πρωτάθλημα Β΄κατηγορίας 2007 ΙΙ

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

πρωτάθλημα Β΄κατηγορίας 2007 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Παρ Ιαν 26, 2007 2:50 pm

.

Ας συνεχίσουμε εδώ με τα νέα και τις απόψεις για το πρωτάθλημα
Β' Κατηγορίας 2007 καθώς το προηγούμενο topic
ξεπέρασε τα 50 μηνύματα

Thanks // Lambros


.
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό ilisiakos » Δευτ Ιαν 29, 2007 3:59 pm

Γειά σας κι από μένα.

Είμαι φίλαθλος του Ηλυσιακού και μετέχω στην προσπάθεια του site των φίλων του Ηλυσιακού, όπου προσπαθούμε να ενημερώνουμε τους φιλάθλους της ομάδας μας, με νέα απ' ΟΛΑ τα αθλήματα.

Επειδή η πληροφόρηση από το water polo είναι ελλειπής,
θα σας παρακαλούσα να μου δώσετε την άδεια να ενημερώνω το site μας, με νέα που θα αλιεύω, από το εξαιρετικά ενημερωμένο forum σας.

Επίσης μπορείτε να με ενημερώσετε εάν έχουν ανακοινωθεί οι ημερομηνίες έναρξης του πρωταθλήματος Β' κατηγορίας της υδατοσφαίρισης και εάν έχει εκδοθεί το πρόγραμμα των αγώνων ;;;

Τέλος, θα ήθελα να είχα την γνώμη σας για την ομάδα μου φέτος.
Απ' ότι κατάλαβα, γράφουν αθλητές και προπονητές του αθλήματος και η γνώμη σας θα είναι αξιόπιστη.

Ευχαριστώ πολύ
ilisiakos
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 2:51 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Δευτ Ιαν 29, 2007 4:15 pm

Ημερομηνιες,προγραμμα κλπ δεν εχουν βγει ακομα.Υποτιθετε οτι θα ξεκινησει το πρωταθλημα τον Μαρτιο αλλα υποτιθετε :wink: Οσο για την ομαδα του Ηλυσιακου,κατα την γνωμη μου θα παει σχετικα ευκολα στο final6(αν παραμεινει ιδιο το συστημα διεξαγωγης) και εκει θα καταλαβει μια θεση στην 2η 3αδα,δηλαδη 4-6.Τουλαχιστον αυτο προβλεπω εχοντας παιξει 2 φορες φετος μαζι τους,μια για το Τουρνουα και μια σε φιλικο...
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Ιαν 29, 2007 5:47 pm

ilisiakos έγραψε:Γειά σας κι από μένα.

Είμαι φίλαθλος του Ηλυσιακού και μετέχω στην προσπάθεια του site των φίλων του Ηλυσιακού, όπου προσπαθούμε να ενημερώνουμε τους φιλάθλους της ομάδας μας, με νέα απ' ΟΛΑ τα αθλήματα.

Επειδή η πληροφόρηση από το water polo είναι ελλειπής,
θα σας παρακαλούσα να μου δώσετε την άδεια να ενημερώνω το site μας, με νέα που θα αλιεύω, από το εξαιρετικά ενημερωμένο forum σας.


Ευχαριστώ πολύ


Γεια σου φίλε το Ηλυσιακού και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου.

Όσο αφορα την ερώτηση σου σου έχω στείλει private message.

Καλή συνέχεια !
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό ilisiakos » Δευτ Ιαν 29, 2007 11:19 pm

ale3is και Lambros10,

σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την ΑΜΕΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.
ilisiakos
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 2:51 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Τρί Ιαν 30, 2007 12:24 pm

ilisiakos έγραψε:ale3is και Lambros10,

σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την ΑΜΕΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.


Σε αυτο το forum να ξερεις οτι μονο άμεσες απαντήσεις θα πέρνεις, τέτοια πόρωση που έχουμε με το άθλημα....welcome στο club μας...ήδη πήρα κάποιες πληροφορίες και εγώ απο το forum σας.
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό ilisiakos » Τρί Ιαν 30, 2007 1:35 pm

Πρώτη δημοσιεύση στο site μας με πηγή το "δικό σας".

Τα τελευταία μηνύματα διαφόρων επισκεπτών, οι οποίοι προσπαθούν να μάθουν νέα απο την υδατοσφαίριση, στάθηκαν αφορμή να αναζητήσουμε κι άλλες πηγές πληροφόρησης σχετικές με το άθλημα και τις ομάδες μας.
Φαίνεται ότι σταθήκαμε πολύ τυχεροί γιατί πέσαμε στο πιό ενημερωμένο site σχετικό με την υδατοσφαίριση.
Είναι το http://www.h2opolo.gr και ενημερώνεται από αθλητές και προπονητές του αθλήματος, οι οποίοι απάντησαν άμεσα στα πρώτα ερωτήματά μας.
Τους ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ και σας παραθέτουμε τις πρώτες πληροφορίες που συλλέξαμε εδώ :

http://www.ilisiakos.com/dbVDetail.asp?id=511
ilisiakos
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 2:51 pm

Δημοσίευσηαπό SGUN » Τετ Ιαν 31, 2007 1:43 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ;ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΦΕΤΟΣ
Άβαταρ μέλους
SGUN
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τετ Ιαν 31, 2007 2:07 pm

SGUN έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ;ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΦΕΤΟΣ


mpa.akoma apo oti kserw den exei vgei kati sigkekrimeno.to mono pou kseroume mexri stigmis einai oti tha ksekinisei to martio.
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

upgrade....

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιαν 31, 2007 4:29 pm

Οπως παρατηρήσατε, έγινε ένα upgrade της δομής του forum
έτσι ώστε να διαχωριστούν σε διαφορετικές ενότητες τα πρωταθλήματα Α2 και Β' κατηγορίας.

Νομίζω πως έτσι είναι καλύτερα....
:roll:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό SGUN » Πέμ Φεβ 01, 2007 9:54 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ;ΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ; :lol:
Άβαταρ μέλους
SGUN
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό kostaswp » Παρ Φεβ 02, 2007 2:12 am

Επειδη κατα την αποψη μου μια ομαδα ξεκιναει και τελειωνει με ενα καλο τερματοφυλακα πιστευω οτι το Καλαμακι θα εχει ενα αβανταζ. Θεωρω τον Εκιντζογλου πολυ καλο τερματοφυλακα για την κατηγορια και πιστευω οτι μπορει να κανει τη διαφορα.Εχει πολλες εμπειριες και απο Α1 και αυτο μετραει..
kostaswp
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2005 1:26 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Παρ Φεβ 02, 2007 10:20 am

Οντως,ο Προδρομος ειναι πολυ καλος,αν καποιος ειδε το περσυνο παιχνιδι στην Τελικη Φαση στην Λαρισα με τον ΟΥΚ καταλαβε περι τινος προκειτε...Βεβαια,μετα τον τερματοφυλακα,μεγαλο ρολο παιζει και ο φουνταριστος και νομιζω πως και εκει το Καλαμακι υπερεχει λογο του Δημου...Βεβαια,ολα αυτα μενουν να φανουν και στην πραξη :wink:
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Παρ Φεβ 02, 2007 10:52 am

Το προβλημα βεβαια ηταν οτι για καποιο λογο, ενας Θεος ή εστω ενας Τακης ξερει ποιος, ο Προδρομος επαιξε μονο εναντιον του ΟΥΚ :shock:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Παρ Φεβ 02, 2007 11:26 am

Ενα ενα επαιζαν τα παιχνιδια...Ειδικα με την Καλαματα ομως,ΕΠΡΕΠΕ να παιξει ο Προδρομος...Δυστυχως το καταλαβε αργα...Αλλιως,αλλοι θα επαιζαν στην Α2 φετος... :roll:
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό noseman » Παρ Φεβ 02, 2007 11:46 am

Ο Πρό, είναι από τους καλύτερους τερματόρους στην κατηγορία.
Δυστυχώς μερικές φορές οι προπονητές είναι πιό "δίκαιοι" από οτι πρέπει.
Η δική μου άποψη είναι οτι όταν ο ένας τερματοφύλακάς σου παίζει καλά, τον βάζεις να παίζει σε όλα τα παιχνίδια. Όταν δεν παίζει καλά τον αλλάζεις αμέσως.
Κανένας καλαμακιώτης εδώ?

Πάρτε και μια φωτό του σωσία του Πρόδρομου:
Εικόνα
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό waterman » Παρ Φεβ 02, 2007 11:48 am

Οσο καλό μπορεί να κάνει ο Δήμου άλλο τόσο κακό επίσης...Ο Τρίτωνας έχει τον Θεοφίλου που μπορεί να βοηθήσει αν κάνει προπόνηση(στρατός),και ο Ηλυσιακός με την εμπειρία των Σιμάτου,Τούμπουρου και Τριανταφύλλου μπορεί να κάνει κάτι καλό!
waterman
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 11:34 am

Δημοσίευσηαπό ale3is » Παρ Φεβ 02, 2007 11:55 am

Κοιτα,ο Τριτωνας εχει τον Θεοφιλου που ειναι πολυ καλος αλλα νομιζω πως λογο στρατου θα εχει προβλημα...Επισης εχει τον Τουφεξη που επισης ειναι καλος αλλα λιγακι οξυθυμος...Ο τερμας ειναι πολυ καλος(δεν θυμαμε το ονομα του) οπως επισης και ο Κυπραιος ειναι απο τους καλους αριστεροχειρες της κατηγοριας...Πιστευω το παλευει πολυ ο Τριτων για ανοδο φετος...Επισης,μ'αρεσει πολυ ο Προπονητης του :wink:

ΥΓ.Εγω ειμαι καλαμακιωτης,οτι θελεις ρωτα noseman 8)
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Παρ Φεβ 02, 2007 11:56 am

Για τον Ηλυσιακο,εχω ξαναγραψει,πανω απο 4 θεση,πολυ δυσκολα θα φτασει κατα την γνωμη μου...
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Παρ Φεβ 02, 2007 12:18 pm

waterman έγραψε:Οσο καλό μπορεί να κάνει ο Δήμου άλλο τόσο κακό επίσης...Ο Τρίτωνας έχει τον Θεοφίλου που μπορεί να βοηθήσει αν κάνει προπόνηση(στρατός),και ο Ηλυσιακός με την εμπειρία των Σιμάτου,Τούμπουρου και Τριανταφύλλου μπορεί να κάνει κάτι καλό!


ilisiakos poli diskola tha kanei kati kalitero apo perisi.
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Επόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron