζητώ συγνώμη προκαταβολικά που δεν ενημέρωσα την ενότητα και τους φίλους της ιστοσελίδας νωρίτερα, όμως είχα πάρα πολύ δουλειά στο γραφείο μου(δεν περιμένω να ζήσω από το πόλο, έχω και οικογένεια να...θρέψω), και ταυτόχρονα ενημερωνόμουνα για την κατάσταση του τμήματος υποδομής της καινούριας μου ομάδας.

Ευχαριστώ πολύ και πάλι για το ενδιαφέρον όλων σας και σας εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας, από όποιο πόστο και αν υπηρετήσετε το άθλημα της Υδατοσφαίρισης.

Φίλιππος Κούκιος
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Παρ Οκτ 20, 2006 6:24 pm

COACHFK........

ANUPOMONO GIA TO DERBY ...... YOU KNOW WHAT I MEAN ....

he he he he !!!!!

KALH TUXH PANTWS ...giati thn epituxia thn exw sigourh ..... !!!!!

...giati den protineis ton Dikaio gia eforo sthn nea sou omada ? ...8a ta pate kala .... !!!!!!! xiixixxixixixixixixixixixi !!!!!

:roll: :lol:
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό polistas » Σάβ Οκτ 21, 2006 5:57 pm

γειά σας!

1ον) manuel = Lboy = ΠΑΡΑΠΑΝΩ = ΔΙΚΑΙΟΣ = Παναγιώτης Μαύρος

2ον) ωραίο το κράξιμο του kalex12 προς τους συμπαίκτες του

3ον) ωραία και η ανταλλαγή των προπονητών
polistas
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 21, 2006 5:43 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Τετ Οκτ 25, 2006 1:01 pm

Re file Polista ... giati mas xalas to saspens ?
Merikoi 3erame ton manuel,dikaio, parapaw, paraligo ktl ... giati na to ma8oun oloi apo thn stigmh pou den eixe ta .... @@ ...na to pei monos tou ?

Oso gia ton Kalex ... nomizw kala ta leei ... to na ta les e3w apo ta dontia den einai kra3imo pros sumpaiktes .... einai logiki antidrash ...den nomizw na eipe psemata .... :D :D

Oso gia tin antallagh proponhtwn ... giati den ginesai pio safeis ?
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Οκτ 25, 2006 2:59 pm

Φίλε "πολίστα",

θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι δεν έγινε καμία ανταλλαγή προπονητών. Ούτε υπήρξε καμία συνεννόηση μεταξύ ομάδων ούτε βέβαια και μεταξύ προπονητών. Είναι κάτι που απλώς έτυχε, και αν είμαι καλά πληροφορημένος ο καινούριος προπονητής προτάθηκε(;) ή αναφέρθηκε σαν ιδέα από τον προπονητή της Γυναικείας ομάδας της ΑΕ Χαϊδαρίου.

Όσο για το όνομα που αναφέρθηκε και κρύβεται πίσω από αυτά τα ψευδόνυμα, καλό θα ήταν να βγει και να το πεί μόνος του ποιός είναι. Δεν νομίζω, όμως ότι έχει τα cojones να το κάνει, όπως έγραψε και ο φίλος vasilitz.

Αυτά και ευαχριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας.
Φίλιππος Κούκιος.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Τετ Οκτ 25, 2006 4:36 pm

Μήπως να μαθουμε και εμεις ποιός προπονητής ανέλαβε την Α.Ε.Χαϊδαρίου;Απο τα συμφραζόμενα να υποθέσω οτι είναι κάποιος πρώην του Εθνικού. Ο Κύριος Τούρος;
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό polistas » Τετ Οκτ 25, 2006 9:26 pm

γειά σας!

1ον) ο κύριος Κούκιος έχει δίκιο για το θέμα με την ανταλλαγή προπονητών που λανθασμένα ανέφερα.

2ον) του ρουφιάνου του χρειαζότανε

3ον) ναι pzozef, που ενω ξέρεις ποιος είναι ο προπονητής της Α.Ε.Χ, είναι ο κος Τούρος
polistas
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 21, 2006 5:43 pm

Δημοσίευσηαπό kostaswp » Πέμ Οκτ 26, 2006 12:15 am

Συγνωμη ο κ. Τουρος δεν εχει τις γυναικες του Εθνικου?
kostaswp
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2005 1:26 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Πέμ Οκτ 26, 2006 12:58 am

polistas έγραψε:γειά σας!

3ον) ναι pzozef, που ενω ξέρεις ποιος είναι ο προπονητής της Α.Ε.Χ, είναι ο κος Τούρος


Πολίστα βιάζεσαι να βγάλεις γρήγορα και απο μόνος σου συμπεράσματα. Εγω ήξερα οτι αποχώρησε ο Κ. Τούρος απο τους Εφήβους του Εθνικού και με την κουβέντα την δικιά σου περι ανταλαγγής το συνδίασα και έκανα την ερώτηση!!! Αν το ήξερα δεν θα ρωτούσα απλά αλλα θα ζητούσα επιβεβαίωση της πληροφορίας μου όπως άλλες φορέσ έχω κανει.

Ευχαριστώ.
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Προηγούμενη

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron