ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ 2012

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό tk8 » Τετ Ιουν 20, 2012 3:42 pm

καλησπερα εχουμε κανενα νεο απο την κληρωση?????
Άβαταρ μέλους
tk8
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 10, 2007 1:48 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Ιουν 20, 2012 3:59 pm

Μόλις έκανα νέο topic για το θέμα
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό gioutsos7 » Κυρ Ιούλ 22, 2012 1:09 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΆ ΓΙΑ ΤΟΝ ΌΜΙΛΟ ΤΟΥ ΧΑΪΔΑΡΊΟΥ ΘΈΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΊΤΕ ......
gioutsos7
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 07, 2009 4:24 pm

Δημοσίευσηαπό keyzer_soze » Κυρ Ιούλ 22, 2012 6:04 pm

δεν μιλουν δε λαλούν κ έχουν πάει όλοι παραλια.
κάποιες ομάδες δεν θα κατέβουν λόγω των γνωστών οικ θεμάτων...
keyzer_soze
 
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 21, 2011 5:41 pm

Δημοσίευσηαπό keyzer_soze » Κυρ Ιούλ 22, 2012 6:06 pm

γεια σου ρε άρη 7
χάθηκες...
keyzer_soze
 
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 21, 2011 5:41 pm

Δημοσίευσηαπό gioutsos7 » Κυρ Ιούλ 22, 2012 9:45 pm

ΚΆΤΙ ΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟ ;
gioutsos7
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 07, 2009 4:24 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Κυρ Ιούλ 22, 2012 10:32 pm

τι θα ηθελες να μαθεις δηλαδη?
ολη την dream team μαζεψες
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό gioutsos7 » Κυρ Ιούλ 22, 2012 11:15 pm

Ασε ρε σολιντ , τα πράγματα είναι πολυ περίεργα !εξαρτάται απο πολλούς παράγοντες !
gioutsos7
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 07, 2009 4:24 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Ιούλ 23, 2012 9:51 am

αν θα φυσάει βοριά ή νοτιά, πόσο υγρασία θα έχει...;

πραγματικό πόλο είδες αυτό το σκ αγόρι μου. ελπίζω να έμαθες κάτι και να το παίξεις στο πρωτάθλημά σου
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό aris 7 » Δευτ Ιούλ 23, 2012 10:23 am

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΙΚΗΣ:Τρίαινα, Μίλων

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΟ Καστέλας, Δελφίνια Μεταμόρφωσης

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΚΟ Ξάνθης,Πανσερραϊκός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:ΧΑΝΘ, Άθως Χαλκιδικής

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: Αναγέννηση Λαμίας,ΟΠΑΘΑ Πατρών

γεια σου keyzer_soze, τι γινεται? με εχουν φαει οι δουλειες.
αυτες τις ομαδες πιστευω οτι θα περασουν στα τελικα οπου και παλι θα κατεβουν οι μισες
aris 7
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Παρ Ιαν 04, 2008 3:56 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Δευτ Ιούλ 23, 2012 10:27 am

aris 7 έγραψε:Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΙΚΗΣ:Τρίαινα, Μίλων

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΟ Καστέλας, Δελφίνια Μεταμόρφωσης

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΚΟ Ξάνθης,Πανσερραϊκός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:ΧΑΝΘ, Άθως Χαλκιδικής

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: Αναγέννηση Λαμίας,ΟΠΑΘΑ Πατρών

γεια σου keyzer_soze, τι γινεται? με εχουν φαει οι δουλειες.
αυτες τις ομαδες πιστευω οτι θα περασουν στα τελικα οπου και παλι θα κατεβουν οι μισες


Άρη .... σε παρακαλώ πολύ .... μην παίξεις στοίχημα τον Β' Όμιλο Αττικής .. θα χάσεις τα λεφτά σου .... !!!! αχαααχαχαχαχαχαχαχαχα !!!!!!! Τα Δελφίνια θα περάσουν ... οι καρέτα καρέτα της Καστέλλας όμως ...με τίποτα... !!!!!!! Έχω πηγές εκ των έσω !!! αχαχαχαχαχααχα !!!!! είμαστε ικανοί να πάρουμε παιχνίδι στα χαρτιά και να το χάσουμε στο τελευταίο λεπτό !!!! αχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό aris 7 » Δευτ Ιούλ 23, 2012 10:31 am

χαχαχαχαχαχαχαχα.........
να υποθεσω οτι ειναι γεματη προπονητες σωστα?
εσυ πως τα βλεπεισ τα πραγματα απο καθε ομιλο?
aris 7
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Παρ Ιαν 04, 2008 3:56 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Δευτ Ιούλ 23, 2012 10:37 am

aris 7 έγραψε:χαχαχαχαχαχαχαχα.........
να υποθεσω οτι ειναι γεματη προπονητες σωστα?
εσυ πως τα βλεπεισ τα πραγματα απο καθε ομιλο?

όχι δεν είναι γεμάτη προπονητές ίσα ίσα ... απλά είναι μία καινούρια ομάδα με κάποιους έμπειρους μεν παίκτες ... απροπόνητους και μεγάλους σε ηλικία.... και κάποια παιδιά που τώρα αποκτούν τις πρώτες τους εικόνες από το άθλημα. Πάνω απ'όλα περνάμε καλά και χαιρόμαστε... αν έρθει κάτι οκ ...αν όχι ...οκ ...αλλά φέτος μπαίνουν οι βάσεις και του χρόνου έχει ο Θεός.... ! για τις άλλες ομάδες δεν γνωρίζω πολλά ... είμαι χρόνια εκτός και έχω ξεχάσει μέχρι και ονόματα παικτών που θα είναι σε άλλες ομάδες καθώς μερικούς θα έχω να τους δω από τα παλιά εφηβικά - παιδικά των 90s που έπαιζα ! χε χε χε !!!!!
από την άλλη βέβαια ... άμα θές άλλες πληροφορίες για τον ΑΟ Καστέλλας .... μην βάλεις την ομάδα κοντά σε σούβλα ... η ανάπτυξη και η επιμονή που έχει για να εξαφανίσει μέχρι και τα κάρβουνα ...είναι εκπληκτική ... !!!! Μην ξεχνάς ότι έχουμε παίκτες που μπορούν να κατέβουν σε διαγωνισμούς ταχυφαγίας με burger, hot dog, πιτσας, μακαρονάδας κτλ .... !!!!! αχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααχαχαχ !!!!!
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό aris 7 » Δευτ Ιούλ 23, 2012 10:54 am

χαχαχαχ δεν ειπα γαι τα Δελφίνια Μεταμόρφωσης αλλα για την καστελα εαν εχει προπονητες... :P (Μην ξεχνάς ότι έχουμε παίκτες που μπορούν να κατέβουν σε διαγωνισμούς ταχυφαγίας με burger, hot dog, πιτσας, μακαρονάδας κτλ .... !!!!! αχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααχαχαχ !!!!!) αυτο το εχουν ολεσ οι ομαδες... :P καλη επιτυχια στην ομαδα σου
aris 7
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Παρ Ιαν 04, 2008 3:56 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Δευτ Ιούλ 23, 2012 11:14 am

Μα για την Καστέλλα απάντησα .... ποιους προπονητές να έχει ? ένας είναι και του έχουν φύγει τα μαλλιά με αυτά που βλέπει ... παίκτες προπονητές δεν έχει ούτε έναν .... !!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό aris 7 » Δευτ Ιούλ 23, 2012 11:17 am

μια χαρα τοτε...ξερεισ ποιεσ ομαδεσ εχουν?
aris 7
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Παρ Ιαν 04, 2008 3:56 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Ιούλ 23, 2012 11:36 am

από όλες τις ομάδες που παίζουν φέτος στη Δ', αν έχει κάνει τις μεταγραφές που λένε, μόνο στον Υδραϊκό θα πόνταρα. Όχι για τελική φάση. Για άνοδο!

Τις ομάδες εκτός Αθήνας δε τις ξέρω καθόλου. Επειδή υπάρχει θέμα με τα κολυμβητήρια και δε νομίζω να εμφανισθεί καμιά ομάδα προπονημένη, θα ποντάρω στην εμπειρία. Όπως ακριβώς έγινε και στη Γ' κατηγορία. Από πρώτο όμιλο λοιπόν Τρίαινα και Μίλωνα (ίσως η μόνη ομάδα που έκανε προπονήσεις όλο το χρόνο). Από δεύτερο όμιλο Υδραϊκό και .... Υδραϊκό?

τίποτα, άστο... καλύτερα να πάμε διακοπές!
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Δευτ Ιούλ 23, 2012 11:45 am

Συμφωνώ κι εγώ για τον Μύλωνα ... ξέρει κολύμπι ξέρει μπαλίτσα ... και παίζει ωραία ... !
Για τον Υδραϊκό ... η μόνη μου ελπίδα είναι να μην βρουν το κολυμβητήριο....να μην κατέβουν γιατί θα αποκλειστούν οι μισοί σε κανένα νησί ....να σκάσει τσουνάμι .... να το παίξουμε στο πάτρα ψαλίδι μολύβι χαρτί κτλ ... ! χε χε χε !!!!!!
και την Καστέλλα πάντως να την φοβάσαι .... θα κάνει ζημιές .... έχουν να σπάσουν τζάμια στον περιβάλλοντα χώρο της πισίνας από τις φωνές του προπονητή και τα "εύστοχα" σουτ .... δεν σου λέω τίποτα ! αχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό aris 7 » Δευτ Ιούλ 23, 2012 11:45 am

απο τουσ αλλυσ ομιλουσ ποιουσ βλεπεισ?
aris 7
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Παρ Ιαν 04, 2008 3:56 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Ιούλ 23, 2012 11:51 am

@vasiliz
πως δεν ξέρεις τους αντιπάλους; ευτυχώς μάλιστα που δεν θα παίξεις και αντίπαλος με τον κολλητό σου. Εκεί να σε είχα να σε δω!
Δεν θα ξέραμε πόσες σούβλες να φέρουμε μετά το παιχνίδι...!!! :lol: :lol:

@aris 7
Η Καστέλα δεν είναι φαβορί. Φέτος η ομάδα φτιάχτηκε για να κατέβει και να παίξει τα παιχνίδια της προκριματικής φάσης και να πάει...διακοπές!
Θα κατέβουμε να διεκδικήσουμε την νίκη, αλλά μην μας μιλάς για πρόκριση... :shock: :wink: :lol: :lol: 8)

Νομίζω πως από τον όμιλό μας ο Υδραϊκός, μπορεί να είναι μέχρι και ο πρωταθλητής, αν θέλει βέβαια και αν παίξει πλήρης.
Για 2η ομάδα δεδομένου πως δεν ξέρουμε την Ρόδο, τα Δελφίνια έχουν το προβάδισμα για την τελική φάση.

Για τον άλλο όμιλο της Αθήνας τα πράγματα είναι μπερδεμένα. Βασικά πρέπει να δούμε ποιές ομάδες θα κατέβουν πλήρεις. Σχετικό προβάδισμα έχει ο Μίλωνας και νομίζω μετά η Τρίαινα, η Μεταμόρφωση και το Χαϊδάρι έχουν πάνω κάτω, ίδιες πιθανότητες. Το ΠΕΚΕΒ είναι ερωτηματικό.

Από τους άλλους ομίλους στην Πάτρα ο ΟΠΑΘΑ εύκολα ή δύσκολα, μάλλον θα περάσει. Από τις άλλες ομάδες ξέρω μόνο τον Άργη. Δεν ξέρω τι δυναμικότητα των άλλων για να σου πω φαβορί για την άλλη θέση.

Από τον Βορρά δεν γνωρίζω κάτι. Θα έλεγα πως ο Πανσερραϊκός έχει ένα προβάδισμα, αν έχει την ίδια ομάδα με πέρυσι. Μην ξεχνάμε πως είχε μείνει έξω από τον όμιλο που πέρασαν η ΝΕ Λαμίας και η ΝΕ Λάρισας, που ανέβηκαν 1η και 2η πέρυσι...

Καλή επιτυχία σε όλους χωρίς γκρίνιες και τραυματισμούς(από "υπερπροπόνηση" εννοείται!!! ) :lol: :lol: 8) 8)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

cron