Τα φαντάσματα.....

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό MANUEL » Τετ Ιουν 27, 2012 1:21 pm

COACHFK έγραψε:Οι όμιλοι όπως βγήκαν από την κλήρωση είναι οι εξής:

Α' ΑΘΗΝΑΣ(κολ. Χαϊδαρίου ή Ν. Σμύρνης)
ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΚΕΒ
ΜΙΛΩΝΑΣ

Β' ΑΘΗΝΑΣ(κολ. Μεταμόρφωσης)
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΥΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΝΟ ΙΤΕΑΣ
ΝΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΝ/ΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Β' ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΧΑΝΘ
"ΠΥΡΡΟΣ" ΙΩΑΝ.
ΚΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΘΩΣ ΧΑΛΚ/ΚΗΣ

*Πρόγραμμα και ώρες διεξαγωγής αγώνων θα ανακοινωθεί όταν οριστικοποιηθούν τα κολυμβητήρια, αλλά και οι κλειδάριθμοι των ομάδων ,ανάλογα με τις μετακινήσεις που προκύπτουν από την κλήρωση.

Καλή επιτυχία σε ολες τις ομάδες


Μου άρεσε πολύ η τοποθέτηση της νεοφώτιστης Καστέλας στον όμιλο Β΄Αθήνας .Κάθε άλλο παρά τυχαία μου φαίνεται .
Ο Φύρερ μαγείρεψε πάλι .Κατά την προσφιλή του συνήθεια .
Όπως και να το κάνεις η ειδικότητα του chef (για να τα γράψουμε και στη γλώσσα που καταλαβαίνει) δεν ξεχνιέται εύκολα.
MANUEL
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 20, 2005 11:32 am

Δημοσίευσηαπό SARONI » Τετ Ιουν 27, 2012 1:31 pm

Έτσι, έτσι για να μαζευόμαστε σιγά-σιγά.
Χρειαζόμαστε και παράγοντες και δημοσιογράφους.Έστω και πρώην.
Έχω και μια ερώτηση.Αν παίξουν αντίπαλοι ο ΑΡΓΗΣ Καλαμάτας και η Καστελλα, ο προπονητής τους θα κλωνοποιηθεί ;
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Ιουν 27, 2012 3:58 pm

@manuel
ρε "μαύρο"; δεν βαρέθηκες ακόμα; Τόση πολύ γεροπαραξενιά και απωθημένο για κάποιον που "κόπηπε" πριν από 6 χρόνια στην τρυφερή ηλικία των 40+ είναι μεγάλο θέμα... Πρέπει να το δεις, πάντως. Ιατρικά εννοώ. :lol: :lol: 8)
Όσο για την κλήρωση θα σε λυπήσω αλλά ήταν κανονική. Να φανταστείς πώς την Καστέλα την τράβηξε άλλος πριν ακριβώς τραβήξω το Χαϊδάρι για τον άλλο όμιλο...!!! :shock: 8)

@SARONI
Όσο για σένα "άσπονδε" φίλε θα έπρεπε να ξέρεις πως με τον Άργη δεν συνεργαζόμαστε πλέον. Έχουν προπονητή από την Πάτρα και παρ' ότι δεν καταφέραμε να βρούμε κάποια λύση στο πρόβλημα της συνεργασίας μας, τους εύχομαι, όπως εύχομαι και στο Χαϊδάρι καλή επιτυχία στους αγώνες.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Ιουν 27, 2012 4:58 pm

οι άλλοι όμως να πνιγούν!
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Τετ Ιουν 27, 2012 5:13 pm

COACHFK έγραψε:@manuel
ρε "μαύρο"; δεν βαρέθηκες ακόμα; Τόση πολύ γεροπαραξενιά και απωθημένο για κάποιον που "κόπηπε" πριν από 6 χρόνια στην τρυφερή ηλικία των 40+ είναι μεγάλο θέμα... Πρέπει να το δεις, πάντως. Ιατρικά εννοώ. :lol: :lol: 8)
Όσο για την κλήρωση θα σε λυπήσω αλλά ήταν κανονική. Να φανταστείς πώς την Καστέλα την τράβηξε άλλος πριν ακριβώς τραβήξω το Χαϊδάρι για τον άλλο όμιλο...!!! :shock: 8)

@SARONI
Όσο για σένα "άσπονδε" φίλε θα έπρεπε να ξέρεις πως με τον Άργη δεν συνεργαζόμαστε πλέον. Έχουν προπονητή από την Πάτρα και παρ' ότι δεν καταφέραμε να βρούμε κάποια λύση στο πρόβλημα της συνεργασίας μας, τους εύχομαι, όπως εύχομαι και στο Χαϊδάρι καλή επιτυχία στους αγώνες.

:D :D :D
wp64fk ξέχασες να πεις ότι φαβορί για την άνοδο είναι η Καστέλα
Ευτυχώς για την ομάδα του Άργη σε κατάλαβαν νωρίς και δεν μπήκαν σε περιπέτειες
Στην Καστέλα είναι Περαιώτες και "βαρούνε φούσκους" , που λένε και στο χωριό του Πρίφτη.Γι΄αυτό το νου σου :D :D :D
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Τετ Ιουν 27, 2012 5:18 pm

COACHFK έγραψε:Καλά και εσύ, αμέσως... :shock: :wink: :lol: :lol:
Ειδικά στο θέμα αυτό έχω κάτι "ευκολίες", ουουουουουυου!!!
Στα ώπα ώπα με έχουν, όλοι...
Αφού πρέπει να είμαι (ίσως) ο μόνος που έχω πάρει κίτρινη κάρτα με την εξής απίστευτη δικαιολογία: "έχεις πολύ δυνατή φωνή"...!!! :shock: 8)

Όταν αρχίσω να σφυράω θα σε βγάζω έξω με το που θα πατάς πλακάκι.
Δικαιολογία: "Επικίνδυνος για το χώρο ...... :D :D :D :D
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό MANUEL » Τετ Ιουν 27, 2012 5:58 pm

COACHFK έγραψε:@manuel
ρε "μαύρο"; δεν βαρέθηκες ακόμα; Τόση πολύ γεροπαραξενιά και απωθημένο για κάποιον που "κόπηπε" πριν από 6 χρόνια στην τρυφερή ηλικία των 40+ είναι μεγάλο θέμα... Πρέπει να το δεις, πάντως. Ιατρικά εννοώ. :lol: :lol: 8)
Όσο για την κλήρωση θα σε λυπήσω αλλά ήταν κανονική. Να φανταστείς πώς την Καστέλα την τράβηξε άλλος πριν ακριβώς τραβήξω το Χαϊδάρι για τον άλλο όμιλο...!!! :shock: 8)

Σε κυνηγούν , μάλλον , "μαύρα φαντάσματα" και κάποιο σου έκανε ζημιά για να το θυμάσαι ακόμα.
Καλύτερα φαντάσματα και ας είναι και "μαύρα" , παρά να σε κυνηγούν ζωντανοί :wink: :wink:
MANUEL
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 20, 2005 11:32 am

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Ιουν 27, 2012 6:51 pm

άρχισαν πάλι τα γλέντια, έτσι;

έτσι έγινε και με τον 'πρίγκηπα'. Έκανε την ΑΕΚ ομάδα, πήρε και πόσα πρωταθλήματα και με το που την έκανε, έγινε βάτραχος...

στη περίπτωση Χαϊδαρίου-Κούκιου, θα μας πει κανείς τι έγινε; έχει αρχίσει να κουράζει...
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Ιουν 28, 2012 12:00 am

Για τους Περαιώτες το είπε και άλλος (για άλλη αφορμή) πριν λίγους μήνες, αλλά δυστυχώς η παρουσία του το ξεφτίλισε το είδος.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Ιουν 28, 2012 11:02 am

Δεν έχω τίποτα να πω σε τραμπούκους" ή/και κρυφούς γραφικούς "πουθενάδες" που κρύβονται στην ανωνυμία τους. :shock: 8)

Όσο για τις απειλές πρέπει να ξέρουν πως αυτές γίνονται από τζάμπα μάγκες. Αν θέλει κάποιος και μπορεί, ας έρθει να με βρει. :shock: :x 8)

Απ' όσο φαίνεται ξέρουν που... Όλα τα άλλα είναι για κατανάλωση 8)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Πέμ Ιουν 28, 2012 12:15 pm

είμαστε κατά της βίας. σκηνικά όμως να σου πετάνε χαρτονομίσματα με τη φάτσα σου και βατράχια στη πισίνα, πληρώνω για να τα δω...

το χρήμα σε έκανε άπληστο,coach
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Ιουν 28, 2012 12:44 pm

statler έγραψε:είμαστε κατά της βίας. σκηνικά όμως να σου πετάνε χαρτονομίσματα με τη φάτσα σου και βατράχια στη πισίνα, πληρώνω για να τα δω...

το χρήμα σε έκανε άπληστο,coach

Πάντα σε πήγαινα.....ρε πανπαίχτη !!!!!!
τρα λα λα τρα λα λα ήρθαμε για φραμπαλα !!!!!
Βατράχια στη πυσίνα βγαίνουν και όταν μιλάει ......
:D :D :D :D :D :D
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Ιουν 28, 2012 1:29 pm

statler έγραψε:είμαστε κατά της βίας. σκηνικά όμως να σου πετάνε χαρτονομίσματα με τη φάτσα σου και βατράχια στη πισίνα, πληρώνω για να τα δω...

το χρήμα σε έκανε άπληστο,coach


και συ "τέκνον Βρούτε; :shock: :? :lol: :lol: 8)
το χρήμα ήταν το πρόβλημα, ναι, ναι... ρέει άφθονο φίλε. Αφού δεν έχω τσέπες να τα βάλω. Ή μάλλον έχω αλλά είναι τρύπιες. Από το πολύ ψάξιμο να δω μήπως έχω ξεχάσει κανένα ευρώ μέσα... :lol: :lol: 8)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Ιουν 28, 2012 1:48 pm

COACHFK έγραψε:
statler έγραψε:είμαστε κατά της βίας. σκηνικά όμως να σου πετάνε χαρτονομίσματα με τη φάτσα σου και βατράχια στη πισίνα, πληρώνω για να τα δω...

το χρήμα σε έκανε άπληστο,coach


και συ "τέκνον Βρούτε; :shock: :? :lol: :lol: 8)
το χρήμα ήταν το πρόβλημα, ναι, ναι... ρέει άφθονο φίλε. Αφού δεν έχω τσέπες να τα βάλω. Ή μάλλον έχω αλλά είναι τρύπιες. Από το πολύ ψάξιμο να δω μήπως έχω ξεχάσει κανένα ευρώ μέσα... :lol: :lol: 8)

Α ρε Gerard τελικά σε πάω με χίλια .Αν δεν έκανες όλα αυτά κατά καιρούς και δεν ήσουν και τόσο γραφικός, δεν θα ζούσαμε τόσο μεγάλες στιγμές και δεν θα περνάγαμε τόσο καλά μέσα στο forum !!!! :D :D :D :D
Κάθε φορά που γράφουμε ανεβαίνουν τα views 100%
Α και να ξέρεις αν σε δω στα βοτσαλάκια θα σου μιλήσω . :P
Εσυ με βλέπεις και δεν με γνωρίζεις ή κάνεις πως δεν με γνωρίζεις . :wink: :wink:
Κάνε μου και μια χάρη σε παρακαλώ, πες στα φιλαράκια σου να αρχίσουν να γράφουν (ξερεις εσύ για ποιους λέω ) να ανάψουν λίγο τα αίματα .
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Πέμ Ιουν 28, 2012 4:27 pm

@Saroni

α εμένα μη με μπλέκεις με το άθλημα. δε γνωρίζω και πολλά. γουστάρω να μπαίνω στα κολυμβητήρια και να κάνω αναπαράσταση τον Jimmy Jump.

εδώ το forum το βρήκα και το χρησιμοποιώ γιατί έχει ωραία χρώματα. Μ'αρέσουν τα χρώματα ξέρεις.

όταν όμως αποφασίσεις να βγάλεις τον αντρισμό σου και εκτός forum, μιλήσεις στον coach ή έστω κάνεις τίποτα χαρμόσυνο, θέλω να με φωνάξεις για να γελάσω. Αγαπάω τραγελαφικά σκηνικά στους αθλητικούς χώρους. Τα κυνηγάω πώς και πώς. Κάποτε ίσως γράψω και βιβλίο.
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Ιουν 28, 2012 4:29 pm

Πάνο, με τζάμπα μάγκες δεν μιλάω. Και αν ερθεις στα Βοτσαλάκια, πολύ αμφιβάλω αν με δεις πως θα μου μιλήσεις. Πάντα κότα ήσουνα, δεν νομίζω να έβγαλες τώρα "λειρί"...!!! :shock: :lol: :lol: :wink: :wink: 8)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Ιουν 28, 2012 4:32 pm

[quote="statlerΑγαπάω τραγελαφικά σκηνικά στους αθλητικούς χώρους. Τα κυνηγάω πώς και πώς. Κάποτε ίσως γράψω και βιβλίο.[/quote]

δεν ξεκινάς με την "αυτοβιογραφία" σου... Όλο και κάτι θα πουλήσει! :lol:
:lol: :lol: 8) 8)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Πέμ Ιουν 28, 2012 4:33 pm

θα γίνει και αυτό κάποτε
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Ιουν 28, 2012 5:03 pm

COACHFK έγραψε:Πάνο, με τζάμπα μάγκες δεν μιλάω. Και αν ερθεις στα Βοτσαλάκια, πολύ αμφιβάλω αν με δεις πως θα μου μιλήσεις. Πάντα κότα ήσουνα, δεν νομίζω να έβγαλες τώρα "λειρί"...!!! :shock: :lol: :lol: :wink: :wink: 8)

Για πάνω και για κάτω δεν καταλαβαίνω τι λες .
Εσύ όμως σίγουρα καταλαβαίνεις ότι εχει να κανει με λαμόγια και λαμογιές . :twisted:
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Ιουν 28, 2012 6:33 pm

COACHFK έγραψε:Πάνο, με τζάμπα μάγκες δεν μιλάω. Και αν ερθεις στα Βοτσαλάκια, πολύ αμφιβάλω αν με δεις πως θα μου μιλήσεις. Πάντα κότα ήσουνα, δεν νομίζω να έβγαλες τώρα "λειρί"...!!! :shock: :lol: :lol: :wink: :wink: 8)

Και μια που ασχολήσαι με την ορνοθολγία, να σου θυμίσω μια βραδιά, οχι στο Λεβερκούζεν, αλλά στα Ιλίσια, έναν δοκιμαζόμενο φουνταριστό από την ομάδα του Ηλυσιακού , που σου έσερνε όσα σέρνει η σκούπα. Και όταν σε ρώταγαν από την ομάδα τι συμβαίνει περί άλλων ετύρβαζες . Μάλιστα θυμάμαι ότι σε περίμενε να σε πλακώσει και στις μάπες και έφυγες μαζί μας για να μην τις μαζέψεις.
Και μια άλλη φορά σου την είχε πέσει κάποιος άλλος από τα κάγκελα της πισίνας και σε στόλιζε και ΄συ πάλι ποιούσες τη νήσσαν. Αν ψάξω θα θυμηθώ κι άλλα ωραία.Γι΄αυτό το λόγο πριν ασχοληθείς ξανά με αυτο που κάνεις καλύτερα απ' όλους χρόνια τώρα, την ορνιθολογία δηλαδή, σκέψου το καλύτερα .Αυτά για αρχή ....
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Επόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron