ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Απρ 06, 2015 9:43 am

Ολοκληρώθηκε ο Α’ γύρος της Α’ φάσης, σε 4 από τους 5 ομίλους, για το πρωτάθλημα Β΄ Εθνικής υδατοσφαίρισης Ανδρών. Ήδη κάποιες ομάδες ξεχωρίζουν, ενώ το τριήμερο 24-26 Απριλίου θα διεξαχθούν οι αγώνες στον Α’ Όμιλο Αττικής, στον οποίο συμμετέχουν οι ομάδες :ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΑΟ Καστέλας, ΑΟ Βετεράνοι, ΓΣ Περιστερίου, ΑΟ Πετρούπολης.Ο Β’ Γύρος της Α’ Φάσης θα διεξαχθεί 8, 9 και 10 Μαϊου.

Με την ολοκλήρωση της Α’ Φάσης, οι τρεις (3) πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 15), προκρίνονται στην Β’ Φάση (10-12 Ιουλίου), ενώ οι υπόλοιπες (σύνολο 10 ομάδες) θα αγωνιστούν τις ίδιες ημερομηνίες στα πλέι άουτ.

Αναλυτικά τα σημερινά αποτελέσματα και οι τελικές βαθμολογίες:

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (κολ. Χαλανδρίου)

Νίκη Βόλου- Απόλλων Σμύρνης 4-5, ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων- Νηρέας Χαλανδρίου 7-6, ΑΕ Χαϊδαρίου- Νίκη Βόλου 10-15, Απόλλων Σμύρνης- ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 9-4

Η βαθμολογία (σε 5 αγωνιστικές)

1. Απόλλων Σμύρνης 10

2. ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 9

3. Νηρέας Χαλανδρίου 7

4. Νίκη Βόλου 3

5. ΑΕ Χαϊδαρίου 0

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ (κολ. Αντώνης Πεπανός)

ΝΟ Καλαμάτας- ΝΟ Ναυπλίου 6-5, Νηρέας Πατρών- ΟΠΑΘΑ 8-8, ΝΟ Αργοστολίου- ΝΟ Καλαμάτας 3-13, ΝΟ Ναυπλίου- Νήρεας Πατρών 4-4

Η βαθμολογία (σε 5 αγώνιστικές)

1. ΝΟ Καλαμάτας 10

2. Νηρέας Πατρών 6

3. ΝΟ Ναυπλίου 5

4.ΟΠΑΘΑ 5

5. ΝΟ Αργοστολίου 0

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (κολ. Ποσειδώνιο/εξωτερική):

ΝΟ Λάρισας- Οξυγόνο 11-8, Πανσερραϊκός- ΝΟ Καβάλας 15-10, Ηρακλής- ΝΟ Λάρισας 8-3, Οξυγόνο- Πανσερραϊκός 8-8

Η βαθμολογία (σε 5 αγώνιστικές)

1. Ηρακλής 12

2. ΝΟ Λάρισας 9

3. Πανσερραϊκός 4

4. ΝΟ Καβάλας 3

5. Οξυγόνο 1

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (κολ. Ποσειδώνιο/εξωτερική):

Ναυσίθοος- Άρης 7-8, ΟΕΑ/ΝΑΒ- ΧΑΝΘ 9-6, Απόλλο- Ναυσίθοος 17-3, Άρης- ΟΕΑ/ΝΑΒ 11-8

Η βαθμολογία (σε 5 αγωνιστικές)

1. Απόλλο 12

2. ΧΑΝΘ 6

3. Ναυσίθοος 4

4. ΟΕΑ/ΝΑΒ 4

5. Άρης 3

Γραφείο Τύπου ΚΟΕ
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό aris 7 » Δευτ Απρ 06, 2015 12:02 pm

Θα μου λύσετε μια απορία ο Άρης κέρδισε η έχασε από την Κέρκυρα?
aris 7
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Παρ Ιαν 04, 2008 3:56 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό GuillermoMolina2 » Δευτ Απρ 06, 2015 8:23 pm

Κερδισε 8-7.Το σκορ ειναι σωστο,η βαθμολογια λαθος..
Άβαταρ μέλους
GuillermoMolina2
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 10, 2008 7:06 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό aris 7 » Τετ Απρ 29, 2015 8:10 pm

το αργοστολι θα κατεβει στους αγωνες???????????
aris 7
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Παρ Ιαν 04, 2008 3:56 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Απρ 30, 2015 9:40 am

aris 7 έγραψε:το αργοστολι θα κατεβει στους αγωνες???????????


τελευταίες πληροφορίες αναφέρουν πως κατά 90% δεν θα αγωνιστούν στον Β' γύρο !
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Μάιος 07, 2015 1:23 pm

Το τριήμερο 8, 9 και 10 Μαϊου διεξάγονται οι αγώνες του Β’ Γύρου της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Β’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (κολ. Περιστερίου): ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΑΟ Καστέλας, ΑΟ Βετεράνοι, ΓΣ Περιστερίου, ΑΟ Πετρούπολης

Βαθμολογία: ΓΣ Περιστερίου 12, ΑΟ Βετεράνοι 5, ΝΟ Αγίου Νικολάου 5, ΑΟ Πετρούπολης 3, ΑΟ Καστέλας 2

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (κολ. Χαλανδρίου): Νίκη Βόλου, Ποσειδών Ιλισίων, Νηρέας Χαλανδρίου, Απόλλων Σμύρνης, ΑΕ Χαϊδαρίου

Βαθμολογία: Απόλλων 10, Ποσειδών Ιλισίων 9, Νηρέας Χαλανδρίου 7, Νίκη Βόλου 3, ΑΕ Χαϊδαρίου 0

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ (κολ. «Αντώνης Πεπανός»): ΝΟ Καλαμάτας, Νηρέας Πατρών, ΟΠΑΘΑ Πατρών, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Αργοστολίου

Βαθμολογία: ΝΟ Καλαμάτας 10, Νηρέας Πατρών 6, ΝΟ Ναυπλίου 5, ΟΠΑΘΑ Πατρών 5, ΝΟ Αργοστολίου 0

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (κολ. Ποσειδώνιο): ΝΟ Λάρισας, Πανσερραϊκός, ΝΟ Καβάλας, ΑΠΣ Οξυγόνο, Ηρακλής

Βαθμολογία: Ηρακλής 12, ΝΟ Λάρισας 9, Πανσερραϊκός 4, ΝΟ Καβάλας 3, ΑΠΣ Οξυγόνο 2

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (κολ. Ποσειδώνιο): ΝΑΟ Ναυσίθοος, ΟΕΑΝΑ Βόλου, ΧΑΝΘ, Άρης Θεσσαλονίκης, ΑΣ Απόλλο

Βαθμολογία: ΑΣ Απόλλο 12, ΧΑΝΘ 6, Ναυσίθοος 4, ΟΕΑΝΑ Βόλου 4, Άρης Θεσσαλονίκης 3

Με την ολοκλήρωση της Α’ φάσης, οι 3 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 15) προκρίνονται στη Β’ φάση για τους 3 Ομίλους Ανόδου των 5 ομάδων (10-12 Ιουλίου) και από εκεί οι 2 πρώτες (σύνολο 6) για την Τελική φάση (24-26 Ιουλίου). Εκεί, οι 4 πρώτες ομάδες ανέρχονται στην Α2.

Οι 2 τελευταίες ομάδες (μετά την Α’ φάση), από κάθε Όμιλο (σύνολο 10) συγκροτούν 2 Ομίλους των 5 ομάδων στα πλέι άουτ (10-12 Ιουλίου). Οι 2 τελευταίες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 4) υποβιβάζονται στην Γ’ Κατηγορία.

Η κλήρωση της Β’ φάσης και των πλέι άουτ θα πραγματοποιηθεί στις 10 Ιουνίου (13.00) στα γραφεία της ΚΟΕ.
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό GuillermoMolina2 » Πέμ Μάιος 07, 2015 8:35 pm

Ουτε ο Ναυσίθοος θα κατέβει..
Άβαταρ μέλους
GuillermoMolina2
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 10, 2008 7:06 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό aris 7 » Κυρ Μάιος 10, 2015 11:14 am

Έχουμε κανένα νέο από τις ομάδες αποτέλεσματα ποιες ομάδες κατέβηκαν???
aris 7
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Παρ Ιαν 04, 2008 3:56 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Μάιος 11, 2015 11:30 am

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα του Β’ γύρου και οι τελικές βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Περιστερίου):

ΑΟ Βετεράνοι – ΓΣ Περιστερίου 5-10, ΑΟ Καστέλλας – ΑΟ Πετρούπολης 7-1, ΑΟ Πετρούπολης – ΑΟ Βετεράνοι 4-10, ΝΟ Αγ. Νικολάου – ΑΟ Καστέλλας 6-11, ΓΣ Περιστερίου – ΑΟ Πετρούπολης 8-7, ΑΟ Βετεράνοι – ΝΟ Αγ. Νικολάου 5-7, ΝΟ Αγ. Νικολάου – ΓΣ Περιστερίου 5-7, ΑΟ Καστέλλας – ΑΟ Βετεράνοι 8-5, ΑΟ Πετρούπολης – ΝΟ Αγ. Νικολάου 8-7, ΓΣ Περιστερίου – ΑΟ Καστέλλας 12-6.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Τελική):

1. ΓΣ Περιστερίου 24

2. ΑΟ Καστέλλας 11

3. ΝΟ Αγ. Νικολάου 8

…………………………………………….

4. ΑΟ Βετεράνοι 8

5. ΑΟ Πετρούπολης 6

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Χαλανδρίου):

Νηρέας Χαλανδρίου - Απόλλων Σμύρνης 8-6, ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων - ΑΕ Χαϊδαρίου 5-5, ΑΕ Χαϊδαρίου - Νηρέας Χαλανδρίου 5-4, Νίκη Βόλου – ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 7-6, Απόλλων Σμύρνης - ΑΕ Χαϊδαρίου 8-4, Νηρέας Χαλανδρίου - Νίκη Βόλου 8-7, Νίκη Βόλου - Απόλλων Σμύρνης 5-9, ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων - Νηρέας Χαλανδρίου 8-8, ΑΕ Χαϊδαρίου – Νίκη Βόλου 10-12, Απόλλων Σμύρνης – ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 11-0.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Τελική):

1. Απόλλων Σμύρνης 19

2. Νηρέας Χαλανδρίου 14

3. ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 11

………………………………………………

4. Νίκη Βόλου 9

5. ΑΕ Χαϊδαρίου 4

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ποσειδώνιο):

ΝΟ Καβάλας – ΑΠΣ Οξυγόνο 4-15, Πανσερραϊκός – Ηρακλής 3-16, Ηρακλής – ΝΟ Καβάλας 22-5, ΝΟ Λάρισας – Πανσερραϊκός 7-10, ΑΠΣ Οξυγόνο – Ηρακλής 5-16, ΝΟ Καβάλας – ΝΟ Λάρισας 7-13, ΝΟ Λάρισας – ΑΠΣ Οξυγόνο 13-9, Πανσερραϊκός – ΝΟ Καβάλας 11-9, Ηρακλής – ΝΟ Λάρισας 19-8, ΑΠΣ Οξυγόνο – Πανσερραϊκός 9-10.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Τελική):

1.Ηρακλής 24

2. ΝΟ Λάρισας 15

3. Πανσερραϊκός 13

…………………………………………..

4. ΑΠΣ Οξυγόνο 7

5. ΝΟ Καβάλας 0

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ποσειδώνιο):

ΧΑΝΘ – Άρης Θεσσαλονίκης 9-7, ΟΕΑΝΑΒ – ΑΣ Απόλλο 4-20, ΑΣ Απόλλο - ΧΑΝΘ 14-4, Ναυσίθοος - ΟΕΑΝΑΒ 0-5 α.α., Άρης Θεσσαλονίκης - Απόλλο 6-19, ΧΑΝΘ – Ναυσίθοος 5-0 α.α., Ναυσίθοος – Άρης Θεσσαλονίκης 0-5 α.α., ΟΕΑΝΑΒ - ΧΑΝΘ 8-8, ΑΣ Απόλλο - Ναυσίθοος 5-0 α.α., Άρης Θεσσαλονίκης - ΟΕΑΝΑΒ 9-10.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Τελική):

1. ΑΣ Απόλλο 24

2. ΧΑΝΘ 13

3. ΟΕΑΝΑΒ 11

…………………………………………..

4. Άρης Θεσσαλονίκης 9

5. Ναυσίθοος -

** Ο Ναυσίθοος αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα και υποβιβάζεται στη Γ’ Εθνική.

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ (Κολυμβητήριο Πεπανός):

ΟΠΑΘΑ – ΝΟ Ναυπλίου 5-9, Νηρέας Πατρών – ΝΟ Αργοστολίου 5-0 α.α., ΝΟ Αργοστολίου – ΟΠΑΘΑ 0-5 α.α., ΝΟ Καλαμάτας – Νηρέας Πατρών 10-10, ΝΟ Ναυπλίου – ΝΟ Αργοστολίου 5-0 α.α., ΟΠΑΘΑ – ΝΟ Καλαμάτας 5-9, ΝΟ Καλαμάτας – ΝΟ Ναυπλίου 6-4, Νηρέας Πατρών – ΟΠΑΘΑ 12-8, ΝΟ Αργοστολίου – ΝΟ Καλαμάτας 0-5 α.α., ΝΟ Ναυπλίου – Νηρέας Πατρών 3-8.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Τελική):

1. ΝΟ Καλαμάτας 20

2. Νηρέας Πατρών 16

3. ΝΟ Ναυπλίου 11

……………………………………………..

4. ΟΠΑΘΑ 8

5. ΝΟ Αργοστολίου –

*** Ο ΝΟ Αργοστολίου αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα και υποβιβάζεται στη Γ’ Εθνική.

Οι 15 ομάδες των πλέι οφ της Β’ φάσης σχηματίζουν τρεις ομίλους των πέντε. Οι δύο πρώτες από κάθε όμιλο θα προκριθούν στο φάιναλ σιξ (Τελική φάση). Εκεί σχηματίζεται ένας όμιλος ανόδου των έξι και οι τέσσερις πρώτες ανεβαίνουν στην Α2.

Οι υπόλοιπες ομάδες (οκτώ πλέον) που θα πάνε στα πλέι άουτ της Β’ φάσης σχηματίζουν δύο ομίλους των τεσσάρων (ήταν να σχηματιστούν δύο όμιλοι των πέντε, αλλά έχουν αποβληθεί υποβιβαστεί ήδη δύο). Η τελευταία ομάδα από κάθε όμιλο, σύνολο δύο ομάδες, μαζί με αυτές τις δύο που έχουν ήδη υποβιβαστεί (δηλαδή τέσσερις συνολικά) θα αγωνίζονται του χρόνου στη Γ’ Εθνική.

H Β' φάση και για τα πλέι οφ και για τα πλέι άουτ θα γίινει 10-12 Ιουλίου. Η κλήρωση της Β’ φάσης και για τα πλέι οφ και για τα πλέι άουτ θα πραγματοποιηθεί στις 10 Ιουνίου (13.00) στα γραφεία της ΚΟΕ.
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό vtsironis » Τετ Ιουν 10, 2015 4:44 pm

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα (10/6) στα γραφεία της ΚΟΕ οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Β’ Ανδρών (Β’ φάση και πλέι άουτ) και Κορασίδων (Τελική φάση). Αναλυτικά:



Β’ ΑΝΔΡΩΝ/ΟΜΙΛΟΙ ΑΝΟΔΟΥ (10-12 Ιουλίου)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Αττική): ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΓΣ Περιστερίου, ΑΟ Καστέλας, Απόλλων Σμύρνης, Νηρέας Χαλανδρίου.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Θεσσαλονίκη): ΟΕΑΝΑ Βόλου, Α.Σ Απόλλο, Πανσερραϊκός, ΧΑΝΘ, Ηρακλής.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (Περιφέρεια): ΝΟ Λάρισας, Ποσειδών Ιλισίων, Νηρέας Πατρών, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Καλαμάτας.

Στην Τελική φάση (24-26 Ιουλίου) προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 6). Στην Α2 ανέρχονται οι 4 πρώτες ομάδες της τελικής κατάταξης.
Άβαταρ μέλους
vtsironis
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 08, 2013 12:16 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό aris 7 » Δευτ Ιουν 22, 2015 2:34 pm

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Αττική): Απόλλων Σμύρνης, Νηρέας Χαλανδρίου.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Θεσσαλονίκη): Α.Σ Απόλλο, Ηρακλής

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (Περιφέρεια): ΝΟ Λάρισας, Ποσειδών Ιλισίων

Στην Τελική φάση (24-26 Ιουλίου) αυτές τις ομάδες προβλέπω
aris 7
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Παρ Ιαν 04, 2008 3:56 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό wp484 » Πέμ Ιουν 25, 2015 6:03 pm

Και για την άνοδο τι βλέπετε?
wp484
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Ιουν 12, 2015 5:46 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό coach_M » Παρ Ιουν 26, 2015 9:25 am

wp484 έγραψε:Και για την άνοδο τι βλέπετε?


Απόλλο
Απολλων Σμύρνης
Ηρακλής
ΚΟΠΙ
coach_M
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Φεβ 11, 2005 12:38 pm
Τοποθεσία: Athens

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό wp484 » Κυρ Ιουν 28, 2015 1:33 pm

Ο Απολλωνας κάνουν προπόνηση ή θα μαζευτούν πάλι μόνο για τους αγώνες?
wp484
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Ιουν 12, 2015 5:46 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό coach_M » Τετ Ιούλ 01, 2015 9:40 am

wp484 έγραψε:Ο Απολλωνας κάνουν προπόνηση ή θα μαζευτούν πάλι μόνο για τους αγώνες?


προπονούνται πυρετωδώς !!
coach_M
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Φεβ 11, 2005 12:38 pm
Τοποθεσία: Athens

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό wp484 » Δευτ Ιούλ 06, 2015 7:26 pm

Κανενα νέο εχουμε? θα γίνουν οι αγωνες ανόδου και καθόδου το ΣΚ?
wp484
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Ιουν 12, 2015 5:46 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό PRO12 » Τετ Ιούλ 08, 2015 9:34 am

1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1η αγωνιστική Παρασκευή 10/7/15
ΩΡΑ: 21:00 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΩΡΑ: 22:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ

2η αγωνιστική Σάββατο 11/7/15
ΩΡΑ: 12:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΩΡΑ: 13:30 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η αγωνιστική Σάββατο 11/7/15
ΩΡΑ: 21:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 22:00 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4η αγωνιστική Κυριακή 12/7/15
ΩΡΑ: 10:00 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΛΑΣ

5 αγωνιστική Κυριακή 12/7/15
ΩΡΑ: 17:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΩΡΑ: 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


2. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

1η αγωνιστική Παρασκευή 10/7/15
ΩΡΑ: 19:00 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΧΑΝΘ
ΩΡΑ: 20:00 ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

2η αγωνιστική Σάββατο 11/7/15
ΩΡΑ: 10:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΕΑ/ΝΑΒ ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ

3η αγωνιστική Σάββατο 11/7/15
ΩΡΑ: 19:00 ΧΑΝΘ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΟΕΑ/ΝΑΒ

4η αγωνιστική Κυριακή 12/7/15
ΩΡΑ: 12:00 ΟΕΑ/ΝΑΒ ΧΑΝΘ
ΩΡΑ: 13:00 ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

5η αγωνιστική Κυριακή 12/7/15
ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΕΑ/ΝΑΒ
ΩΡΑ: 20:00 ΧΑΝΘ ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ


3. ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

1η αγωνιστική Παρασκευή 10/7/15
ΩΡΑ: 19:00 ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΩΡΑ: 20:00 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

2η αγωνιστική Σάββατο 11/7/15
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.

3η αγωνιστική Σάββατο 11/7/15
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

4η αγωνιστική Κυριακή 12/7/15
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΩΡΑ: 11:00 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

5η αγωνιστική Κυριακή 12/7/14
ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.

4. ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ


1η αγωνιστική Σάββατο 11/7/15
ΩΡΑ: 19:00 ΟΠΑΘΑ ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ
ΩΡΑ: 20:00 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

2η αγωνιστική Κυριακή 12/7/15
ΩΡΑ: 10:30 ΟΠΑΘΑ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 11:30 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

3η αγωνιστική Κυριακή 12/7/15
ΩΡΑ: 18:00 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΟΠΑΘΑ
ΩΡΑ: 19:00 ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ


5 . ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ (PLAY OUT) ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ




1η αγωνιστική Σάββατο 11/7/15
ΩΡΑ: 17:00 ΟΞΥΓΟΝΟ ΑΣ ΑΡΗΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ



2η αγωνιστική Κυριακή 11/7/15
ΩΡΑ: 10:00 ΟΞΥΓΟΝΟ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ


3η αγωνιστική Κυριακή 12/7/15
ΩΡΑ: 17:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ
ΩΡΑ: 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
PRO12
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 07, 2015 8:17 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό billypoloman » Πέμ Ιούλ 09, 2015 12:30 am

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ.
Άβαταρ μέλους
billypoloman
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Δεκ 02, 2009 10:00 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό PRO12 » Πέμ Ιούλ 09, 2015 8:56 am

διαιτητες Λάρισα
Συνημμένα
B_FASH_B_MEN_2015_LARISA_1.jpg
B_FASH_B_MEN_2015_LARISA_1.jpg (191.15 KiB) 3667 προβολές
PRO12
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 07, 2015 8:17 pm

Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015

Δημοσίευσηαπό PRO12 » Πέμ Ιούλ 09, 2015 8:58 am

Διαιτητες Περιστέρι
Συνημμένα
B_FASH_B_MEN_2015_PERISTERI_1.jpg
B_FASH_B_MEN_2015_PERISTERI_1.jpg (108.27 KiB) 3667 προβολές
PRO12
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 07, 2015 8:17 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron