ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό GuillermoMolina2 » Τρί Ιούλ 22, 2008 5:59 pm

Μπορει καποιος να συγκρινει αυτες τις 2 ομαδες? (Νηρεας Π,Φαρος) Ο ΟΠΑΘΑ τιποτα?
Άβαταρ μέλους
GuillermoMolina2
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 10, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Ιούλ 22, 2008 7:08 pm

GuillermoMolina2 έγραψε:Μπορει καποιος να συγκρινει αυτες τις 2 ομαδες? (Νηρεας Π,Φαρος) Ο ΟΠΑΘΑ τιποτα?



Σήμερα στο φιλικό θα δοκιμάσουμε νέα συστήματα με λιγότερους παίκτες,αφού δεν πρόκειται με τίποτα να συμπληρώσουμε επτάδες...
Θα ξεκινήσουμε το 5Χ5 και στην υδατοσφαίριση...!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό Roiter » Τρί Ιούλ 22, 2008 7:09 pm

ΑΠ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ , ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ , ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ( ΜΙΑΣ Κ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) .ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΠΤΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΠΙΣΙΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ.
Ο ΟΠΑΘΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΩΣ 13 ΕΤΩΝ ΤΟ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΩΝ ! ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! Ο ΝΗΡΕΑΣ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ( ΒΛΕΠΕ ΛΑΜΠΡΟ) ΑΛΛΑ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΕ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟ ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΤΑΞΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΙ ΝΗΡΕΑ …..ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΟΙ ΤΟΥ ΝΗΡΕΑ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΣΤΟ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ 4 ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ! ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΛΑΜΠΡΟ! ! !
Roiter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 20, 2008 8:32 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Ιούλ 22, 2008 7:19 pm

Roiter έγραψε:ΑΠ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ , ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ , ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ( ΜΙΑΣ Κ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) .ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΠΤΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΠΙΣΙΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ.
Ο ΟΠΑΘΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΩΣ 13 ΕΤΩΝ ΤΟ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΩΝ ! ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! Ο ΝΗΡΕΑΣ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ( ΒΛΕΠΕ ΛΑΜΠΡΟ) ΑΛΛΑ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΕ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟ ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΤΑΞΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΙ ΝΗΡΕΑ …..ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΟΙ ΤΟΥ ΝΗΡΕΑ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΣΤΟ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ 4 ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ! ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΛΑΜΠΡΟ! ! !



Φανταστείτε να είχαν μερικοί μυαλό και άκουγαν κανα μεγαλύτερο που ξέρει...
ΦΑΡΟΣ
Τέρμα Τσουτσάνης Μάκης
Φούντα Βουλουξής Φώτης
Άμυνα φ. Μολώχας Γιώργος
Αριστερά Αναστασόπουλος Λάμπρος και Μεθενίτης Μάρκος
Δεξιά Βουλουξής Τάκης και Μπόκαρης Λευτέρης
Αλλαγές Αφράτης,Μανθόπουλος,Γκότσης,Κολλιόπουλος,Κονδάκης,Γκιλφέσης.
Την σηκώναμε για πλάκα την κούπα ή όχι ?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό Roiter » Τρί Ιούλ 22, 2008 7:29 pm

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ‘Γ…..Σ’ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ‘ΠΟΝΗΡΟ’ !
ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ…ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΡΟΥΝ!
Roiter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 20, 2008 8:32 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Ιούλ 22, 2008 7:31 pm

Θέλανε λούσα βλέπεις και να λένε ότι παίζουν Γ' Εθνική κι όχι Δ' που είναι ξεφτίλα...
Δεν κοιτάνε που δεν μπορούσαν να κολυμπήσουν και τουε λυπόταν ο κόσμος ,μου θέλανε και άνοδο...
Τι να πώ ?
Αντί να κοιτάνε την δουλίτσα τους και να βρούνε μια ομαδίτσα που έχει προπόνηση όλο τον χρόνο για να έρχονται κανα τριάρι φορές την βδομάδα για να μην ξεφτιλίζονται κάθε καλοκαίρι,αυτοί μένουν στα περασμένα μεγαλεία...!
Και πέρσι τα ίδια έγιναν και του χρόνου πάλι τα ίδια θα κάνουν...
Αλλά τους περιμένω πάλι τον Σεπτέμβρη-Οκτώβρη στην πισίνα με κατεβασμένα τα αυτιά πάλι να παρακαλάνε να τους δώσω λίγο χώρο να κολυμπήσουν,γιατί δεν θα υπάρχουν οι ''κολλητοί'' και η ''ομαδάρα'' του καλοκαιριού...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό GuillermoMolina2 » Τρί Ιούλ 22, 2008 7:36 pm

Roiter έγραψε:ΑΠ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ , ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ , ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ( ΜΙΑΣ Κ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) .ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΠΤΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΠΙΣΙΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ.
Ο ΟΠΑΘΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΩΣ 13 ΕΤΩΝ ΤΟ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΩΝ ! ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! Ο ΝΗΡΕΑΣ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ( ΒΛΕΠΕ ΛΑΜΠΡΟ) ΑΛΛΑ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΕ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟ ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΤΑΞΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΙ ΝΗΡΕΑ …..ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΟΙ ΤΟΥ ΝΗΡΕΑ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΣΤΟ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ 4 ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ! ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΛΑΜΠΡΟ! ! !

Ευχαριστω παρα πολυ Roiter.Κριμα παντως για τον ΟΠΑΘΑ.Ειχα παιξει μια χρονια εναντιον τους,αν θυμαμαι καλα οταν ανεβηκαν Α2.Ειχε καλους παικτες τοτε.Αν και εριχναν λιγο ξυλο παραπανω..
Άβαταρ μέλους
GuillermoMolina2
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 10, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό Roiter » Τρί Ιούλ 22, 2008 7:42 pm

ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΥΑΛΑ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΠΑΤΡΙΝΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΙΣ ΠΙΣΙΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ…. ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ !! ΟΣΟΙ ΚΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ‘ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ’ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΙΡΑΖΑΝ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ….
ΝΑΡΚΙΣΣΟΙ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΙΟΙ ΜΕ ΤΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΓΟΝΤΙΛΙΚΙΑ ΣΑΣ…
Roiter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 20, 2008 8:32 pm

Δημοσίευσηαπό Roiter » Τρί Ιούλ 22, 2008 7:48 pm

GuillermoMolina2 έγραψε:
Roiter έγραψε:ΑΠ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ , ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ , ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ( ΜΙΑΣ Κ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) .ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΠΤΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΠΙΣΙΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ.
Ο ΟΠΑΘΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΩΣ 13 ΕΤΩΝ ΤΟ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΩΝ ! ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! Ο ΝΗΡΕΑΣ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ( ΒΛΕΠΕ ΛΑΜΠΡΟ) ΑΛΛΑ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΕ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟ ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΤΑΞΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΙ ΝΗΡΕΑ …..ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΟΙ ΤΟΥ ΝΗΡΕΑ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΣΤΟ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ 4 ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ! ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΛΑΜΠΡΟ! ! !

Ευχαριστω παρα πολυ Roiter.Κριμα παντως για τον ΟΠΑΘΑ.Ειχα παιξει μια χρονια εναντιον τους,αν θυμαμαι καλα οταν ανεβηκαν Α2.Ειχε καλους παικτες τοτε.Αν και εριχναν λιγο ξυλο παραπανω..

ΦΙΛΕ GuillermoMolina2 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΠΑΝΕΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΚΛΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ…ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕΘΑΥΡΙΟ
Roiter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 20, 2008 8:32 pm

Δημοσίευσηαπό GuillermoMolina2 » Τρί Ιούλ 22, 2008 7:52 pm

Roiter έγραψε:
GuillermoMolina2 έγραψε:
Roiter έγραψε:ΑΠ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ , ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ , ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ( ΜΙΑΣ Κ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) .ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΠΤΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΠΙΣΙΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ.
Ο ΟΠΑΘΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΩΣ 13 ΕΤΩΝ ΤΟ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΩΝ ! ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! Ο ΝΗΡΕΑΣ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ( ΒΛΕΠΕ ΛΑΜΠΡΟ) ΑΛΛΑ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΕ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟ ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΤΑΞΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΙ ΝΗΡΕΑ …..ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΟΙ ΤΟΥ ΝΗΡΕΑ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΣΤΟ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ 4 ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ! ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΛΑΜΠΡΟ! ! !

Ευχαριστω παρα πολυ Roiter.Κριμα παντως για τον ΟΠΑΘΑ.Ειχα παιξει μια χρονια εναντιον τους,αν θυμαμαι καλα οταν ανεβηκαν Α2.Ειχε καλους παικτες τοτε.Αν και εριχναν λιγο ξυλο παραπανω..

ΦΙΛΕ GuillermoMolina2 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΠΑΝΕΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΚΛΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ…ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕΘΑΥΡΙΟ

Επαιζες τοτε ε? Καλη ομαδα,με πολυ καλο τερμα.Ευχαριστω πολυ φιλε.Να εισαι και εσυ καλα.
Άβαταρ μέλους
GuillermoMolina2
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 10, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Ιούλ 22, 2008 7:58 pm

Roiter έγραψε:ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΥΑΛΑ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΠΑΤΡΙΝΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΙΣ ΠΙΣΙΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ…. ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ !! ΟΣΟΙ ΚΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ‘ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ’ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΙΡΑΖΑΝ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ….
ΝΑΡΚΙΣΣΟΙ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΙΟΙ ΜΕ ΤΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΓΟΝΤΙΛΙΚΙΑ ΣΑΣ…




Μ....α μπορείς να με πείς΄,αλλά και ιδιοκτήτη πισίνας και παραγοντίσκο δεν το περίμενα...!χαχαχχαχχα
Δεν θεωρείς ότι είναι ηλιθιότητα να δώσεις λίγο από τον λιγοστό χώρο σου στην πισίνα σε κωλοτούμπες που όλο τον χρόνο που τους είχαν γραμμένοι οι ''κολλητοί'' τους σε έγλειφαν και ήταν δίπλα σου και μόλις ήρθε το καλοκαιράκι λάκιξαν στην πρώτη ομάδα που βρήκαν?
Δεν ήθελε κανένας το κακό σου...Ίσα-ίσα θα σε κάναμε και πρωταθληή πάλι...!
Αλλά εσύ διάλεξες και δεν πρόλαβες να κάνεις και σούτ σε 5 παιχνίδια...
Και το χειρότερο έπαιξες και συμπαίκτης με άτομο που σου της΄''έβρεξε'' πριν από λίγο καιρό κι έκανες μόκο...
Και παρόλα αυτά βγαίνεις και λές και μ...ς στο forum αντί να ψάξεις κάπου να κρυφτείς από την ξεφτίλα...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό Roiter » Τρί Ιούλ 22, 2008 8:07 pm

ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝ ΤΟΣΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ‘ΠΑΤΡΙΝΕ’ …
Roiter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 20, 2008 8:32 pm

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Τρί Ιούλ 22, 2008 8:32 pm

Lolek & Bolek έγραψε:bill ασε τους ασχετους να λενε οτι θελουν!!! Περιμενω να δω τον Μακεδονικο και τον Πανσερραϊκο να ανεβαινουν!!! 8)

Γι αυτό σε πάω... :lol: Πέρα από την πλάκα τώρα, ξέρω πολύ καλά πόσο σκληρή προπόνηση έχει κάνει τα τελευταία 2 χρόνια ο ΜΑΚ γι αυτό και τα λέω αυτά. Καθημερινές πολύ σκληρές προπονήσεις και θεωρώ πως θα ναι πολύ μεγάλο κρίμα για αυτά τα παιδιά να μην ανέβουν. Εγώ πέρασα για μικρό διαστημα από τον ΜΑΚ και λόγω υποχρεωσεων εκτός Θεσ/νίκης δε μπορεσα να ακολουθησω την ομάδα , αλλά επειδή ξέρω την προσπάθεια που κατέβαλαν, θεωρώ πως θα παλέψουν και θα τα καταφέρουν. Το ίδιο θεωρώ πως θα κάνει και ο Πανσεραϊκος. Αλλωστε οι διαφορές μεταξύ των 2 ομάδων είναι πολύ μικρή νομίζω. Διορθωσε με αν κάνω λάθος Bolek.
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

Δημοσίευσηαπό dolphin » Τρί Ιούλ 22, 2008 11:49 pm

No 7 έγραψε:

Μ....α μπορείς να με πείς΄,αλλά και ιδιοκτήτη πισίνας και παραγοντίσκο δεν το περίμενα...!χαχαχχαχχα
Δεν θεωρείς ότι είναι ηλιθιότητα να δώσεις λίγο από τον λιγοστό χώρο σου στην πισίνα σε κωλοτούμπες που όλο τον χρόνο που τους είχαν γραμμένοι οι ''κολλητοί'' τους σε έγλειφαν και ήταν δίπλα σου και μόλις ήρθε το καλοκαιράκι λάκιξαν στην πρώτη ομάδα που βρήκαν?
Δεν ήθελε κανένας το κακό σου...Ίσα-ίσα θα σε κάναμε και πρωταθληή πάλι...!
Αλλά εσύ διάλεξες και δεν πρόλαβες να κάνεις και σούτ σε 5 παιχνίδια...
Και το χειρότερο έπαιξες και συμπαίκτης με άτομο που σου της΄''έβρεξε'' πριν από λίγο καιρό κι έκανες μόκο...
Και παρόλα αυτά βγαίνεις και λές και μ...ς στο forum αντί να ψάξεις κάπου να κρυφτείς από την ξεφτίλα...
[quote/

Ρε φιλαρα Νο7 τι κομπλεξ ειναι αυτα που κουβαλάς ;;;; Σε παρακουλουθω καιρό με τον τροπο που κινεισαι και γραφεις στο φορουμ και λεω στην αρχη αστειευσαι, μετα λεω εκνευριζεται και μετα βλεπω ξεκαθαρα οτι εχεις σοβαρο προβλημα!!!!!
ποιος εισαι εσυ που κρινεις τον καθε παικτη και καθε ανθρωπο της πισινας ;;; ιδιαιτερα της Πάτρας ανθρωποι που εχουν καποια χρονια στην πισινα. ποιος είσαι εσυ που εισαι μαγκας και βγαζεις πρωταθλητες ;; και κανεις κουμάντα σε πισινες σε διοικησεις , εισαι παικταρας, και γαμηκουλας;;; που μας ξεφυτρωσες εσυ που δεν σε ηξερε ουτε η μανα σου , στο χαρτη του πολο;; Εσυ δεν ησουν που εδωσες τα χερια να πας να παιξεις με την ομαδα του αργοστολιου που βριζεις σημερα οτι κολυμπουσαν πανω κατω ασταματητα σαν ασχετοι;;;
Που ανεβασες εσυ ομαδα ρε φιλε και μιλας εκ μερους του νοπ και εισαι σε ολες τις φωτογραφιες της ομαδος ως τροπαιουχος;;; Που αν δεν hταν ο Λαμπρος να παιξει ρισκο την καριερα του (γιατι αν δεν καταφερνε θα καιγοταν το παιδι ως προπονητης με το καλημερα στο πιο δυσκολο σημειο της ομαδος στο πρωταθλημα) να ισοροπησει και να μαζεψει τα συντριμια που υπηρχαν στον Νοπ και να τα κανει ομαδα θα ειχατε διαλyθει.
Δεν τον εχω δει τον Λαμπρο να μιλαει με τοσο επαρση, που για μενα που παρακολουθω απο αποσταση την ομαδα 30 χρονια ειναι καθαρα δικη του επιτυχια και δεν τον εχω δει υτε στις μισες φωτογραφιες που εισαι εσυ. Εγω ακουγα στο ραδιοφωνο 15 μερες πριν διωχτει ο σερβος εσυ να δηλωνεις οτι εχουμε απο τους πιο σοβαρους προπονητες που εχουν ερθει ποτε στην πατρα με περγαμηνες απο την παρτιζαν. Τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα;;;;;;;;;;;;;

Μιλας εσυ με εναμιση χρονο στην ομαδα οτι εχεις καταφερει να νυκοκυρεψεις τον νοπ οταν εδω και 4 χρονια ο προεδρος μοναχα ειναι σωστος στις υποχρεωσεις του;;; Με τα λεφτα του προεδρου γινεσαι μαγκας;;; και νυκοκυρης;;; Για χαλαρωσε και ασε τις δηλωσεις και χασε κανα κιλο και μην βγαζεις τα κομπλεχ σου στους αλλους επειδη δεν μπορεις να κουνηθεις.
dolphin
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Ιουν 27, 2007 9:23 pm
Τοποθεσία: Thanassa

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τετ Ιούλ 23, 2008 12:28 am

dolphin έγραψε:
No 7 έγραψε:

Μ....α μπορείς να με πείς΄,αλλά και ιδιοκτήτη πισίνας και παραγοντίσκο δεν το περίμενα...!χαχαχχαχχα
Δεν θεωρείς ότι είναι ηλιθιότητα να δώσεις λίγο από τον λιγοστό χώρο σου στην πισίνα σε κωλοτούμπες που όλο τον χρόνο που τους είχαν γραμμένοι οι ''κολλητοί'' τους σε έγλειφαν και ήταν δίπλα σου και μόλις ήρθε το καλοκαιράκι λάκιξαν στην πρώτη ομάδα που βρήκαν?
Δεν ήθελε κανένας το κακό σου...Ίσα-ίσα θα σε κάναμε και πρωταθληή πάλι...!
Αλλά εσύ διάλεξες και δεν πρόλαβες να κάνεις και σούτ σε 5 παιχνίδια...
Και το χειρότερο έπαιξες και συμπαίκτης με άτομο που σου της΄''έβρεξε'' πριν από λίγο καιρό κι έκανες μόκο...
Και παρόλα αυτά βγαίνεις και λές και μ...ς στο forum αντί να ψάξεις κάπου να κρυφτείς από την ξεφτίλα...
[quote/

Ρε φιλαρα Νο7 τι κομπλεξ ειναι αυτα που κουβαλάς ;;;; Σε παρακουλουθω καιρό με τον τροπο που κινεισαι και γραφεις στο φορουμ και λεω στην αρχη αστειευσαι, μετα λεω εκνευριζεται και μετα βλεπω ξεκαθαρα οτι εχεις σοβαρο προβλημα!!!!!
ποιος εισαι εσυ που κρινεις τον καθε παικτη και καθε ανθρωπο της πισινας ;;; ιδιαιτερα της Πάτρας ανθρωποι που εχουν καποια χρονια στην πισινα. ποιος είσαι εσυ που εισαι μαγκας και βγαζεις πρωταθλητες ;; και κανεις κουμάντα σε πισινες σε διοικησεις , εισαι παικταρας, και γαμηκουλας;;; που μας ξεφυτρωσες εσυ που δεν σε ηξερε ουτε η μανα σου , στο χαρτη του πολο;; Εσυ δεν ησουν που εδωσες τα χερια να πας να παιξεις με την ομαδα του αργοστολιου που βριζεις σημερα οτι κολυμπουσαν πανω κατω ασταματητα σαν ασχετοι;;;
Που ανεβασες εσυ ομαδα ρε φιλε και μιλας εκ μερους του ΝΟΠ και εισαι σε ολες τις φωτογραφιες της ομαδος ως τροπαιουχος;;; Που αν δεν hταν ο Λαμπρος να παιξει ρισκο την καριερα του (γιατι αν δεν καταφερνε θα καιγοταν το παιδι ως προπονητης με το καλημερα στο πιο δυσκολο σημειο της ομαδος στο πρωταθλημα) να ισοροπησει και να μαζεψει τα συντριμια που υπηρχαν στον Νοπ και να τα κανει ΟΜΑΔΑ θα ειχατε διαλyθει.
Δεν τον εχω δει τον Λαμπρο να μιλαει με τοσο επαρση, που για μενα που παρακολουθω πο αποσταση την ομαδα 30 χρονια ειναι καθαρα δικη του επιτυχια και δεν τον εχω δει υτε στις μισες φωτογραφιες που εισαι εσυ! Εγω ακουγα στο ραδιοφωνο 15 μερες πριν διωχτει ο σερβος εσυ να δηλωνεις οτι εχουμε πο τους πιο σοβαρους προπονητες που εχουν ερθει ποτε στην πατρα με περγαμηνες απο ην παρτιζαν. Τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα;;;;;;;;;;;;;

Μιλας εσυ με εναμιση χρονο στην ομαδα οτι εχεις καταφερει να νυκοκυρεψεις τον νοπ οταν εδω και 4 χρονια ο προεδρος μοναχα ειναι σωστος στις υποχρεωσεις του;;; Με τα λεφτα του προεδρου γινεσαι μαγκας;;; και νυκοκυρης;;; Για χαλαρωσε και ασε τις δηλωσεις και χασε κανα κιλο και μην βγαζεις τα κομπλεχ σου στους αλλους επειδη δεν μπορεις να κουνηθεις.



Απ'αυτά που γράφεις καταλαβαίνω ότι έχεις πρόβλημα προσωπικό μαζί μου.
Να σου υπενθυμίσω ότι εγώ δεν ξέρω ποιό είσαι,ενώ εσύ με ξέρεις καλά.Παρόλα αυτά λές αρκετές ανακρίβειες οι οποίες πηγάζουν από κάποιες ανασφάλειές σου.
Για να σου απαντήσω και σένα
1ον Δεν το παίζω παικταράς ή γαμίκουλας γι'αυτό το λόγο παίζω στην Δ'Εθνική κάνοντας μόνο το χόμπυ μου χωρίς έπαρση κι αλαζονεία.Τα βέλη μου τα έριξα σε ένα μόνο άτομο του Αργοστολίου που είναι φίλος μου και μου την έκανε γυριστή τελευταία στιγμή και θεωρώ ότι μαζί με αυτόν και με τον Λάμπρο ο Φάρος θα συγκεντρωνε παρα πολλές πιθανότητες ανόδου.
2ον Όντως θα έπαιζα στο Αργοστόλι,αλλά αποφασίστηκε από το Δ.Σ. του Ν.Ο.Π. (της ομάδας μου) να φτιάξουμε μια ομάδα θυγατρική για να μπορούν να παίζουν όσα παιδιά δεν μπορούν να παίξουν στην πρώτη μας ομάδα.Δεν μπορούσα να μην πάω,όπως καταλαβαίνεις...
3ον Ποτέ δεν αμφισβήτησα ότι ο Πρόεδρος μου έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο στην ομάδα.Αλλά κι εγώ έχω έναν ρόλο,όπως ρόλο έχει κι ο Λάμπρος.Ουδείς αμφισβήτησε την αξία του Λάμπρου,ούτε είπα ότι ανέβασα εγώ την ομάδα.Ολοι συνέβαλαν σε αυτό και η Διοίκηση και οι παίκτες και οι προπονητές.Επίσης θα ξέρεις ότι με τον Λάμπρο είμαστε από 4 χρονών μαζί και ήταν 100 % προσωπική μου επιλογή και επιμονή κόντρα στους καιρούς να αναλάβει τότε τα ηνία του συλλόγου.Κι ευτυχώς ο Πρόεδρος με άκουσε ακόμα μια φορά.
Επομένως ''δελφινάκι'' άσε το κήρυγμα σε μένα.
Όσον αφορά στα ''κιλά'' μου,έχεις δίκιο ότι το έχω παραξηλώσει με το φαγητό κι έχω ξεμποχιάσει αλλά τι να κάνω,θέλει καλοπέραση η φτώχια...!
Θα σε παρακαλούσα κι εσένα όπως και τον DELFO που εξαφανίστηκε,αν έχεις κάποιο πρόβλημα προσωπικό μαζί μου,ξέρεις ποιός είμαι,έλα να τα βρούμε...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Re: ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Τετ Ιούλ 23, 2008 12:35 am

Lolek & Bolek έγραψε:
KASHMIR έγραψε:ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΗΡΕΑ , ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Μετα απο αυτη τη δηλωση επιμενεις να λες οτι δεν λετε οτι εχετε ομαδαρα???
Εγω στο ξαναειπα μη λες μεγαλα λογια περιμενε να τα πεις μετα τους αγωνες!
ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ, ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΣΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ , ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΨΗΛΑ[/quote]
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τετ Ιούλ 23, 2008 1:29 am

Αφου ρε φιλε λες οτι κατα την προσωπικη σου αποψη ειναι διαφορετικων κατηγοριων!!!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό Roiter » Τετ Ιούλ 23, 2008 11:31 am

ΕΜΑΘΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΛΕΞΗ ΣΗΜΕΡΑ!

ΜΝΗΣΙΚΑΚΟΣ ....
Roiter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 20, 2008 8:32 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιούλ 23, 2008 11:38 am

GuillermoMolina2 έγραψε:
Roiter έγραψε:ΑΠ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ , ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ , ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ( ΜΙΑΣ Κ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) .ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΠΤΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΠΙΣΙΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ.
Ο ΟΠΑΘΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΩΣ 13 ΕΤΩΝ ΤΟ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΩΝ ! ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! Ο ΝΗΡΕΑΣ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ( ΒΛΕΠΕ ΛΑΜΠΡΟ) ΑΛΛΑ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΕ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟ ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΤΑΞΥ ΦΑΡΟΥ ΚΑΙ ΝΗΡΕΑ …..ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΟΙ ΤΟΥ ΝΗΡΕΑ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΣΤΟ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ 4 ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ! ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΛΑΜΠΡΟ! ! !

Ευχαριστω παρα πολυ Roiter.Κριμα παντως για τον ΟΠΑΘΑ.Ειχα παιξει μια χρονια εναντιον τους,αν θυμαμαι καλα οταν ανεβηκαν Α2.Ειχε καλους παικτες τοτε.Αν και εριχναν λιγο ξυλο παραπανω..


Ξύλο αποκλείεται !!! ήταν όλοι τα καλύτερα παιδιά :))

Η ομάδα τότε αποτελούταν από τους:

Σερέτη Γιάννη (τερματοφύλακα)
Μπόκαρη Λευτέρη - Μαρκοβιτς Μιχάλη (θέση 1)
Αναστασόπουλο Λάμπρο - Παπαιωάννου Κώστας (θέση 2)
Παπαδέα Τάσο - Μποτσάκη Κώστα (αμυντικός - θέση 3)
Προδρομίτη Δημητρη (θέση 4)
Παρασκευόπουλο Παναγιώτη - Γιαννόπουλο Μάνθο (θέση 5)
Μάνεσης Αλέξης (φουνταριστός)

Ελίζω να μην ξέχασα κάποιους.
Ηταν Ιούλιος του 2003 και τελευταίοι επίσημοι αγώνες οπυ έγιναν
στο κολυμβητήριο της Αγυιάς.
Μετά έκλεισε για συντήρηση..... έως σήμερα........ !!!
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τετ Ιούλ 23, 2008 11:56 am

Λαμπρο ηταν τοτε που ανεβηκατε με τον ΕΝΟΑ μαζι?
Μετα εκλεισε και δεν ξανανοιξε?
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

cron