Πρωτάθλημα Δ' Εθνικής 2009

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό lupo » Δευτ Μάιος 18, 2009 12:48 pm

solid έγραψε:ΚΑROW is back - TRIDENT VOULAS
Θα παιξεις Τριαινα φετος η τοπες για πλακα?
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό nosce te ipsum » Δευτ Μάιος 18, 2009 2:21 pm

δεν θα παιξει ο solid αλλα καποιο παλιο χαμενο ταλεντο :D :D :D
nosce te ipsum
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 13, 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Μάιος 18, 2009 3:22 pm

No 7 έγραψε:Εγώ ξεκίνησα σιγά-σιγά τις βουτιές με τον προπονητή τον κύριο Λάμπρο... :lol:
Σήμερα θα κάνουμε 100άρι test να δούμε σε τι κατάσταση βρισκόμαστε...!
Στόχος μου είναι τα 2 min...!

Δύο λεπτά κάνω και στο πρόσθιο. Αλλά δε βγάζω δεύτερο κατοστάρι :lol:
Πού θα παίξετε φέτος ; Έχετε καμιά θέση για παλτό ... εεεεε ... πλαστό ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Μάιος 18, 2009 3:27 pm

Με τόσα ''παλτά'' που έχουμε ήδη στον Νηρέα,αν έρθεις κι εσύ θα προτείνω στο επόμενο Δ.Σ. να μετονομαστούμε σε Α.Ο.NΤΟΥΛΑΠΑ...!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Δευτ Μάιος 18, 2009 3:37 pm

Αναζητουνται παιχτες για μεγαλη ομαδα με 2.30 το κατοσταρι!!! Πιο λιγο δεν παιρνουμε γιατι θαχουμε αναγκη γιατρου μετα, και δεν εχουμε λεφτα για γιατρο. Οσοι πιστοι προσελθετε. Δινουμε μπονους, σπιτι με πισινα στη Βουλα, αυτοκινητο καμπριο επιλογης του παιχτη και δωροεπιταγες στα HONDOS CENTER. Ολα αυτα για τη φουκαριαρα την ομαδα για να ανεβει κατηγορια!!!! :)
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό lupo » Δευτ Μάιος 18, 2009 3:38 pm

nosce te ipsum έγραψε:δεν θα παιξει ο solid αλλα καποιο παλιο χαμενο ταλεντο :D :D :D
Οπως??????? :?
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Μάιος 18, 2009 3:41 pm

No 7 έγραψε:Με τόσα ''παλτά'' που έχουμε ήδη στον Νηρέα,αν έρθεις κι εσύ θα προτείνω στο επόμενο Δ.Σ. να μετονομαστούμε σε Α.Ο.NΤΟΥΛΑΠΑ...!


μήπως μας μπέρδεψες με τον Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ? ?
Ο Νηρέας με σήμα τον ιππόκαμπο έχει καταστατικό που δεν χωρουν τροποποιήσεις...
Απο τις επόμενες μέρες θα σας γνωστοποιήσω και τις πρώτες μεταγραφές της ομάδας....
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Τετ Μάιος 20, 2009 9:21 am

Eχουν βγει οι ημερομηνιες του πρωταθληματος για να δουμε αν συμπιπτουν με τις καλοκαιρινες αδειες? :lol:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τετ Μάιος 20, 2009 11:00 am

Lambros10 έγραψε:
No 7 έγραψε:Με τόσα ''παλτά'' που έχουμε ήδη στον Νηρέα,αν έρθεις κι εσύ θα προτείνω στο επόμενο Δ.Σ. να μετονομαστούμε σε Α.Ο.NΤΟΥΛΑΠΑ...!


μήπως μας μπέρδεψες με τον Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ? ?
Ο Νηρέας με σήμα τον ιππόκαμπο έχει καταστατικό που δεν χωρουν τροποποιήσεις...
Απο τις επόμενες μέρες θα σας γνωστοποιήσω και τις πρώτες μεταγραφές της ομάδας....



Δεν τα μπέρδεψα ο Φάρος είναι γκαρνταρόμπα...!
Αλλά δεν πιστεύω ότι θα τα καταφέρει να αγωνιστεί στο φετινό πρωτάθλημα κι έτσι ...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Σάβ Μάιος 30, 2009 9:55 am

Τελικά κάτι κινείται στην νεοσύστατη ομάδα του Φάρου...Λέτε να γίνει το θαύμα...?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Μάιος 30, 2009 5:52 pm

ΕΣΥ Νο7 ΚΙΝΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ & ΖΗΤΑΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΡΟ. ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΛΙΚΑ?
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό No 7 » Σάβ Μάιος 30, 2009 7:28 pm

Το θεωρείς κακό κι αυτό delfe?Το να τηλεφωνώ σε παιδιά που έχουν σταματήσει να έρχονται πισίνα και να προσπαθώ να φτιάξω έναν πυρήνα έτσι ώστε να έρθουν και τον υπόλοιπο χρόνο και μετά το πρωτάθλημα?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Σάβ Μάιος 30, 2009 7:35 pm

Ωχ Ωχχ ΩΩΩχχχχ Αγρίεψαν !!! και πάλι τα πράγματα στας Πάτρας !!!
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό No 7 » Σάβ Μάιος 30, 2009 9:30 pm

Εγώ φταίω που ασχολούμαι με κάτι κομπλεξικούς ακόμα...Πείτε μου τι τον πείραξε που τηλεφώνησα σε καμια 20αριά παιδιά μικρά και μεγάλα,για να ξεκινήσουμε προπονησούλα,τώρα που έχουμε χώρο στο Πεπανός και να κατεβούμε να παίξουμε στο πρωτάθλημα το καλοκαίρι.Κι αν γουστάρουνε τα παιδάκια και θέλουνε,από νέα σεζόν ,να ζητήσουμε και χώρο για τον χειμώνα...ΗΜΑΡΤΟΝ !
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Μάιος 30, 2009 9:47 pm

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΦΩΤΗ ΔΕ ΖΗΤΑΓΕΣ ΧΡΟΝΟ ΤΗ ΣΑΙΖΟΝ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΕ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΠΟΙΟ ΣΩΣΤΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΡΜΟ 15 ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΙΧΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ & ΜΗ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΘΥΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΠΡΕΠΕΙΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ.ΑΝ ΗΘΕΛΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΟ ΦΑΡΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙΣ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ & ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΛΥΓΟΨΥΧΕΣ.....................
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό No 7 » Σάβ Μάιος 30, 2009 10:59 pm

Δεν προλάβαινα ρε φίλε,σου ζητώ συγγνώμη...Γιατί δεν έρχεσαι στην ομάδα να μας οργανώσεις εσύ που τα βλέπεις και τα ξέρεις όλα...?
Θα ήθελα να μάθω πραγματικά ποιός είσαι...?Μου έχεις κάνει πραγματικά μεγάλη εντύπωση (αρνητική βέβαια)...Για πόσο καιρό ακόμα θα κρύβεσαι ακόμα...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Σάβ Μάιος 30, 2009 11:06 pm

Λοιπόν έχουμε για δεδομένα...
1. Είσαι φίλος του ΝΟΠ και του καλού ΝΟΠ μάλιστα,όχι του τωρινού του ξεπεσμένου...
2.Είσαι λάτρης και υποστηρικτής του Λώλου.
3.Βλέπεις όλα τα παιχνίδια στην Πάτρα και μερικά στην Αθήνα.
4.Τα ξέρεις όλα και κάνεις όχι επικοδομοιτική αλλά αρνητική κριτική πάντα.
5.Είσαι θρασύδειλος γιατί ενώ σε έχω παρακαλέσει αρκετές φορές να με βρείς στην πισίνα που με ξέρεις και να τα πούμε,εσύ συνεχίζεις να κρύβεσαι και να μιλάς πικρόχολα.

Για να δώ ποιό προσεκτικά στο αυριανό παιχνίδι της ΝΕΠ...Θα σε καταλάβω κατευθείαν απ'το βλέμμα σου...!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Κυρ Μάιος 31, 2009 1:13 am

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΑΙΝΕΙ & ΤΙΠΟΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΞ'ΑΛΛΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΛΟΓΟ ΑΠΟ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ & ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ,ΟΥΤΕ ΙΔΡΩΝΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΤΩ & ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ & ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Ο ΦΑΡΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.ΤΕ'ΜΕΝΑΛΟΣ ΤΟ ΑΝ ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΝΟΠ ΑΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ,ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ & ΠΟΛΥ ΝΕΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΙΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ Σ'ΜΕΝΑ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό No 7 » Κυρ Μάιος 31, 2009 1:58 am

Όλα τα παραπάνω που έγραψα,τα έχεις γράψει ΕΣΥ κατα καιρούς σε αυτό εδώ το forum...
Τώρα μας λές ότι μπορεί να μην ισχύουν κιόλας...
Τελικά ισχύουν αυτά που γράφεις ή όχι...?
Επειτα δεν ασχολούμαι εγώ μαζί σου,απλά απαντάω στις κουταμάρες που γράφεις και ιδιαίτερα σε αυτές που αφορούν εμένα...Για να σου αποδείξω πόσο κομπλεξικός είσαι,μέχρι και στην Δ'Εθνική καταδέχτηκες να γράψεις για να μου την ''πεις''...Και να πείς τι...?
'Οτι τηλ 2 μήνες νωρίτερα για να μαζέψω παιδιά να παίξουμε το καλοκαίρι...Που το μεμπτο...?
Από την λύση που σου πρότεινα να τα πούμε από κοντά,εσύ διαλέγεις να μην ασχοληθείς ξανα μαζί μου...Γιατί?Εσένα που σου αρέσει ο διάλογος...?Μήπως δεν σου αρέσει ο αντίλογος γιατί δεν έχεις επιχειρήματα?
Τέλος,αν είσαι μεγαλύτερός μου,ντρέπομαι για σένα,για την στάση σου και τον τρόπο που σκέφτεσαι και ενεργείς...Υπόγεια,κρυφά,δειλά και με σκοπό μόνο να καταστρέφεις...Στα 3 χρόνια που είμαι στον Όμιλο,δεν σ'έχω δεί πουθενά και εκτός από τις μ.......ς που γράφεις εδώ και προσπαθείς να δημιουργήσεις κλίμα,δεν έχεις βοηθήσει καθόλου.Τι σόι φίλος του ΝΟΠ είσαι όταν δράς έτσι...?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Κυρ Μάιος 31, 2009 2:00 am

Αλήθεια,τόσο πολύ με φοβάσαι και δεν έρχεσαι να μου συστηθείς ή νιώθεις ''άντρας'' μόνο πίσω από το πληκτρολόγιο...?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες