ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Δευτ Ιούλ 21, 2008 10:10 am

Vamos παίδες... Είναι η χρονιά σας φέτος... Με λίγη προσοχή θα ανεβούμε κατηγορία σχετικά άνετα, βάσει της προετοιμασίας που έχω δει να γίνεται!
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Δευτ Ιούλ 21, 2008 2:45 pm

Εγω ακουσα οτι δεν ειστε και πολλα ατομα στην προπονηση!!! Τουλαχιστον τις τελευταιες δυο βδομαδες 8) Ετσι δεν ειναι?
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Ιούλ 21, 2008 2:50 pm

Η ομάδα του ''ΦΑΡΟΥ'' στο Σαββατιάτικο παιχνίδι θα παίξει με εξάδα γιατί ο κεντρικός μας έχει δουλειά και δεν μπορεί να πάρει ρεπό...
Έτσι αλλάζουμε το σύστημα και θα παίξουμε το ''λιγότεροι'' αλλά στην επίθεση !!!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Δευτ Ιούλ 21, 2008 2:53 pm

Lolek & Bolek έγραψε:Εγω ακουσα οτι δεν ειστε και πολλα ατομα στην προπονηση!!! Τουλαχιστον τις τελευταιες δυο βδομαδες 8) Ετσι δεν ειναι?

Όχι δεν είναι έτσι... Υπάρχει μεγάλη ενότητα, συμμετοχή και όρεξη στις προπονήσεις από όλους τους παίχτες. Τα υπόλοιπα επί της πισίνας.
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

zisopoylos

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Τρί Ιούλ 22, 2008 12:36 am

Γεια σας παιδιά και από εμένα. Μια και η σελίδα ασχολείται με τον ΜΑΚ. Νομίζω πως είμαι αρκετά αρμόδιος για να σα διαφωτίσω. Διευκρινίζω πως τα παρακάτω είναι προσωπικές απόψεις και σίγουρα τα περισσότερα θα κριθούν μέσα στο νερό τις προσεχείς ημέρες ( αν και με ιντριγκάρει πως κάποιες ομάδες προσπαθούν πολύ και έξω από το νερό ).
Ο Μακεδονικός είναι έτοιμος να αντιμετωπίσει στα ίσα όποιον αντίπαλο βρεθεί στον δρόμο του. Ούτως ή άλλως από εδώ είχαμε αναφέρει πως θα δουλέψουμε ένα χρόνο ώστε όποια ομάδα και να εμφανιστεί στημένη σε μια νύχτα με ένα κάρο μεταγραφές, να μπορούμε να την παίξουμε. Η ομάδα μας έχει να φοβηθεί κυρίως τον κακό εαυτό της. Κατά τα άλλα από τις ομάδες που έχω δει ο πιο αξιόλογος αντίπαλος είναι οι Σερραίοι. Τον Νηρέα Λαμίας που τον παρακολούθησα στο τουρνουά του Βόλου, δε με εντυπωσίασε καθόλου. Ομάδα με έμπειρους παίκτες αλλά μπροστά στον Πανσερραϊκό νομίζω δεν έχει τύχη. Θα περιμένω πρώτα να τους δω να περνάνε την πρώτη φάση και μετά το συζητάμε. Όπως βλέπετε δεν συγκρίνω αυτές τις ομάδες με την δική μου γιατί θα ήταν άτοπη κίνηση.
Όπως προανέφερα είναι προσωπικές μου εντυπώσεις και κυρίως μπορεί οι ομάδες όταν τις είδα να παίζανε με πολλές ελλείψεις.
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

Re: zisopoylos

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Ιούλ 22, 2008 8:48 am

giannis.zisopoulos έγραψε:Γεια σας παιδιά και από εμένα. Μια και η σελίδα ασχολείται με τον ΜΑΚ. Νομίζω πως είμαι αρκετά αρμόδιος για να σα διαφωτίσω. Διευκρινίζω πως τα παρακάτω είναι προσωπικές απόψεις και σίγουρα τα περισσότερα θα κριθούν μέσα στο νερό τις προσεχείς ημέρες ( αν και με ιντριγκάρει πως κάποιες ομάδες προσπαθούν πολύ και έξω από το νερό ).
Ο Μακεδονικός είναι έτοιμος να αντιμετωπίσει στα ίσα όποιον αντίπαλο βρεθεί στον δρόμο του. Ούτως ή άλλως από εδώ είχαμε αναφέρει πως θα δουλέψουμε ένα χρόνο ώστε όποια ομάδα και να εμφανιστεί στημένη σε μια νύχτα με ένα κάρο μεταγραφές, να μπορούμε να την παίξουμε. Η ομάδα μας έχει να φοβηθεί κυρίως τον κακό εαυτό της. Κατά τα άλλα από τις ομάδες που έχω δει ο πιο αξιόλογος αντίπαλος είναι οι Σερραίοι. Τον Νηρέα Λαμίας που τον παρακολούθησα στο τουρνουά του Βόλου, δε με εντυπωσίασε καθόλου. Ομάδα με έμπειρους παίκτες αλλά μπροστά στον Πανσερραϊκό νομίζω δεν έχει τύχη. Θα περιμένω πρώτα να τους δω να περνάνε την πρώτη φάση και μετά το συζητάμε. Όπως βλέπετε δεν συγκρίνω αυτές τις ομάδες με την δική μου γιατί θα ήταν άτοπη κίνηση.
Όπως προανέφερα είναι προσωπικές μου εντυπώσεις και κυρίως μπορεί οι ομάδες όταν τις είδα να παίζανε με πολλές ελλείψεις.



Πολλά συγχαρητήρια για την ομάδα σου Γιάννη !
Δεν με ενδιαφέρει αν θα τα καταφέρετε στους αγώνες,αλλά με εντυπωσιάζει ο τρόπος λειτουργίας της ομάδας σου κι ότι είστε μαζί όλο τον χρόνο.
Αυτό γουστάρω κι εγώ κι όχι τις γνωστές ομάδες που μαζεύονται μία εβδομάδα πριν το πρωτάθλημα.
Γιάννη εύχομαι να τα καταφέρετε για να δούνε κι α΄λλοι το παράδειγμά σας και να εκλείψουν τα φαινόμενα των ''τουριστών'' στο χώρο μας ακόμα και στην Δ Έθνική...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Τρί Ιούλ 22, 2008 12:26 pm

ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΗΡΕΑ , ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ , ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ Ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ , ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑΡΑ ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΕΙΠΑΝΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ , ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΟΣΜΕΙ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΠΟΛΟ , ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΜΗΛΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΗΡΘΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΝΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ.............. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ , ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ !!!!!!!!!!!!!
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Re: ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Ιούλ 22, 2008 12:57 pm

KASHMIR έγραψε:ΗΡΘΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΝΕ

:shock: :shock: :shock:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό GuillermoMolina2 » Τρί Ιούλ 22, 2008 1:08 pm

Καλα μιλαμε,με φτιαξατε αγρια :o .Γουσταρω αφανταστα τετοιο κλιμα..Αντε να ερθει η Παρασκευη,δεν μπορω να περιμενω αλλο..
Άβαταρ μέλους
GuillermoMolina2
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 10, 2008 7:06 pm

Re: ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Τρί Ιούλ 22, 2008 1:35 pm

KASHMIR έγραψε:ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ Ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Ζεις αλλού φίλε μου. Το θέμα δεν είναι να περάσει ο Μακεδονικός στην τελική φάση, γιατί αυτό θα το κάνει άνετα το ΠΣΚ που έρχεται, αλλά να ανέβει κατηγορία. Αυτος είναι ο στόχος του ΜΑΚ. Όλα τα άλλα που λες είναι να χαμε να λεγαμε.......
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τρί Ιούλ 22, 2008 2:37 pm

bill ασε τους ασχετους να λενε οτι θελουν!!! Περιμενω να δω τον Μακεδονικο και τον Πανσερραϊκο να ανεβαινουν!!! 8)
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Re: ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τρί Ιούλ 22, 2008 2:41 pm

KASHMIR έγραψε:ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΗΡΕΑ , ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Μετα απο αυτη τη δηλωση επιμενεις να λες οτι δεν λετε οτι εχετε ομαδαρα???
Εγω στο ξαναειπα μη λες μεγαλα λογια περιμενε να τα πεις μετα τους αγωνες!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό GuillermoMolina2 » Τρί Ιούλ 22, 2008 2:52 pm

:D :D :D
Άβαταρ μέλους
GuillermoMolina2
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 10, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Ιούλ 22, 2008 3:13 pm

Ο ΝΗΡΕΑΣ ειναι απο τα φαβορι για την ανοδο.Δεν ξερω τι μεταγραφες εκανε ο Πανσεραικος αλλα εαν εχει μεινει η ιδια ομαδα και ανεβαινουν 3 ομαδες τοτε εχει καποιες ελπιδες για ανοδο.Αυτες τις ομαδες ξερω.Για τις υπολοιπες θα δειξει
Παντως νομιζω οτι Νηρεας Λαμιας και Μιλωνας θα ειναι στην τετραδα.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τρί Ιούλ 22, 2008 3:39 pm

solid έγραψε:Ο ΝΗΡΕΑΣ ειναι απο τα φαβορι για την ανοδο.


Ξεκαθάρισε ποιον ΝΗΡΕΑ ενοείς γιατί μπορεί να γίνουν παρεξηγήσεις.

Γιατι ο ΝΗΡΕΑ ΠΑΤΡΑΣ πάντως θα παλέψει να αγωνιστεί με 7αδα σε όλα τα παιχνίδια :lol: 8)
Τελευταία επεξεργασία από Lambros10 και Τρί Ιούλ 22, 2008 3:52 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Ιούλ 22, 2008 3:49 pm

Λαμπρο εαν παιξεις οπως περσι τοτε σας βλεπω Γ'ΕΘΝΙΚΗ
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τρί Ιούλ 22, 2008 3:53 pm

solid έγραψε:Λαμπρο εαν παιξεις οπως περσι τοτε σας βλεπω Γ'ΕΘΝΙΚΗ


Δύσκολο... πέρυσι είχα κάνει 15 προνονήσεις φέτος είμαι στην 8η..... :) :lol:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Ιούλ 22, 2008 4:40 pm

Lambros10 έγραψε:
solid έγραψε:Λαμπρο εαν παιξεις οπως περσι τοτε σας βλεπω Γ'ΕΘΝΙΚΗ


Δύσκολο... πέρυσι είχα κάνει 15 προνονήσεις φέτος είμαι στην 8η..... :) :lol:



Συγκλονιστικό φιλικό σήμερα το απόγευμα μεταξύ Νηρέα και Φάρου...!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό firma12 » Τρί Ιούλ 22, 2008 4:53 pm

Αρχιζω να μην πισευω στα αυτια μου! πως μπορειτε να μιλατε για ομαδες που θα ανεβουν στην Γ΄με 15 προπονησεις? Στον πανσερραικο καναμε προπονησεις ολο τον χρονο... Στον μακεδονικο τα παιδια το ιδιο... Κι εσεις θελετε να ανεβαιτε κατηγορια με 15 και 30? Τι να πω? Αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι προσπαθειτε με μεταγραφες κραχτες στο χωρο να ανεβειτε και του χρονου παλι κατω. Δυστηχως το αθλημα ετσι δεν προκειτε να παει ποτε μπροστα.

Καιρος ειναι να περασουμε σε τοπικα πρωταθληματα σε αυτες τις κατηγοριες και στο τελος του χρονου οι πρωταθλητες και δευτεραθλητες να παιζουν στον final four και να ανεβαινουν οι 2 πρωτοι! ειναι αποψη ανθρωπου του χωρου την οποια πιστευω! μονο ετσι θα ακμασει το αθλημα που παει κατα διαολου στην ελλαδα!
No rulezzz! just play!
firma12
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 8:44 am
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Ιούλ 22, 2008 4:59 pm

Μαλλον ειναι η πρωτη φορα που μπηκες μεσα και δεν καταλεβες οτι κανουμε πλακα
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron