ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό PRO12 » Πέμ Ιούλ 09, 2015 8:58 am

Διατητες Θεσσαλονίκη
Συνημμένα
B_FASH_B_MEN_2015_THESSALONIKI_1.jpg
B_FASH_B_MEN_2015_THESSALONIKI_1.jpg (209.67 KiB) 1104 προβολές
PRO12
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 07, 2015 8:17 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό PRO12 » Πέμ Ιούλ 09, 2015 8:59 am

Διατητές Χαϊδάρι
Συνημμένα
B_FASH_B_MEN_2015_XAIDARI_1.jpg
B_FASH_B_MEN_2015_XAIDARI_1.jpg (107.42 KiB) 1104 προβολές
PRO12
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 07, 2015 8:17 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Ιούλ 13, 2015 2:23 pm

ΟΜΙΛΟΙ ΑΝΟΔΟΥ (ΠΛΕΪ ΟΦ):

ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Περιστερίου):

ΝΟ Αγ. Νικολάου – Απόλλων Σμύρνης 1-17, ΓΣ Περιστερίου – ΑΟ Καστέλλας 13-5, Νηρέας Χαλανδρίου – ΝΟ Αγ. Νικολάου 18-2, Απόλλων Σμύρνης – ΓΣ Περιστερίου 7-3.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Τελική):

1. Απόλλων Σμύρνης 12

2. ΓΣ Περιστερίου 9

……………………………………………..

3. Νηρέας Χαλανδρίου 6

4. ΑΟ Καστέλλας 3

5. ΝΟ Αγ. Νικολάου 0

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ποσειδώνιο):

ΟΕΑΝΑΒ – ΧΑΝΘ 13-8, ΑΣ Απόλλο – Πανσερραϊκός 5-0 χωρίς αγώνα (δεν κατέβηκε ο Πανσερραϊκός ο οποίος μηδενίζεται στο συγκεκριμένο παιχνίδι και τους αφαιρείται ένας βαθμός).

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Τελική):

1. ΑΣ Απόλλο 12

2. Ηρακλής 9

……………………………………………..

3. ΟΕΑΝΑΒ 6

4. Πανσερραϊκός 2

5. ΧΑΝΘ 0

*** Ο Πανσερραϊκός έχει έναν μηδενισμό και -1 βαθμό.

ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (Κολυμβητήριο Λάρισας):

Οι αγώνες έχουν ολοκληρωθεί από χθες.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Τελική):

1. ΝΟ Λάρισας 9

2. ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 6

…………………………………………..

3. ΝΟ Ναυπλίου 2

4. Νηρέας Πατρών 0

*** Ο ΝΟ Ναυπλίου έχει έναν μηδενισμό και -1 βαθμό.

ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΘΟΔΟΥ (ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ):

ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Χαϊδαρίου):

ΟΠΑΘΑ – ΑΟ Πετρούπολης 5-9, ΑΕ Χαϊδαρίου – ΑΟ Βετεράνοι 10-7, ΑΕ Χαϊδαρίου – ΟΠΑΘΑ (δεν έγινε επειδή δεν υπήρξε γιατρός), ΑΟ Βετεράνοι – ΑΟ Πετρούπολης 8-10.

1. ΑΕ Χαϊδαρίου 6 (2 αγ.)

2. ΑΟ Πετρούπολης 6 (3 αγ.)

3. ΑΟ Βετεράνοι 3 (3 αγ.)

………………………………………………..

4. ΟΠΑΘΑ 0 (2 αγ.)

*** Εκκρεμεί ο αγώνας ΑΕ Χαϊδαρίου – ΟΠΑΘΑ.

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ποσειδώνιο):

ΑΠΣ Οξυγόνο – Νίκη Βόλου 5-13, ΝΟ Καβάλας – Άρης 9-7, ΝΟ Καβάλας – ΑΠΣ Οξυγόνο 6-15, Άρης – Νίκη Βόλου 11-16.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Τελική):

1. Νίκη Βόλου 9

2. ΑΠΣ Οξυγόνο 4

3. ΝΟ Καβάλας 3

………………………………………………

4. Άρης 1

Η Τελική φάση Ανόδου θα γίνει 24-26/7. Η κλήρωση της τελικής φάσης θα γίνει την Τετάρτη 15/7 στις 13.00 στα γραφεία της ΚΟΕ.
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron