Γ'εθνική - Εκτιμήσεις

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Γ'εθνική - Εκτιμήσεις

Δημοσίευσηαπό defender » Τρί Ιαν 02, 2007 8:29 pm

Τι γνώμη υπάρχει για το πρωτάθλημα της Γ'εθνικής φέτος? Ποιοί πάνε να πρωταγωνιστήσουνε? Η Πετρούπολη θέλει να συνεχίσει το ασανσερ προς τα πάνω, αλλά μπορεί να το κάνει σε μια πιό σκληρή κατηγορία? Ξέρει κανείς τη δυναμικότητα για κάποιες από τις ομάδες?
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

Δημοσίευσηαπό SGUN » Τρί Φεβ 06, 2007 7:57 pm

ΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΦΙΛΛΙΠΟΥ ΚΟΥΚΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΘΕΙ ΣTO ROSTER ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΣΣΑΡΕΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. :?
Άβαταρ μέλους
SGUN
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό polistas » Τετ Φεβ 14, 2007 1:53 pm

Φίλε sgun βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα.. Δεν έφυγε και ο Καμπάνια από το Χαϊδάρι.. Η ομάδα έχει έναν αρκετά έμπειρο προπονητή για την κατηγορία και από ρόστερ δεν ανησυχεί.. Οργάνωση υπάρχει και καλύτερα από πέρσυ σε πληροφορώ.. Καλό είναι να ασχολιόμαστε με τις ομάδες μας και να αφήσουμε τις άλλες ήσυχες.. Εις το επανειδείν φίλε μου..
polistas
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 21, 2006 5:43 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Τετ Φεβ 14, 2007 2:06 pm

Την αποψη του ειπε το παιδι για την ομαδα του Χαιδαριου,μην τον φας κιολας :wink: Το ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο θα φανει στους αγωνες αλλα πρεπει να υπαρχει και ελευθερια του λογου 8)
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Τετ Φεβ 14, 2007 6:25 pm

Alex swstos...re koita pou ir8an ta agria na diw3oun ta iremaaaaaaaaaaaaaa. Gia prosgeiw8eiteeeeeeeeeee
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

ΠΟΛΙΣΤΑΣ

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Φεβ 14, 2007 8:30 pm

Παιδια μην ασχολείστε με τον...Πολίστα.

Είναι ο γνωστός...ΠΑΡΑΠΑΝΩ και βέβαια μια πικρή γεύση του έχει ακόμη μείνει.

Εγώ, θα ήθελα, ειδικά από το Χαϊδάρι να πάει καλά γιατί την ομάδα την υπηρέτησα, της πρόσφερα και μου πρόσφερε. Δεν είμαι ούτε άδικος ούτε... κοντόφθαλμος. Υπάρχουν παιδιά εκεί που έχουμε ακόμα επαφή και σίγουρα δεν είμαι ο...Καμπάνια.

Ας ευχηθώ καλή επιτυχία στην πρώην ομάδα μου, αλλά και σε όλες τις ομάδες.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό SGUN » Παρ Φεβ 16, 2007 12:28 pm

"ΦΙΛΕ" ΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ!!! ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ.ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΣΑΦΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΩΧΟ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΤΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΦΕΤΟΣ? ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΜΑΘΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙΑ ΜΑΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ.ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!!
Άβαταρ μέλους
SGUN
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό polistas » Σάβ Φεβ 24, 2007 1:18 pm

Μπράβο φίλε μου sgun που κατάλαβες ποιος είμαι! Αποκλείεται να ξέρεις καλύτερα από μένα τι γίνεται στο Χαϊδάρι.. Αφού ξέρεις ποιος είμαι πες μας και συ ποιος είναι ο sgun.. Kαι το χαϊδαράκι θα δείξει τι αξίζει το καλοκαίρι με το <φτωχό> του ρόστερ.. Αυτά..
polistas
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 21, 2006 5:43 pm

Δημοσίευσηαπό SGUN » Σάβ Φεβ 24, 2007 9:11 pm

"Φίλε" μου Παναγιώτη έριξες το γάντι θα το σηκώσω βέβαια όχι όμως με τον τρόπο που θα ήθελες...Δεν έχει καμία σημασία ποιος είναι πίσω απο το sgun. Σημασία έχει οτι και εγώ ξερω τι γίνεται στο Χαϊδάρι αφού μιλάω με παίκτες της ομάδας και εχω δει και κάποια πράγματα εγώ ο ίδιος. Για μένα ποτέ το Χαϊδάρι δεν ήταν Χαϊδαράκι και ούτε θα είναι.Αν είναι για σένα δεν έχω πρόβλημα!!! Είπα απλώς την αποψή μου , εκτός βέβαια αν η άποψή μου σε ενοχλεί... !!!!!! Στην ερώτηση που σου έκανα δεν απάντησες. Και έχω να κάνω ακόμα δύο ερωτήσεις.Πόσα φιλικά έχει παίξει το χαϊδάρι φέτος ?Και ποιά ειναι η συμμετοχή των παικτών στις προπονήσεις? :roll:
Άβαταρ μέλους
SGUN
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό polistas » Σάβ Φεβ 24, 2007 10:25 pm

Αφού μιλάς όπως λες με παίκτες της ομάδας ξέρεις τις απαντήσεις των ερωτήσεων.. Για τον στόχο του Χαϊδαρίου ρώτα τον προπονητή του Χαϊδαρίου και όχι εμένα.. Τώρα γι'αυτά τα γάντια που μου λες δεν καταλαβαίνω.. Εγώ κάνω την πλάκα μου εδώ πέρα και σεις το΄χετε πάρει σοβαρά το ζήτημα..
polistas
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 21, 2006 5:43 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Κυρ Φεβ 25, 2007 3:44 pm

Παιδιά οι απόκριες πέρασαν...για αυτούς που φοράνε τις μάσκες ακόμα κ θέλουν να τις βγάλουν μπορουν εδω..... http://www.h2opolo.gr/forum/viewtopic.php?t=83
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό SGUN » Κυρ Φεβ 25, 2007 9:59 pm

polistas έγραψε:Αφού μιλάς όπως λες με παίκτες της ομάδας ξέρεις τις απαντήσεις των ερωτήσεων.. Για τον στόχο του Χαϊδαρίου ρώτα τον προπονητή του Χαϊδαρίου και όχι εμένα.. Τώρα γι'αυτά τα γάντια που μου λες δεν καταλαβαίνω.. Εγώ κάνω την πλάκα μου εδώ πέρα και σεις το΄χετε πάρει σοβαρά το ζήτημα..


Πάλι καλά που κατάλαβες ότι ξέρω αρκετά πράγματα για την ομάδα του Χαϊδαρίου!!!!Anyway όπως και να έχουν τα πράγματα καλή επιτυχία στο Χαϊδάρι μακάρι να πάει καλύτερα απο πέρυσι.Τώρα αν θες να κάνεις πλάκα μπορείς να την κάνεις με πολύ καλύτερο, και ώριμο τρόπο....Αυτά!!!
Άβαταρ μέλους
SGUN
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό polistas » Παρ Μαρ 02, 2007 10:24 pm

sgun σου θυμίζει κάτι αυτό? <Πάρτο, πάρτο δεν θα ξεκολλήσει, πάρτο, πάρτο..>
polistas
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 21, 2006 5:43 pm

Δημοσίευσηαπό SGUN » Δευτ Μαρ 05, 2007 6:59 pm

Nαι μου θυμίζει!! 8) Αλλά δεν μου αλλάζει τις απόψεις γύρω απο αυτό το θέμα. Βλέπεις πως σε αυτό το forum οι περισσότεροι εχουμε πετάξει τις μάσκες και έχουμε όνομα και επώνυμο αν πραγματικά θέλεις και εσύ μπορείς εδώ ( http://www.h2opolo.gr/forum/viewtopic.php?t=83 ) να γράψεις ποιός είναι πίσω απο το polistas
Άβαταρ μέλους
SGUN
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 12:30 pm


Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron