τριαινα

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

τριαινα

Δημοσίευσηαπό ivan_perez » Τρί Οκτ 20, 2009 12:08 pm

Βρε παιδιά είναι πάρα πολύ νωρίς να μιλάμε για τέτοια θέματα και το μόνο που θα καταφέρουμε είναι να δημιουργήσουμε αντιπαλότητα σε αυτές τις 2 ομάδες.Δεν υπάρχει λόγος να γίνεται τόσος ντόρος για ένα φιλικό.Η Τρίαινα όντως έχει ενισχυθεί εντυπωσιακά αλλά έχουμε ακόμα πολλούς μήνες μέχρι το πρωτάθλημα.Εξάλλου αν και οι 2 ομάδες είναι τόσο καλές μπορούν να ανέβουν και οι 2 στην Γ κατηγορία.Όλη αυτή η συζήτηση πάντως δεν οφελεί καμία από τις 2.Στο κάτω κάτω υπάρχει το πρωτάθλημα για να λυθούν οι όποιες διαφορές.
ivan_perez
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 12:07 pm

Δημοσίευσηαπό nosce te ipsum » Τρί Οκτ 20, 2009 3:38 pm

φιλε μου τα ειπες ολα σωστα αυτο λεω και εγω στο τελος ξυριζουν το γαμπρο :D :D
nosce te ipsum
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 13, 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό lupo » Τετ Οκτ 21, 2009 8:33 am

Δεν πρεπει και δε νομιζω να υπαρχει καμμια αντιπαλοτητα αναμεσα στις δυο ομαδες. Αλλωστε περυσι υπηρχε αριστη συνεργασια αναμεσα στις 2 ομαδες ολη τη χρονια και αποτι ειμαι σε θεση να γνωριζω η μια ομαδα μιλαει με τα καλυτερα λογια για την αλλη. Τωρα αν υπαρχουν καποιοι που μιλανε για ματς..... γαργαρες και αλλες τετοιες παπαριες δε νομιζω οτι εχουν το ειδικο βαρος να χαλασουν τις καλες σχεσεις των δυο σωματειων. Οποτε οπως λενε ολοι οι γνωστες του χωρου μας περιμενουμε και θα δουμε στο τελος. Αφου ειναι καλοι και οι δυο γιατι να μην προχωρησουν και οι δυο? :lol:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό gioutsos7 » Τετ Οκτ 21, 2009 4:21 pm

Θα ήθελα να σας ενημερώσω και εγώ με την σειρά μου ότι δεν υπάρχει καμιά κόντρα ανάμεσα στις δύο ομάδες και οι σχέσεις είναι κάτι παραπάνω από άριστες . Όποιος προσπαθήσει να δημιουργήσει θέμα ανάμεσα στις δυο ομάδες καλό θα ήταν να σταματήσει διότι εκτείθεται!Σας ενημερώνω επίσης ότι παιδιά από την μιά ομάδα ειναί πολύ καλοί φίλοι με παιδιά από την άλλη ! Άρα ασχοληθείτε με κάτι άλλο γιατι όσο και να προσπαθήσετε να δημιουργήσετε θέμα δεν μπορείτε ! " Η Συνεργασία είναι άπσογη "
gioutsos7
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 07, 2009 4:24 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Πέμ Οκτ 22, 2009 2:10 am

δε νομίζω οτι έδωσε κάποιος τέτοια ερμηνεία. Μάλλον μόνοι σας τη δώσατε. Εμείς (οι εκτός Τρίαινας/Χαιδαρίου) απλά κάναμε μία πλάκα στο πόσο σημασία δώσατε στο συγκεκριμένο φιλικό. Προσωπικά ξέρω οτι οι σχέσεις των δυο ομάδων είναι πολύ καλές. Άλλωστε κάποια απο τις 2 κάποτε είχε βοηθήσει την άλλη σε κάποια φάση πρωταθήματος... :oops:
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Οκτ 22, 2009 7:43 am

statler έγραψε:δε νομίζω οτι έδωσε κάποιος τέτοια ερμηνεία. Μάλλον μόνοι σας τη δώσατε. Εμείς (οι εκτός Τρίαινας/Χαιδαρίου) απλά κάναμε μία πλάκα στο πόσο σημασία δώσατε στο συγκεκριμένο φιλικό. Προσωπικά ξέρω οτι οι σχέσεις των δυο ομάδων είναι πολύ καλές. Άλλωστε κάποια απο τις 2 κάποτε είχε βοηθήσει την άλλη σε κάποια φάση πρωταθήματος... :oops:

ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ????
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Οκτ 22, 2009 7:45 am

gioutsos7 έγραψε:Θα ήθελα να σας ενημερώσω και εγώ με την σειρά μου ότι δεν υπάρχει καμιά κόντρα ανάμεσα στις δύο ομάδες και οι σχέσεις είναι κάτι παραπάνω από άριστες . Όποιος προσπαθήσει να δημιουργήσει θέμα ανάμεσα στις δυο ομάδες καλό θα ήταν να σταματήσει διότι εκτείθεται!Σας ενημερώνω επίσης ότι παιδιά από την μιά ομάδα ειναί πολύ καλοί φίλοι με παιδιά από την άλλη ! Άρα ασχοληθείτε με κάτι άλλο γιατι όσο και να προσπαθήσετε να δημιουργήσετε θέμα δεν μπορείτε ! " Η Συνεργασία είναι [b]άπσογη[/b] "


ΟΠΩΣ ΠΣΑΡΙΑ :lol: :lol: :lol: :lol:

Ε Λ Ε Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Πέμ Οκτ 22, 2009 8:35 am

gioutsos7 έγραψε:Θα ήθελα να σας ενημερώσω και εγώ με την σειρά μου ότι δεν υπάρχει καμιά κόντρα ανάμεσα στις δύο ομάδες και οι σχέσεις είναι κάτι παραπάνω από άριστες . Όποιος προσπαθήσει να δημιουργήσει θέμα ανάμεσα στις δυο ομάδες καλό θα ήταν να σταματήσει διότι εκτείθεται!Σας ενημερώνω επίσης ότι παιδιά από την μιά ομάδα ειναί πολύ καλοί φίλοι με παιδιά από την άλλη ! Άρα ασχοληθείτε με κάτι άλλο γιατι όσο και να προσπαθήσετε να δημιουργήσετε θέμα δεν μπορείτε ! " Η Συνεργασία είναι άπσογη "
Εχεις απολυτο δικηο σε αυτα που λες και νομιζω οτι αρκετα το κουρασαμε χωρις να υπαρχει κανενας λογος. Αλλα εχω μια ενσταση στα γραφομενα σου. Ρε Γιουτσο το απσογη γραφεται με ωμεγα και οι στο τελος. Δηλαδη "απσωγοι". Τωρα εισαι σωστος. :lol:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό costas » Τρί Νοέμ 03, 2009 5:58 pm

Η ΤΡΙΑΙΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Ή ΑΚΟΜΑ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΙΝΑΙ?
costas
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 5:54 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Νοέμ 03, 2009 6:14 pm

Μήπως έχει αλλάξει και πρόεδρο ή ακόμα ο ίδιος είναι ; Κάποτε του είχα ζητήσει μεταγραφή και επέμενε να τη ζητήσω εγγράφως "ώστε να λάβει γνώση το ... ΔΣ" ! ... της Τρίαινας :lol:

Φοβερός τύπος, πάντως, και τρελός χιουμορίστας ο κύριος Κώστας.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Νοέμ 04, 2009 11:19 am

ιδιος προπονητης, ιδιος προεδρος, ιδια όλα εκτός του ρόστερ.
με μετρο συγκρισης τη περσινη τελικη φάση τησ Δ', η Τρίαινα ανεβαίνει τραινο φετος...
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Τετ Νοέμ 04, 2009 2:00 pm

statler έγραψε:ιδιος προπονητης, ιδιος προεδρος, ιδια όλα εκτός του ρόστερ.
με μετρο συγκρισης τη περσινη τελικη φάση τησ Δ', η Τρίαινα ανεβαίνει τραινο φετος...
Θα γινουμε κατι σαν υπερσηβηρικος και βαλε. :D :D :D Πλακα κανω.
Θα τα δουμε ολα στο τελος γιατι οπως ξερεις μερικες φορες αρχιζεις με τις καλυτερες προοπτικες και για μια κακια εμφανιση σε ενα κρισημο αγωνα τα χανεις ολα. Ειναι βλεπεις το συστημα της Δ εθνικης που ενα λαθος πληρωνεται.
Στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο. Και θελω να πιστευω οτι δεν θα τον κοψουν. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό lef » Πέμ Νοέμ 05, 2009 7:54 pm

"Θα τα δουμε ολα στο τελος γιατι οπως ξερεις μερικες φορες αρχιζεις με τις καλυτερες προοπτικες και για μια κακια εμφανιση σε ενα κρισημο αγωνα τα χανεις ολα. Ειναι βλεπεις το συστημα της Δ εθνικης που ενα λαθος πληρωνεται."

ούτε βαλτός να ήσουνα ρε φίλε...

για ρωτα και τους παθόντες , συμφωνούμε 100% .
lef
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 09, 2007 12:58 pm


Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron