Ποια ομάδα είναι το φαβορί για την άνοδο στην Α2 κατηγορία ?

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Ποια ομάδα είναι το φαβορί για την άνοδο στην Α2 κατηγορία ?

ΚΑΛΑΜΑΚΙ
14
29%
ΤΡΙΤΩΝΑΣ AM.
9
19%
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
3
6%
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
12
25%
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
6
13%
Άλλη ομάδα..
4
8%
 
Σύνολο ψήφων : 48

Δημοσίευσηαπό tyson » Δευτ Ιουν 25, 2007 8:27 pm

gtaktt έγραψε:Εμείς να δεις!!!

το εμείς να δεις που κολλάει φιλε tyson? πιστεύεις και εσύ τα ίδια για την ομάδα σου ή περιμένεις τη τελική φαση για να βγάλεις τους κρυμμένους παίχτες που εχεις????η μήπως επίτηδες χάσατε απο το καλαμάκι? ξέρεις ήταν θέμα στρατηγικής? μπορεί να το λες αυτό γιατι περυσι ήσουν στο καλαμάκι και φέτος εισαι στο τρίτωνα οπότε κάτι παραπάνω θα ξέρεις... 8) μιην τα πάρεις αυτά που λεω με ειρωνεία.σοβαρά μιλάω και δεν εχω λόγο να ειρωνευτώ.ετσι και αλλιώς την άποψή μου εξέφρασα... :P[/quote] Το «εμείς να δεις» κόλλαγε στο ότι εμείς να δεις με πόση ανυπομονησία περιμένουμε την τελική φάση! Επίσης ξέρω πολλά παραπάνω από σένα και για πέρυσι και για φέτος. Και επειδή τα λόγια σου μόνο σαν ειρωνεία μπορώ να τα πάρω, επειδή προφανώς ξέρεις ποιος είμαι, πες μου και εσύ ποιος είσαι ώστε να σου λύσω όλες τις απορίες έχεις από κοντά και όχι στο forum…Έτσι «φίλε» gtaktt?
tyson
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τρί Ιουν 12, 2007 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Τρί Ιουν 26, 2007 10:43 am

όλοι ξέρουμε ποιός είναι ο tyson..

Εικόνα

χαλαρώστε, γιατί... βαράει :P
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τρί Ιουν 26, 2007 1:01 pm

ok lithike i pareksigisi....!!!!ola kala
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τρί Ιουν 26, 2007 3:02 pm

file gtaktt exω την εντυπωση οτι δεν εχουν σκασει απο την ηττα στο τριτωνα...μην αγχωνεσαι...το καλαμακι εχει καλη ομαδα...οπως και ο τριτωνας οπως και το ρεθυμνο οπως και ο ηλυσιακος οπως και το περιστερι....χαμηλα οι τονοι και θα δουμε ποιος θα γελασει τελευταιος...και να ξερεις οτι ο καθε κοουτς δε ξερεις τι κρυβει στο κεφαλι του :twisted:
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τρί Ιουν 26, 2007 3:32 pm

egw den eipa pote oti exoun skasei sto tritwna apo tin ita oute oti to kalamaki exei ti kaliteri omada apo oles.i apopsi mou malista an thes na matheis einai oti opws exoun deiksei mexri stigmis ta apotelesmata mas perimenei to pio antagwnistiko final 6 pou exei ginei pote sti b katigoria.oles oi omades einai isodinames panw katw me mikres diafores kai ta apotelesmata tha krithoun se poli mikres diafores.auto lew.oso kai gia to ti krivoun oi proponites tis kathe omadas gia ti teliki fasi akkoma kai ekei tha simfonissw.giati as poume den einai logiko p.x. oti exase to peristeri apo to rethimno 14-6.opote as perimenoume ti teliki opou logika tha ginoun polles anatropes :shock:
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τρί Ιουν 26, 2007 3:46 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ GTAKTT ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΧΑΣΕ ΜΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΣΤΑΧΤΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΣΥΝΗ ΛΑΡΙΣΑ.ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.ΣΙΓΑ ΤΑ ΑΥΓΑ.ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ....ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ :D
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό ale3is » Τρί Ιουν 26, 2007 3:56 pm

ieromenos έγραψε:ΣΥΜΦΩΝΩ GTAKTT ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΧΑΣΕ ΜΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΣΤΑΧΤΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΣΥΝΗ ΛΑΡΙΣΑ.ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.ΣΙΓΑ ΤΑ ΑΥΓΑ.ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ....ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ :D
"
Και περσυ που κερδισες,αν δεν αυτοκτονουσαμε,εμεις θα ανεβαιναμε:wink:
Το πρωταθλημα φετος,πιστευω θα το παρει ομαδα με 4 νικες,σχεδον το αποκλειω να κερδισει μια ομαδα,ολες τις υπολοιπες...8)

ΥΓ:τα κεφαλαια σημαινουν οτι φωναζεις
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τρί Ιουν 26, 2007 4:01 pm

ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΔΕ ΦΩΝΑΖΩ.ΑΠΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΟΝΟΥΣ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ...ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΩ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΜΟΥ 8)
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό ale3is » Τρί Ιουν 26, 2007 4:15 pm

ieromenos έγραψε:ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΔΕ ΦΩΝΑΖΩ.ΑΠΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΟΝΟΥΣ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ...ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΩ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΜΟΥ 8)

Προς το παρον,εσυ δεν καταλαβαινεις οτι φωναζεις...Κατα δευτερον,μαλλον εισαι λιγο κολλημενος και το μονο που σε νοιαζει ειναι να με κερδισεις...Αυτο με κανει περηφανο που σαν στοχο εχεις απλα και μονο να με κερδισεις...Ας ανεβω εγω και κερδισε με και με 15-2... :wink:


Επισης,θα κερδισω και ενα σκουφακι! 8)
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τρί Ιουν 26, 2007 4:27 pm

ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΕΙΣ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΜΟΥ :cry:
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τρί Ιουν 26, 2007 5:36 pm

ieromenos έγραψε:ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΕΙΣ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΜΟΥ :cry:


εισαι πολυ προκλητικος ieromene. τελος παντων ας σου πω για το περιστερι...πιστευω οτι το αποτελεσμα με το ρεθυμνο δε αντικατοπτριζει σε καμια περιπτωση τη πραγματικοτητα.εχει αρκετα καλους παιχτες σαν μοναδες τουλαχιστον.τωρα στο συνολο δε ξερω.ακομα θελω να μου πεις πως γινεται να χανει απο το ρεθυμνο τοσα γκολ και την επομενη μερα να χανει απο τον ηλισιακο με ενα γκολ που ο ηλισιακος κερδισε το ρεθυμνο με ενα γκολ επισης;;;τα αποτελεσματα τυχαινουν πολλες φορες γιατι μπορει να πεσει σε τελεια μερα μια ομαδα αλλα τοσο μεγαλη διαφορα δεν νομιζω να ξανα υπαρξει...οσο για το σκουφακι το περιμενω και εγω γιατι εχω μια αρκετα μεγαλη συλλογη οποτε δε θα με χαλαγε ακομα ενα....ποιο νουμερο ειναι;;; :D :)
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό tyson » Τρί Ιουν 26, 2007 6:50 pm

Το Περιστέρι πιστεύω ότι απλά αιφνιδιάστηκε γιατί είναι νέα ομάδα. Οι ομάδες αυτές, σαν το Περιστέρι, όσο ποιοτικές και να είναι δε μπορούν να έχουν σταθερή απόδοση. Η συνέχεια πάντως, θα είναι πολύ ενδιαφέρουσα στον άλλο όμιλο. Και όπως καταλαβαίνετε η τελική φάση φωτιά!

Υ.Γ. gtaktt εσύ σούφρωσες πέρυσι όλα τα σκουφάκια στη Λάρισα και περηφανεύεσαι τώρα για τη μεγάλη σειρά που έχεις?!!! Εγώ δε θα σου δώσω το δικό μου...θα το κρατήσω προσωπικό ενθύμιο για την άνοδο!
tyson
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τρί Ιουν 12, 2007 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τρί Ιουν 26, 2007 6:58 pm

Υ.Γ. gtaktt εσύ σούφρωσες πέρυσι όλα τα σκουφάκια στη Λάρισα και περηφανεύεσαι τώρα για τη μεγάλη σειρά που έχεις?!!! Εγώ δε θα σου δώσω το δικό μου...θα το κρατήσω προσωπικό ενθύμιο για την άνοδο![/quote]

oxi re.itan apla turbo auta ti na ta kanw??? egw pernw me ta simata twn omadwn panw.ta turbo ta exw parei ola apo to faliro otan imoun.pleon kanw sillogi omadwn.... :P
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τρί Ιουν 26, 2007 7:03 pm

ΦΙΛΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΔΕ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ.ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΥΣΤΕΡΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΤΡΟΜΕΡΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΙΑ...Ο ΤΡΙΤΩΝΑΣ Ο ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΕΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΣΦΙΧΤΑ.ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. ΚΑΙ Η ΑΜΥΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ. 8)
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τρί Ιουν 26, 2007 7:12 pm

TO NOYMΕΡΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΩ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ................. :wink:
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τρί Ιουν 26, 2007 8:25 pm

ieromenos έγραψε:TO NOYMΕΡΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΩ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ................. :wink:


ok.alla anevainoun 2 opote mporei kai na antalaksoume skoufakia opote tha einai kalo kai gia tous 2....loipon ta leme xanthi :shock:
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τετ Ιουν 27, 2007 12:34 am

ενταξει μεγαλε.μακαρι να γινουν τα πραγματα ετσι στο τελος 8)
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Τετ Ιουν 27, 2007 1:32 am

file ieromene an kerdiseis to kalamaki tha sou dwsw oli ti seira apo ta skoufakia an pernaei ap'to xeri mou...to kalamaki exei poly kali omada fetos kai exei thesei geres vaseis gia anodo.exei doulepsei poly olo to xrono xwris afto na simainei oti oi alles omades den exoun.pistepse me de skopevoume na xasoume apo kanena...rixnw ladi sti fwtia loipon kai sou lew oti tha palepseis poly sklira gia na me nikiseis....
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Τετ Ιουν 27, 2007 3:16 am

Όποιος δεν τον γνωρίσει τώρα... άει!!

Εικόνα
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό tyson » Τετ Ιουν 27, 2007 10:58 am

Φίλε noseman με κολακεύεις με τις εμπνεύσεις σου! Σίγουρα τώρα όλοι με κατάλαβαν, αφού με αποκάλυψες και με το σκουφάκι!

melahrine...ένα έχω να σου πω...πρόσεχε τα λόγια σου μην τυχόν μετά το πρωτάθλημα από μελαχρινός αλλάξεις χρώμα! Πάντως εάν δώσεις στον ieromeno τη σειρά με τα σκουφάκια, εγώ θέλω τη σειρά με τα μαγιό! Επίσης προσέξτε εκεί στο Καλαμάκι επειδή έχετε δέσει πολύ μη σας παρεξηγήσουν κιόλας! Όσον αφορά την προπόνηση είναι φως φανάρι ότι κάνατε όλο το χρόνο...μάθατε καλά το περιπτεράκι και έχετε σίγουρα γκολ! Υπερδύναμη είστε! Έχει να πέσει πολύ γέλιο...!
tyson
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τρί Ιουν 12, 2007 2:28 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron