hallo

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

hallo

Δημοσίευσηαπό zoo1 » Δευτ Αύγ 04, 2008 9:36 pm

Για οσους χαρακτηρισαν τον ΝΗΡΕΑ ΛΑΜΙΑΣ ομαδα της μιας βραδιας δωσαμε και θα συνεχισουμε να δινουμε απαντησεις μονο μεσα στη πισινα και τα επομενα χρονια.
Συγχαρητηρια σε ολες τις ομαδες.
zoo1
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευτ Αύγ 04, 2008 8:58 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Αύγ 04, 2008 10:10 pm

Τι έχετε πάθει εκεί στη Λαμία ; Το παρεξηγιάρικο νερό πίνετε ; Πού είναι ο Kashmir να μας πει τη γνώμη του ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Δευτ Αύγ 04, 2008 11:46 pm

Εγω θα πω συγχαρητηρια για την πρωτη θεση και μπραβο για τις εμφανισεις σας στο πρωταθλημα!!! Υπαρχει ομως ενα σημαντικο μειονεκτιμα κατα την γνωμη μου στην ομαδα σας: Ειναι χτισμενη με ξενους παικτες και πολυ λιγους Λαμιωτες!!! Ετσι δεν ειναι??? Οι ακαδημιες σας πως τα πανε??? Επισης αν ο χορηγος σας βαρεθει και σταματησει τι θα γινει μετα? υπαρχει καποια συνεχεια ? Να ξερεις οτι πολλες ομαδες χρεωθηκαν λογω των μεταγραφων και τωρα βρισκονται ενα βημα πριν τη διαλυση!!! Εγω προσωπικα θελω να πω συγχαρητηρια στην ομαδα των Ιωαννινων για τον μικρο μεσο ορο ηλικιας τους
και μακαρι αυτα τα παιδια να συνεχισουν την προσπαθεια που αρχισαν!! αυτα απο μενα περιμενω απαντηση απο καποιον της Λαμιας... τιποτα απο οσα λεω δεν ειναι κακοπροαιρετο! :lol:
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Τρί Αύγ 05, 2008 11:15 am

O KASHMIR ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ FORUM ΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ , ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΧΝΑΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ , ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΙΔΑΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ) ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ , ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΔΙΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ , ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΥΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΡΑΨΤΕΜΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Αύγ 05, 2008 11:53 am

Για την απόλυτη ηδονή ( :oops: ) έχεις καμιά συνταγή ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό Smart rat » Δευτ Αύγ 18, 2008 7:58 pm

τς τς τς τς κακιες κακιες ενα σωρο :twisted:
Smart rat
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Τρί Μαρ 11, 2008 10:13 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Αύγ 20, 2008 2:02 pm

Το θέμα είναι να υπάρχει και κάποια υποδομή στην ομάδα γιατί πολλοί ανέβηκαν 2,3 κατηγορίες με χρήματα και τώρα δεν υπάρχουν ούτε στο χάρτη...
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Δευτ Αύγ 25, 2008 10:50 am

statler έγραψε:Το θέμα είναι να υπάρχει και κάποια υποδομή στην ομάδα γιατί πολλοί ανέβηκαν 2,3 κατηγορίες με χρήματα και τώρα δεν υπάρχουν ούτε στο χάρτη...

ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΗΣ ?
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Αύγ 25, 2008 12:50 pm

Εγώ έχω δει την Πετρούπολη, από Δ σε Γ, το 2006. Αν και το ζητούμενο δεν είναι ακριβώς αυτό.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Δευτ Αύγ 25, 2008 3:17 pm

vs έγραψε:Εγώ έχω δει την Πετρούπολη, από Δ σε Γ, το 2006. Αν και το ζητούμενο δεν είναι ακριβώς αυτό.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ? ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΟΧΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ , ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Αύγ 25, 2008 3:32 pm

Kashmir εγώ απάντησα απλώς στην ερώτηση που έθεσες. Ίσως υπάρχουν κι άλλα παραδείγματα. Για το πού βρίσκεται τώρα έχει μεγάλη σχέση με το ότι της πήραν όλα τα ταλέντα. Και αυτό επίσης έχει μεγάλη σχέση με τα "γνωστά" του χώρου.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Πέμ Αύγ 28, 2008 10:56 am

vs έγραψε:Kashmir εγώ απάντησα απλώς στην ερώτηση που έθεσες. Ίσως υπάρχουν κι άλλα παραδείγματα. Για το πού βρίσκεται τώρα έχει μεγάλη σχέση με το ότι της πήραν όλα τα ταλέντα. Και αυτό επίσης έχει μεγάλη σχέση με τα "γνωστά" του χώρου.

ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΜΕ , ΚΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ?
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Αύγ 28, 2008 1:41 pm

Έμμεσα (Πανελλήνιες) ή άμεσα ναι. Απλώς είναι διαφορετική η λειτουργία ενός συλλόγου με υποδομές κλπ. και διαφορετική όταν με τις μεταγραφές χτυπάς γρήγορες ανόδους και από πίσω δεν υπάρχει τίποτα.

Πιστεύω ότι το πρώτο μοντέλο εξασφαλίζει καλύτερο μέλλον και σταθερότητα. Όλα όμως έχουν τα καλά τους και τα κακά τους, δεν μπορείς να απορρίψεις κάτι από τα δύο. Και βέβαια εξαρτάται τι προκρίνει η διοίκηση.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Παρ Αύγ 29, 2008 9:43 am

vs έγραψε:Έμμεσα (Πανελλήνιες) ή άμεσα ναι. Απλώς είναι διαφορετική η λειτουργία ενός συλλόγου με υποδομές κλπ. και διαφορετική όταν με τις μεταγραφές χτυπάς γρήγορες ανόδους και από πίσω δεν υπάρχει τίποτα.

Πιστεύω ότι το πρώτο μοντέλο εξασφαλίζει καλύτερο μέλλον και σταθερότητα. Όλα όμως έχουν τα καλά τους και τα κακά τους, δεν μπορείς να απορρίψεις κάτι από τα δύο. Και βέβαια εξαρτάται τι προκρίνει η διοίκηση.

ΣΩΣΤΑ , ΝΑΙ ΜΕΝ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΣΟΥ , ΑΝ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΤΟΤΕ ΑΡΓΑ Ή ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm


Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron