Ποια ομάδα είναι το φαβορί για την άνοδο στην Α2 κατηγορία ?

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Ποια ομάδα είναι το φαβορί για την άνοδο στην Α2 κατηγορία ?

ΚΑΛΑΜΑΚΙ
14
29%
ΤΡΙΤΩΝΑΣ AM.
9
19%
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
3
6%
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
12
25%
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
6
13%
Άλλη ομάδα..
4
8%
 
Σύνολο ψήφων : 48

Δημοσίευσηαπό ale3is » Τετ Ιουν 27, 2007 11:26 am

Ει,ψιτ,περιπτερο εσυ εκανες και αναγκαζομουν να καθομαι να σε φιλαω!Αφου το ξερεις,δεν μ'αρεσει η αμυνα,γιατι δεν γυρναγες στην αμυνα σου να κατεβω και εγω επιθεση??? :lol: Περιπτερα! :twisted:
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τετ Ιουν 27, 2007 11:42 am

tyson de mas ta les kala mou fenetai...<<periptero>> ekane mono enas paixtis mas o opoios oso mporei voithaei kai min peis oti den sas dimiourgise ponokefalous opws kai se oles tis omades...!!!milame gia enan apo tous kaliterous fountaristous sti katigoria mazi me sena panta....!!!!!opote apo auton ton paixti kai mono pou paizei akoma toso kala de prepei na milaei kaneis pisteuw....sevasmos :evil:
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τετ Ιουν 27, 2007 12:22 pm

απ οτι βλεπω ξεπεταχτηκε και ενας μελαχρινος για να ευλογισει τα γενια του.μ αρεσει γιατι βλεπω οτι σ αρεσουν οι προκλησεις,θα πρεπει να σαι πολυ σιγουρος για την ομαδα σου 8) προσεχε μη σε φαε η πολυ σιγουρια ομως και μελαγχολησεις παρεα με το φιλο gtaktt kai sto τελος να πρεπει να δωσω 2 σκουφακια....

ΥΓ. NOSEMAN EIΣΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ Η ΦΩΤΟ ΕΓΡΑΨΕ...ΤΥSΟΝ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΡΕ?
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό geotria » Τετ Ιουν 27, 2007 2:18 pm

Tyson polu mavrises kai fantasou akoma den se exw markarei..>!!!!! :D :D :D
geotria
 
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Ιουν 10, 2005 3:06 pm

Δημοσίευσηαπό tyson » Τετ Ιουν 27, 2007 2:31 pm

geotria έγραψε:Tyson polu mavrises kai fantasou akoma den se exw markarei..>!!!!! :D :D :D

geotria όταν με μαρκάρεις θα βάλω κάλτσες και αντιλιακό για να μη μαυρίσω άλλο!
tyson
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τρί Ιουν 12, 2007 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό koko » Τετ Ιουν 27, 2007 11:40 pm

paidia mi ta vazete me to melaxroino giati einai mayros k ama agriepsei.... :twisted: simfwnw me gtaktt ligos sevasmos peri dimou...makari stin ilikia tou na tan k alloi etsi... :roll:
koko
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τρί Μαρ 20, 2007 11:34 am

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Πέμ Ιουν 28, 2007 3:46 am

tyson prepei na eisai o asteios tis omadas sou mallon ...i afto einai to xioumor pou epikratei stin omada tou amarousiou...
ieromene esy ksekinises na painevesai kai na milas peri skoufakiwn kai allwn tetoiwn...opws kai na xei sta telika to kalamaki de tha to nikiseis na sai sigouros.milaw gia ta telika pada kai oxi gia ti 2h fasi.allwste mia niki fetos eite sto tournoua eite sto prwtathlima den exeis parei gia afto akoma de boreis na les tipota :wink:
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Δημοσίευσηαπό tyson » Πέμ Ιουν 28, 2007 12:29 pm

melahrine τουλάχιστον εμείς έχουμε χιούμορ...ούτε υπεροψία, ούτε μας έχει πειραχτεί το μυαλό από τη ζέστη και λέμε ότι μας κατεβαίνει. Για σοβαρέψου λίγο γιατί τους αγώνες μεταξύ μας δεν θα τους δω καθόλου με χιούμορ.
Επειδή βλέπω ότι μου χρεώνετε λόγια που δεν έχω πει, δεν ενέφερα καθόλου το όνομα του Δήμου...μίλησα στον πληθυντικό. Δεν κάνει μόνο ο Δήμου περιπτεράκι. Είναι και άλλοι...Και άλλο να το κάνεις γιατί δε μπορείς να κολυμπήσεις, άλλο να είναι το σύστημα του προπονητή σου. Και πάνω σ' αυτό μην αντιδράσει κανείς...μου το έλεγε και εμένα δύο χρόνια να το κάνω.
Γι' αυτό άλλη φορά προσέξτε τι μου χρεώνετε και μη μου μιλάτε εμένα περι σεβασμού.
tyson
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τρί Ιουν 12, 2007 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Πέμ Ιουν 28, 2007 12:51 pm

tyson έγραψε:melahrine τουλάχιστον εμείς έχουμε χιούμορ...ούτε υπεροψία, ούτε μας έχει πειραχτεί το μυαλό από τη ζέστη και λέμε ότι μας κατεβαίνει. Για σοβαρέψου λίγο γιατί τους αγώνες μεταξύ μας δεν θα τους δω καθόλου με χιούμορ.
Επειδή βλέπω ότι μου χρεώνετε λόγια που δεν έχω πει, δεν ενέφερα καθόλου το όνομα του Δήμου...μίλησα στον πληθυντικό. Δεν κάνει μόνο ο Δήμου περιπτεράκι. Είναι και άλλοι...Και άλλο να το κάνεις γιατί δε μπορείς να κολυμπήσεις, άλλο να είναι το σύστημα του προπονητή σου. Και πάνω σ' αυτό μην αντιδράσει κανείς...μου το έλεγε και εμένα δύο χρόνια να το κάνω.
Γι' αυτό άλλη φορά προσέξτε τι μου χρεώνετε και μη μου μιλάτε εμένα περι σεβασμού.


tyson pare opws thes ta paixnidia me to kalamaki kai na sou pw kai tin alithia katalavainw tin tosi antipalotita apenanti stin omada tou kalamakiou pou dixneis...kai min peis oti den einai etsi.perimenoume apo alli mia omada tetoia antipalotita apo ton allo omilo pou an perasoume teliki fasi tha peksoume antipaloi...oso gia tous allous ppou kanoun peripteraki pou les den isxuei se kamia periptwsi kati tetoio toulaxiston fetos.perisi de kserw ti sou elege proswpika esena.kai sti teliki de to vriskw paralogo merikes fores na prokaleis ti tixi tis omadas me to na peis se enan paixti na katsei stin epithesi...einai kai auto meros tis taktikis enos proponiti...kai telos genika tha milisw...re paidia iremiste ligo oloi.to exoume kourasei poli to thema me tis apeiles tis kontres klp.wraia an kaigetai toso poli mia omada na anaivei as to kanei...to na psaxnoume na vroume diafora arnitika tis mias omadas kai tis allis kai na ta anaferoume gia na tin poume o enas ston allo den einai kai poli wraio.eidika an ksereis ta atoma tis allis omadas.gnomi mou. :roll:
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό tyson » Πέμ Ιουν 28, 2007 1:14 pm

gtaktt, σεβαστή η γνώμη σου, αλλά αν θες να ηρεμήσει το κλίμα ας μη βγαίνει κάθε λίγο και κάποιος από την ομάδα σου και δυναμιτίζει την κατάσταση.
Πάντως καλά κάνεις και φοβάσαι και άλλη ομάδα...
Επίσης καλά κάνεις και υπερασπίζεσαι τον προπονητή σου, όμως ορισμένα πράγματα είναι φως φανάρι και δεν τα βλέπω μόνο εγώ. Είναι αυτό που λένε "ο κόσμος το' χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι"!
tyson
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τρί Ιουν 12, 2007 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Πέμ Ιουν 28, 2007 1:35 pm

tyson έγραψε:Είναι αυτό που λένε "ο κόσμος το' χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι"!

Βρε λες; :lol: :lol:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Πέμ Ιουν 28, 2007 1:37 pm

ενταξει μελαχρινο αγορι εχεις δικιο...κοιταξε πως εχουν τα πραματα. στους επισιμους αγωνες απο περυσι μεχρι και φετος το σκορ στις αναμετρησεις τριτωνα καλαμακιου ειναι 2-2.για να μη σε στενοχωρω ομως θα βαλω μεσα τα τουρνουα και τα οικογενειακα διπλα και οι νικες του καλαμακιου ειναι εξι και γω δε θα ξαναμιλησω...8 ιουλιου τα ξαναλεμε :lol:
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό chris_haffey » Πέμ Ιουν 28, 2007 2:09 pm

ieromene skoufaki dn exei authn thn fora? :(
ta paidia 8eloun autografa!
chris_haffey
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Ιουν 27, 2007 12:50 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Πέμ Ιουν 28, 2007 2:45 pm

Το σωστο παντως,επειδη εχουν αρχισει και γραφουν πολλοι(πραγμα πολυ θετικο φυσικα)θα ηταν,να γραφανε ολοι δυο λεξεις για το ποιος ειναι...Καλο θα ηταν να μην κρυβομαστε πισω απο την ανωνυμια...
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Πέμ Ιουν 28, 2007 3:54 pm

την ανωνυμια τη κρατας για το χαβαλε αλεξη. κανεις δε προσβαλει κανενα.οι κοντριτσες δεν ειναι κακο.μη το πατε στο πολυ σοβαρο το πραγμα. αλωστε θα μπορουσαμε να μα στε και συμπαιχτες. ο μελαχροινοσ ηταν λιγο ειρωνικος. με τον gtaktt kaname xabale kai o allos το πηρε στα σοβαρα. τελος παντων καλο ταξιδι για αυριο
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό ale3is » Πέμ Ιουν 28, 2007 4:06 pm

Εμεις πεταμε Σαββατο στις 5:20 το πρωι :twisted: :shock: Δεν θα μπορουμε να κουνηθουμε με σας στις 12... :roll:
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό tyson » Πέμ Ιουν 28, 2007 7:10 pm

ale3is έγραψε:Εμεις πεταμε Σαββατο στις 5:20 το πρωι :twisted: :shock: Δεν θα μπορουμε να κουνηθουμε με σας στις 12... :roll:

Αρχίσαμε τις δικαιολογίες...!
tyson
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τρί Ιουν 12, 2007 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Πέμ Ιουν 28, 2007 7:59 pm

tyson kai ama sou poume kiolas oti 3 vasikoi paixtes kai alloi 2 tis omadas diladi sto sinolo 5 de tha katevoun katholou sti xanthi, twra ti tha peis???? :D :D :D :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Παρ Ιουν 29, 2007 12:25 am

ieromene kai adipropersy nomizw mas eixate nikisei kai se alla 2...
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Παρ Ιουν 29, 2007 12:28 am

kai gw gia xavale ta lew re ierwmene.opws les kalo einai na yparxoun merikes kodritses.symfwnw me ton gtaktt sto thema ''peripteraki''.o coach riskarei to 6-5 pou allwste sti B den einai kai polles oi omades pou to teleiwnoun me goal,tha elega elaxistes,kai pas gia efkolo goal.de vriskw pou einai to kako.kai allwste o dimou gyrizei (siga siga)asxeto an o moiralis tou leei na menei kapoies fores.
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron